Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.517
Reaction score
4.794
Локација
Na vještičinoj sisi
Nikad manje talentovanog igraca, a nikad vise price o njemu. Kako li je to zasluzio da je meni jadnom glodaru znati?!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Hvala mu za onaj penal i želim mu dobar transfer u junu.
To želim i Tavambi jer nam je potreban napadač drugačijeg profila.Pretrpeću kritike...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.122
Sto bi trpeo kritike?
Samo si pre tog transfera u junu, mogao da mu pozelis jos nesto, i to mnogo pre juna.
A Tavamba...pa ako procene u sportskom sektoru "da je dostigao maksimum" sta god to bilo i kako god oni to odredili, neka ide. Ako ne zasere nesto do kraja sezone, mislim da ce navijacima ostati u lepom secanju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Nije problem da ode bilo ko, ali samo ako posle dođe bolji od njega...
...a kod nas to nije baš tako čest slučaj...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
Ja verujem da je 51 razlog sto Djole nece da produzi ugovor (mislim da se pominjalo ovde da vec neko vreme odbija produzetak ugovora)....vidi momak koliko 51 ne zna gde je levo, a gde desno i logicno da mu je krivo sto ne igra, a osim toga njegovi drugovi iz generacije dobijaju mnogo vecu minutazu i vrv mu nije jasno zasto on nije zasluzio takvu minutazu. Ne mora Djole da se trudi kao sto 51 pokusava da zatrudni ali ce imati bolji ucinak. Jovanovic je za 180 minuta provedenih na terenima JSL dao 2 gola....to je gol na svakih 90 min....51 daje gol na svakih 300 min....
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
A sta nam je sa onim majstorom Ivanovicem? Jel se jos navikava na travu I novi kontinent. Nisam imao predrasude ali kada covek dodje I na prvoj izjavi rece da ce sa Partizanom da osvoji svetsko prvenstvo (tako nesto), sve mi je bilo jasno. Pa takvi su uvek u zvezdu isli hvala bogu, ali izgleda se kriterijum promenio.. cekajuci da pocne da igra pozdravljam Ilic kapitena koji im uzima minute u svojim veteranskim godinama I to potpuno zasluzeno..pa treba noge sebi da odseku. On kada je bio njihovih godina mesto mu ne bi ni Rivaldo uzeo.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ivanovic je klasican pravolinijski igrac. Nema fudbalsku inteligenciju koja se prvenstveno ogleda u prelosem kretanju na terenu. On moze u Partizanu da igra samo beka i mislim da bi bio odlican bek.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Evo sta je po meni dobro..
Stojkovic najbolji nas igrac.
Pantic dobar, borben.
Jankovic nije los ali me nervira jer moze mnogo.
Kosovic je dobar.
Zdjelar solidan.
Ovi nasi klinci iz nase skole svi solidni..ni jedan ne osdskace ali svi su tu nedje solidni.

Eto to je to..ostali svi tuga.

Dežurni pljuvač Tavambe. Nisam ni očekivao ništa drugo nego da se nađe u ovoj rubrici "tuga".

Pokojni Mijatovic, Partizan Style i ovaj, to je ta trojka zbog koje skače pritisak. Ja sam budala, priznajem, kompletna budala. Ne mogu da shvatim da neko može da ne voli igrača koji je za kratko vreme silovao ciganku, dao važne golove u našoj ligi i LE.... ustvari, mogu, ali takav uglavnom navija za one s druge strane brda.

Nego, ajde da kažem šta je po meni dobro - mi generalno imamo dobar tim, ima tu par pozicija koje bi trebalo pojačati, posebno ta 9-ka, napadač, ostalo manje-više ok.

Mitrović, Ćela, Marković, Nejmar, Urošević, čak se i Cucin polako oslobađa i pokazuje da ume - što se mene tiče, kad bismo mogli da ih zadržimo par godina bilo bi idealno, bolje nego da svake sezone menjamo i uigravamo odbranu.
Pantić, Zdjelar, Kosović, Jevtović, isto!

Problem je u ofanzivnom delu. Tošić van forme potpuno, Suma na trenutke pokazuje da ume, ali bez nekog efekta, loše kretanje i igra bez lopte. Janković igra na mahove, nekonstantan, lako se zadovoljava prethodnom utakmicom i već na sledećoj ga nema nigde, teška ku*cobolja, a itekako može. Đerlek opasan potencijal, već može i treba da igra njiva ligu.
Tavamba koristan igrač ali nije klasičan špic, i #51 napred, uz agility na max kao jedini kvalitet. Đole jedan veliki znak pitanja, znamo da ima taj njuh za gol, samo talenat za sada, uz nejasnu situaciju oko ugovora.

Idealno bi bilo dovesti neko levo krilo iz Južne Amerike, izraženih ofanzivnih karakteristika, tj. nekog novog Leonarda za siromašne (ili pravog), i naravno klasičnog napadača, računam da Tavamba ide na prvu jaču ponudu.

Nemamo problem sa brojem stranaca, aman, Ivice...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
Ako se fokusiramo na igru bez osvrtanja na (ne)znanje Djukica i Ilieva najveci problem ove sezone su krilni igraci, sa tih pozicija smo prakticno bezopasni, a dobra krila su osnov modernog fudbala. Tosic potpuno van forme, koristan samo u prekidima, Jankovic beskoristan u svakom smislu bas kao i Suma koji i nije krilo, a mozda i jeste...ko ce ga znati... Tavamba nam je bio i krilo i napadac i plejmejker, u tom coveku je stala skoro cela ofanzivna moc naseg tima.
Dovedes dva juznoamericka krila da seju strah i paniku ulaskom u sredinu sa bocnih pozicija i Bog da te vidi....posaljes skaute tamo i da su najvece budale moraju za par meseci da nadju kvalitetne, a pristupacne igrace. Medjutim...mi smo ocigledno ograniceni na menadzere i nismo u stanju da sami potrazimo nesto bez da se konsultujemo sa nekim menadzerom kojeg imamo u tefteru.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Virke
Ne svidja mi se Tavamba i to je to.
Vidjeli smo prosle godine uz Lea i Djuku koliko je zapazen bio. To sto je sada glavni kod nas kada nemamo dva krstena igraca to je drugo..

Necu raspravu sa tobom oko ovoga.. Prosle sezone smo dosta diskutovali o tome.. Sada nebih stvarno. Ne poklapaju nam se misljenja o njemu i to je to..


A sta nam je sa onim majstorom Ivanovicem? Jel se jos navikava na travu I novi kontinent. Nisam imao predrasude ali kada covek dodje I na prvoj izjavi rece da ce sa Partizanom da osvoji svetsko prvenstvo (tako nesto), sve mi je bilo jasno.

Kako bi dosta "poznavalaca fudbala" reklo mora period adaptacije da prodje par mjeseci, pola sezone..pa cak i cijela sezona. Jer se tesko privici sa vaterpola na fudbal :confused

Meni nije jasno zasto, ZASTO, se dovode igraci koji budu najavljivani kao velika pojacanja i onda od njih nema nista. Jesu li ovi nasi u upravi toliko nesposobni ili im Radamani i drugovi svaku noc jebu majke?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Dovode se I najavljuju tako bombasticno zato da biti I ja lakse progutali prodaju mladih igraca za po par miliona ispod zita I bez puno medijske pompe I pridavanja znacaja sto najtalentovaniji igraci evrope odlaze tako mladi, a vracaju nam razne Miljkovice, Scepovice I slicne..
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nego, ajde da kažem šta je po meni dobro - mi generalno imamo dobar tim, ima tu par pozicija koje bi trebalo pojačati, posebno ta 9-ka, napadač, ostalo manje-više ok.

Mitrović, Ćela, Marković, Nejmar, Urošević, čak se i Cucin polako oslobađa i pokazuje da ume - što se mene tiče, kad bismo mogli da ih zadržimo par godina bilo bi idealno, bolje nego da svake sezone menjamo i uigravamo odbranu.
Pantić, Zdjelar, Kosović, Jevtović, isto!

Problem je u ofanzivnom delu. Tošić van forme potpuno, Suma na trenutke pokazuje da ume, ali bez nekog efekta, loše kretanje i igra bez lopte. Janković igra na mahove, nekonstantan, lako se zadovoljava prethodnom utakmicom i već na sledećoj ga nema nigde, teška ku*cobolja, a itekako može. Đerlek opasan potencijal, već može i treba da igra njiva ligu.
Tavamba koristan igrač ali nije klasičan špic, i #51 napred, uz agility na max kao jedini kvalitet. Đole jedan veliki znak pitanja, znamo da ima taj njuh za gol, samo talenat za sada, uz nejasnu situaciju oko ugovora.

Idealno bi bilo dovesti neko levo krilo iz Južne Amerike, izraženih ofanzivnih karakteristika, tj. nekog novog Leonarda za siromašne (ili pravog), i naravno klasičnog napadača, računam da Tavamba ide na prvu jaču ponudu.

Nemamo problem sa brojem stranaca, aman, Ivice...

Po meni da imamo dobar tim-nemamo. Kad nam beka igra Miletic o cijim fudbalskim kvalitetima ne bih mnogo govorio, tu je ja vjerujem vecini sve jasno, decko nema elementarno znanje da ide iza ledja svom igracu uz aut liniju i siri igru, vec sijece u sredinu. Mitrovic po meni nikako nije za Partizan, celavi Miletic je dobar i jedini se dokazao po meni od ovih sto si naveo pozadi(mada i on je imao kikseva) Urosevic moze takodje da bude dobar ali treba mu dati sansu, protiv Viktorije je bio solidan. Cucin? Izvini ali za sad nista, oslobodio se sto primi loptu i nema nikog po 30m ispred njega pa ima prostor, nije 5 centarsuteva pogodio od kako ga pratim a sigurno 5 meceva sam ga gledao. To nam je zamjena za desnog beka od zime, a prije zime nismo ni imali zamjenu vec je to bio prvi stoper celavi Miletic. To je bruka ljudi. Vule prvi izbor, a da se ne lazemo svoje je odigrao, mnogo ga cijenim i dao nam je dosta ali vise nema njegovog proboja po krilu kao nekad, a to nam fali. Zadnji vezni Zdjelar, pokazuje ozbiljan kvalitet, ali njemu fale utakmice u karijeri i ako bi otkupili njegov ugovor tek bi sledece sezone zagrmio. Jevtovic definitivno nije za Partizan, visok a slab, pritom los u skoku a i izuzetno spor, jedan od najsporijih u ligi sigurno. E sad glavno mjesto u timu, kreator, Vakulko i Kosovic a prije zime zamislite nismo imali nikoga da iznese loptu. Vakulko nepoznat, Kosovic zadobio ozbiljnu povredu i trebacu mu vremena. Suma ima najbolji dribling u timu i to je to, sve ostalo je ispod ocekivanja a ovo nije mali fudbal da se dribla nego treba da se trci i bije plus da se dribla. Jankovica sam ja prvi branio kad su ga napadali ali sad je vec potrosio kredit, ako se ne uozbilji obavezno ga prodat, takav talenat propade, to ti je kad dodjes u Bg kao dijete od 13-14 godina, sa 16-17 ga nisu mogli izvuc iz kafana. :D
Tosic nema sa kim, trebaju mu dobra dva vezna da stalno ima resenje kad napada 16m, ovako kad napada nema kome da doda, da centrita tesko desnom jer igra desno, a kad se okrene na lijevu tu on vec mora da dribla(a i kome da centrira? Tawa sa 189 treba da sije glavom a bolji Ozegovic u skoku od njega), veznog nema da se otvori ili da utrci, takodje Vule nema snage kao prije 2-3 godine da istrci svaki napad i mi se tu gubimo. Treba probati sa Markom desno a Tosicem lijevo. Tawamba je dobar igrac, svakako bolji od Ozegovica i tu je jasno ko je visak. Ipak, ako se mogu zaraditi 2,5-3 miliona treba ga pustit jer iako ima dosta prednosti ima i dosta mana. Klinci su nam kao i uvijek ozbiljni a uprava kao i uvijek nesposobna pa bas kad treba mladi Jovanovic da dobije sansu oni dovedu Solomona iz Rijeke, ali on nije igrao za Rijeku vec u neke drugoligaske hrv klubove. Nadam se samo da nece da zaglupe isto ovako sa Svetozarom i Arminom jer ta dvojica momaka za 2 sezone vrijede makar po 10 miliona. Kokir takodje ozbiljan kao i Birmancevic. Zadrzati ih kako znamo i umijemo.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Je li gledao ko utakmicu protiv Radnika iz BN? Ima li kakvih utisaka?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top