Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
@ Gazda

jbg kada je imao 2 penala,...lako je tako imati bolji prosek od Skulete :D a kao sto gore rece kolega, dobro Skuleta ikako igra kada mu Dankica jebe sve po spisku jedno 384. puta u 90min. :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Ovo je vrh! Razmatra se da mi ipak igramo u subotu, a sve utakmice mlađih kategorija pomerene za petak odnosno ponedeljak i utorak sledeće nedelje :buhaha

Pa biće da smo mi roditelji - publika na tim utakmicama najveći huligani i pretnja mirnoj šetnji :buhaha

Inače, samo jedno zapažanje - vidim da već nekoliko članova spočitava članu @Krstajić da mu je ovo n-ti nalog.... malo sam zbunjena što je administracija nema ...

Pa ti koji misle da mu je ovo n-ti nalog, neka dokažu. Najbolje da se urednici oglašavaju svaki put kad neko nešto pomisli...

WebCrew edit
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Evo najavljuje Nikolic na Pinku da cemo igrati sa najjacim sastavom i da nece biti kombinovanog sastava.
Ocekivao sam da rotiramo malo, da ne rizikujemo bezveze povrede, da ne umaramo bez potrebe igrace ali ajde...
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Sad ispade da svi mogu da odloze samo mi ne mozemo, pa tako mi moramo da igramo u subotu na neutralnom. Sve moze, samo normalno ne moze. Kako mi se gade cigani, sto sam stariji, sve teze ih podnosim. Mada mozda je i bolje da mi ne odlazemo, jer ako budemo imali utakmicu manje, cigani ce biti na vrhu a onda mi dzigerica jos vise radi od naslova o "svemogucem uslovnom sampionu". Kakav haos
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Odlicno hvala!

Tipujem 0:2

Takodje sam i ja za to da mi igramo za vikend i bolje da oni nas jure nego mi njih, nebitno koliko manje utakmica ko ima!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Брига ме да ли је био ручак црвима или и даље загађује овај свет и троши кисеоник којег је све мање и мање, поента је у томе да не приличи Партизану да буде домаћин на стадиону саграђеном прљавим новцем сарадника УДБ-е, криминалца, вође черге и шта ти ја знам већ и његове куртизане.

Замолио бих све оне који одлучују у нашем ФК-у да одаберу било који други стадион на свету да буду домаћини осим Обилића. Играјте у Пећинцима, Борчи, Пироту, Букурешту, Софији само не на Врачару. Не могу да сварим да ће тим за који навијам од кад знам за себе бити домаћин на задужбини оне цркотине Аркана и оне курве што зјали у микрофон.

I još se taj isti stadion nalazi u Ulici gospodara Vučića :D

Sjajno vreme za utakmicu danas, sjeban termin, žnj protivnik, ma sjajno :pfc:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Da li je uopšte bitno gde smo domaćini, ili gde igramo. Bolji smo za dve klase od svih ostalih i sasvim je nebitno gde igramo, jer gde god to bilo biće više naših navijača nego njihovih. Doduše, za OFK navija negde oko 56,7 ljudi.

Ma gazda nije poenta price u tome. Jeste, gde god igramo treba da ih razguzimo lagano i hocemo. Radi se o tome da nas opet jebavaju sa svih strana i da su arsini po ko zna koji put razliciti za nas i za njih (cigane). Bicemo uskraceni za jedan mec u nasoj kuci, pa znas kad bi to oni (cigani) dozvolili da im urade? Kao sto su neki ljudi vec ovde rekli ova trava se menja u toku sezone ali samo zato sto je fss to trazio tako da ne vidim nasu krivicu u tome da sad mi treba da ispastamo i da ne dozvole promenu domacinstva... I nije ovako fer, to moze da prica Terzicev poslusnik Bulatovic samo, jer ponavljam mi smo ti koji smo osteceni za jedan mec manje na domacem terenu. Ako je vama ostalima to ok, onda neka nas jebu uvek, nije problem...

Sto se tice toga da igramo za vikend, makar samo to mi bili na terenu a ostali ne, ja sam za. Imamo i onako dosta utakmica, prenatrpan raspored i samo nam fali jos da nam se odlaze utakmica. Subota je ok, jer u cetvrtak je vec mec u Tripolisu...

Danas ocekujem laganu i rutinsku pobedu bilo ko da istrci na Vracaru, a verujem da ce Nikolic ipak malo da iskombinuje sa sastavom... Samo pobeda dolazi u obzir u svakom slucaju.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.425
Reaction score
10.568
Локација
okupirana Srbija
Takodje sam i ja za to da mi igramo za vikend i bolje da oni nas jure nego mi njih, nebitno koliko manje utakmica ko ima!
Ako ni zbog čega drugog, da srpski, tj. ciganski mediji, što je otprilike isto, ne talambasaju o čergi na 1. mestu na tabeli. A što reče ministar, nije svejedno kad moraš da juriš nekoga na tabeli. Kad bih se ja pitao, a ne pitam se :D, mi bismo uvek igrali svoje utakmice pre musavih.
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Sto se tice danasnje utakmice nadam se da ce Nikolic da odmori neke igrace jer nije lako igrati na 3 fronta.Valjda ce Fofana konacno da bude starter:)Jel se Kojic skroz oporavio od povrede?
 

Grobari Pg

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
59
Reaction score
0
Локација
Podgorica
Izvinjavam se za off,je li moze neko da mi kaze dje je ta biletarnica kod stadiona Obilic?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.821
Reaction score
29.844
Локација
Beograd
Ako ideš iz pravca centra ka Medaku, (kud prolaze trole) spustiš se (neposredno pre Sinđelića) desno ka stadionu, stadion je s desne strane te ulice, i onda gledaš na svaku ,,kapiju,, vrata i slično - gde te puste da uđeš (i kupiš kartu), tu je ta biletarnica...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ma gazda nije poenta price u tome. Jeste, gde god igramo treba da ih razguzimo lagano i hocemo. Radi se o tome da nas opet jebavaju sa svih strana i da su arsini po ko zna koji put razliciti za nas i za njih (cigane). Bicemo uskraceni za jedan mec u nasoj kuci, pa znas kad bi to oni (cigani) dozvolili da im urade...

Odkad znam za sebe aršini su bili drugačiji. Oduvek su njima titrali jajca, a nas tretirali kao građane druge klase. Nekad manje, nekad više, ali svake sezone je bilo isto.

Sve zavisi od naše uprave, a ova govna što nas sada vode nikad i nizašta nisu protestovali. Tu i tamo poneko saopštenje za javnost i to je to. Tek toliko da kažu da postoje. Pobogu, prošle sezone su nam oteli titulu, i ko se iz bande javio da protestuje.... NIKO, sve same prodate duše, koje Vučić drži u šaci.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
To je tacno sve sto kazes. Tuga ko nas vodi. Jedino nam ostaje bar mi (navijaci) da ne cutimo. Nista onda, da se borimo i po njihovim pravilima i da ih pobedimo. Nema druge.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top