Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Zalijepiš etiketu bota i smatraš da si hrabar i pronicljiv. U stvari si nedovoljno inteligentan i izrazito dosadan.
Iliev jeste najbolji SD kojeg smo imali. Grobarčina i uspješan rukovodilac!
ivicine uspjehe ću ponavljati po cijenu da me Grobar-do-groba i njemu slični izbace sa ovog okupljališta.
Dupla kruna, rasturanje cigana kad kod nam izađu na megdan, smanjen dug, prezimljavanje u Evropi...
Zahvaljujući (i) Ivici, Grobar-do-groba i njemu slični, zajedno sa nama inovjernima, mogu da biraju da li im se više dopada Mitrović ili Sulejmani, da li da ispunimo molbu Markecu iz Liverpula da ponovo obuče naš dres, isl.
(To su oni što kažu "sj... nas Iglica i uvalio igrača #51. A prećutaće da je pored strijelca najvažnijeg gola OŽEGOVIĆA, doveo legendarne STOJKOVIĆA, BAMBIJA, MARKA NIKOLIĆA...)
Godinama smo se poredili sa Mamićevim Dinamom. Red je da kažemo da je naš klub stigao Zagrepčane po zaradi od transfera, da smo im blizu i po broju bodova i da taj Dinamo nije prezimio u Evropi od kapitulacije NDH.
Negodovao sam kad je Ilica izabran za SD, vrištaću ako (poput Bjekovića, Stanojević-Krstajića) ne iskoristi ovu šansu na tacni i ne napravi iskorak od hiljadu milja.
Ali, dok ne dobijemo taj odgovor, još jednom ističem neumitnu činjenicu: i po dosad ostvarenom, Iliev nije upropasti naš klub, čak je najbolji SD u istoriji po mjerljivim podacima.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Posle tri puta koliko sam pročitao tvoj post, nesumljivo si:

pNVkbHx.jpg


U međuvremenu Tuljo postavi ponovo listu, za pojedine koje koga doveo.

jesam li i ja bot zato sto slicno razmisljam?

Ko god gledao, skautirao, pronasao, Ivica je taj koji je otisao pregovarao i doveo tog igraca.

To je i cela poenta skauting sluzbe, da tokom cele sezone prati igrace i onda daju taj izvestaj SD, gde kasnije on u dogovoru sa upravom i trenerom dovodi te igrace.


Pa zar mislis da je Dule gledao sve igrace koje je doveo, dobijao je on stalno preporuke koga da uzme. Na kraju kad od njih napravi igrace svi su dizali u nebese njega, ne skauta koji ga je preporucio.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.461
Локација
Brdo Banovo
Istina je tamo negde :D
Niti je sd Iliev neznalica i nemac pojma,
niti je kralj, car i prvak u skoku u dalj...

@blok70 , lepo si naveo koga je doveo, i tu se slazemo, moze da nekoga dovede Arnaut, Cakar ili neko treci, na Ilievu je "amin". Dovedeni su njegovi igraci. Tacka.
Dovedeni, takodje njegovi su i : Mire Radovic, Djurdjic, Gogua, (treci)golman Stevanovic, Djilas.. Suma?

Tako da, nije bas belo( ako ima kvalitetnog, moze) al' nije ni crno.
Ovim rezultatom i prolecem je osigurao jos jedan prelazni rok. Sad, kakav ce da bude, tesko je reci. Ocekivanja, sa razlogom su sada velika. Moze Iliev da postane veliki, najveci..a ne mora. Na dobrom je putu, iza sebe ima duplu krunu, ima sada prolazak grupe i nadam se, jos jednu titulu( i preskakanje cigana po broju istih) .

Ako on bude dobar, najbolji, takav ce biti i Partizan!
To valjda svi zelimo.
Vidimo se danas na istoku. Oblacno, kisa, savrseno. :ziveli
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Zalijepiš etiketu bota i smatraš da si hrabar i pronicljiv. U stvari si nedovoljno inteligentan i izrazito dosadan.
Iliev jeste najbolji SD kojeg smo imali. Grobarčina i uspješan rukovodilac!
ivicine uspjehe ću ponavljati po cijenu da me Grobar-do-groba i njemu slični izbace sa ovog okupljališta.
Dupla kruna, rasturanje cigana kad kod nam izađu na megdan, smanjen dug, prezimljavanje u Evropi...
Zahvaljujući (i) Ivici, Grobar-do-groba i njemu slični, zajedno sa nama inovjernima, mogu da biraju da li im se više dopada Mitrović ili Sulejmani, da li da ispunimo molbu Markecu iz Liverpula da ponovo obuče naš dres, isl.
(To su oni što kažu "sj... nas Iglica i uvalio igrača #51. A prećutaće da je pored strijelca najvažnijeg gola OŽEGOVIĆA, doveo legendarne STOJKOVIĆA, BAMBIJA, MARKA NIKOLIĆA...)
Godinama smo se poredili sa Mamićevim Dinamom. Red je da kažemo da je naš klub stigao Zagrepčane po zaradi od transfera, da smo im blizu i po broju bodova i da taj Dinamo nije prezimio u Evropi od kapitulacije NDH.
Negodovao sam kad je Ilica izabran za SD, vrištaću ako (poput Bjekovića, Stanojević-Krstajića) ne iskoristi ovu šansu na tacni i ne napravi iskorak od hiljadu milja.
Ali, dok ne dobijemo taj odgovor, još jednom ističem neumitnu činjenicu: i po dosad ostvarenom, Iliev nije upropasti naš klub, čak je najbolji SD u istoriji po mjerljivim podacima.


Ne brini neće više grobar-do-groba da vas dira. Jebiga, grobar-do-groba će pratiti samo Partizana, za razliku od grobarčine koja posle Partizana prati vojvodinu najveći fašistički klub posle im kurve iz BG.
Jebiga, zamisli tek koliki bi grobar-do-groba bio Grobar da posle Partizana prati klub čiji je stadion nosio ime Hitlera?
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Danas, koliko god da to svima zvuci cudno, je ZAISTA teska utakmica. Igraci su ispraznjeni od evrope i ogromnog uspeha i nije lako da se prilagodis opet na nasu ligu. Samim tim sam ja licno zadovoljan sa bilo kakvom igrom i samo se pobeda broji.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Rascistili smo situaciju oko botovanja, diskusija proteklih dana je bila bas dobra tako i nastavite. Ovo je veliki uspeh za nas FK Partizan i uzivajte u tome.

Sledi nam zanimljiva zima :wink:
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Istina je tamo negde :D
Niti je sd Iliev neznalica i nemac pojma,
niti je kralj, car i prvak u skoku u dalj...

@blok70 , lepo si naveo koga je doveo, i tu se slazemo, moze da nekoga dovede Arnaut, Cakar ili neko treci, na Ilievu je "amin". Dovedeni su njegovi igraci. Tacka.
Dovedeni, takodje njegovi su i : Mire Radovic, Djurdjic, Gogua, (treci)golman Stevanovic, Djilas.. Suma?

Tako da, nije bas belo( ako ima kvalitetnog, moze) al' nije ni crno.
Ovim rezultatom i prolecem je osigurao jos jedan prelazni rok. Sad, kakav ce da bude, tesko je reci. Ocekivanja, sa razlogom su sada velika. Moze Iliev da postane veliki, najveci..a ne mora. Na dobrom je putu, iza sebe ima duplu krunu, ima sada prolazak grupe i nadam se, jos jednu titulu( i preskakanje cigana po broju istih) .

Ako on bude dobar, najbolji, takav ce biti i Partizan!
To valjda svi zelimo.
Vidimo se danas na istoku. Oblacno, kisa, savrseno. :ziveli


Evo nekog sa kim se moze argumentovano pricati..
Mire Radovic - najveci promasaj.. sreca otisao je odmah tj vratio se u klub u kome se na njega gleda kao na bozanstvo, i odma im se to vratilo, nema ih na mapi..
Djurdjicu smo se svi radovali i vise nego Radovicu, asistirao je onda Leu za 1:0, hvala mu na tome, nije se snasao
Gogua, onaj derbi gde je bio dve klase ispred svih na terenu i gde je dao gol, moglo se videti, ko gleda, kakav je stoper.. nazalost glava mu je ista takva u kontri.. Igrac je igracki odlicno skautiran, medjutim, nisu ga videli "u flasi"
Stevanovic cigance, dobro branilo u Nisu, i na finalu kupa.. pored onih neverovatnih kikseva za koje smo mislil da steluje budala, medjutim ona odbrana na finalu kupa je bila lakse da se pusti nego odbrani - demantovao nas.
Alena smo zaboravili, i on je promasaj, ali npr, na treninzima pravi malu decu (bio, video!) , neverovatno kakav nesklad onoga sto zna, i onoga sto pokazuje.

Djilas je dosao kad i nije bilo nikog drugog... da popunjava neku rupu, jer smo imali Djurdjevica u prvom delu sezone, pa kasnije i Tawambu u drugom...

Sumu, Antonova, po meni i Mitrovica, pa cak i Pantica - jos cekamo., videcemo.

Posebno bode oci da su za redom na derbijima postizali golove - Stevanovic, Gogua, Everton, Leonardo, Tawamba, Djurdjevic... Milenkovic je prekinuo taj niz.


Ivicini narko ispadi na konferencijama i kod Pantica su za otkaz!
Ni jednog trenutka ga nisam uzdizao kao nekakvog Boga, ali da je decko radio - radio je, da je preuzimao odgovornost - jeste.
Ja (verovatno neopravdano) ni stojkovica ne mogu da progutam jos uvek i niti cu ikada, jer ko me 1put mrzi zato sto sam Grobar, ja ga mrzim zauvek, ne oprastam proslosti, pa samim tim ni ozegovica ne mogu da vidim ocima, i jedva cekam da ode.. ali njih dvojca rade posao za moj Partizan, i mogu samo da cutim.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Kakva sad zima,zar je nismo arhivirali pre neki dan:D.Sledi nam rano proleće,zatim prolećno proleće pa pozno proleće,za zimu neću da čujem,to je za neke druge.
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Ne brini neće više grobar-do-groba da vas dira. Jebiga, grobar-do-groba će pratiti samo Partizana, za razliku od grobarčine koja posle Partizana prati vojvodinu najveći fašistički klub posle im kurve iz BG.
Jebiga, zamisli tek koliki bi grobar-do-groba bio Grobar da posle Partizana prati klub čiji je stadion nosio ime Hitlera?
Treći-četvrti put ponavljaš da sam nedorastao polemici s tobom jer sam napisao da pratim Vojvodinu i da sam gledao većinu njihovih igrača, među kojima su bili: Jokan, Abubakar, Vule, Miletić... Ponavljam, kad god mogu pratim i banjalučki Borac, Čukarički, Zrinjski... Barselonu ne propuštam. Nju pratim i navijam za njih. (Očigledno je važno naglasiti da postoji razlika između pratiti i navijati).
Zar stvarno misliš da je sramno pratiti Vojvodinujer su fašisti stadion nazvali Adolf Hitler i to nakon što su u logor otjerali neke njene igrače i većinu predaka navijača tog kluba? Pretpostavljam da sam grešan i što pratim Borac iz Banjaluke, koja je u ratu proglašena glavnim gradom NDH!?
E, moj prijatelju...
Danas sam ragovao samo iz jednog razloga. Botovima prozivaš pristojne forumaše koji imaju drugačije mišljenje. Po mom dubokom uvjerenju, imaju i bolje argumente.
Čak i da nemaju, zašto ih žigošeš terminom koji označava ljude bez inteligencije i morala koji za sendvič pišu ono što im neki mediokritet izdiktira?
Kako god, ovim završavam svaku prepisku s tobom.
Izvinjavam se ostalim forumašima zbog ove digresije.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Spartak je u zadnje vrijeme tradicionalno nezgodan rival. Odigrali su solidnu tekmu protiv cigana na cmarkani, slobodno mogu reci da su dobar dio utakmice bili egal. Neka sigurna pobjeda bi potvrdila lagani uspun u nasoj formi pred jako bitan finis jeseni.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Slusajuci Stojketa u vesniku, da se zakljuciti da je odlucio da odlazi sigurno...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.879
Локација
Beograd
Da.verovatno ima neku ekstra ponudu u dzepu a zna da je ove sezone lakse doci do trofeja lige evrope nego titule u "premijer" ligi pa resio da ne bude deo lakrdije.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
I ja sam stekao takav utisak da je uletela neka ekstra ponuda i da sigurno ide.
Ali jos je daleko kraj polusezone imamo jos mnogo utakmica ko zna sta ce se sve desavati pa zato imam neku malu nadu da ce na pauzi mozda i promeniti odluku :D
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
@Branimir
Obećao sam čoveku kojeg poštujem,da neću ulaziti u rasprave ovakvog tipa.
-------------------------------------
Da se okrenemo današnjoj utakmici.
Ja mislim da ćemo veoma lako danas da dobijemo Spartak. Mislim da je utakmica protiv Bojsa bila prekretnica, da će sada stvari ići nama na ruku. Nadam se punim tribinama, ok vreme slobodan ulaz.
Rezultak
3-1
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Evo nekog sa kim se moze argumentovano pricati..
Mire Radovic - najveci promasaj.. sreca otisao je odmah tj vratio se u klub u kome se na njega gleda kao na bozanstvo, i odma im se to vratilo, nema ih na mapi..
Djurdjicu smo se svi radovali i vise nego Radovicu, asistirao je onda Leu za 1:0, hvala mu na tome, nije se snasao
Gogua, onaj derbi gde je bio dve klase ispred svih na terenu i gde je dao gol, moglo se videti, ko gleda, kakav je stoper.. nazalost glava mu je ista takva u kontri.. Igrac je igracki odlicno skautiran, medjutim, nisu ga videli "u flasi"
Stevanovic cigance, dobro branilo u Nisu, i na finalu kupa.. pored onih neverovatnih kikseva za koje smo mislil da steluje budala, medjutim ona odbrana na finalu kupa je bila lakse da se pusti nego odbrani - demantovao nas.
Alena smo zaboravili, i on je promasaj, ali npr, na treninzima pravi malu decu (bio, video!) , neverovatno kakav nesklad onoga sto zna, i onoga sto pokazuje.

Djilas je dosao kad i nije bilo nikog drugog... da popunjava neku rupu, jer smo imali Djurdjevica u prvom delu sezone, pa kasnije i Tawambu u drugom...

Sumu, Antonova, po meni i Mitrovica, pa cak i Pantica - jos cekamo., videcemo.

Posebno bode oci da su za redom na derbijima postizali golove - Stevanovic, Gogua, Everton, Leonardo, Tawamba, Djurdjevic... Milenkovic je prekinuo taj niz.


Ivicini narko ispadi na konferencijama i kod Pantica su za otkaz!
Ni jednog trenutka ga nisam uzdizao kao nekakvog Boga, ali da je decko radio - radio je, da je preuzimao odgovornost - jeste.
Ja (verovatno neopravdano) ni stojkovica ne mogu da progutam jos uvek i niti cu ikada, jer ko me 1put mrzi zato sto sam Grobar, ja ga mrzim zauvek, ne oprastam proslosti, pa samim tim ni ozegovica ne mogu da vidim ocima, i jedva cekam da ode.. ali njih dvojca rade posao za moj Partizan, i mogu samo da cutim.


U principu se 99% slazem.
Djilas, Radin, Ostojic i celavi su dovedeni kao deo kombinacije i sa tim Iliev nije imao puno dodirnih tacaka, tj nije on insistirao na njihovom dovodjenju.

Iliev je to sto jeste, ili ga volis ili ne ali ne moze niko da ospori cinjenicu da radi svoj posao kako treba i da doprinosi rezultatima Partizana. Ima minusa ali ima vise pluseva koji pobijaju te minuse. Sam Bambi je na predstavljanju rekao da je Iliev bio presudan faktor zbog cega je on dosao u Partizan.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Danas veoma nezgodan mec, ali osnovni plus i razlog dobrih rezultata ove sezone na oba fronta je postojanje rotacije, zasta jos jednom cestitke Djukicu.

Danas imamo tu srecu da imamo odmornog Tosica a i Suma bi mogao da doprinese najzad, ocekujem da Tawamba dobije malo odmora, a Ozegovic da nastavi seriju golova.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top