Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Opet, ako nam se dese jedna-dvije loše utakmice u 15 dobro odigranih, i još te tu sudije pokradu, onda moramo sudijama zamjeriti. Ali ako igramo konstantno loše 5-6 utakmica, onda nije to do sudija, nego do nas.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Nasa igra je k***c zivi ali to nema veze sa tim sto ti sudija dosudi penal protiv twbe koji nihe bio. I tako u 3-4 utakmice
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Šampion iz jednog prvenstva u narednom prvenstvu uvek protiv vicešampiona najpre gostuje ("jesen"), pa je onda domaćin ("proleće"). To je bio slučaj i sa nama ove sezone, u decembru na JNA je bilo "proleće" (pre toga je kraj avgusta bila "jesen" u rupčagi). A što se tiče rasporeda za treću tekmu (plej of), domaćin je uvek onaj koji je bio ispred posle 30 kola.
Shvatam to samo hocu da aludiram na cinjenicu da se njima ta druga utakmica prosle sezone "slucajno" potrefila bas na prolece (24.kolo) tako da su imali dva derbija kod kuce nakon zimske pauze za razliku od nas koji imamo ovog proleca samo jedan derbi i to u rupi. Ocigledno su se ulasili proslogodisnjeg scenarija i ovaj put nisu nista prepustili slucaju.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Мене само нервира што наше играче не мотивишу ове радње којима се курви свим средствима обезбеђује прво место. Од крађа и измишљених пенала нашим противницима, преко лакрдија од њихових утакмица. Па како јеботе не покажете инат, гробарство у себи и не погинете до краја утакмице док не отмете три бода.

Удри, туци, ломи, ако те већ краду. Ако је титула обећана калаштурама, па искажите бунт против тога. Не будите малокрвни и бездушни него удри у месо, а у дербију сви треба да буду као Срђа Кнежевић и нека пуцају циганска колена и зглобови, па нека у инвалидским колицима љубе пехар маму им јебем одвратну. Покажите да "сте Партизан", а не бабе које се вуку по терену и које савлада страх када не могу да пробију бункер у првих пола сата.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Sudeći po KZŠ (konferenciji za štampu) Bilje i Đukića, Ostojić povređen na duže, za Bambija ne znam na koliko, Suma ima grip...
Za grip sam stručnjak, mesec dana sam bio kilav, a sad i ovaj sledeći mesec vučem posledice... Suma je mlađi od mene, brže će to da ga prođe...ali vraćanje snage, mogućnosti i sposobnosti neće moći da mu dođu odmah...
A taman je počeo da igra.
Saša Ilić je dobro odigrao onu utakmicu u sredu, ali Čukarički je jači od Rada...
Valjda će i Đerlek da odigra bar nešto, možda mu je vreme za ,,prvenac,, - gol za Partizan na nekoj takmičarskoj utakmici! :D
Dobro, imamo preiskusnu ,,desetku,, br.22, da nam se nađe po potrebi, imamo premladog Đerleka (koji misli k'o mator!), koji će jednog dana možda postati prava ,,desetka,,...
Šteta samo što nemamo u timu i jednu ,,desetku,, u punoj snazi, brzini, formi i najboljim godinama... :roll:

Ne znam da li neko od naših ima kartone, ali to nam je što nam je...da pokušam da sastavim tim i još malčice ,,ubijem vreme,, do utakmice...

1. Stojke

2.Vule
3.Kosati Miletić

4.Zdjelar

5.Mitrović
6.Ćelavi Miletić

7.Mesko

8.Tale Surovi
9.Ožegović
10.Saša Ilić

11.Đerlek

To je to. :napred Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Mesi sa Cetinja se odmara na terenu. :D

Zna li neko jel živ Vakulko? Ne igra krilo, ali pitam se gde li je taj čovek?
Šta je sa onim crncem što je prošao našu probu i potpisao za Partizan?
Jel i on živ?

Nešto me grip bio mlatnuo, visoka temperatura kao da mi je zbrisala neke podatke iz mozga (to se ja vadim na grip da ne ispadnem izlapeo), znam da je Đilas imao neku ponudu, ne mogu da skontam gde beše otišao iz Partizana?
Ako je otišao? Ili nije otišao?

Što se tiče krila mislim da i onaj dečkonja Strahinja Jovanović može to da igra...ali ne znam na kojem nivou...

A kad sam već pisao o ,,desetkama,, u prošlom postu, Sumu nisam računao jer je ,,van stroja,, a u većem delu sezone uglavnom i bez statistike, a zaboravih i Daču Pantića...
Em je često bio na krilu, mada nije krilo, em ni kao ,,desetka,, nikako da proradi u toj meri da bi bio prava ,,desetka,,...
Možda se i njemu to nekad ,,omakne,,...mogao bi danas da podeli minutažu sa Saletom...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Na nos ce nam izaci Mesko ovog proleca pokusavajuci da napravi sebi transfer u jacu ekipu od Amijena i bojim se Tosic pokusavajuci da se izbori za SP. Dajte na teren Pantica, Vakulka i oporavljenog Kosovica da vidimo sa cim raspolazemo za sledecu sezonu. O Ozegovicu i njegovom sebicluku ne treba trositi reci. Djukic ili sebi kupuje pricu do kraja sezone danas ili je pokojni,tako mi se cini.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
88 Stojković Vladimir
4 Vulićević Miroslav
73 Miletić (R) Nemanja
15 Marković Svetozar
26 Miletić (G) Nemanja
16 Zdjelar Saša
55 Pantić Danilo
44 Đerlek Armin
10 Janković Marko
51 Ožegović Ognjen
3 Tavamba Leandre


KLUPA
61 Jovičić Marko
18 Ivanović Đorđe
21 Jevtović Marko
22 Ilić Saša
72 Urošević Slobodan
2 Cucin Luka
99 Jovanović Đorđe

Zanimljiva postava. Ajmo crno-beli!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kapa dole za dva boldovana igraca, samo Ozegovic nije smeo biti ni na klupi kamoli u 11 zbog sebičluku od prošlog kola!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Picke ciganske ponovo briljiraju i prekidaju mec u sjajnom momentu
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Eh kad bi neko Ozegu noge polomio...

Pojeli smo ih prvo poluvreme, drugo je bilo odradjivanje.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.676
Odlicno odigrana utakmica takticki.Resili sve u prvom poluvremenu .
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Konačno smo odigrali taktički odlicno utakmicu. A u kurac više, prvi put još od Mačve se nisam nervirao. Još ovakvih utakmica.
Pohvala za Đukića, što je ostavio Đerleka 90 minuta, to mu i te kako treba.
Đerlek, Marković, Pantić i Zdjelar :respect
Marković treba da bude standaran, danas veoma siguran, nekoliko veoma dobrih intervencija na protivničkoj polovini.
Pantića kako znamo i umemo da zadržimo.

Napred Partizan, nedostajalo mi je ovo...
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.951
Reaction score
27.043
Bitno da smo presli ovu ganfersku filijalu, i posle dugo vremena, tekma bez prevelikih stresova.
Tavambin omaz Becu.
Teraj dalje.
 

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Леп дан данас, још Лепши Партизан на бановом брду данас!
Два брза, лака гола, ех да смо у претходним утакмицама као
данас лако давали голове, шта је ту је, не гледајмо у прошлост..
Идемо Даље.
Напред ПАРТИЗАН!!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Najdraza pobeda u prvenstvu protiv uvek glupog naprednjackog goveda tralalatovica, pored onih protiv musave kurvetine iz Ljutice Bogdana i precanske gadure iz Novog Sada
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top