Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Ako je stvarno istina da su (neki) igraci nezadovoljni zbog Leonardove plate (tj. sto oni nemaju tu platu) onda nek puse kurac....prokleti srbi....jebale vas pare....
Nadam se da je ova vest samo ciganski medijski isprdak...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Zanimljivije bi onda bilo KO je rekao i ozvanicio Leovu platu kada se vec zna da smo prokleti i da bi vecina srba i svog rodjenog brata prodali za 100 evra...
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Kad se samo sjetim Vojinog teksta na sajtu kluba o Grobarima medju igracima kad je Raca igrao...

Sta je ovo sad, Everton posle utakmice napise izvini, a nasi kace slike ko da su dobili 5-0.

Brasanac se nije trebao zeniti...kidao je, krvav svaku utakmicu....
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.140
Локација
vaginamandibularia
Imas tri grupe "igraca" u ovom danasnjem Partizanu. Mlade igrace, koje mozda mozes sutra da prodas. Stare igrace, od kojih vecina nema snage da odigra vise od 2-3 krstena napada, tj 10 minuta fudbala. Treca grupa su stranci.

Mladi igraju za kikiriki, s nadom da ce biti prodani.
Stari igraju za neke pare, s nadom da ce mozda u neki Katar na 6 meseci da zabodu jos koji dolar, ili su tu da im taj dolar obezbedi klub kada rasproda mlade.
Stranci su tu za pare, gomilu para u odnosu na ostale dve kategorije.

E sad. Kad imas ludog medijatora sa motivacionim skilom over 9000 mozda ove tri kategorije i navedes da lice na ekipu. Nesto kao sto je bio jedan bivsi trener jednog od klubova JSD Partizan.
Ovako, imas grupu staraca na terenu koji su u sistemu "srce oce al dupe klokoce", strance koji otaljavaju i zaradjuju 10-20 x vise od mladih, i mlade koji su skapirali da godine kurcu prolaze i da nece zabosti ugovor u inostranstvu kakav su zeleli ako nisu na terenu, gde im mesto zauzimaju fudbalski starci. Da ima rezultata, razdor bi bio manji, i prikriven. Ovako, ode sve u kurac.

Iskreno, ne bih se cudio da je Tomic bio busen od strane igraca. Imam stav da trener koji dopusti da ekipa s njim brise patos treba da menja profesiju.

Velike zasluge za stanje u kome se nalazi nas klub ima uprava, koja saradjuje sa neprijateljima i kojoj ko zna ko suflira. Problem je i sto su u ekipi koja bi da je nasledi sve sami trgovci bodovima i ugledom, cije mecene mozemo samo da nagadjamo.

Sve u svemu, cini mi se da cemo u najbolju ruku biti svedeni na jsl prosek, a u najgorem slucaju sledi nam bankrot kroz koju sezonu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Vidim Ivicin intervju gde kaze da je svlacionica prodala Tomica...

Ne bih da kopam sada po postovima, ali se to videlo iz aviona, pogotovo na utakmici protiv Backe...

jedan detalj npr sa utakmice u subotu sada, vulicevic, leonardo i jso dva nasa igraca se zakucali i muljaju i muljaju a Marko se iz sveg mozga dete druga strana druga strana... Eto toliko o znanju i svemu ostalom....
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Problem je sto mi ne mozemo da pojmimo da nacin razmisljanja nas sa foruma i 80% fudbalera Partizana nema dodirne tacke. Jedan sadasnji igrac i nekoliko bivsih su mi drugovi. Od svih njih samo je jedan bio bas grobar i partizanovac. U danasnjem timu koliko ja znam je samo mali Golubovic (a on nije taj jedan sadasnji drugar) extremna grobarcina kojoj je Partizan iznad licnog uspeha i koga boli uvo da li igra ili ne igra ako Partizan pobedjuje. Ovi ostali se dele na dobro placene strance koji generalno i jesu dobri igraci i odradjuju zbog cega su ovde, na ove nase starije mrsimude koji su prepametni i sve znaju (al Backoj ne znaju gol da daju) i na ove mladje koji cekaju neki do jaja ugovor i koji su plitki u mozgu da plici ne mogu biti. Zive instagram zivote, jebavaju 10tak istih riba koje medjusobno menjaju i ubedjeni su da su stvarno "madjije, masine i zveri sa loptom" kako im kazu drugovi koji za popijeno pice u gradu i sliku s njima na ista da bi im porastao rejting vade bris iz bulje.

Da imamo zdrav klub trener sa jakom upravom iza sebe bi to rascistio i mrs u pm, il ces igrati za ono za sta si do jaja placen ili paljba.

Tim formirati oko zdravih glava i talenata. Mi u ovom timu imamo Goguu, Blekija, Evertona, Leonarda, Vlahovica, Marjanovica, Jankovica, pa verujem i u Djurdjica i Mihailovica da ce isplivati iz ovog kanala u koji su upali.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
437
Reaction score
1.579
moze li neko da kaze na koliko je popisao djurdjevic? gori nije od bilo kojeg naseg spica, mozemo na njemu i da zaradimo, samo sto svi znamo da te pare nece zavrsiti tamo gde bi trebalo..
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Da bi se igrao profesionalni fudbal moraju se imati bar fizički pripremljeni igrači, a mi na terenu imamo bar pet koji to nisu i koji više liče na veterane, nego na profesionalne fudbalere. Kratko i jasno. Tek posle možemo da pričamo o fudbalskom znanju i o trenerskoj taktici.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.948
Локација
Beograd
moze li neko da kaze na koliko je popisao djurdjevic? gori nije od bilo kojeg naseg spica, mozemo na njemu i da zaradimo, samo sto svi znamo da te pare nece zavrsiti tamo gde bi trebalo..
Na 3 godine.On je prvi pik Nikolica,dosao je u Partizan zbog Marka.Trebao nam je bas napadac njegovog profila koji se ne krije od lopte kao Bozinov i koji moze da dobije neki duel u vazduhu a i na zemlji.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Sve je ovo samo sviranje kurcu. Dovodimo cigane kao velika pojačanja, igra #40 koji je u pretprošlom kolu šutnuo u okvir gola...Bolje dete da odigra 25+ utakmica nego taj nesrećnik...što nije došao u cigan malu prošle godine kada su se isto borili (naravno sa sve ovim finansijskim kurgom) da ga dovedu...

Od Nikolića sam očekivao da ne bude najveća promena - zamena Riđog, Saleta od prvog minuta i jednog špica (iako kao igramo sa "2" u napadu). Očekivao sam premenu u vidu muljanja lopte i brže oslobađanje iste i kretnji sa i bez lopti (što je bio viđeno malim delom protiv Javora), ali pojam trčanja je izgleda filozofska misao za pojedince na terenu.

Prihvatio bih bez problema da sve omladince uvedu u prvi tim sada odmah izbace ove gmižemo-po-terenu...Vidim da uprava je oterala i Trbu...lepo.

Očekujem da povade crno-berle stolice i zamene crveno-belim i da nam postave trio Đuka-Vazura-Nedić posle "izbora" 12-og. kao tročlanu predsedničku komisiju...

"kolega"...pa ti si jos tu ?!?

Udjes na sajt-forum, ne citas tudje poruke, napises neku svoju, pravu Grobarsku, pa malo kasnije u sledecoj poruci provuces malo "duha sa severa" i tako u krug...

Dragi komsija, mislis da smo bas tolike budale ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
A ko će tom dolazećem supersoničnom špicu (koji izlazi iz povrede) da pošalje loptu, deda Ilić, deda Radović, Brašanac iz Portugala, vašarski igrač Leonardo, Vulićević koji centaršutom ne bi pogodio ambar, ili Mihajlović koji trenutno nema mesta u Teleoptiku, ili Alen bivši igrač, KO?

I slepac bi video da nam godinama fali gazda na terenu, ja pola slova ,,izbrisao,, sa tastature pišući jedno te isto o ,,desetki,, i o tome da za plate jedno 5 alibi igrača možeš ,,ladno,, da platiš solidnu ,,desetku,, al ne vredi...
Ono što bi i slepac video, ljudi u Partizanu ne vide, ili ne žele da vide...
Ako nam NAMERNO rade sve ovo, pa ma ko da je u pitanju, ja sam ne za streljanje, nego za vešanje - i to na Terazijama...

Što se tiče špica, kako ko, ali Božinov bi od 2-3 šanse ionako dao gol, Vlahović takođe od 3-4, pa čak i Đurđić od jedno 4-5 šansi, isto bi je spakovao u mrežu...,,zakucajte,, nekog od njih na 10 metara od gola, i to je to što se tiče špica...ali šta vredi ako je ovaj Đurđević i mnogo bolji od sve trojice dosadašnjih špiceva zajedno, i ako je u stanju ,,iz svake prve,, šanse da daje gol, ako NEMA ko da mu tu JEDNU JEDINU šansu namesti...
A zasad u Partizanu NEMA takvog...
Jel ,,ciganče,, u stanju sam da uzme loptu, pređe par igrača i da gol?!
Poslednje ,,ciganče,, u našem dresu koje je to moglo, bio je Milko Đurovski, jel ovaj sad neki novi Milko?!

Što se tiče malog Mihajlovića, dečko je ili toliko bezobrazan, ili nema pojma o fudbalu, ili nešto nije u redu sa njegovim vidom, percepcijom, mozgom, ili NIKO u klubu ne razgovara sa njim - ja ne znam DA LI OVI NAŠI IKADA GLEDAJU UTAKMICU KOJU SU PRETHODNO ,,ODIGRALI,, - DA LI SU SVESNI DA OVAKVI POTEZI NEKADA NI PO SELIMA NE BI MOGLI DA PROĐU?!

Ko dozvoljava tom klincu da SVAKI, ali SVAKI put uradi isto - ulaz sa levog krila unutra i šut po sistemu zabole me patka gde će ići lopta i da li su saigrači u boljoj situaciji, ja NE DAM LOPTU NIKOME, SVAKI PUT ĆU DA JE ŠUTNEM!
Gde je tu trener da mu kaže, mali, nisi ti ovde sam na terenu, nije lopta samo tvoja, imamo još 10 igrača u timu osim tebe...
https://www.youtube.com/watch?v=Gxgrmm-HhtE

A pazi koliko je tek Ivica Iliev ,,pametan,, kada izjavi ,,kod bivšeg trenera igrali smo sa jednim špicem, a sada sa dva, pa ima mesta da dovedemo još jednog špica,,...
Pa NEZNALICE, zar ni tebi, a ni bivšem ,,treneru,, tj. NEZNALICI nije palo na pamet da na ,,projektovanoj,, sezoni od 30-40 utakmica taktika NEKAD može i da se promeni...
Kako bih voleo da te pitam KO TI JE ,,DESETKA,, U TIMU koji si ti ,,selektovao,, tokom dve sezone, kako mi je žao što nisam bio u N.Sadu, da se priključim onoj konstruktivnoj raspravi sa tvojom malenkošću...

Dakle, KO ti je ,,DESETKA,, - Sale Ilić koji, objektivno treba da bude u timu 15-20 minuta, kao neka vrsta ,,počasti,, za staž u klubu, Leonardo koji PONEKAD igra jedno 15-20 minuta po utakmici, a i za to vreme ne pokazuje status ,,desetke,, ili Mire Radović koji igra dok mu duša ne izađe na nos, a za to vreme više izdribla samog sebe, Partizan i Partizanove navijače, nego protivnika...
ŠTA MI SVI I PARTIZAN imamo od igrača koji su NEKADA mogli da igraju kako treba, ili koji će moći ponovo da zaigraju kako treba ,,kad prođu pripreme,, ili se oporave, ili odmore, ili spreme...

Ko ti je SAD ,,desetka,, Ivice Ilievu - ili smatraš da ,,desetka,, u modernom fudbalu nije potrebna? A koliko nije pokazuje ti Partizan i tvoja ,,selekcija,, iz utakmice u utakmicu! Golmani, bekovi, krila, špicevi ,,veznjaci,, imamo ih popoprilično, a ja ne vidim zasad nekoga da nešto naročito valja...niti da nam nešto naročito koristi u igri...



Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Jos jedna dobrodoslica, samo ti mali daji golove i nek mi najzad krenemo da dobijamo utakmice, a u medjuvremenu sto se mene tice mozes i na sever.

I da, vreme je da Stevanovic stane na gol, jer ako je Saranova poremetilo to sto je dobio konkurenciju onda nek ide u Sindjelic da brani.

Apropo Marka nije mi bas najjasnije to poimanje selekcije, svaki put izvodi sporu i matoru ekipu, ako vec nema kvaliteta tu, sto onda ne ubaci Radina, Marjanovica, koji ako nece doneti kvalitet u odnosu na Ilica, Radovica, Leonarda, donece bar cvrstinu i agresivnost a i to je nesto.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Koliko god da je cigan nema veze ako bude pravi profesionalac i golgeter. Sto se mene tice neka nosi i ciganski dres na treningu ako za nas bude postizao golove koje nam pomazu da napredujemo! Imali smo dosta tih takozvanih "grobara" koji su po dolasku kenjali kako su sanjali da dodju/ili da se vrate u PFC pa su odigrali kao najveci neprijatelji. Ovaj momak je makar iskren, nije kenjao i rekao je da je dosao samo zbog trenera! Iskreno i to se ceni!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Sad nema sto,dobrodosa jbg.
Ako pocne da daje golove,ja sam prvi voljan da pojedem sva govna koja sam izasrao.
Jer ne vidim kako bi gore moglo da bude no sto je.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Djurdjevic Milan...iz nekog razloga voleo sam da gledam tog ludaka u dresu Partizana :D...za 2 sezone 16 golova u onoj ligi.
Djurdjevic Uros neka bude isti ili bolji
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
"kolega"...pa ti si jos tu ?!?

Udjes na sajt-forum, ne citas tudje poruke, napises neku svoju, pravu Grobarsku, pa malo kasnije u sledecoj poruci provuces malo "duha sa severa" i tako u krug...

Dragi komsija, mislis da smo bas tolike budale ?

Pa dragi kolega, ne onanišem na forumu, pa da moram da pratim one kojima je po psihi mesto na severu iliti jugu...

U pravu si deklarisani Grobar (a koji na kraju ispadnu grobari samo svoga kluba), to nisam...ja sam Partizanovac, koji za razliku od tastero mudaša koji vise na forumu ima sezonske ovih godina i ide na utakmice i ne psihodeli(j)šem u 100% u virtuelnom svetu kako bi dokazao da sam Partizanovac. Meni to ne treba, a kamoli da dokazujem nekom poput severno-južnjaka...Možeš ti da ovde mrsiš o grobarštini koliko hoćeš pa opet da budeš obična agentura...pa čak i sa stažom od 478 Grobar approved postova...

Čak šta više ako budem imao šta pametnije da radim, a imaću do nedelje, možda ne budem opet video odgovor na moj odgovor....jer uzalud trud...

Uostalom, ima ovde administratora i moderatora pa ako oni misle tako nek ocene moje pisanje kao cigansko i petokolonaško...i nek me banuju..
_____________________________________________________

Elem, ne vidim na osnovu čega je, isto važi i za #40 je bilo toliko bitno da dođe u FKP. Imaju Vlahovića, koji sigurno vredi i da se čeka pa makar ne dao gol kao gore pomenuti...

2011–2013
Rad 41 (11) 2014–2015 Vitesse 24 (1) 2015–2016 Palermo 14 (2)
Jbt Rad.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Bože šta sam ja dočekao, da se priziva nošenje ciganskog usranog dresa u našoj kuci
C:\DOCUME~1\pc1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif
C:\DOCUME~1\pc1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif
C:\DOCUME~1\pc1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif


Sve je otišlo u kurac
C:\DOCUME~1\pc1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image002.gif
C:\DOCUME~1\pc1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image002.gif
C:\DOCUME~1\pc1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image002.gif
Pa otišlo je sve u kurac, kada se ne zna ko kosi a ko vodu nosi, nošenje usranog dresa u našoj kući je samo ironija, ali ko kosi a ko vodu nosi MORA da se zna!
Mogu i ja ponekog da nazovem ,,ciganče,, ali to je samo zajebancija, mene interesuje ŠTA TAJ radi za naš klub, ili šta ne radi, to je jedino ono što je bitno!
Eto, umesto plata koje smo trošili na golmane Lukača, Živkovića, Šaranova, ovog ćelavog iz Čuke, i ovih ostalih, zar nije bolje bilo da se sve to sabere i da Stojketu, koji je bolji od svih njih, i da onda imaš rešenu poziciju golmana godinama...i da li je onda bitnije u kom se ko klubu ,,ispilio,, na kojoj je tribini gledao utakmice, ili KOLIKO je KVALITETAN ili nije kad stane na teren!
Ovo što Iliev priča da se igrači raspituju, kenjaju i slično je gore nego u nekom seoskom klubu, zato jer se NE ZNA ko kosi a ko vodu nosi, a da bi se znalo mora da postoji AUTORITET koji se stiče pravim vrednostima a ne budalesanjem...
Ko si bre ti pa da se nešto raspituješ?! Tvoje je da ćutiš i igraš, a kako igraš ne zaslužuješ ni tu platu koju trenutno imaš!
https://www.youtube.com/watch?v=Gxgrmm-HhtE
Rez tima? Pa čoveče SVE si ih ti Ivice doveo! A sad ćeš da ih ,,režeš,,? Imena?! Pa ne igraju imena fudbal nego fudbaleri! Na terenu postoji samo jedno (a to su dve stvari) - Jel možeš ti ili ne možeš?!
Ako možeš, izvoli na teren, ako ne možeš, izađi napolje, a ako uopšte ne možeš, vrati platu, vrati opremu i izađi iz Partizana!
Ali, kad Ivica bude vršio ,,rezove,, - mada je to samo teorijski, jer će njega prvog da ,,reznu,, posle Skupštine - hoće li to raditi ,,ni po babu ni po stričevima,, ili će jedan kriterijum prema svojim drugarima i ,,imenima,, a drugi prema onima koji to nisu...
Fudbal je bre kao seks - jel možeš ili ne možeš...?!
I ja sam nekad bio mlad, lep i seksualno nezasit, a sad sam malo manje mlad, pa sve i da me nađe neka mlada lepa cura (jer ja teško da mogu da nađem nju), pa da joj ja kažem, znaš šta, mogu ja TO (ONO), ali prvo da prođem pripreme, pa dok uđem u formu i kondiciju, pa, onda ima da ,,pršti perje,, (ali doduše na baš svaki dan i to tri puta dnevno) - a ona bi mi rekla, čiko, ja odoh kod drugog koji TO (ONO) može ODMAH i tri puta dnevno svaki dan, a ti se javi kad uđeš ,,u formu,, - ako ikad uđeš...
E, tako je i sa našim fudbalerima...
Jel možete ODMAH ili ne možete...?! Dok sačekamo da ,,uđete u formu,, - ,,ODE VOZ,,...
Jeste, može tim da ,,istrpi,, jednog ,,dedu,, koji će da čeka da mu neko donese loptu, ili talentovanog klinca čije će neiskustvo neko drugi da pokriva i ispravlja, ali zato svi ostali moraju da budu ,,ko zapete puške,,!
A kod nas imamo jednu ,,zapetu pušku,, - Evertona i ostale koji su ili promašili profesiju, ili su kilavci, ili znaju a ne mogu, e jebiga!
Dosta bre više tih koji ne mogu iz ovih ili onih razloga - živim za dan kada će na terenu biti naših 11 igrača koji svi MOGU - a utakmice će se uvek dobijati ili gubiti, to je već drugo pitanje, ali ono prvo je DA LI HOĆEŠ I DA LI MOŽEŠ!
KO NEĆE ILI NE MOŽE NEK ODE IZ PARTIZANA!
To isto se odnosi i na našu novu ,,akviziciju,, - dečko, jel ti hoćeš i možeš i to ODMAH, ako je odgovor DA, dobrodošao, ako je odgovor NE, onda KO je taj ko se usudio da te dovede?!
Naravno, sumanuto je praviti sam špic igre ako nemaš odgovarajuću sredinu, a isto tako znam da bi neki od ovih naši TRIDESETAK fudbalera koje trenutno imamo izgledao sasvim solidno uz neku drugačiju ,,kompoziciju,, našeg tima, i samo par kvalitenijih fudbalera...
Ali šta vredi kad Ivica i ,,Marica,, ni tih par nisu umeli da ,,ubodu,, za toliko dugo vreme dok su ,,selektovali,, tim...
Ali, šta da se radi, to nam je što nam je, teraj dalje, imamo tu utakmicu za vikend, ja naravno očekujem našu bolju igru i pobedu (ne znam kako će to da se desi, ali očekujem!)


Partizanovci, da li ste SVI videli ovo:

http://www.sr.partizan.rs/144794-koliko-ti-volis-partizan/
Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Đurđević je dobar igrač, odnosno, možda je bolje reći da ima potencijala da bude dobar igrač. Problem je što smo doveli gomilu igrača koji dugo nisu igrali fudbal ili su igrali na nižem nivou od onog koji je nama potreban. Leonardu se vidi da ima fudbalskog znanja, ali to još ne može da bude kako treba kad dugo nije igrao. Đurđić isto još uvek ne pokazuje ništa. Ne bih ga se još uvek odrekao, jer deluje da bi mogao da proradi, ali potrebno je vreme, jer ni on dugo uopšte nije igrao. Radović se zajebavao i to što je on igrao u poslednje vreme je isto sviranje kurcu. Janković trenutno najviše liči na fubalera od svih naših najvećih pojačanja... Dakle, problem je što su sva naša glavna pojačanja ili bivši fudbaleri ili fudbaleri koji po više od godinu dana nisu igrali normalan fudbal. Možeš tako da se kockaš sa jednim igračem i da očekuješ da će ekipa da ga povuče, ali mi čitavu igru gradimo na gomili likova od kojih ne znaš šta da očekuješ.

Đurđević je u istoj kategoriji. Dugo je bio povređen, ne znam kako je pre toga igrao u Palermu. Pre toga u Viteseu znam da je samo dao onaj jedan gol, koji je doduše nestvarno dobar :D .... Dakle, po meni, igrač koji ima potencijala, tip napadača koji nam je potreban, ali me je strah da se bilo čemu nadam. Od mene dobrodošlica, a na neko oduševljavanje ću malo da sačekam.

edit:
Eto ti Gogua i Everton su imali po nekoliko spojenih dobrih sezona u Finskoj i Švajcarskoj. Ne znam kako nisu mogli po istom modelu da dovedu igrače i u ovom prelaznom roku nego sve neki povređeni, debeli i sl.

https://www.youtube.com/watch?v=V4XgpDHYGzM
leptejebo....ne znam samo da li je bio enac kod prijema :D ....neka zavali ovako i u derbiju, sa sve encom :D
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top