Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Isto tako Partizan bi teško igrao LE bez njega:confused,naravno da samo on razmišlja da zabode negde dobar ugovor dok deca Partizana ostaju žrtvujući najbolje godine i ugovore
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bio sam upravu kada nikada nisam glasao za abu-a na ovim nasim anketama za igraca utakmice,cak i posle meceva u kojim je sam donosio pobede.. Takve njuske osetim na km i nikada ga nisam gotivio,jos od one namestene utakmice u novom sadu drolja 2 vs drolja 1

Sto se mene tice prebaciti ga u teleoptik do kraja ugovora,naravno pre toga mu uzeti 3,4 plate posto je odbio da igra.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Doveli su me do toga da me ovaj derbi skoro pa uopste ne zanima. Ne zato sto cigani imaju bodovnu prednost plus milijardu vec zato sto nas vode takva neopevana govna da razmisljam samo o tome kako rasterati tu govnjivu bagru iz svetinje.

Ne razmisljam o derbiju, razmisljam kako govna oterati. Za derbi nisam, za akcije teranja govana sam tu. Pridruzujem se Belom-BG i ako se bude akcijalo prvi sam za to. Eto ovako javno kazem. Nema vise cekanja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Sto se derbija tice potpisao bih odmah da budemo peti na tabeli i ostanemo bez kupa samo da dvaput ubedljivo roknemo gane...
Govna ne mogu da se oteraju to je odavno jasno...prvo zato sto nema ko, drugo zato sto kad jedna govna odu druga dodju i to obavezno jos veca...
Na leto je potrebn kompletan remont ali istinski iz korena....ali to nece da se desi jer za tako nesto je potrebna prava uprava...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Onda nema sta da raspravljamo dalje ni o fudbalu niti o bilo cemu drugom. Mrtvi smo.

U subotu ce biti vise cigana nego nas valjda po prvi put na nasem stadionu.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
http://www.b92.net/sport/derbi/vesti.php?nav_id=1099846

Оде Абу, још само Брашанац и мали Влаховић да се продају - и то му дође то.

Свака част Вучићу и управама Партизана, за само пар година су преданим радом успели да ...

Од времена Станојевића када смо их сваку добијали без да нам шутну на гол, догурамо до овога где смо данас, да ћу и ја радије у суботу да идем да гледам моје клинце на Мини-Макси лиги, него дерби где се очекује да дечаци од 16 година кидају против искусних странаца који играју за 300.000 евра годишње.

АФК Партизан, мислите о томе, ако већ ова државолика структура не дозвољава опоравак нашег Партизана, можда је решење у терању ината, да се аматеризам не крије иза фраза и изговора.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Bio sam upravu kada nikada nisam glasao za abu-a na ovim nasim anketama za igraca utakmice,cak i posle meceva u kojim je sam donosio pobede.. Takve njuske osetim na km i nikada ga nisam gotivio,jos od one namestene utakmice u novom sadu drolja 2 vs drolja 1

Sto se mene tice prebaciti ga u teleoptik do kraja ugovora,naravno pre toga mu uzeti 3,4 plate posto je odbio da igra.

Moj zemljače Abu je prodat pre 2 meseca a ne danas ili juče,to je samo izgovor da se krivica prebaci na igrača jer ako Andrija na kraju svog ugovora može u Teleoptik onda bi mogao i Abu na početku.
Gle čuda njega prodaju posle tzv pobune u 7 dana za cenu istu kao i pre 2 meseca.Za upravu mogu da kažem :pickaciganska a za ovaj naš sportski dvojac:puke
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Nevidjen cirkus je ovo neograniceno potpisivanje omladinaca ili kadeta, pionira sta li su vec. Ono protiv OFK Beograda ne moze ni u ludilu da se nazove seniorskim fudbalom. Verovatnoca da 3-4-5-6 igraca iz jedne generacije budu vrhunski talenti koji bi pravili razliku u prvom timu je ravna nuli. Da smo ozbiljan klub, ogranicili bi se na 1-2 igraca i to samo one za koje se proceni da ih necemo godinama cekati, jer nemamo taj luksuz.
Jovetic, Ljajic, Mitrovic, Markovic, Zivkovic itd, sve su to igraci koji su od starta pravili vidljivu razliku na terenu. One talente koje smo cekali, nikad nismo docekali.

Eh steta sto ne postoji neka zvanicna veteranska ekipa 35+, gde bi igrali Zvone, Nadj, Ivica, Duljaj, Delibasic, Cirkovic, Ciric i ekipa, u tom slucaju bih samo to i pratio, jer ovo sto se sada naziva prvim timom, jednostavno to nije.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Stvarno neverovatno šta se radi. Neverovatno šta nam radi s klubom ova okupatorska naprednjačka uprava. Pišaju po svima nama. I prolazi im! Dokle? Pitam se dokle sve to ide. Taj zločinački plan. Slobodno se može tako nazvati. Nije preterano. Ipak, nekako se nadam da sve to ima neku granicu. Neću da verujem u mračnu budućnost. Valjda je ovo, u ovakvoj uništiteljskoj, rušilačkoj, saboterskoj meri, ipak prolazno, vezano eventualno za ovu sezonu... Ne pitaje me zašto to mislim... Daj Bože da se što pre vratimo u ono romantično doba, kad je vladao samo lopovluk, a ne i direktna sabotaža! Da ne ulazim sad u detalje. S druge strane, bitno je da ljudi misle svojom glavom i da znaju šta se dešava (u meri u kojoj to možemo znati). Da postoji svest o tome. Kao što postoji na ovom forumu. Svaka čast, ljudi. Uživanje je čitati vaše misli i osetiti koliko volite Partizan. Nemojte prestati. Nastavite tako. U ovo doba modernih komunikacija, ne mogu da nas prave baš tolikim budalama kao što su mogli nekada. Možda je to slaba uteha, ali... Videćemo već na derbiju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ih bre, pa koga to još interesuje. Na sledećem derbiju će biti interesantnije na južnoj tribini nego na terenu. Obratite pažnju!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Skidaju upravu, konkretnije, skidaju Vazuru.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Kud Adimes pobeže pre žurke
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Realno ako oteraju specijalca za plakate ostali smo na bolesnom nedicu.. Ne zna se sta je veci horor.

Nego koliko ocekujete grobara na stadionu ? Ja mislim da ce ovo biti nasa najlosija poseta ikada na derbiju i bas zbog toga mi se ide na tekmu..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Psihopata koji izvodi ponoćne prevrate i spašava svoju voljenu kurvu ponoćnim pučem je napravio igranku od našeg kluba.
Oni svi komplet moraju da odu. Ovo mu je ista igranka kao kod ovih iz Ljutice Bogdana.
Šatro Kokeza napustio klub otišao da vršlja po savezu, na drugoj strani kod nas Svinjar sklonjen iako se nije pitao ni za šta samo koju će kafu dal gorču, srednju ili sladju. Imamo predsednika fikusa Curkovica, cigani imaju Tozu Mijailovica.
Izbori kod njih odavno trebali da se održe, a evo ista priča kod nas. Radna grupa, krizni štab vedri i oblači imaju sva ovlašćenja. Terza na kraju kod njih nije ni otišao, a evo kod nas trebala je da bude vanredna skupština još u decembru iliti januaru, a prolongirana je za leto.
Dakle matrica je ista. Psihopatin rukopis originale.
Ništa im ne smeta da dovedu novog Vazuru, ima stranačka baza takvih ohoho koliko hoćeš.

Nedici moraju da lete zajedno sa Vazurom. Oni su bili zaduženi stariji Nedic prvensteno, da reše pitanje stadiona vansudskim poravnanjem u dogovoru sa ministarstvom odbrane, evo vidimo sada rezultate njihovog rada. Stadion nije rešen.
Klub je pun izdajnika i pete kolone.
Ovako nikad nije bilo.
Partizan je okupiran.

I još nešto. Agenti sa tribine sa kojima se premijer i sastajao itekako umeju da izaberu pobedničku stranu.
E od njih uvek treba raditi kontra.
To su najveći neprijatelji Partizana, to veselo pevačko društvo koje u svakoj mogućoj prilici materijalizuju tu činjenicu što su "navijači " Partizana. Oni žive na grbači Partizana.
Ništa im ne treba verovati.
Najveći dobitak derbija bi bio kada bi južna tribina u derbiju bila prazna.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Ostalo 3300 karata za zapad, 4200 i dalje u prodaji za istok, a za jug nema evidencije... cigani rasprodali sjever, sad animiraju narod da kupuje karte za bočne dijelove istoka i zapada, ovaj put izgleda planiraju invaziju.

Igramo protiv jačeg, uigranijeg, boljeg tima koji je favorit. U derbiju to i ne znači mnogo, sve je moguće. Treba vjerovati, pa šta bude. Ostaje žal nad činjenicom da se u Evropi zaradilo, dakle nije da novca nedostaje, ali adekvatna pojačanja nisu stigla. Još je otišlo i ono što je valjalo. Iako je uprava imala uslove, ništa nisu napravili. Sve je bilo jasno još ljetos kada su kalkulantski pokušali doći do LŠ bez ikakvih pojačanja, pa na kraju svališe krivicu na jedva punoljetnog klinca.

Ako već imamo lopove u upravi, valjda bi neki slijed razmišljanja kod njih išao pojačamo tim, uđemo u LŠ (koja nam je bila na dohvat ruke), dobijemo 15+ miliona evra, dio uzmemo sebi, dio ostavimo u klubu i točak nastavlja da se vrti, dobro svima. Jok. Imamo neinteligentne lopove u upravi, koji kolju vola zbog kile mesa, koji razmišljaju od danas do sutra, koji bi rođenu majku prodali zarad fotelje itd itd...

Ovaj klub uz par godina neigranja evrope i par godina sasvim realnog i mogućeg nepostojanja većeg talenta za prodaju lagano nabija dug CZ nivoa. Poenta je u tome što državne intervencije u našem slučaju neće biti....

U derbiju glavnu stvar igra motivacija... lično sam mišljenja da ćemo pretrpjeti ubjedljiv poraz.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.947
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Ako već imamo lopove u upravi, valjda bi neki slijed razmišljanja kod njih išao pojačamo tim, uđemo u LŠ (koja nam je bila na dohvat ruke), dobijemo 15+ miliona evra, dio uzmemo sebi, dio ostavimo u klubu i točak nastavlja da se vrti, dobro svima...

Jedno je biti lopov, a sasvim drugo biti marioneta.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mi nismo cigani pa samim tim necemo ni igrati "na sve ili nista samo zato sto je derbi".

Znam samo da smo mi XX puta imali bolji tim, XX bodova vise na tabeli ispred njih, sve je bilo spremno da ih unistimo i sta se na kraju uvek desilo? Ili i ne pobedimo ili nesto jedva na guzove.

Cigani su drugaciji, oni i pored svih sada tih stvari u njihovu korist imace vise motiva od nas da nas totalno uniste, dokrajce i ugase i toga se bas bojim!

Neko ce reci "ma sta me briga kada je uprava takva kakva je"... meni nije tako jer ipak svi ti ljudi predstavljaju ime PARTIZAN i dali sada njemu vlada cigan, siptar ili kinez, za mene igra PARTIZAN protiv ciganstura i nikada mi nije svejedno kada su losi rezultati pogotovo ne na derbiju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top