Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.225
Reaction score
18.968
Локација
U Kinšasi
Ako govna iz uprave ne kazu nesto u vezi ovog sudjenja, nek se nose dodjavola.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.533
Локација
Македонија
Cestitke za tri boda da smo ovako trcali svake utakmice mi ne bi imali sadasnji zaostatak. Lep gol Tosica za veoma bitna 3 boda. Govno cigansko koje nam ponistilo 2 gola crko majci. Da je bilo 2 3 gola razlike na polovremenu ne bi strepili do kraja. Penal cist kao suza ali muceni Jevtovic nije uspeo da pogodi. Cesto mu daju da sutira penale kako bi ga zimus prodali. Ako nedaj boze Stojke ide sad u januar moramo dovesti golmana Vozdovca kao zamenu da ne bi slucajno opet gledali brilijantne partije Kljajica.
Teraj dalje sledeca je raspala slanina.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nije mi jasno zasto ne igramo stalno visok presing na zadnju liniju protivnika? Zna se sta sledi u tom slucaju - protivnik ispucava loptu nebu pod oblake ili nam daje loptu u noge.
Veceras solidno izdanje, ali nije mi jasno da mi dozvolimo vozdovcu da ima 60% posed lopte! U drugom poluvremenu je to bilo mozda i 70%...
A imamo Tosica, Tawambu koji moze da drzi loptu u nogama koliko hoce..
Ozbiljniji protivnik iz tog procenta poseda lopte lagano stvara gol sanse...

Ne slazem se sa pohvalama za Jevtovica, on u Partizanu nema nikakvu ulogu, ono je strasno kako se sklonio od lopte kod onog zutog kartona. I pritom je igrac manje u napadu, isto kao i Everton. Prioritet svih prioriteta u prelaznom roku mora biti desetka.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.119
Reaction score
26.592
Локација
ante portas
2 utiska .
Skandalozno i lopovsko sudjenje .
Jevtovicev penal,zar ga nije mogao neko drugi sutnuti?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nema potrebe ovo komentarisati ali ovog golmana Vozdovca obavezno dovesti...i da resimo tu poziciju za sledecih 5,6 godina
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.927
Reaction score
13.870
Strasno vazna tri boda protiv nezgodne sudijske trojke.... Utakmice u Evropi su samo formalnost i lagan izlet u odnosu na to kakav tretman imamo u ligi...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Utisak sa utakmice može da bude samo pomoćni sudija, koji je očigledno radio po zadatku.
Tri velike greške uz bezobrazluk kod onog auta!
Nisam ni očekivao da nam sudije pomognu, ali posle sve one priče prethodnih dana očekivao sam da makar sude pošteno. Evidentno je da se sudije ne plaše da nas pokradu, a to mene više plaši od ovih krađa, jer imaju dobra leđa.
Sudije znaju da neće biti kažnjene nego slijedi nagrada za "dobar posao".
Meni je mučno da komentarišem igru kad te sudija sakati cijelu utakmicu.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Posto je o suđenju sve rečeno, dodacu samo da je penal morao da izvede Ilic. Bio sam bas iznenađen kada sam video da onaj namesta loptu.
Drugo, glorifikacija Evertona treba da se smanji. Ovo danas je bilo prelose. Glupo prodane lopte na sredini, glupi faulovi oko 16. Trci on ko navijen ali je sitan i lako ga izguraju sa lopte i domaci kamenjari.
O njegovom pozicioniranju tek ne bih.
Mislim da je i on deo problema na sredini. Sve o svemu, veoma vazna pobeda. Mora se sada staviti prioritet na domace livade i stalno izvoditi najjači sastav.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Šta su grobari :) ne valja ni Everton.. ništa, onda da uzmemo još jednog igrača u rangu preozbiljnog Jevtovica i udri po protivniku
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Odlično igramo i pored toga mi ovo možda ne pobedimo!!

Dobra igra, ocigledno smo bolji na strani nego u Hramu ove sezone.

Skroz je solidno bilo ovo danas, dosta dobrog trčanja, ali previše gresaka na sredini.

Ja sam stigao tek na drugo poluvreme i ako je suditi po tome, ono je bilo uzasno! Ne znam koju smo to dobru igru pruzili, kad smo tri puta ukupno presli centar. Ulazak u igru, svaka lopta ispucavanje i nikad nista nismo uradili iz toga. Dva pasa nije bilo... Presing na Vozdovac, lagano resavali njihovi igraci. Da su zamenjeni dresovi, ovo kako smo igrali, tako uglavnom igraju ekipe protiv nas u JSL.

Utakmicu smo zavrsili sa tri stopera i tri zadnja vezna!? Mozda je to nekome "solidno" ili "dobro" ili "odlicno", ali sustinski veze nemamo... Kako god, tri boda!
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
601
Reaction score
790
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Veliki hendikep su povrede Jankovica i Jovanovica, trener nema koga da pusti, da osvezi ekipu, a, da pritom drasticno ne padne kvalitet igre.
Suma i Solomon ne znaju gde se nalaze, od Djuricka i Marjanovica, takodje nikakva korist, raduje me to sto je bar Iliev svestan i sto je javno rekao pre neki dan, da pojedini igraci nisu korisni ni kao rezerve, pa, ocekujem da pored kvalitetnih igraca za prvih jedanaest, dovedemo i par kvalitetnih rezervista.

Sto se same igre tice, da su normalne okolnosti, mi bi vec na poluvremenu resili mec, i sve one gluposti sto smo radili u drugom poluvremenu, dobili bi sasvim drugu dimenziju. Ne znam sta je Tosicu, valjda ga zeza fizicka sprema, mnogo je gresio, ali i resio mec, ocekujem mnogo vise od njega na prolece.
Takodje, penal i Jevtovic mi ne idu zajedno, voleo bih da neko drugi preuzme tu odgovornost, osim ako je mec vec resen, onda moze, nek podize cenu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.331
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
ukraden gol I mozda jos jedan(ozegovic situacija), nikakve veze nemaju sa cinjenicom da smo bili u podredjenom polozaju celo drugo poluvreme. partizan ne sme imati manji posed u ligi protiv klubova koji nisu zvezda I vojvodina. srecom zadnja linija im nije dozvolila mnogo situacija da nas opasno ugroze.
bambi I stojke, hvala.
sudijama jebem majku milosnu.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Da nije Everton zaslužio pohvale za ovo danas? Najvise me nervira kad ima igraca otovrenog pred sobom i umesto da doda on pokusa nesto brazilski kroz noge i izgubi loptu na 30 m od gola i otvori opasnu situaciju. Koliko puta je kao jankovic vukao loptu bezveze u ćorsokak? Zar nije i njegov posao da ne dozvoli da protivnicki tim ima 60% posed lopte?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.412
Reaction score
3.307
Локација
Tamo gde su Grobari
Zeko, možda nije zaslužio, ali je zaslužio ogroman kredit posle 50 odličnih i samo 2 lošijih partija.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.969
Reaction score
27.329
Jedino pobeda! To je bitno!
Sudjenje...jednog dana grobari, jednog dana, samo da se zapamte ova imena, sve ce doci na svoje.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja sam stigao tek na drugo poluvreme i ako je suditi po tome, ono je bilo uzasno! Ne znam koju smo to dobru igru pruzili, kad smo tri puta ukupno presli centar. Ulazak u igru, svaka lopta ispucavanje i nikad nista nismo uradili iz toga. Dva pasa nije bilo... Presing na Vozdovac, lagano resavali njihovi igraci. Da su zamenjeni dresovi, ovo kako smo igrali, tako uglavnom igraju ekipe protiv nas u JSL.

Utakmicu smo zavrsili sa tri stopera i tri zadnja vezna!? Mozda je to nekome "solidno" ili "dobro" ili "odlicno", ali sustinski veze nemamo... Kako god, tri boda!

U prvom poluvremenu smo trebali da vodimo 3:0 ali pomocni sudija nije dozvolio tako nešto. Po mom mišljenju lopta je odlično išla u prvom poluvremenu, ovi Stolicini se nisu videli. Drugo poluvreme loše ali opet smo imali šanse a oni ni jednu. I ne znam kako nije dobar presing i kako su oni to lako rešavali kad smo iznudili penal iz tog presinga?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da nije Everton zaslužio pohvale za ovo danas? Najvise me nervira kad ima igraca otovrenog pred sobom i umesto da doda on pokusa nesto brazilski kroz noge i izgubi loptu na 30 m od gola i otvori opasnu situaciju. Koliko puta je kao jankovic vukao loptu bezveze u ćorsokak? Zar nije i njegov posao da ne dozvoli da protivnicki tim ima 60% posed lopte?

i pored nesto losije partije bolje je odigrao od vecine igraca danas. npr bio je dva puta bolji od drugog dmf jevtovica. Polako sa kritikama
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.186
Nismo imali dva dmf-a, igrali smo 5-4-1, a i Jevtovic je odigrao dosta dobro.

Nije to djelovalo lose u prvom, pogotovo sto bekovi nisu za tu formaciju. U drugom dosta losije.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Osim Evertona, i Tošić je dosta prodao lopti na našoj polovini, baš dosta. Čak se i Sale pridružio njima kad je ušao. Dosta se komplikovalo sa loptom na našoj polovini, moglo se to jednostavnije iznositi. Prepao sam se poslije penala da ćemo opet primiti glupi gol kao protiv Spartaka i prosuti bodove.

Vidim i žurnal objavio da je Partizan oštećen, sad mogu mirno umrijeti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top