Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Teren katastrofa,al ona polovina na koju smo napadali u prvom poluvremenu nije cak ni katastrofa nego basta,tacno lepo odmereni redovi da se nesto poseje.Najgori Ninkovic i Markovic i ja bih treneru koji je raspustio tu celu generaciju 91 samo cestitao,ako im je Markovic bio najbolji.
Zar Sale i Danko moraju po 90min i ove utakmice,nek ispadnemo odmah ako moraju.Mislim da ce onaj Petrovic Ivan zaigrati na prolece,mozda. Zar je toliko ocaj ili u toliko ocajnom fizickom stanju da ne moze min da dobije? O Vulicevicu je vec gore napisano,stvarno trci,ogra i bori se svaku utakmicu,definitivno najbolji ove sezone.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.411
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
@ Lotthar

Ja mislim da je obrnuto. Petrovic u napadu nekad i bude koristan. Uputi kvalitetan centarsut, probije, ali je u odbrani tezak kriminal. Probijaju ga kako hoce i kad hoce.

Inace, pohvale Fofani za gol i partiju, kao i Vulicevicu i Kapitenu za partiju. Utakmica smor, ali pise se pobjeda i prolaz dalje. S obzirom na veliki broj utakmica, neke utakmice cemo i ovako dobijati, sa malim brojem golova i traljavom igrom.

Sledeci je OFK, nadam se na nekom trecem terenu, jer je ovaj na Vracaru katastrofalan.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Mi bolje da igramo u našem hramu po blatu nego na Vračaru, pa ono je ljudi haos !
Kakav fudbal da očekuješ na onakvom terenu jbt, ne možeš da pošalješ loptu dalje od 5m po zemlji. :pop
Danko iznenađuje sve više u pozitivnom smislu, svaka čast.
Vuličević odlazi na zimu ako ovako nastavi dobro da igra :banghead
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Нешто размишљам који смо баксузи кад продајемо играче. Како се не зајебасмо да увалимо Нинковића за пар милиона кад је имао 18 година, а не Настасића нпр. Јебем му миша, шта ти је карма, они и кад не продају неког играча, на крају се зајебу :confused

Елем, класична уравниловка. Утакмицу сам одгледао без икаквих емоција. Јбг, ми имамо у врџ главе 15ак фудбалера, зато и не могу сви да одмарају. За Вулета нема бриге, једино ми није јасно гурање Капитена, ал ајд.

Ћерај даље!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Vulićević = da li je moguće da sam doživio da gledam ovakvog igrača u Partizanu, pitam se sve češće.

Neko pod hitno treba da Živkoviću skrene pažnju na mnoge stvari (ko je gledao zna o čemu pričam), da pokuša da proda RUMENIgea, da preporuči Petroviću neki drugi sport i da pokupi otkose sa terena na kojem smo danas pokušali da igramo.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Loša, da ne kažem očajna igra, ali uzimajući u obzir ''teren'', kontam da nije moglo bolje, da se razvije neka igra.

Polovina tima solidno odigrala, polovina nije vrijedna da ih se pomene, prije svih onaj mali Petrović. Momak je žešča kamikaza, pitam se šta sve ova naša toliko hvaljena škola može da izbaci i još ga etiketira kao talentovanog. Ovaj će biti gori od Miljkona.

Fofana odličan, ali ni danas 90min., a Lazović umro, troši se, dok Škuletić koji je preskočio spurse i koji preskače grke nije ni u protokolu(povreda, šta li je).
Sale i Fofa su imali dva dobra pokušaja loba, šteta što nisu ušle.
Vuličević standardno dobar, da se ja pitam, kad Sale ne igra, on bi nosio kapitensku traku. Bravo Vule!

Koji mozak je odlučio da igramo na Vračaru, na onim brazdama, protiv drolje sa karaburme?! Pa, jel oni imaju oči?!
Jbt, od toliko dobrih podloga, oni biraju brazde na Vračaru, kakvi mozgovi. :prekrsti
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sunce ti poljubim ladno sam se strecao protiv jedne Bezanije da ne izjednace kojim cudom :lol: Jel na ovom govnetu od terena mi treba kao domacini da igramo ? Daj ne zajebavajte pa negine nam prosipanje bodova. Padaju u vodu one price kako je nebitno na kom terenu igramo jer smo mnogo kvalitetniji od svakog protivnika, jesmo kvalitetniji ali taj kvalitet ne moze da dodje do izrazaja kada igras po kamenju . Pa na ovakvom terenu mesi i ronaldo ne bi mogli krstenu akciju da naprave. Ipak smatram i da smo malo opustenije usli u mec , jbg juce protiv Totenhema danas protiv Bezanije nije lako ni motivisati igrace :) Najbitniji je prolaz dalje , cestitke momcima na jos jednoj pobedi !!!


Nikolić nezadovoljan terenom i mogućim odlaganjem
http://mondo.rs/a730453/Sport/Fudbal/Nikolic-nezadovoljan-terenom-i-mogucim-odlaganjem.html
 
Последња измена:

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jedan sam od onih koji misle da Fofana treba da ima vecu minutazu,medjutim zasto menjati dobitnu kombinaciju(Lazovic i Skuletic)?Obojica igraju dobro,a Fofana pored njih stvarno nema srece...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
FOFI GOL..fofi gollll fofiiii golll...Jbt mi da smo uveli Fofanu protiv Totenhema dobili bi utakmicu 100% ...!!!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
You must spread some Reputation around before giving it to...

I ja
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Na par mesta piše nešto o gospoji Vulilević i odvodjenu Miroslava. U čemu je fora?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Sta reci posle ovakve utakmice, nista pametno vala... Teren kao da je freza sredjivala... Mi izasli u kombinovanom sastavu, ali jbg, valjda je danas bila sansa da Ilic odmori i ne trosi se protiv Bezanije... Fofana opet dao gol, sansica smo nekih imali, imali i oni, sve u svemu losa utakmica prilicno, a na onoj oranici nije ni bolja mogla biti... Nek smo mi pobedili i to je bitno, ostalo je sekundarno...
 

Nikoolakw

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2014
Порука
50
Reaction score
1
Локација
Kraljevo
Sve cestitke igracima i treneru na pobedi. Bravo za Fofanu koji je pokazao da vredi ali isto tako da mu treba mnogo vise minuta u ligi/evropi a ne samo u kup utakmicama kada se odmara pola tima, mislim da bi dao bar jos 2-3 da je igrala cela prva postava. Utakmica po onoj njivi nije bila onakva kakvu smo mi navikli da gledamo po 3-4-5 golova, ali prolaz je prolaz.

Citao sam negde jutros po novinama izgleda da ce se ovo kolo odloziti a da ce termin za odigravanje biti naknadno odredjen zbog ove parade abominacija. Tako da bi trebali da budu slobodni do cetvrtka i Asterasa.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
@ President Pa verovatno ako ovako nastavi ode na zimu sigurno . Mada realno ovo mu je zadnja sansa da zabode neki transfer neku lovu (prico licno sa njegovom zenom eto ;) )
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Победа је најважнија, пар играча одморили, ја задовољан.

Играти на оном руглу од ''терена'' је подвиг, тако да нећу критивковати играче за неке грешке.


Сад се фокусирати на терзићеву курву.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.005
Локација
Kobasicarija "Venac".
Na par mesta piše nešto o gospoji Vulilević i odvodjenu Miroslava. U čemu je fora?

na jednom drugom forumu, neki insajder je okacio pricu da vuletova zena ima "posao do jaja" u srbiji, i da joj se ne ide napolje. takodje, prema istom izvoru, ne pusta co'eka da ode od nje ni za zivu glavu. i to sve u vezi price kako vulicevic do sada nije zab'o ino angazman.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top