Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.809
Reaction score
29.791
Локација
Beograd
1. Igrači, Đukić, Iliev, Ilev, Đukić, igrači, svejedno, poređajte kojim god hoćete redosledom ko je više a ko manje kriv, ali u utakmicu smo ušli kao kurac, kao kurton, kao probušeni kurton...
Jednu smislenu akciju nismo uspeli da napravimo, tri pasa da povežemo, Zvezda je ušla u utakmicu kao da oni jure pobedu a ne mi...

2. Zvezda nas je u 1.pol. odučila od fudbala, sprdali su se sa nama, izbili su nam svojom igrom SVAKI naš argument da lažu, kradu i nameštaju, JER, ako je tako, zašto MI nismo dokazali koliko smo bolji? Bili smo očaj živi...

3. Ako je nama svaka i jedina taktika da štoperi napucavaju loptu na Ožegovića i Tavambu, koji nam kurac onda uopšte vezisti primaju platu?!
Čemu oni služe?
Ni jedan duel na sredini ne mogu da dobiju, ni jednu loptu ne mogu da stignu, ni jednu akciju da naprave, ni jedan šut da upute!
SRAM VAS BILO i Vas i onog ko Vas je sastavio i doveo u Partizan!
Zdjelar pogubljen, Pantić tragično komičan, Đerlek je dete, ne zameram mu, pitanje je da li bi i u Teleoptiku napravio razliku na terenu, ali kad Janković ode iz Partizana, iako nisam sklon alkoholu, i nikad ovo nisam uradio - NAPIĆU SE da proslavim, časnu reč Vam dajem!
Predlažem i da kad on ode POVUČEMO broj 10 iz upotrebe, toliko ga je ukaljao svojom nesposobnošću da nije fer da ga neko drugi posle oblači...

4. Imate pravo da kritikujete naša dva špica koliko god hoćete, ali mislim da je fer priznati da su i Tavamba i Ožegović u biografiju ipak upisali neku, kakvu-takvu ,,statistiku,, iz derbija, dok su naši ,,vezisti,, miljama daleko od tako nečeg...
Isto kao i naša igra u odnosu na Zvezdinu, i isto kao i Ivicina i Đukićeva sumanuta ideja da ovakav vezni red može da iznese sezonu, ne zna se ko je u njemu fizički inferiorniji, niži i sporiji, plus jedan je mator i stalno povređen, a jedan još dete...

5. Odbrana na nivou Srpske lige gleda da l će ono govance da šutne ili neće, e hoće i još je pogodio...Šta ste mislili, da neće?
Svetozar je još dete i naravno da je bio rizik imati ga u derbiju, ali nije on jedina ,,slaba karika,, naše odbrane, ne zna se gde smo više ,,šuplji,,...naravno fudbal je timska igra, odbrana zavisi od veze, napad takođe, veza od odbrane, itd...

6. Đukiću, SRAMOTO, BRUKO, NEZNALICE, ŠTA si ti radio ovih 10 dana kad smo bili probušeni kurton u derbiju?! Kako si pripremio ekipu???!!!
Mi GUBIMO 2:0 na poluvremenu ti NE MENJAŠ NIŠTA?!
Dobar ti rezultat, šta? Dobra ti igra? Igrači ti super?!
Sumi koji je izmislio fudbal za mrsomuda i propalog igrača ti puštaš 5-10 minuta u igru???!!!
Pri rezultatu koji je sramotan za nas?! Pri igri koja je BRUKA za klub kao što je Partizan???!!!
ODLAZI I NE VRAĆAJ SE.

7. Suma, svala čast! :respect Pesnicom u našeg ,,zeta,, - nego šta! Rod je rod, Sneža je Sneža, ali derbi je - DERBI!!!
Pravda za Sumu, Suma - OSTANI.

8. Ne znam šta je Arena snimila, ali ,,cigani,, su napravili crveno-beli kurac od balona i doneli su ga do lože, gde su ga gurali prema nekome...pretpostavljam članovima uprave Partizana, posebno Vuletiću? Mislim da su njega pominjali...?
Onda su pokušali da taj ,,kurac,, prebace do dela Zapada na kome smo sedeli mi, ,,simpatizeri,, - našta su neki odatle skočili da im jebu majku, a i sa dela Zapada gde sede Zvezdaši, krenuše neki ka ovamo, no je policija nas počela da gura ka Jugu i ka ,,krovu,, stadiona, a i ove Zvezdaše sa Zapada je oterala neku desetinu metara dalje...
Bilo je lomljenja stolica, čarkanja, itd, baš mi je bilo žao nekih ženskinja što se baš poplašiše svega toga, te odmah pobegoše sa stadiona...verovatno da se više nikad ne vrate...

9. E, znate šta? Nije meni ovo prvi derbi da gledam kako Partizan gubi, gledao sam ih ja na desetine, ali hoću da PUKNEM kad vidim da su nam fudbaleri pičkasti, da NE MOGU ČAK NI DA TRČE...ne mogu da podnesem Partizan koji ŠANSU, ŠUT ne može i ne ume da stvori i uputi za 45 minuta!
Ono kilavo dodavanje lopte Pantića i Ožegovića Borjanu i nije šut...kakav kurac šut...
Dakle, ovi ne mogu da trče NE ZNAJU da igraju, Iliev sastavio ekipu u p.m. Đukić ne menja ništa, Grobari se rasuli na TRI frakcije, a policija reaguje ka nama, ,,četvrtoj frakciji - nezavisnim simpatizerima,, ja skidaj naočare da ih sačuvam, još ih nisam ni otplatio, a koštaju pola moje plate...bez njih više ne vidim...
... ma i'te bre svi u kurac ...
Nisam posle ni gledao utakmicu...
Svi ste neko mudo a muda nigde...e i ja sam neko mudo, ne gledam utakmicu, pokušavam da kuliram...ali mi ne uspeva...
Počnem da gledam utakmicu...naši kao krenuli da napadaju...na 5 minuta do kraja...au, al ste se rano setili...slobodnjak, stativa, penal, gol.
Sumi stalo do derbija.
Hvala Suma! :respect

10. Vidim na Forumu kad se izgubi, ima članova kol'ko 'oćeš...nisam protivan...drago mi je da nas ima toliko, mislio sam da nas je manje...
Samo da svratite malo do Foruma i kad se pobeđuje...i na utakmice da idete...i da se nikad ne predajete...
Mogu fudbaleri da odigraju kao pičke, i da trener nema pojma, i da gubimo derbi, titulu, utakmice...ali za Partizan mora da se navija! I u pobedi i u porazu.
Mi ne smemo da budemo pičke. Naravno, kol'ko je ko u mogućnosti...nismo svi Kraljević Marko, jebiga...

11. Ko što rekoh, svi junaci...u tri frakcije...
...a policija krenu na nas, ,,simpatizere,,...
Dakle, draga braćo ,,frakcionaši,, ja ne znam kakav je vaš utisak utakmice i vašeg i tuđeg navijanja, ali ja sam najbolje čuo onaj sektor Zapada na kom sam bio...čuo sam i onu ,,frakciju,, pored Zapada...
A centralni Jug nisam čuo skoro pa NIŠTA, još manje one ka Istoku...
Vi možda mislite da se čujete ko zna kako, ali...pretpostavljam da razlilčito navijanje za Partizan ipak ,,preklapa,, jednu parolu drugom...trećom, četvrtom...

12. Na sreću, ja nisam video nikakav sukob između 4 grupe navijača Partizana za vreme utakmice, sad sam kući na TV čuo šta kaže Arena u nekoj emisiji, oni su izgleda čarku Partizanovog i Zvezdinog Zapada, i želju ovih Zapadu najbližih sa Juga da uđu na Zapad i pripomognu Partizanovcima u čarkanju, shvatili kao obračun Partizanovih frakcija?
Svašta!
E sad, to je to šta sam ja i kako video sa svoje pozicije, a šta je sve bilo pre za vreme i posle derbija (a da ja nisam video)...otkud znam...

:napred Partizan
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.516
Reaction score
4.778
Локација
Na vještičinoj sisi
Profesore ne poredi našeg trenera, ako sam ja dobro shvatio metaforu sa imenom, sa jednim svetim organom, kojeg on i nema.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
juris sest bodova zaostatka, I izadjes na teren usran I nikakav. glavni krivac trener I tacka!
I u selekciji napravljen promasaj izostavljanjem tosica.
ucinak pokedinaca: ozefovic jedan of najagilnijih, sto dovoljno govori kakav je bio ostatak time. mali markovic jedini zadovoljio, koliko-toliko. resto, kao zitko testo.

I ne, nisam iznenadjen ni najmanje. ne pamtim kad sam manje napaljen iscekivao derbi kao ovaj juce. samim tim I nije mi toliko tesko palo. najvise mi krivo sto borjanu niko picku da razvali.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
miroslav djukic je najobicnija slincuga koja nece sama otici osim ako ne dobije finansijski jacu ponudu i to je svima jasno. Ono sto mene zanima je - dokle ce izlapeli drugi miroslav vulicevic i pre svih covek jaci od sistema rasa babic medju kondicionim trenerima MISA FILIPOVIC obitavati u Partizanu??? Na sta lice igraci na terenu, budi bog s nama kakva je ono nespremnost i mrtvilo.

Muka mi je vise od igre koja ne postoji, od Partizana koji ide po protivnika i nikad ne stigne ni blizu njega (sa izuzetkom u dve-tri utakmice u ovoj sezoni), od onog poludelog pantica, retardiranog ivice i nekrunisanog kralja splavova jankovica koji se nije posteno oznojio na fudbalskoj utakmici.

Treba usahnuli mehur iz jebenog Stitara da se isutira iz Partizan, ali i ivica i misa jebeni filipovic i svi ostali iz jebenog ne znam odakle.

Onoj nacistickoj skupini iz podbanjickog kolektora zelim da se udavi u slavlju na koje im se Dzikic nocas posrao hvala bogu.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Bolno je ono bilo za gledati. Kolika doza neznanja, bez ikakve ideje. Djerlek nula a ni mali Markovic nista bolji. Mislim da je pogresio sto ih je stavio od pocetka, makar za Djerleka. Nema ko da nam poveze igru, 3 pasa ne mozemo da spojimo. Zasluzeno smo izgubili nema o cemu da se prica. Titula je izgubljena a ja ih do kraja sezone necu sigurno gledati, zuc mi proradi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.891
Локација
Ndžamena
Od svih poraza FKP u derbiju, ovaj mi je nekako najmanje teško pao.
Kako smo pičkasto igrali, ništa drugo nismo ni zaslužili.
Mislio sam da smo bolji, da smo kvalitetniji, i dalje to mislim, ali džaba kad je na terenu situacija bila skroz drugačija.
Što je najgore, imamo igrače koji hoće i one koji znaju, samo što ih Đukić vodi ko Gaston šeprtlja.
Jankovićev bol u kurcu je već na nivou Babovićevog.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
koliko je sve ovo postalo bahato I nacisticki...kurac od balona dobrih desetak minuta lebdi u prenosu, dok komentator kaze kako se navijaci zvezde igraju. ni u jednoj normalnoj zemlji to ne bi uslo u zivi prenos, ali u ciganskoj smrdiji je takvo sto, cak sta vise simpaticno.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Na svu ovu muku da se malo nasalim.Moj pokojni otac bio veliki Partizanovac i izgubimo derbi a ja poludeo i derem se "Jebo me onaj koji me nauci da navijam za Partizan!" a ćale će "pa ja sam pizda ti materina"
Sramota...kod oba gola odbrana reaguje na ciganske igrace kako bi i rekreativci...ja ovo ne shvatam.U stvari mislim da mi je jasno sns uprava dovodi slicno govno za direktora a ovaj cigansko govno za trenera da bi srpski kim bio zadovoljan.
Ljudi svi mi znamo sta bi i kako trebalo.Ali živimo u svetu mafije,zla...nikad to nece dopustiti da Partizan bude slobodan.Bar dok je ovaj sto sve zna na vlasti.Sta mislite kako bi podneo da dve godine ih karamo na isti nacin.Ovaj put nista nisu prepustili slucaju...Oteran proletos uspesan trener kao i 3 -4 kljucna igraca zasluznih za duplu krunu.Doveden namerno neznalica za trenera a na zimu oteran i jedini koji je imao muda za sve srbe u timu sem Sase Ilića -Everton.Sve su spremili...cak uvalili i 51 da bude kompletan cirkus,E moj Partizane...ni s tobom ni bez tebe ne mogu...sta cu kad te volim!
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Cuka ce uz boziju magiju da izbaci Djukica iz kluba i prvi put u zivotu navijam da ne osvojimo trofej. Cukaricki nam je posljednja nada da cemo se dogodine boriti za titulu.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
@Grobari sa zapada
Žao mi je ako sam uvredio nekoga, ali duša me boli kad vidim te podele i ostala sranja, u pičku materinu sve više.

@FkLoznica
Izvini zbog ružnih reči, prezupčio sam sinoć, bio sam lud.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.297
Reaction score
18.569
Локација
Kej Republika
Pišem nešto, pa obrišem. Evo i hladne, mamurne glavudze nemam šta pametno da prozborim.

Nadam se samo da je Đukić završio svoju misiju i Partizanu. Ako nije, tek smo zajebali.

3 tribine grobara danas. Ima li kraja brukanju tih ljudi?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Ovaj derbi ću pamtiti po podeljenim navijačima Partizana..

Najveći neprijatelji Partizana su ispunili svoj cilj,uspeli su da nas vrate 20 godina u svemu unazad..

A pre 11 meseci smo imali idealnu situaciju za klub, Grobarstvo stavimo na noge.
Euforija i staro i mlado se vratilo na stadion..
U Niš 10.000 ljudi otputovalo da bodri klib..
A danas..nasladjiju se neprijatelji..

Dozovimo se pameti, zadnji je čas..
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.499
Reaction score
13.609
Локација
tamo daleko...
Pored toga sto je saboter i ciganin, Djukic je klasicna neznalica i covek bez hrabrosti da nesto promeni kada ne ide. Opet, nije on kriv sto je tu, nego smrdljiva napredna uprava sve im jebem.

Pamtim ja poraze od cigana i kada smo mnogo bolji bili, ali onakvu inferiornost kao juce ne pamtim. Mi nismo pola presli 70 minuta. Djukic da je covek sam bi otisao.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
@Kuki
Tuga jesenja, bez šuta, bez muda. Jedino se Zdjelar nešto batrgao na početku, a posle se utopio u sivilo. 'De ti Jevtara, ''treneru''?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
1. derbi 0:0, igrao kao kurvica, cigani nekim čudom nisu pobedili (Stojke branio sve živo)
2. derbi imao 1:0, kao kurvica nije uspeo da sačuva
3. derbi šlag na tortu najkurvanjskije odigran derbi Partizana, gori od onog 0:4, 1:4..

Trener kao što je ovaj smrad ciganski, apsolutno nije sazlužio da bude upisan u istoriju kao osvajač bilo kog trofeja.

Teraj se u kurac štitarcu, dok i poneki dobar igrač ne ode iz kluba zbog tebe.
Sa ovako skupim timom, napravio si sramotu.

Što se tiče događanja na tribinama, sve je rečeno, nemam šta da dodam. Tu je i veća tuga nego na terenu.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Dozovimo se pameti, zadnji je čas..

Ja mislim da je taj minut do 12 juce otkucao i sad nam vise nema povratka. Bukvalno nema nijedna jedina svetla tacka, nijedna naznaka da makar nesto moze da se promeni.

Igraci nemaju pojma i vecina ne zasluzuje da nosi nas dres, (ne)strucni stab ne vredi ni komentarisati, njih ni najgorim neprijateljima da nepozelis. Navijaci u prici sami za sebe, bole ih za klub... Gadjaju se bakljama i mrste se jedni na druge svo vreme. Sad ce jos malo krenuti i da se rokaju. Cigani se sprdaju na svim nivoima sa nama, a mi nesrecnici sa strane potpuno neorganizovani, obezglavljeni, mrzimo Ajatolaha, a on se seiri i gazi nas kako stigne. Kako god okrenes, mi smo svoje otpevali.

Cukaricki nam je posljednja nada da cemo se dogodine boriti za titulu.

Trener kao što je ovaj smrad ciganski, apsolutno nije sazlužio da bude upisan u istoriju kao osvajač bilo kog trofeja.

Teraj se u kurac štitarcu, dok i poneki dobar igrač ne ode iz kluba zbog tebe.
Sa ovako skupim timom, napravio si sramotu.

Ne znam da li na sve ovo sto nam je na glavom i sa nozem pod grlom imamo jos prostora za ovakvu autodestrukciju!?

Са циганима ни у цркву. Највећи олош који хода овом земљом су они. И после се неко чуди зашто бих навијао за црног ђавола против њих. Цео јебени ОВК са све домобранима да игра против цигана, навијао бих за ове прве. Умрите говна мајку вам јебем!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.954
Reaction score
27.063
Pored toga sto je saboter i ciganin, Djukic je klasicna neznalica i covek bez hrabrosti da nesto promeni kada ne ide. Opet, nije on kriv sto je tu, nego smrdljiva napredna uprava sve im jebem.

Pamtim ja poraze od cigana i kada smo mnogo bolji bili, ali onakvu inferiornost kao juce ne pamtim. Mi nismo pola presli 70 minuta. Djukic da je covek sam bi otisao.

Kuki, brate, on je vec vise puta pokazao da nije covek! Nije ni trener!
Urnisao nas, ali totalno!
Vrlo brzo se videlo sta ce nam uraditi...neki su videli odmah, neki malo kasnije, a neki su u stilu pravih ciganskih picketina kojima i odgovara ciganin i neznalica na nasoj klupi, sve suprotno od Marka, branili govno i onda kad je sve otislo u tri lepe...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Mislio sam da ću jutros prisati hladne glave, a ona je ne da nije hladna nego je vruća više nego ikada. Jebo mi pas sve po spisku, kada sam očekivao da Đukić može bilo šta. Više sebe pljujem nego njega. Sada sam siguran da ovaj "zakleti zvezdaš" klasičan saboter. Siguran sam da samo može ciganin, izaći sa onakvom postavkom igre, toliko sam jebao sve oko sebe, i sebe i Đukića, da mi gubimo 2-0, a cigani nas pritiskaju i mi bukvlano stojimo u svojih 16 metara, da saboterski ciganin, bez grama obraza, kaže kako treba ići dalje, da popravimo utisak. Ovo juče i protiv Plzena su dve utakmice koje su dokazale da je Đukić ciganin.

Bilo je cigana u nasšem dresu, ali i ti cigani koji su igrali za nas su imali muda, i ja to poštujem. Ali, #51 se zaleteo posle penala, onda ga otresao borjan kao slinu, i ja sada očekujem, rekoh sebi, valjda ima nešto bar malo dostojanstva u sebi, sad će da ga bar pokosi, obori, kad ono ne bre čoveče, on ladno ustaje i beži, tipa reko mi ćale da ne smem da se bijem, ali videćeš drugi put. I mora Suma da nabada laktom pseto cigansko, što mu Tumba ženu jebo, onaj klinac više liči na Tumbu nego na njega.
Bilo je cigana u ovaj klub, a i biće ih još, ali ovolika pičkica još nije oblačiča crno beli sveti dres!!!!
Za mene da smo klub, sutra bih dao kapitensku traku Sumi.

Igrače za koje sam mislio da su grobarčine i da će pokidati cigane, kao Zdjelar, razočarao sam se. Pa jebote po meni je mali Đerlek, odigrao bolje i zrelije od njega, sa sve 30 kila i 18 godina. Dečko, pravio glupe faulove, toliko grešaka na sredini terena, nema ga u vezi, da primi lotpu, pa bude most imeđu napada i odbrane, kad ono, baš sam se razočaorao u njega.

Da ne bude da samo njega imam pik, jednostavno su svi loše odigrali, ali sam od njega očekivao više...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top