Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.635
Reaction score
8.527
Локација
Македонија
PARTIZAN: Vladimir Stojković, Nemanja (R) Miletić, Bojan Ostojić, Nemanja (G) Miletić, Milan Mitrović, Marko Jevtović, Everton Luiz, Zoran Tošić, Danilo Pantić, Ognjen Ožegović, Lenadre Tavamba.

klupa: Marko Jovičić, Lazar Ćirković, Petar Đuričković, Sejduba Suma, Saša Ilić, Milan Radin, Nemanja Antonov.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Ajde fudbaleri, recite sta imate Radojcicu i slicnima. Neke stvari im treba pojasniti a vi nemojte ostati nedoreceni!
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Ne znam kako je na TV-u, ali vidi se reakcija igraca!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Sudijama jebem majku 100 puta,jebo vam terzić sve žensko u familiji što može za kvaku da vam se uhvati.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ozegovic nije bio u ofsajdu, da nije svirao on bi pao posle starta golmana i bio bi penal, potom sviraju ofsajd Tawambi a čovek iz Voždovca ostao dva metra iza i poništavaju čist gol i onda se pitamo i nerviramo sto zaostajemo za ciganima!

Odlično igramo i pored toga mi ovo možda ne pobedimo! Zašto? Pa videli ste u ovih 30 minuta!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pogledajte sad ovo! Ispred sudije Ivković šutira loptu u aut i on svira loptu zeza Voždovac! Tošiću je preostalo samo da se prekrsti, šta drugo čovek da uradi!

Ovaj i ne krije da nas krade čak namerno ovakvim odlukama, kao sto je ovaj aut, provocira i nervira!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja ne znam kako neko na stadionu moze ostati "normalan" na tribinama i da ne lupi sudiju necim u glavu...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Mamu im jbm. Treba sada u drugom ta naša zadnja linija da obrati pažnju. Sada smo na strani gde onaj pomoćni "ne vidi" dobro.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
E ovo vec lici na nesto.
Trcanje i disciplina konacno na pristojnom nivou.

Sta igra Jevtovic? Libera? :D
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Jel bi smeo ciganima gol da poništiš, mamu ti u pičku jebem?? Opet kažem, istupiti iz ovog brloga ciganskog od "takmičenja", pa igrajte sami sa sobom svake nedelje sve vam živo i mrtvo jebem!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Dzaba im kradja kad ce primiti jos 3 komada... pazite sta vam kazem
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Moj prvi post posle nekoliko godina. Morao sam da dam komentar na ovo sto sam upravo video. Ocekivano, tacka. Da li postoji nesto u praksi sto mi mozemo da uradimo?

U normalnim uslovima nasa obavestenja i toliko alaudiranje na lose sudjenje bi stvorilo atmosferu u kojoj bi delegacija FSS-a imala moralnu potrebu da nam delegira sudije koje ce suditi normalno i zvezdi i Partizanu. Da li je moguce da posle onolike hajke, onoliko saopstenja, prepucavanja, mi svedocimo ovome?

Niko ovo ne opravdava ni ako se desi za mesec, dva, tri. Ali kako nekoga moze TOLIKO da zaboli ona stvar za nas, da bude toliko spokojan u ovo vreme kada je svaka druga rec u medijima "sudije", i da nam priredi ovo ?

Tim koji najbolje prezentuje zemlju u evropi biva unistavan od strane svoje zemlje, "namerno"? Ovo ne moze drugacije da se okarakterise.
 

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
Skandal od sudjenja. Podhitno uvesti tu VAR- tehnologiju. U međuvremenu treba raditi i na usavršavanju i edukaciji sudija. Ovo je kriminalno. Da ih neko vrati u beton ligu da sude, ne bi stigli do kukuruza da pobegnu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top