Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Branim ga jer se bliži derbi, a jedini je on u stanju da ,,ciganima,, uradi ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=z1zBfXKeUQ4

I ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=Ad7Z22aFA_s

I ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=lWNKNKjM-L8
(pogledati 16.minut snimka)

:napred Partizan

Na tom derbiju je jedino, JEDINO, to dobro (korisno) uradio. Izvozao ovog nesretnog Vujadina Savica kog su sad zvali u reprezentaciju :pop zamislite tek tu kombinaciju...

Na drugom snimku je dao gol iz penala. A cak ni penal nije bio napravljen na njega.. Plus mu je golman bio na lopti, za malo da mu odbrani.
Znaci cudo veliko je uradio na ovom zadnjem derbiju.

Idemo dalje.
Odje nas zongler protiv Radnika je dobro prebacio loptu sa noge na nogu par puta.
Bio je ovo penal ali opet ovo je suvise malo od njega..

Ja bih volio da on da dva, tri gola sad u derbiju.. Ali ne vjerujem vise u to. Dosta smo ga cekali..prodje cijela sezona a on taj dinamit u nogama jos nije poceo da baca..

Inace najjaci su mi oni komentari kada kazu "treba mu vremena da se privikne"... Kao da je do juce igrao kosarku ili vaterpolo pa mu sada treba period adaptacije na fudbal... Period adaptacije par mjeseci, kod slucaja Sume mozda taj period bude cijela sezona..ko da smo mi Real Madrid pa imamo vremna da ga cekamo toliko da se covjek "adaptira" :pop

Tako da opet ponavljam zaista ne vidim razlog da ga jedini ti odje branis..a samim tim indirektno branis i Ivicu misa..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Jedini je probacio loptu kroz suknjicu Mirki, drugi nisu čak ni to.
Jedini je dao gol Zvezdi ove sezone, doduše iz penala i jedva i traljavo, ali ga je dao, a drugi nisu čak ni to.
E zato ga branim! Zato što se na derbiju videlo da može, a druge još čekamo da nam to isto pokažu...

Kad drugi budu dosegli njegov nivo, da mogu da predriblaju igrača Zvezde i daju Zvezdi gol, pa makar i traljav, biće bolje i njima i svima nama...

Ne pričam o celokupnoj oceni sezone ni Suminoj, ni Ivicinoj, ni Đukićevoj, o tome ćemo na kraju, ne pričam o tome šta je bilo, pričam o tome da je Suma sad mnogo spremniji nego pre nekoliko meseci, volim igrače koji su jaki na lopti, pa makar samo i u 16m, jer drugi nisu jaki nigde, pa ni u 16m, i zato bih voleo da više igra...

I voleo bih da ima više pozitivnih stavova na Forumu, negativnost stalno preovladava, Ivica je miš, Ožegović glodar, Suma propalitet, Đukić neznalica, sezona katastrofa, igra još gora...
Dobro, neka je to sve tako (al ocenu sezone ćemo ipak na kraju), ali hajde, IMA LI NEŠTO I NEKO DA VALJA?

Evo, meni je Suma sad dobar, mnogima nije, daj vi napišite ima li nešto dobro u Partizanu, ili neki igrač koji može bar nešto?

Mene je obradovalo to što je Suma izvozao onog mufljuza i đubre Purovića, nek je i to sitnica, ali biram da se radujem i sitnicama, a ne da budem namračen 24h dnevno...e zato branim Sumu...

... A ima li nešto što vas može da OBRADUJE?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.351
Локација
Žrnov
Kad drugi budu dosegli njegov nivo, da mogu da predriblaju igrača Zvezde i daju Zvezdi gol, pa makar i traljav, biće bolje i njima i svima nama...

Naopako ako budu njegov nivo dostizali... ili Ožegov, ne daj Bože...
Mene raduju pobede Partizana.

A raduje me i misao da će ovaj dvojica uskoro da nas napusti :D
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Vidi se da Suma može mnogo, takođe se vidi i da je željan igre.
Protiv Radnika kada je ušao u igru svaki potez mu je bio dobar. Samo što mi se čini da mu ne daju saigrači onoliko lopti koliko bi trebalo, da li je to zbog nekog bojkota ili nepoverenja? Šta znam...

Ono što mi se sviđa kod Sume je što pokušava da što brže odigrava, da ne carini loptu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Писао сам о нивоу на дербију, не о сезони...уосталом и тај Ожеговић је успео оно што нико није 22 године, досудише и пенал на дербију за нас, начињен баш над њим...
Хајде, кажи ти мени лепо, озбиљна си жена, Јасмина, ког ти од играча Партизана фаворизујеш кад већ једва чекаш да двојац напусти Партизан, и зашто се ,,пецаш,, да о двојцу кажеш нешто негативно, уместо да те неки (не мој, него уопште) позитивни пример подстакне да о некоме напишеш нешто позитивно?

Часна реч, ја се озбиљно бринем за судбину наше нације, негативизам преовладава, материјалне ствари се могу и савладати ако у духу има снаге, воље, позитивности...
Али... :roll:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.351
Локација
Žrnov
O Ožegu, i sa kamom pod grlom, nemam šta lepo da kažem... takvi smo mi Glodari.

Koga od igrač favorizujem? Evo recimo Daču Pantića (uz sve što je bilo), mislim da je igrač koji ima kvalitet za Partizan. I favorizujem svu decu iz naše omladinske škole koja su u prvom timu - i Đerleka, i Markovića, i Cucina. Evo recimo, ja volim Marka Jankovića i mislim da je izuzetan igrač, ali da zbog fizike nikad neće ostvariti nešto veliko, pa čak ni u Partizanu. I volim Marka Jevtovića koga ovde karakterišu da je alibi igrač, a u mnogim utakmicama Evi ne bi bio to što jeste da taj Marko Jevtović nije pokrpio njegovo ispadanje.

Za razliku od nekih forumaša, sa kojima delim mišljenje po drugim temama, koji smatraju da treba da igraju "profesionalci", ja mislim da u Partizanu treba uglavnom da igraju Partizanovci. Ili, da ti proferisonalci budu kao Everton/Žuka - style.


A što se tiče pozitive, ja ne mogu da hvalim nešto/nekog samo zato da bi drugima bilo toplo oko srca.

S tim u vezi, moram reći, da me nacija i njeno stanje ni malo ne dotiču.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Zdjelar, Jevtović, Pantić - nekakav kostur sredine koji treba da guramo ubuduće. Volio bih kad bi sva trojica ostali sljedeće sezone. Kad imaš kostur, lako je strpati još krilo-dva i imati kompaktnu cjelinu.

Kao tim, tu bih ubrojio i golmana Stojkovića, Markovića i bar jednog od MM tandema u odbrani, Tavambu (moje lično mišljenje) u napadu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
A Kosovica ste zaboravili :) Momak se oporavio i u trenaznom procesu, ocekujem da se sto pre vrati medju prvih 11.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
O Ožegu, i sa kamom pod grlom, nemam šta lepo da kažem... takvi smo mi Glodari.

Koga od igrač favorizujem? Evo recimo Daču Pantića (uz sve što je bilo), mislim da je igrač koji ima kvalitet za Partizan. I favorizujem svu decu iz naše omladinske škole koja su u prvom timu - i Đerleka, i Markovića, i Cucina. Evo recimo, ja volim Marka Jankovića i mislim da je izuzetan igrač, ali da zbog fizike nikad neće ostvariti nešto veliko, pa čak ni u Partizanu. I volim Marka Jevtovića koga ovde karakterišu da je alibi igrač, a u mnogim utakmicama Evi ne bi bio to što jeste da taj Marko Jevtović nije pokrpio njegovo ispadanje.

Za razliku od nekih forumaša, sa kojima delim mišljenje po drugim temama, koji smatraju da treba da igraju "profesionalci", ja mislim da u Partizanu treba uglavnom da igraju Partizanovci. Ili, da ti proferisonalci budu kao Everton/Žuka - style.

U potpunosti se slazem sa svime sto si napisala. Mislim da je velika vecina ljudi ovde promenila misljenje o Daci Panticu od pocetka sezone i njegovog povratka kod nas. Brine me samo da ga Celsi nece pustiti tek tako ili da ce mu menadzer opet srediti da naredne sezone ide u neki drugi klub na pozajmicu. Opet nekako nadam da ce Ivica reagovati na vreme i od uprave traziti otkup ugovora jer takav igrac na sredini terena nam treba koji moze da pokrije bez malo tri pozicije minimum.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Ljudi, po 1000ti put, Danilo Pantić nije igrač Čelzija. On je privatno šiptarovo vlasništvo i samo sa njim pregovaramo o njegovom potpisivanju ugovora sa nama. To šta stoji na papiru može da se okači mačku o rep.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Stalno ista prica...Suma, ozegovic, Kosovic, Pantic... all over again
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ljudi, po 1000ti put, Danilo Pantić nije igrač Čelzija. On je privatno šiptarovo vlasništvo i samo sa njim pregovaramo o njegovom potpisivanju ugovora sa nama. To šta stoji na papiru može da se okači mačku o rep.

A i da jeste igrač Čelzija, realno u narednih pet godina ne bi mogao da zaigra u PL.
Mada iskreno mislim da je on jedini fudbaler u ovoj jadnoj ligi, koji može jednim potezom da reši utakmicu. Jedini koji ima tu fudbalsku inteligenciju.

Ovo će biti dil, ja vama Pantića, a vi Svetu u Fiorentinu za 1,75M €, u sedam rata. Onda izađe vepar i kaže: "Morali smo, a i složio se sportski sektor. Dobili smo dobru cenu za takvog mladog igrača. Već imamo zamenu za njega".
 
Последња измена:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Da li se zna kad je derbi, koji datum, da li je 1. ili 2. kolo plej ofa?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Evo, meni je Suma sad dobar, mnogima nije, daj vi napišite ima li nešto dobro u Partizanu, ili neki igrač koji može bar nešto?

Evo sta je po meni dobro..
Stojkovic najbolji nas igrac.
Pantic dobar, borben.
Jankovic nije los ali me nervira jer moze mnogo.
Kosovic je dobar.
Zdjelar solidan.
Ovi nasi klinci iz nase skole svi solidni..ni jedan ne osdskace ali svi su tu nedje solidni.

Eto to je to..ostali svi tuga.

Tosica volim, uvejk sam ga voljeo, ali izgleda ima neku povredu i zato igra ovako sa rezervom.

A Sumi i #51 jedva cekam ledja da vidim...

A što se tiče pozitive, ja ne mogu da hvalim nešto/nekog samo zato da bi drugima bilo toplo oko srca.

S tim u vezi, moram reći, da me nacija i njeno stanje ni malo ne dotiču.

Slazem se u potpunosti.. Posebno sa zadnjom recenicom.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Već neko vreme se spremam da napišem, a sada me je na to podsetio post kolege mrzim_sve sa prethodne strane, koji se odnosi na "našu" decu. Sa postom se inače slažem 100%.

Dakle jako mi smeta odnos ljudi u klubu i igrača prema instituciji FK Partizan. Evo i primera: Iliev i Željko Pantić su se tokom cele ove zime trudili da nam objasne kako mi proleće u Evropi igramo jednom u 13 godina i kako je najnormalnije da ko ne dođe na utakmicu sa Viktorijom čekaće takvu priliku do 2031. godine. Iz njihovog izlaganja meni je uvek izgledalo kako je po njima ta 2031. sasvim ok i da sledeće sezone ne treba da se preduzima ništa da bi se taj uspeh izjednačio ili nadmašio. Slična priča iz kluba je dolazila i kada je titula u pitanju, nešto u fazonu osvojili smo je prošle godine, šta još hoćete. U mojoj glavi Partizan je najveći klub na svetu, hoću uvek borbu za titulu i Evropu, a ne opravdanja osvojili smo prošle godine, ili Evropu smo i do sada igrali svake 13. godine.

Kada su igrači u pitanju pomenuću Zdjelara. Da odmah bude jasno ne zameram mu ništa igrački, mislim da je dobro pojačanje. Ono što mu zameram je sledeće: na predstavljanju u hotelu na pripremama govorio je o tome kako je igrao protiv velikih klubova (barselona, juventus itd.) i kako Partizanovi igrači treba da se trude i jednog dana odu u te klubove. Po meni tačan odgovor je bio da igrači Partizana treba da se trude da postanu tim kakav su spomenuti barselona, juve...

Nažalost naš klub je samo prolazna stanica i za Uroša Đurđevića, kome isto igrački nemam ni jednu sitnicu da zamerim, je bio samo prolazna stanica isto tako ga doživljava i Zdjelar i Pantić (videćemo šta će i kako će misliti njih dvojica na leto, a obojica su samo pozajmljeni igrači trenutno). I na kraju i Jovetić je, opet ništa igrački ne zameram, posle velike drame potpisao na samo dve godine, a tada je trebalo da budemo srećni što nije otišao kao Sulejmani. Spomenut je i Mitrović koji je opet kopao i rukama i nogama da ode posle jedne kvalitetne sezone.

Poenta bi trebalo da bude da moramo mnogo više da cenimo sebe kao klub i da ne puštamo da ode svakog ko zakuka, možda ne bismo onda čekali po 13. godina na proleće u Evropi, a možda sam ja lud što je za mene Partizan najveći klub na svetu?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
mi smo odskocna daska za sve-I nasu decu, kao I inozemce koji dodju u humsku. nema potrebe da obrazlazem svoj stav. svako ko prati nas klub, dovoljno je da klikne rewind u glavi za desavanja u zadnjih desetak godina.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081

Samog sebe zove #51 :D
Znači ako ga neko sa foruma tako zove to nije uvreda :D
Čita se forum znači :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top