Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Tu je Nedić ozbiljniji igrač. Dobro je pozicioniran u SNS-u, pre svega zbog tatice.. Kao što vidite, doveo je svog drugara sa prava i u KK. To je generacija duduka sa pravnog fakulteta koja se gura, koristeći sve što ova nazovi zemlja može da im pruži.

Da li iza Nedića, uslovno rečeno, stoji Zečević, to ne znam, ali pouzdano znam da se Vazura ništa ne pita, samo potpisuje šta mu podmetnu. Isto tako je, kao što rekoh u nekom od prethodnih postova, činjenica da je Nedić Partizanovac, a to znam jer sam ga i pre 5 godina hiljadu puta vidjao na istoku (čak i kada je dolazilo po 200, 300 ljudi).
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Svi su oni neki ku...i partizanovci. Dok ne dođe do pitanja para. A pošto su momci u međuvremeni porasli, izdigli su se iznad tih romantičarskih sranja kao što je lojalnost, obraz, ljubav prema klubu... To je rezervisano za nas naivčine koji idu na stadion, plaćaju karte, grizu nokte pored TV... Veliki momci zarađuju pare, nemaju vremena za to..
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
864
Kako li vas ne mrzi više, ubiste boga pisajući jedno te isto. A bre ako nećete da navijate za Partizan navijajte za Metalac a u pm. Ako vam nisu bivsi sportisti garant da imaju dobru nameru ok, samo ne smarajte više na jednu te istu temu...

Puna podrska Milinkovicu,Loncaru,Babovicu,Tumbakovicu i pre svih Nedicu.
Bilo bi dobro da sve spojimo u jednu temu.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
“I Zvezda je bila u krizi. Nisam ovde radi para da bih sačekao da otkaz i naplatio obeštećenje. Partizan će izaći iz krize, a ako ja tada ne budem na klupi, biću sa mojom decom na jugu”, poručio strateg srpskog šampiona


Каква циганска изјава у стилу Лалатовића.:puke
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Ma Bozinovu je potpuno promasena uloga... Covek nije sidras..a ocekuje se od njega da to igra.. Ja ga vidim u Lazovicevoj ulozi..samo mu nedostaje neko kljuse tipa Skuntelara...
Koliko je spakaovao sansi samo Abubakaru...

Upravo to, Saponja ne moze sam u spicu, Bozinov ne moze sam u spicu, upariti ih i ojacati srednji red ali onda nemamo ni jednog napadaca da ih mijenja... Katastrofalna selekcija tim.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.255
Локација
ante portas
Da o Partizanovoj sudbini odlučuje debeli krmak koji u životu ništa nije postigao izuzev toga što je preko veze završavao ispite/takva priča kruži o njemu /. Krmak ogavni debeli.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Званични "Гробари" још једном показали "образ" и на тренингу дали подршку Кизи Милинковићу као што су пре тога чинили и за Јокана, Станоја, Марка :puke:pop
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Upravo to, Saponja ne moze sam u spicu, Bozinov ne moze sam u spicu, upariti ih i ojacati srednji red ali onda nemamo ni jednog napadaca da ih mijenja... Katastrofalna selekcija tim.

Dajte bre ljudi nemojte da se zezate. Pa jel ste videli vi Božinova kako trči? Kao raštimovan. Radi nešto ručicama, noge na sve strane, a brzina nula. A mi da očekujemo da posle punog trka iskoristi šansu ili ne daj bože povuče loptu i šutira. Nema leba...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.255
Локација
ante portas
Debelo Bugarce može samo iza špica i bez zadataka u fazi odbrane,po neka asistencija, šut i to je to. Bivši fudbaler.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Вала тих што би могли играти без задатака у фази одбране имамо колико хоћеш.
Ценим да би требало искористити актуелну медијску ситуацију и послати гојазног шоумена на позајмицу у неки од текућих ријалитија па нека тамо мудрује колико хоће.
Што се тиче директора крмка, убеђен сам да када би председник свињар хтео да учини штогод корисно за клуб, мирне душе би могао да га замени за било које грло из свог стада, нико не би ни приметио разлику, сем што би учинак био куд и камо бољи.
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Debelo Bugarce može samo iza špica i bez zadataka u fazi odbrane,po neka asistencija, šut i to je to. Bivši fudbaler.

Al' se nasmijah koincidenciji. Koga ti opisuju ove rijeci? Pa vecina nas bi upravo i htjela da ga proba na toj poziciji jer, dace sigurno brze i bolje lopte od Babovica, a zreliji je od Lukica i vjerujem da moze duze da igra od Saleta. Kad je Kiza vec sjebao Dzigija i Lukica kad im se dizala forma, nek proba i njega.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.255
Локација
ante portas
Вала тих што би могли играти без задатака у фази одбране имамо колико хоћеш.
Ценим да би требало искористити актуелну медијску ситуацију и послати гојазног шоумена на позајмицу у неки од текућих ријалитија па нека тамо мудрује колико хоће.
Што се тиче директора крмка, убеђен сам да када би председник свињар хтео да учини штогод корисно за клуб, мирне душе би могао да га замени за било које грло из свог стада, нико не би ни приметио разлику, сем што би учинак био куд и камо бољи.

Slažem se apsolutno. Čovek priča samo po novinama, na terenu učinak nula. Gledao sam mu kroz prste zbog učinka u Evropi zbog onog pasa Brasancu kojim je iznuđen penal i zbog toga što ne igra prirodnu poziciju. Ali. ..Ali čovek ni u jsl ne može da napravi razliku, čovek nema nikakvog uticaja na igru, a pogotovo kad onako sitan debeljuskast uzme da se rve sa jsl rmpalijama,štoperima. O Evropi da ne pričam. Tu je smešan.
 
Последња измена:

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ljudi, da li je moguće da vi pričate i dalje o Vazuri :buhaha

Pa on se dečko ne pita ništa, govori šta mu kažu, potpisuje šta mu podmetnu. Ne pita se ni oko čega, shvatite to! Razume se i prati fudbal kao što ja pratim hokej na uniciklima!

Iznenadio bi se koliko se pita..
Popovic je jedini koji se ni za sta ne pita...:D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
od bozinova nema hleba. zakoni fudbalskog trzista su surovo ispravni u 90% slucajeva. kada neko sa takvom reputacijom zavrsi na klupi osrednjeg clana serije b, onda zaista znaci da je to kraj.

ah, kakav zajeb. on je ustvari zavrsio kod nas:banghead. nas, koji pucamo na LS.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Званични "Гробари" још једном показали "образ" и на тренингу дали подршку Кизи Милинковићу као што су пре тога чинили и за Јокана, Станоја, Марка :puke:pop

da da jesu to su oni isti sigurno :D :D

Ovi sto su juce bili su oni sto dobiju svi od uprave po 5000din sedmicno da kupe sebi nove trenerke...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top