Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Kvazi trener o Leonardu:

"On je sigurno kvalitetan, igrač koji pravi razliku. Ali, morao bi da shvati da dolazi u organizovan Partizan, gde je ekipa iznad svih i pod tim uslovima je uvek dobrodošao".

Nebitan je sad Leonardo, ali ovaj deo izjave: "organizovan Partizan", pa sunce ti, šta je onde organizovano, raštimovani orkestar :banghead

Teraj se u klub gde ti je bio životni san igraš!

Gde je i kad ovo izjavio? :prekrsti

Kad kaze organizovan, onda misli klub koji se organizovano unistava u svim segmentima, na svim nivoima!
Igrac koji je kvalitetan kao Leonardo se ne uklapa u tu viziju takvog organizovanog Partizana, sto je pokazao prosle sezone kada je igrao onako kako je igrao, dakle neprihvatljivo!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Ova džukela bezrepa štitarska je odavno trebala da dobije po pički, ja ne vidim drugi način kako da oteramo govno, pošto mu očigledno ne pada na pamet da ode. Organizovan Partizan, koga farbaš bre ljigo ljudska, jedino što je u ovom trenutku organizovano u Partizanu jeste kriminal! To jest vi, i ti i Iliev i Gebels i vaš vođa jebo vas on, prava koza nostra...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Jel ima Suma veceras pravo nastupa? Mogao bi da pocne u znak zahvalnosti sto je domacim manekenima pokazao sta su muda.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Mislim da kartoni vaze i za kup.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.499
Reaction score
13.606
Локација
tamo daleko...
Vrhunac licemerja je da Djukic govori da Leonardo mora da shvati kako dolazi u organizovan klub/tim. Prosle godine smo tako neorganizovani gazili cigane i njihove satelite redom.

Djukic nas je taman tako organizovao, kao mutavi muta u basketu. Ko je nama trener.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.227
Локација
GG 1978
U subotu sam posle utakmice bio toliko ljut na trenera i igrače , da izlazeći sa zapada rupe rekoh sebi u bradu “ nema šanse da idem skoro da gledam PFC “

To skoro postade “uskoro”, jbg bolest ona najlepša crno-bela..

Idem da pozdravim Sumu ( mada neće igrati ) i Djoleta Ivanovića što su pokazali muda musavima..

Moramo uzeti kup ali to ne znači da su Djuka i ekipa ispunili cilj..

Jer ovo nije Partizan kakav želimo , to svi znamo.

Valjda znaju to i u upravi..
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Ako će ispadanje iz kupa da nas spasi gamadi dižem obe ruke. Ne mogu da verujem šta pišem, ali nekad da bi pobedio kancer amputacija je neophodna...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Mislim da su to obicne gluposti.
Dok vrhuska ne odluci drugacije, jahace nas bagra koja nas trenutnoj jase.
Poluretardirani trener nece sigurno dati otkaz sve i da izgubimo 5-0 jer tako gubi mnogo novca.
A ovi moroni ako ga oteraju, predstavice da nam je dug zajedno sa dugovanjem prema njemu oko 40 miliona.

Ovo je jednostavno zacarani krug iz koga se za sada ne vidi izlaz.
Procitao sam sta je juce majmuncina izjavila na konferenciji, prosto mi je neverovatno da to niko nije komentarisao ovde.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Vrhunac licemerja je da Djukic govori da Leonardo mora da shvati kako dolazi u organizovan klub/tim. Prosle godine smo tako neorganizovani gazili cigane i njihove satelite redom.

Djukic nas je taman tako organizovao, kao mutavi muta u basketu. Ko je nama trener.

Šta ti je, zamisli kakav bi ovo tandem bio u našoj organizaciji...

xuy9pXq.jpg
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.514
Reaction score
23.447
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jedan bi ležao na 16 i držao se za glavu, a drugi bi ležao dva metra dalje i držao se za nogu, naravno ne bi ih niko ni takao.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
To je nas sportski sektor-takozvani ja bih rekao. Sramota da Bogosavac ne igra za nas.
Djukicu sta ti radi odbrana Djukicu. Celavi Miletic nije ni za Pretis iz Vogosce.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Zategao Đuka odbranu, ko nam ne da dva za poluvreme treba da batali fudbal.

Đerlek dobar, majstorija Pantića (al' da nema crvene kopačke ništa ne bi bilo).

Njihov onaj Bojić šta je napravio kod prvog gola, "Ožeg" to da pokuša pauzirao bi do Nove godine...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.706
Ma kida odbrana, vidi se Đukin pečat. :banghead

E Vuličeviću, kako čovjek ne zna da se orijentiše. Treba mu kompas instalirati.

I ostaće ovo govno i poslije ove utakmice!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Sto rece kolega Tomic ja sam stvarno mislio da ovaj Ozegovic nije ovoliko los igrac, i djelovalo mi je bolje i on nego niko drugi. Posle danasnje utakmice se izvinjavam za svaki put kad sam ga branio (mada i nisam nesto cesto), i sto sam uopste bio u zabludi da bolje bilon ko nego niko.
Garantujem da bi strujna bandera dala gol kod one sanse u prvom poluvremenu.

Edit: valjda ovaj Mudrinski nece dati neki gol, u suprotnom nam je prvo pojacanje na ljeto JA GARANTUJEM.

Tri grupe ni sa jedne se ne cuje Uprava napolje, Djukicu odlazi. Jebite se!!
 
Последња измена:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Evo i trener je shvatio da ovaj ne može da da gol, kad nije sa metar malopre, i u prvom sa 5 metara, sam.
Bar nek igra Ivanović do kraja sezone, da vidimo može li biti nešto od njega.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Prvi put, posle 25 godina koliko znam da navijam za Partizan, navijam za protivnika...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top