Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Sto se Stojkovica tice, izgleda da tu ne moze nista ni on a ni mi. Ako sam dobro pohvatao, sada kad sam hladne glave, on je poslat nama na pozajmicu do kraja polusezone a sad ce njegov klub gledati da ga se rijesi jer se nada da ce dobiti neku ponudu i ocigledno je vec i dobio. Jedina sansa tu nam je da Stojke raskine ugovor na svoju stetu ili tako nesto, ali to je stvarno nerealno. Ili da ne bude nikakve ponude za njega pa onda bismo mogli necemu i da se nadamo. Steta stvarno. Nadam se da je nesto naucio Jovicica ili da smo racunali na to unaprijed i smislili nesto.

Sto se tice danasnje utakmice, iako je besplatan ulaz ne vjerujem da ce doci ne znam koliko ljudi jer su se istrosili i tek ce da se istrose (mislim na pare za put i karte jer nam dolaze i cigani 2 i 1), ali bi bilo dobro da dodje makar 7-8 hiljada. Valjda Beograd i ovi blizi mogu toliko jer bi valjalo da ih nagradimo i prisustvom malo vecim nego dosad.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Cekajte ljudi sad hocete da kazete da Ivica nema nikakve veze sa ni jednim promasajem koji je dosao u FKP za vreme njegovog mandata?
Hocete li i za Sumu tako da pricate kroz sezonu dve kako Ivica i sadasnja uprava nisu imali nista s' tim ? :buhaha
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Dal postoji likovi koji jos broje promasaje posle dosadasnjeg dela sezone?

Suma nije promasaj, vec se ne uklapa u Djukicev koncept tima trenutno, kao sto sam pisao, ili Suma ili Tawamba, oni ne mogu zajedno.

Suma ima tu nesrecu da Tawamba igra odlicno.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
www.mozzartsport.com/vesti/tavamba-ce-biti-prvi-strelac-lige-jos-ne-igra-kako-moze-partizan-na-njemu-uzima-milione/186091

Cakar kaze da Tavamba moze da bude jos bolji, da cemo uzeti 4, a mozda i citavih 5 miliona za njega, da je ovo grandiozan uspeh za nas klub, a za Djukica kaze da se vidi njegova ruka i uloga kojom je promenio karakteristike ovog tima.

Bilo bi lepo da Cakar i Arnaut dobiju ugovor od strane uprave, da budu i oficijalno deo kluba.
Vole Partizan, i odlicno rade svoj posao. Trebaju nam takve ljude.

Postane mi muka kada se setim, kako je Mutavo govedo trosio prave Partizanovce.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Tomic je po meni najbolji SD do sada - njegov rad i temelj nam je doneo mnogo direktnih i indirektnih uspeha.

Da li ce Iliev dostici taj nivo? Mislim da je potrebno vreme kako bi videli. I Tomic je doveo dosta promasaja ali je doveo kljucne igrace na kljucnim mestima, ovo ostalo je bila "kolateralna steta".

Za Evertona, Stojketa, Tosica, Tawambu sa spreman da prihvatim 3-4 promasaja "niskog intenziteta" (igracki sa niskim obstecenjem i manjom ulogom). Suma mu je veliki teret i nadam se da ce se zavrsiti kako treba.

U poredjenju sa ostalim prethodnicima on je mnogo ispred njih. Nadj ruku na srce nije ni imao neki budzet i Bjekovic mu je uglavnom vodio politiku, Cira je proveo par nedelja na tom mestu.

Krstajic je dobar za poredjenje jer je imao najveci budzet u istoriji (skoro 3.5M) i bas zato mislim da je najgori SD u istoriji. Ispali smo od amatera a skupocena pojacanja su bili igraci koji su prekinuli karijere nakon jedne-dve sezone. Sva sreca pa nije doveo famoznog Labrina sa ogromne pare jer je i on prekinuo karijeru godinu dana kasnije.

Sve u svemu Ivica ima jos mnooogo da radi da bi postao "nedodirljiv" (kao sto zna da se ponasa), ali je svakako na pravom putu. Treba ga istrpeti i manje kritikovati, a on ce automatski i da se malo spusti na zemlju.

Sujeta nas ubija sa svih strana narode
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Dal postoji likovi koji jos broje promasaje posle dosadasnjeg dela sezone?

Suma nije promasaj, vec se ne uklapa u Djukicev koncept tima trenutno, kao sto sam pisao, ili Suma ili Tawamba, oni ne mogu zajedno.

Suma ima tu nesrecu da Tawamba igra odlicno.

Mrzim da diskutujem sa ganima ali hajde.Kakve sezone sem sto smo prosli grupu LE stavove o tome sam pisao vec pa da se ne ponavljam.Suma je najskuplji igrac u istoriji FKP.Pravili smo mu i promociju neku na stadionu.Decko je do sad pokazao pa recimo nista.Najskuplje pojacanje koje dovodis (skautirano bar tri sezone koliko se ja secam) ne sme da presedi polusezonu na klupi,bar ne u Partizanu u CFC moze oni imaju Abramovica brdo kvalitetnih igraca itd. ali mi ne.

Ako se ne uklapa u Djukin sistem igre zasto je doveden onda ?

Ako ne moze u paru sa TaVambom, opet zasto je doveden onda ?

Kakve veze ima Suma sa TaVambinim igrama ?

Nije poenta o Sumi poenta je u tome sto se ide iz krajnosti u krajnost za raliku od nekih kvalitetnih forumasa koji argumentovano brane stavove isplivaju pojedinci zanimljivih istorija upisa i prosipaju pamet.


Edit:
Spejsi
 
Последња измена од уредника:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@slomnjeno srce Ivica ce trajati koliko bude trajala ova uprava. Nikad on nece biti nedodirljiv bez obzira na rezultate njegovor rada.


Mene brine ono sto slijedi posle odlaska Stojkovica. Jovicic nije materijal za prvog golamana, svaka njemu cast dobar je momak, ali treba biti realan. Kljajic isto tako, al kao da gledam da ce on opet medju stative. Nadam se da je Djukic nesto naucio posle slucaja Cirkovic.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dosta više o Ivici!!! Poneki ovde ili zaista ne znaju kako funkcioniše jedan klub, ili NAMERNO ubacuju klipove. Pre će biti ovo drugo!

Ivicin posao NIJE da juri fudbalere po svetu! To rade skauti, a Ivica tek onda dobije materijal koji pregleda i kaže DA ili NE! Naravno, i on sam ponekad nađe fudbalera, pogotovo u našem okrugu.

Da li je uvek pogodio u metu, naravno da nije... imao je on pogrešnih procena, ali ko radi taj i greši. Najvažnije je naučiti na sopstvenim greškama, da se ne bi ponavljale.

Što se mene tiče Ivica radi dobar posao. Nije bezgrešan, ali jeste veliki Partizanovac i sve što radi, radi jer voli klub. Ipak, nije mi se svidelo ovo njegovo poslednje napušavanje "miševa", jer on ne sme da se spusti na nivo običnog navijača. To mu nije trebalo, ali ako je nešto naučio od toga i neće se ponoviti, opraštam mu ispad. On jednostavno mora da bude iznad tih stvari. Za tako nešto, napušavanje, ima Pantića.

Ivica treba da se seti one stare.... kerovi laju karavani prolaze. Koliko god neko radio dobar posao uvek će biti neko drugi koji će biti nezadovoljan!
 
Последња измена:

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
@ system

Izvini nisam te prepoznao odmah, ja ne diskutujem sa ljudima sa IQ na nivou sobne temperature u hladnim zimskim danima, sprdam ih ponekad ako se bas izlupetaju ali i to izbegavam, nisu ljudi krivi takve im karte podeljene.

Necu te vise smarati.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Dal postoji likovi koji jos broje promasaje posle dosadasnjeg dela sezone?

Suma nije promasaj, vec se ne uklapa u Djukicev koncept tima trenutno, kao sto sam pisao, ili Suma ili Tawamba, oni ne mogu zajedno.

Suma ima tu nesrecu da Tawamba igra odlicno.

Pa jeste ono, Tawamba i Suma su fizicki i tehnicki potpuno isti igraci igraju na istim pozicijama.

Suma ne igra zbog povreda i sto je nespreman. Posle priprema cemo moci da mu sudimo za kvalitet, sad mozemo samo za neprofesionalizam sto se doveo u to stanje.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Mislim da niko iz kluba nije ocekivao da ce Tawamba da odigra ovu polusezonu na odlicnom nivou i da nam bude najkorisnij igrac. Suma i Tawamba nisu isti tip igraca nego igraju na istoj poziciji. Probalo se sa Sumom na krilu i ne ide, recimo Suma u Novom Sadu je odigrao veoma dobro ako ne i odlicno a igrao je na toj poziciji.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pa jeste ono, Tawamba i Suma su fizicki i tehnicki potpuno isti igraci igraju na istim pozicijama.

Aha, mozda ti smesno zvuci zbog njihove gradje, ali oni jesu isti tip igraca i igraju na istim pozicijama.

Obojica igraju samo u mestu i sa loptom u nogama, samim tim mogu da igraju samo tog drugog laznog spica, gde imaju slobodu u igri.

Na svakoj drugoj poziciji oni su neupotrebljivi, sto su dosadasnje rotacije i pokazale.

Naravno, tacno je i da Suma nije u formi, sto zbog povreda, sto zbog male minutaze na svojoj poziciji a to je poluspic.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Igrao je dobro zato sto radijus kretanja nije morao da mu bude veliki za razliku od pozicije krila gde moras da se vracas da pomognes beku, a to sa njegovom fizickom spremom nije izvodljivo. Tawamba je TM, samo sto zna sa loptom i on treba da spusta lopte ili Sumi ili drugom napadacu.

Moje misljenje je da bi idealno bilo da Suma igra u centru sa Evertonom kao malo istureniji MC, a Tosic i Jankovic po krilu, Tawamba i Ozegovic/Djole kao napadacu. Ovo je moje misljenje, ali ja to govorim kao navijac, nit sam vodio neku ekipu nit gledam te momke na treningu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ako se na krilu ne vraca nazad, kako ce na cm da igra gde treba da igra u oba smera podjednako? :D
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa to ostavljamo Evertonu :D

On ionako sa Jevtarom kao da igra sam u vezi, plus mora jos njegove greske ispravljat :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ma kakvi, Suma ne moze da igra defanzivno iz prostog razloga zato sto nikad u zivotu to nije igrao i ne zna. Po meni treba da se pravi rotacija Suma, Tawamba, Ozegovic i Djole na ta 2 mesta u napadu i to je to.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.822
Локација
Храм фудбала
PARTIZAN: Stojković - Radin, Ostojić, Mitrović, Antonov - Everton, Pantić - Tošić, Suma, Janković - Tavamba.

Bas mi se svidja ovaj sastav, ajde da konacno nekoga odvalimo kako dolikuje.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
@ system

Izvini nisam te prepoznao odmah, ja ne diskutujem sa ljudima sa IQ na nivou sobne temperature u hladnim zimskim danima, sprdam ih ponekad ako se bas izlupetaju ali i to izbegavam, nisu ljudi krivi takve im karte podeljene.

Necu te vise smarati.

Ocekivani argumetovani odgovor tvoje vrste.

Mislim da niko iz kluba nije ocekivao da ce Tawamba da odigra ovu polusezonu na odlicnom nivou i da nam bude najkorisnij igrac. Suma i Tawamba nisu isti tip igraca nego igraju na istoj poziciji. Probalo se sa Sumom na krilu i ne ide, recimo Suma u Novom Sadu je odigrao veoma dobro ako ne i odlicno a igrao je na toj poziciji.

Po meni bi bolje izgledalo da Suma(u onom stanju koje ocekujemo od njega) bude iza Tavija i da driblingom i pasom izbaci igraca ispred sebe ili krila, ono forsiranje na krilu je bilo cisto da mu se nadje pozicija a on decko ne moze da igra tu poziciju.Mi i nemamo neke igrace u napadu morali su da racunaju na Tavambu on je zbog loseg stanja Sume i presao na tu neku poziciju ofanzivnog veznog.Jbg ocekivali smo novog Moreiru ali za sad nista.Ako ne dobije poziciju tog nekog plejmejkera tesko da ce nesto i pokazati.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
PARTIZAN: Stojković - Radin, Ostojić, Mitrović, Antonov - Everton, Pantić - Tošić, Suma, Janković - Tavamba.

Bas mi se svidja ovaj sastav, ajde da konacno nekoga odvalimo kako dolikuje.

I dalje mislim da je Tavamba beskoristan kao usamljeni CF ali nemamo puno izbora nakon Djoletove povrede. Ozegovic odmara, Solomon nije klasicni spic, Djilas.....

Barem cemo videti Sumu na SS poziciji
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top