Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Pobrisao sam vam postove, nemam snage da vas kažnjavam. Ako nastavite sa vredjanjem bićete banovani
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Picke!!!

Banujte me, boli me kurac!

Jebem vam mater, bolje nas 11 sa zapada da smo izasli da igramo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Đukiću, u kojoj kafani se slavi ciganska titula?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Dodjem sa utakmice nakon katastrofalne igre i sto kolega kaze jedva zivu glavu izvukoh, a neko mi jebe mater sto ne dam ciganu da me ponizava pri tom nema pojma ni sta se desavalo.

U najmanju ruku budi covek pa se izvini.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Kolega je nesto lose skapirao.. Nije sigurno tako mislio.
Trebali su Kimijevi da preskoce ogradu i organizuju malo reda na zapadu.
Cigani su picke bili i ostali.. Cigani nemaju ni muda, to najbolje mozete vidjeti u primjeru Miroslava (sve mu jebem) Djukica
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kao sto sam napisao na zapadu smo veceras odbranili grobarstvo, ali ako neko hoce da nas pljuje njemu na dusu nek ide
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Odgledah ponovo situaicju posle penala i pokajah se u momentu samo mi je pukao zivac opet bzv Steta sto Suma nije nokautirao ono govedo cigansko odvratno sve mu jebem!!! pU mater vam/jebem cigansku smrdljivu dzaba vam titula picka vam materina krezava kad ste cigani i uvek cete da budete govna smrdljiva ciganska !!!:puke Izem ti igraca Partizana koji nema volju da polomi nogu ciganu vec u 5 skundi utakmice :banghead djukicu odlazi ! i svi oni koji su te doveli i trpeli ovoliko
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Đukiću, naterao si me da se reaktiviram na forumu. Nadam se da čitaš ovo. Ajmo, paljba.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Kolika su to govna ciganska sam znao, ali, Arena prenosi kako kurac od balona ide zapadom i napada ložu. Pa se javlja pseto cigansko, od reporterena sa terena, gde on non-stop potencira kako je ispod "severne" tribine, i govnar ciganski prebrojava ciganske grupe. Ovo sam prvi put čuo i video.
Teško za gledanje, sami sebi smo dali dva gola. Glupost Vulićevića, i bežanje od ciganskog pseta, čovek definitivno nije više za Partizan. Drugi gol, još veća glupost.

Ono što je najgore, govna su nas zasluženo pobedila, ili smo mi sami sebe pobedili.
Sumu svaka čast na mudima, i žao mi je što Janković kad već nije igrao, bar zalepio šamarčinu odvratnom Stojkoviću.
#51, sine kad počneš da ulaziš u frku sa borjanom, uđi do kraja, a ne da se posle povlačiš. Trebao si ga da zgaziš, kad se već pokurčio. Ne bi se govnar kurčio da su na teren bili Srđa ili Raca.

Nama ostaje Partizan i u dobru i u zlu. Samo se nadam bez Đukića, Ilieva, Uprave SNS i naravno navijača Frankovih momaka.

ŽIVEO PARTIZAN!!!!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.515
Reaction score
4.771
Локација
Na vještičinoj sisi
Najviše me boli što su nas prebili, nije mi do poraza, ali kad dopustiš da se onako iživljavaju i da jedini Suma hoće da se pobije, e onda nek ide sve dodjavola. Mnogo je crvene farbe u našem timu. Partizan Partizanovcima, a ti Djukiću idi i povedi onog centarfora i da niste više privirili na JNA, a i ti Ivice Ilievu, garantu njihov. Velika čistka ovog ljeta mora da se desi, ako hoćemo da bude nešto od kluba i da se vrati identitet.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Jbt posle toliko meseci, nema vise realnih grobara da se jave, da nam objasne da je "ozeg" nas,da se bori i da mu treba dati sansu, da je djukic trener i da je jug olicenje grobarstva.
Sacuvah screenshotove i komentare, da ne bude posle "Nisam ja...". Ima i uglednih clanova... Nazalost
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Procvetala bela lala
školovaše Miroslava.

Djukiću, još si tu?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Pokušavam da napišem nešto što ima smisla, ali kako naći smisao kada je Partizan danas imao smisao samo za besmisao?
Ne zna se šta je besmislenije bilo danas.
Ipak desilo se nešto čudno, pred sam kraj utakmice nakon onog slobodnog udarca Tošića promenim kanal, nisam ni bio svestan toga, onda ugasim tv i odem napolje. Napolje me pitaju da li sam video naš gol? Da, tad sam shvatio da sam ja ZABORAVIO da odgledam utakmicu do kraja. Koliko samo besmisla tu ima? A koliko samo taj besmisao daje smisao onom besmislu od Partizanove igre.
Ne, ovde čovek ne treba da se suzdrži, ne treba da ne kaže ono što misli i što oseća. Ali je toliko tog besmisla da bukvalno sve što izgovori imaće većeg smisla od tog besmisla, onda možete shvatiti koliko je veliki taj besmisao.
Svima je odavno jasno ko je i šta je Đukić, da li će ovi da ga drže do kraja sezone ili menjaju, ne znam, i apsolutno neću o tome ni reči da pišem, jer svakako u ovom trenutku to nema nikakvog smisla.

...
Sad sam ušo na forum i poslao ovaj post pa ću da čitam temu, izvinjavam se ako se pisalo o tome, ali ako nije jel može neka informacija šta se dešava sa ljudima koji su bili na bočnim delovima juga, pošto čitam komentare da su držani u tim sektorima do pre sat vremena, da je bilo nekih tuča...?
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Šta bih dao za jedan derbi da nam čast brane Batica, Niša, Srdja i Rna...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Pickasta igra, pickastog tima kojile sprema.pickasti cigan.

Mrs!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top