Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Eh braco grobari umesto danas da pricamo o evropskom Partizanu i njegov kontinuitet igranjem evropskih utakmica mi danas pricamo dali u subotu imati spica u napadu, i strepeti da ce nas Partizan pretrpeti ubedljiv poraz. Subotnji derbi za mene je izgubio draz jer je klub jos slabiji igracki od jesenje sezone vodi nas trener pocetnik, clanove uprave boli ih qurac zajedno sa ostalim rukovodecim kadrom u klubu kako ce se zavrsiti derbi.Da je bilo vizionara i pravih ljudi u klubu danas bi pricali kako smo dobili neki evropski velikan kako smo postali respoektabilan evropski klub finansiski stabilan klub, nazalost to je za nas postala mislovna imenica. Izgleda da je nase vreme uspeha proslo a dali ce u skoroj buducnosti doci videcemo.Lepo se pevalo sa ofka da nam lopovi sede u upravi to se treba sto pre najuritiiiiiiiiiiiiiiii.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Cigani su jedna kurton ekipa. Prva jača i povezanija ekipa na koju naiđu će ih polupati kao cigance staru kantu. Primer Kairata i Zerara Gohua.
Žalosno je što smo ciljano dovedeni u situaciju da ne mozemo da im se suprotstavimo jer imamo ljude u upravi koji direktno rade u njihovu korist.
U svakom slučaju i pored svega treba da se potrudimo da im jebemo sve po spisku na našem stadionu pa sta bude.
Govna moraju da osete mržnju,da im tu nije mesto.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
I pored lopova u upravi godinama, mi konstantno učestvujemo u evro takmičenjima, dok raspali cigani ne mogu ni da prismrde. Šta bi tek bilo da imamo sposobnu, grobarsku upravu koja radi u interesu kluba. Realnost bi bila borba za četvrt-finale lige evrope i proleće u ligi šampiona.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kako reče kolega pre ,cigani će popuniti sever a na našim navijačima je da preuzmu ostale tribine i navijanjem daju svoj doprinos dobrom rezultatu.
Uprava je svoj deo "odradila" videćemo na kakav će to način odraditi igrači na čelu sa Tomićem.:napred Partizan
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
negde sam procitao da Sale Kapiten u subotu obara jos jedan rekord i to po broju odigranih derbija ako je tako to se mora pobediti i zato grobari napravite atmosferu za pamcenje za kapitena i nas Partizan!!!!!!!!!!!!:napred Partizan
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.459
Локација
Kej Republika
Zreli smo da nam oljušte guzici, ali ja se uvek nadam. Meni je uvek u glavi 5:0 za nas, pa makar i 30 bodova razlike bilo.
Ne trese me euforija, ali ću u subotu opet muda da jedem. Kad sam lud...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Po nivou optimizma na forumu, rezultat će biti 1:5 i najveći poraz u istoriji.

Kad pogledamo statistiku da smo od poslednjih 10 derbija 6 izgubili, nema nam spasa, uništiće nas :cry:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja ipak mislim da će biti obrnuto.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Чергари су квалитетнија екипа на папиру, боље су уиграни и готово увек су посебно мотивисани када играју против нас, без обзира на стварни однос снага.
Добра околност је да имамо гробара на клупи, а не неког Милинковића, али ту сад остаје да се види колико ће Томић успети да мотивише екипу, а за ову прилику би то требало да буде оно лудило Салета Станојевића. Логика да за овакав меч не треба посебна мотивација, нема никакве везе са тимом који два пута шутне у оквир гола усраном чергарском шпајзу са Карабурме.
Колико је ту оне задрте гробарштине међу играчима која би да игра на крв и нож против цигана, колико ове новајлије објективно вреде и колико уопште могу да разумеју посебност овог меча и да ли ће играти ко од клинаца и колико ће се укакити у гаће због тога.
Колико, како и кад ИТ мисли да употреби Капитена, надам се ни у лудилу читав меч.
Како ће изгледати и на игру утицати трибине, пре свега она Недићева?
Појма немам шта да очекујем, али генерално, ако будемо читав меч довољно покретљиви и изразито агресивни, добићемо, ако се поставимо као мртвопувала раскантаће нас.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.459
Локација
Kej Republika
Kizinih prvih 11 na 149. Derbiju:

Ж. Живковић - Вулићевић, Балажиц, Ћирковић, Лековић - Брашанац, Бабовић - А. Живковић, Илић, Стевановић - Оумару

Par meseci posle, teško da će 3 igrača biti ista za 150.
Pritom su nam dva NAJBOLJA IGRAČA najurena iz kluba.

Joj upravo u ostavci, seme ti se zatrlo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Uopšte me ne brine što ne igra Kizinih prvih 11 koji su igrali prošli derbi - ionako su ga odigrali očajno...

Samo me malčice brine, za koliko su sad Ivanovih prvih 11 za derbi jači od tih Kizinih 11...

Ako su jači...

Ima još vremena do derbija...možemo i da polemišemo o svemu i svačemu...a možemo i da sačekamo krajnji rezultat utakmice, pa onda...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Чергари су квалитетнија екипа на папиру, боље су уиграни и готово увек су посебно мотивисани када играју против нас, без обзира на стварни однос снага...

Zato će biti 2:1... dok se ne prekine utakmica.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Kvota na nas 2.8

Oni su favoriti po kladionicama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.994
Kad se pogleda tabela, kad se pogleda prelazni rok, kad se pogleda njihova "serija" pobeda, kad se pogledaju finansije, pomoc drzave, nastupi u medijima, kad se pogleda da oni u upravi imaju ljude kojima se izmedju ostalih epiteta koje imaju moze reci da su sve cigani, a mi u nasoj skoro nijednog grobara, kad se pogleda stanje na severu i rezervnom severu-nekadasnjem jugu, kad se pogleda sudijska trojka, kad se pogleda ko je nadlezan za regularnost takmicenja, kad se pogleda voljni momenat nasih igraca, koji kao da dobrovoljno daju tri litra krvi pred svaku tekmu pa tako malokrvni izadju na teren, kad nam "stranci" u ekipi omalovazavanjem rivala tom istom rivalu daju dodatni motiv, kad ceo drzavni vrh posle soka prosle subote ocekuje da se ove subote stvari dovedu u red...onda stvarno kako da ne budu favoriti?!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Derbi je derbi, i ja sam bio ubjedjen da smo jaci u prvosezonskom pa smo izgledali na terenu ko skup anemicnih baba...ni snage u duelu ni brzine.
Nadam se sada boljem ishodu koliko hod bilo to neutemeljebo iz prostog razloga sto smo q na biciklu stose tima tice atmosfere i same igre.

P.s. Da sad ne skrecem s teme, imate na mozzartu izjavu jarmolenka kome istice ugovor na ljeto pa ga je produzio, jbga neko je ljudina a neko retardirano dijete.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ja se iskreno nadam da nece da dodze dvojka na derbiju.
Jebes ga,ipak navijam za Partizan,i nadam se da nece cigani da nas prskaju kao Gran Knarija Limoz.
Ocekujem ostru reakciju juga,i da dodze do nekih sukoba,i ocekujem da Bljuc sve to verodostojno prenese.
Valjda ce da dodze par hiljada Grobara na tekmu,pa makar i kravu prodali da bi imali za kartu i za prevoz da dodzu do Beograda.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
"Ko kroz muke nije prosao i radost ce mu tesko pasti"

Moramo da dobijemo gane i demantujemo im vuckovu titulu i vratimo pristojan ugled klubu bar na kratko posle onog cirkusa sa svabama i blamaza po prvenstvu....obe pobede u derbiju pa makar posle 5 mesto i ostajanje bez kupa - ja zadovoljan....
Nismo igrali sa L'pulom, odmorni smo i nema razloga da se dogodi ono sto se desilo u proslom derbiju....a igraci ako nekad istinski zapnu to je na derbiju...ajd da ucinimo da im presedne sepurenje na prvoj poziciji...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
P.s. Da sad ne skrecem s teme, imate na mozzartu izjavu jarmolenka kome istice ugovor na ljeto pa ga je produzio, jbga neko je ljudina a neko retardirano dijete.

Problem je što se u današnje vreme klinci ne upoređuju sa "nekim tamo" Jarmolenkom... Oni znaju samo za Mesija, Ronalda i Nejmara, eventualno Suareza, i mislima su već u Barsi ili Realu.
Npr. kad sam bio klinac i počeo da treniram košarku, idol mi je bio Rebrača, tada je još bio u Partizanu, ne O'Nil, Barkli, Džordan, itd.
Nego to je već problem vremena u kojem živimo, i situacije u kojoj se država i klub nalazi, što smo pali toliko nisko...

A što se derbija tiče, nije loše što je ovakva atmosfera na forumu, pa se možda i iznenadimo prekosutra :D
Ako izađemo jako i pokidamo, biće dobro, ako ne.........
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Kruže priče da će pandurčina i žbir Glodjovic Vlado suditi derbi.
Pravi specijalac.
 

Nenad

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
99
Reaction score
11
Sto je sigurno sigurno je. Verovatno idu na to da nam nabiju komplekse. Najvise pobeda, najveca razlika, nepobedivost, statistike, ginisove knjige i ostala sranja. Za ovakvu situaciju smo sami krivi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top