Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Ima smisla kazniti vecite sa po dva boda. Isto kao i kad crncu odbijes 2 cm od 25 cm, a svi ostali se takmice sa 15 cm. Ovo samo sluzi da se zataska nova sprdacina protiv Vojvodine i da nas opet bace u isti kos sa rezimskom bagrom. Proliv dobijem kada procitam gomilu komentara u kojima borci za pravdu traze od drzave, da prestane da finansira nas i cigane. A ta jebena drzava (citaj sps i sns djubretari) je iznela milione iz naseg kluba. Ali vazno je praviti se pametan, nije bitno o cemu pricas i koliko o tome znas.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Gledam ligu evrope, Marsej - Atl. Bilbao i koncept igre koji gaji trener Marseja i poželim da ovaj naš opa opa bude pametan i usadi u glavu igračima da se igra sa što manje dodira(po mogućstvu iz prve) i sa što više pametnih kretanja.

Ovo je milina gledati, kako igrači biraju normalna i jednostavna rješenja, ne mrse muda kao ovi naši vajni "tehničari, ala M. Janković, koji udaviše loptu. Sve se igra na prvu, sa maksimalno 2 dodira, a imaju 100x bolje tehničare nego što su naši, ali su čisti i zdravi u glavi i imaju trenera koji zna to da prenese igračima i oni samo to sprovode na terenu.

Živim za dan kada ću u Partizanu gledati trenera koji će imati sličan stil igre i znati to da utuvi u glavu ovim našim umišljenim igračima, pa da vidim igru koja je jednostavna, gdje se ne mrsi lopta, već se biraju logična rješenja.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Kako jeftin pokusaj jos jeftinijeg prodavanja magle i trpanja u isti kos, po ko zna koji put, nas sa ciganima. I naravno, uspjece.

Bilo bi zanimljivo da onaj ludi nas profesor prava uzme pa opet secira elemente ove kazne i pita gdje smo to mi pricali neistine i kako to misle dokazati i tome slicno.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Sta ste ocekivali u ovoj Srbciganiji ili ti Smrdiji da nas nece poistovetiti sa njima kada je u pitanju sljam a kada je superlativ onda je sve drugacije.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Kakav je to rijaliti, skontali su da bi oduzimanjem po 3 boda smanjili razliku u plejofu u nasu korist i onda su skinuli po 2 boda. Jebote sta je strah, tresu im se gace i na ovakvoj razlici.

Zato se mora konstantno igrati evropa, nebitno LS ili LE pa da se stekne neka reputacija u evropskim krugovima.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Bolje da Đjukic dovede babu,nego da dodje Brnović.
Mada ne znam kako bi uopšte bilo moguće da on radi neđe đe nema Savićevića.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Rade sve da totalno unište Partizan. Pa i još veći rijaliti tipa svađa "Terza-Kokeza" kao mi se svađamo, dok ovamo se rade radnje veoma mutne. Ovde se ide da ove godine ne da Partizan ne bude prvi, nego da ne bude drugi. A sledeće sezone da i ne igra Evropu. Ovo je urađeno sa ciljem da radnički ove sezone bude drugi, jer je sada razlika 4 boda pre deljenja znači dva. Njima se sviraju po dva penala kada ne ide, i to baš sudija "obradović". Ono što nam ne ide na ruku je i što sada igramo sa Čukaričkim koji je četvrti, i ako nas pobede imaće na podeli 4 boda manje od nas. A mi, kako igramo samo doprinosimo tome.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.122
Trebalo bi potraziti koliko je ko izdao saopstenja od pocetka prvenstva pa do danas, i ko je napadao savez i trovao ambijent domaceg fudbala.
Ubedjen sam da je skor potpuno u tvorzinu korist. I sada se to relativizuje, pokusava se izjednaciti...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ta navodna svadja izmedju musavaca i svodnika kokeze je smesna cak i za retardirani musavi mozak. A tek nas ne mozete prevariti.
Problem je sto se uprava Partizana pravi nevesta, a ustvari su klasicni saucesnici u razbijanju Partizana.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Je l' moguće da sam ja toliko opterećena da ovo vidim kao pokušaj da nam "pomognu" do 3-ćeg mesta, jer posle podele bodova, umesto 28, imaćemo 27, a Radnički Niš 25.

A sve kao da se Turci ne dosete, eto i njima i nama skinuli bodove...
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
mondo.rs/a1087772/Sport/Fudbal/Cukaricki-Partizan-najava-Miroslav-Bogosavac-hoce-da-slavi-u-restoranu-Sase-Ilica.html

Počelo je odbrojavanje i zagrejavanje pred duel dva crno-bela titana...
Ima sve da pršti, kad se namere Tavamba na Fofanu, Bogosavac na Tošića i Mesko na Drinu...
Dok mi Riđi nije skrenuo pažnju na to, nisam znao da Saša Ilić ima restoran...sad znam...

volimpartizan.rs/sasa-ilic-otvorio-restoran-chez-nik-na-novom-beogradu-5788/

Ali, nadam se da će u nedelju slaviti Partizan...
 
Последња измена од уредника:

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Je l' moguće da sam ja toliko opterećena da ovo vidim kao pokušaj da nam "pomognu" do 3-ćeg mesta, jer posle podele bodova, umesto 28, imaćemo 27, a Radnički Niš 25.

A sve kao da se Turci ne dosete, eto i njima i nama skinuli bodove...

Jasmina, nemoj sad da me razapnes, al’ ko nas j*be kad nismo u stanju da dobijemo raspali Radnicki, nego jos uspeli da puknemo...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
Do kraja sezone imam samo jednu zelju - da najstrasnije izgazimo cigane i u prvenstvu i u kupu ako ih sretnemo, da im onesposobimo igrace na par meseci i pobedimo golom u 90 minutu...a ostalo ce biti onako kako je politicki vrh Srbije odlucio, ovaj put nije bilo ni jednog Marka, Nikole, Evertona, Lea i Urosa da im stanu za vrat.

Po kojim pravilima se odredjuje raspored prvenstvaa? Zasto su cigani prosle sezone kod kuce igrali derbi na prolece, a mi ove na jesen ?
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.737
Локација
Tamo gde si ti!
Do kraja sezone imam samo jednu zelju - da najstrasnije izgazimo cigane i u prvenstvu i u kupu ako ih sretnemo, da im onesposobimo igrace na par meseci i pobedimo golom u 90 minutu...a ostalo ce biti onako kako je politicki vrh Srbije odlucio, ovaj put nije bilo ni jednog Marka, Nikole, Evertona, Lea i Urosa da im stanu za vrat.

Po kojim pravilima se odredjuje raspored prvenstvaa? Zasto su cigani prosle sezone kod kuce igrali derbi na prolece, a mi ove na jesen ?


Šampion iz jednog prvenstva u narednom prvenstvu uvek protiv vicešampiona najpre gostuje ("jesen"), pa je onda domaćin ("proleće"). To je bio slučaj i sa nama ove sezone, u decembru na JNA je bilo "proleće" (pre toga je kraj avgusta bila "jesen" u rupčagi). A što se tiče rasporeda za treću tekmu (plej of), domaćin je uvek onaj koji je bio ispred posle 30 kola.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ali ako budemo 3. onda ćemo biti domaćini u derbiju.

Potpuno je nebitno, Đukić ne bi dobio derbi ni da se igra u jebenom Štitaru.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nikola je, nažalost, u pravu. Đukić je prekilav da spremi ekipu da odigraju onako kako mi hoćemo i kako treba. Kulturno ćemo da izgubimo i Miroslav neće imati šta da zameri. Samo nam Valjadolid može pomoći.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
nazalost u to smo se uverili toliko puta do sada... ali se bar za derbi nadam da ce izaci na teren napaljeni i gladni, pa sta bude.
cuda se ne desavaju svaki dan, ali povremeno se i dese...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Jasmina, nemoj sad da me razapnes, al’ ko nas j*be kad nismo u stanju da dobijemo raspali Radnicki, nego jos uspeli da puknemo...

Nema sta da te razapinjem.. s jedne strane jesi u oravu, ali s druge- to sto igras lose ne zbaci da sudija treba da te pokrade.
.da nije bilo sudijskih kradja, mi bismo minimum 2 pobede vise imali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top