Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.824
Ne gledam i ne planiram to da radim. Ali, sta mu tacno pantic zamera? Koja je Stanojeva krivica sto se tice tekuce sezone?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Kvazi novinar verovatno vidi Stanojevica kao jedino logicno resenje u ovom trenutku i zato ga napada.O toj budali u RM trenerki ne treba ni trositi reci na ovom forumu, cim se neko dopisuje sam sa sobom po komentarima na YT sta dalje da diskutujemo_Olicenja u kakvom se stanju nalazimo kao klub.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Negde sam juče pisao da mi se čini kako piše komentare i sam odgovara, znači nisam jedini koji tako misli :D

Čovek je školski primer debila.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A šta drugo očekujete od latentnog ciganina? Do sada sam mislio da je Bot, i da sve radi kako mu kažu, međutim sada sam siguran da je u duši ciganin.
SILOVO SI zvezdu STANOJE!!!
Pantić ciganin!!!
Menjam pantića, vazuru, vučelu, pedera, đukića, i ceo upravni odbor za jednog Stanojevića!
Više vredi dlaka s muda od Stanoja, nego cela uprava.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
@ DrMo
Samo se malo bolje pogledas komentare i vidis sablon, meni bilo cudno otkuda ovoliki zaslepljeni ljudi posle vidim u cemu je fora.Naravno ima i pojedinaca koji dele misljenje ali probaj da kazes protiv nesto i odmah brise post a bogami i blokira :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Da ne odgovaram pojedinačno svakome ko se ,,kači,, sa mnom apropo fudbalske tematike na Forumu, reći ću ovako grupno:

1. Naveo sam Raćine mane i pitao sam te da mi ti navedeš vrline, ti mi ne navedeš ni jednu, nego mi kažeš da ne nudim rešenje, a rekao sam ti da nam to već igraju Zdjelar i Pantić i da mislim da je Zdjelar bolji od Raće.
Zdjelar mi je rešenje.
Ti navedi još nekog igrača ako znaš, (ja priznajem da ne znam) ili kaži u čemu je to Raća trenutno bolji od Zdjelara? (I to sigurno ne znam!)

2. Ako recimo preferiram bržeg ,,pit-bul,, zadnjeg veznog, a la Nađ, Duljaj, Medo, Everton umesto ,,štrkljastog,, a la Raća ili Jevtović, da li to znači da sam ,,cigan,, jer ne volim Raću, ili ipak imam pravo da mi se ne sviđa nečija igra?!

Jeste Raća ,,metnuo,, Zvezdi ,,sa Autokomande,, i rekao im šta treba u tunelu, ali ljudi bre, aman, pričate o toj utakmici 100 godina, kao da je bila finale Lige Šampiona, i kao da je bio jedini derbi ikad odigran, pa neka je i titulu doneo, to je BILO, pričamo valjda o sadašnjosti, zar je moguće da se niko ne seća njegovih kikseva, nego pamtite samo tu jednu utakmicu, primerice mislim da su gol ili dva sa Arsenalom u Beogradu padali i usled njegovih loših poteza, ali naravno, niko to ni da pomene...
Da vam ne govorim o tome da sam ga gledao još na nekoj trening-utakmici u Zemunelu, i da ono što je Medo Kamara tamo mogao da uradi sa loptom za sekundu, Raća je radio za 5...
Ne volim spore, neokretne igrače na toj poziciji, ne volim kad Partizan igra ,,unazad,, i neki dekadentni smarački fudbal sa ,,posedom lopte,, koji ničemu ne služi, a Raća je baš tipičan igrač za taj stil igre...
Ponavljam, čovek je sad stariji za koju godinu, pitam se u kakvoj je uopšte formi, zdravstvenom stanju, itd?

Ali, eto, ništa vama ne znači neko drugačije mišljenje, neki argument, neko podsećanje, pa čak ni neko pitanje - vi samo pred očima vidite šta je Raća rekao u tunelu i kako ga je dao Zvezdi...
Pa dao ga je i Everton, iako im verovatno ništa nije rekao jer ne zna Srpski...
Al je zato znao da odigra ,,pipirevku,, kod Severa...i šta ćemo sad?

3. Što se tiče Ožegovića, opet zamena teza...
Čovek je pitao zašto on igra u prvih 11, ja odgovorim zato što je verovatno jači, brži, borbeniji, oštriji od Đoleta, e onda sledi kako se ja ,,iz petnih žila,, trudim da opravdam davanje šanse Ožegoviću, i tako to...

Ljudi, hajde ako ste ikako u mogućnosti da na temi o FUDBALSKOM klubu Partizan, pokušate da govorite o FUDBALSKIM temama, dakle ja sam rekao da smatram da je Ožegović brži, jači, borbeniji, (čak nisam ni napisao BOLJI!) od Đoleta, ajde sada VI meni kažite zašto to nije tako i kada i gde je Đole pokazao da to nije tako, nemojte mi stalno sve tumačiti ličnim animozitetom, ili tvrditi nešto bez argumenata!

Ja vam lepo napišem da sam gledao Đoleta u Teleoptiku na nekoj utakmici i da je bio prilično ,,nevidljiv,, na terenu, gledao sam ga i kako ponekad ulazi u prvi tim Partizana i nekad uradi nešto sjajno, ali nekad ne uradi ništa, ajde VI meni napišite GDE ste ga gledali i kada, kako je odigrao i koje sjajne FUDBALSKE osobine ima?
Ja znam šta ima, i šta nema, ali hajde VI meni recite svoje mišljenje...
Pa ne može argument da bude ,,Voimja Oca,,...

Mene sve ovo na Forumu na FUDBALSKOJ temi podseća na raspravu da li je Zemlja ravna ploča ili ipak loptasto-kuglastog oblika, pa bez obzira što neko misli ovako a drugi onako, rekao bih da je rasprava POTPUNO bespredmetna ako se samo govori jeste ili nije...
Dajte bre neki FUDBALSKI argument, kad pričate o fudbalu...

4. O da, opravdavao sam igranje Fabrisia Dornelasa, a ko ima malo bolje pamćenje lako će se setiti da i sadašnji naši štoperi Ostojić, Mitrović, Miletić, takođe itekako imaju svoje ,,žute minute,, kada ne pokazuju da su išta sigurniji od pomenutog Brazileirosa...
Setite se recimo kako je Fabrisio odigrao svoje evropske utakmice za Partizan, i, kako je izgledala naša odbrana u Kijevu, prošle godine...I?
O da, opravdavao sam i igranje debelog Božinova...
I - o da, mislim da i Suma sad treba da igra, prvih 6 meseci kod nas mogao je samo da bude rezerva Birmančeviću u Teleoptiku, ali je na većini utakmica na kojima je ušao posle zimskih priprema pokazivao veoma jaku želju i određeni kvalitet, smatram da ga bar neki saigrači namerno bojkotuju, a i da ga je trener šikanirao ubacivanjem na 5 minuta derbija (u kojem smo gubili)...
No, mali Suma takođe je pokazao da ima muda na derbiju, ali onaj ko voli Raću a ne voli Sumu, sad neće to uzeti u obzir, iako u Raćinom slučaju jeste, itd...

5. Mogu ja po nečijem mišljenju ovde da budem glup za fudbal maksimalno, i da ne budem u pravu, ali džaba je sve to, ako mi to ne dokažete argumentom!
Dakle, neko kaže Zemlja je ravna ploča, zašto bi bila okrugla, ali neko drugi kaže, druže, pa sazvežđa koja se vide sa severne polulopte nisu ista kao ona koja se vide sa južne, što znači da Zemlja ipak nije ravna, jer bi onda svi videli ista sazvežđa u istom vremenskom periodu - a nije tako!

6. Po stoti put!
Ako kažem da bih Ožegovića stavio u tim pre Đoleta, ako kažem da nemam nikakav problem da stavim i Đoleta pre Ožegovića, ali ako dokaže da je korisniji od Ožegovića, ako nikad ne kažem da je Ožegović sjajan, klasa, pa čak ni dobar fudbaler, niti to znači da sam ,,cigan,, niti znači da mi je Ožegović idaelno rešenje za poziciju špica...
Samo me nervira nekakvo pojednostavljivanje stvari na Forumu, #51 je ,,cigan,, i Đukić je ,,cigan,, - i treba oterati njih dvojicu i odmah će da nam ,,krene,,...
Malo sutra.
Pa mi ,,škripimo,, u svakoj liniji tima, a ne samo na špicu...ne bih 100 puta pisao o Ožegoviću da ga 200 puta neko ne pominje, kao da je čovek jedini loš u timu a svi drugi cvećke...kao što se ne bih setio ni Božinova i Dornelasa da me kolega povremeno njima ne proziva kao neki navodni ,,dokaz,, moje fudbalske ,,nepismenosti,,...

7. Ja kažem tačno ovo (citat):

,,Priznajem da ne znam u kakvoj je formi sada Raća Petrović, ali pamtim ga kao sporog igrača kojeg svako može da pretrči na sredini terena, pa čak i da nadskoči, iako je visok, imao je dobar pregled igre, smirenost, dobar šut (ali nije uspeo da ga često koristi, jer se previše sporo namešta na njega), takođe, usporavao je svaki napad Partizana jer je imao običaj da primi loptu, pa da se okrene ka nazad, pa tek onda da je šalje ka napred - računam da je sad stariji, te da je sigurno još sporiji nego što je bio (koji se to još igrač na kugli zemaljskoj ubrzavao kako mu se godine nižu?)...
...i zato smatram da Partizanu ne bi doneo ništa bitno u igri na terenu...,,


Dakle, dam svoje mišljenje, ocenu, njegove vrline, mane, i šta dobijem kao odgovore na Forumu, NIKO da napiše, Gorane grešiš, zato jer Raća ima FUDBALSKI to, to i to, nego se sve svodi na ovo (citiram):

,,sta ce nam Raca i Grobari u timu,,

,,kome su dobri Dornelas i Bozinov, sigurno mu je dobar i borbeni 51,,

,,ne valja raca, ne valja stanoje i marko, vreme je za novi odmor od foruma.
u zdravlje... ,,

,,pokazujes razumevanje za Sumu i za njegove mane, kao treba ga cekati, trpeti... a s druge strane Raca nema kvalitet, samo mane...,,

,,Svašta se ovde može pročitati... Ne bih dalje.
Dok je Raca bio na terenu, cigani nisu imali kamenje u bubrezima. Toliko!!!,,

,,Ozeg bolji od Djoleta? Voimja Oca.

Raca slab u skoku? Raca ima muda i ginuo je svaku utakmicu. ,,

,,Sviranje kurcu.
Raća reče, nekoj ciganšturi u tunelu, posle neke prozivke: ''Možda sam se juče ispilio, ali ću danas da ti jebem mater, na JNA''. I metnu ga Raća sa autokomande, za titulu. Zdravo. ,,

Eto tako, Raća je očigledno nedodirljivi grobarski Bog Otac, a ja sam izgleda samo mali đavo koji kvari nekakvu grobarsku monolitnost na Forumu...
Pa, eto, kad već ima tri navijačke ,,frakcije,, na stadionu, onda bar ovde da se u nečemu slože...

Pa jes, mož' da bidne...
...al' ne mora da znači, što bi rekli moji zemljaci, mudri seljaci...
A i za svaku priliku, nađe se odgovarajući narodnjak, naravno, pa nije on o fudbalu, nego kao i u 99% slučajeva o nekoj ljubavnoj tematici, ali naslov ,,Ti anđeo a ja đavo,, čini mi se sasvim prikladan za ovu priliku...

Uostalom, ja mozak odmaram kad ,,puštim,, sebi neki narodnjak čiji mi naslov u datoj prilici iskoči iz glave...

Da smo živi i zdravi! :ziveli
https://www.youtube.com/watch?v=0UDKRHOSHGY
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Gorane, stariji si deset godina, al' da ti kažem, mnogo komplikuješ (mrsiš muda, što bi rek'o naš narod). Poređenje Raće i Evertona je takođe smešno, to su braća grobarska. Opravdavanje igranja onog gmaza je prst u oko, svakom Grobaru. Ne treba nam ta spodoba u timu. Ne ume, ne doprinosi, šteti, smrdi. Smrdi!

Zdjelar Jevtara
Bambi Đerlek (Soumah) Pantić
Tawamba
Je l' toliko teško? Dajte, ljudi, da se ne zajebavamo više, pun kurac imam tog sranja. Nemojte molim, da neko kaže, ne može Tawamba sam u špicu, može više od one spodobe.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
3. Što se tiče Ožegovića, opet zamena teza...
Čovek je pitao zašto on igra u prvih 11, ja odgovorim zato što je verovatno jači, brži, borbeniji, oštriji od Đoleta

Ozegol je jedan od najsporijih igraca lige

Ta njegova borbenost se moze opisati ovim primerom, u kaljavim cipelama brise pod od prasine dzogerom unapred.

Ovo ostar ne znam kako da shvatim. Mentalno nije, jer ne moze bit tuplji, u igri takodje nije...

Inace jedan od nasih najglupljih igraca, kad je lopta kod protivnickog golmana zaleti se punim sprintom na njega, pa do jednog stopera, pa do drugog i ostane bez snage. Kroz 30s krece nas napad a on stoji na centru terena na umoru, jer se isforsirao bespotrebno i ostao bez snage.

Sumu necu da komentarisem dok ne vidim kako ce igrati pod ozbiljnim trenerom, nije moguce da lik zaboravi sta je fudbal za godinu dana.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.750
Reaction score
11.448
Локација
.
Je l' toliko teško? Dajte, ljudi, da se ne zajebavamo više, pun kurac imam tog sranja. Nemojte molim, da neko kaže, ne može Tawamba sam u špicu, može više od one spodobe.

Tawamba bi sa svim svojim manama bio odlično rešenje za tu poziciju da imamo fudbalski pismene igrače iza njega. Samo se seti brdo situacija iz ove sezone kad idemo u završnicu i kad se Tawamba izvuče na stranu ili vrati malo ka centru po loptu. Mi u 16 metara nemamo nikog a idealna situacija je da neko utrči iza ledja odbrani, pritom čak i Tawamba zna da da pas u prostor.
Nama treba totalni remont igračkog kadra, a ako ga budu radili u interesu većinskog dela Srbije bojim se da će biti nagli porast samoubistava navijača Partizana.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Igrači Partizana previše mrse mude, i hoće sa loptom da uđu u gol. Niko osim Pantića ne šutira izvan 16. Mene to ludi. Imaju šansu da šutiraju sa 20m, dobra pozicija, neće, nego je daje beku ili igraču na oko 11m, oko koga su minimum dva igrača. Znači svi to rade do jednog. Ima toliko situacija da se može odigrati jednostabno, a naši igrači ga zakomplikuju. Samo koliko se puta desilo, da bek može da centrira na prvu, o on počne da mrsi muda.
:banghead
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
^^Znam, zato i Tawamba izgleda, k'o da igra preko kurca, a igra. Jebeno stanje.
 

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Опет тај Чукарички, опет тај напаљени Лалатовић, и опет зебња коју ће "бравуру" направити наша одбрана, једино добро данас, је да се враћа Стојковић, са њим у тиму "бравуре" наше одбране су неприметне а кад он није ту....
Тавамба илити професор како му тепају игра стварно преко курца, међутим од Меска ретко ко примети Тавамбу и његове "игре".
Партизан тренутно у шпицу нема играча осим тог Ожеговића, Јовановић не добија шансу, вероватно постоји позадина али ми немамо луксуз да га склањамо у ситуацији кад немамо баш превише решење за шпица, да га се одрекнемо.
Шта ће бити данас и у купу не знам али победе и пролаз у финале купа би једино било прихватљиво.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.598
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
,,Priznajem da ne znam u kakvoj je formi sada Raća Petrović, ali pamtim ga kao sporog igrača kojeg svako može da pretrči na sredini terena, pa čak i da nadskoči, iako je visok, imao je dobar pregled igre, smirenost, dobar šut (ali nije uspeo da ga često koristi, jer se previše sporo namešta na njega), takođe, usporavao je svaki napad Partizana jer je imao običaj da primi loptu, pa da se okrene ka nazad, pa tek onda da je šalje ka napred - računam da je sad stariji, te da je sigurno još sporiji nego što je bio (koji se to još igrač na kugli zemaljskoj ubrzavao kako mu se godine nižu?)...
...i zato smatram da Partizanu ne bi doneo ništa bitno u igri na terenu...,,

R. Petrović- SuperLiga 70 17 4 15 - - 3.924'
S.Zdjelar - SuperLiga 70 2 3 16 - - 5.691'

Odigrali su isti broj utakmica u super ligi jedan stariji,sporiji,viši ali ga svi nadskoče,dobrog šuta ali ga nije koristio da 17 golova i 4 asist.
A ovaj mlađi,brži,skočniji,okretniji 2 gola i 3 asistencije u isto utakmica :confused ali verovatno je Zdjelar borbeniji i to je ta prevaga:D

Pratim igre Zdjelara od kad je došao u Partizan i nagledao sam se njegovih loših dodavanja i kikseva za protivničke kontre tako da nije neki svetac kao i ostali u timu a kakav bi bio Raća da se vrati u Partizan saznaćemo ako se vrati,valjda i njemu možemo da pružimo priliku kao i svima ostalima
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Odigrali su isti broj utakmica u super ligi jedan stariji,sporiji,viši ali ga svi nadskoče,dobrog šuta ali ga nije koristio da 17 golova i 4 asist.
A ovaj mlađi,brži,skočniji,okretniji 2 gola i 3 asistencije u isto utakmica :confused ali verovatno je Zdjelar borbeniji i to je ta prevaga:D
Raca je imao ovu statistiku dok je bio mladji od Zdjelara :)
On je poceo sa 19 i otisao dok je imao 22 godine.
Sad je jos i iskusniji nego za vreme ove statistike :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Daj Bože da se Raća vrati, da prodje pripreme sa normalnim kondicionim i biće ono sto je bio ranije + dodati iskustvo. Nama to treba! Zdjelar po meni ogromno razočarenje.
Kad smo kod zadnjih veznih, ne znam koliko pratite Evertona. Nama je bio zlata vredan zbog srca, borbenosti i svega onoga sto on ima a niko drugi ne. Ali svi njegovi nedostaci su u Italiji dosli do izražaja. U jebenom SPAL-u je svaki put kad je igrao bio, neću reci ubedljivo najgori ali sigurno blizu toga. Zašto to pišem? Zbog Sume! Doveli smo ga kao pojačanje a sad pljujemo i njega i Ilieva. Jednostavno nije se uklopio, njegov stil igre ne odgovara onome sto mi tražimo. Tako je i Everton tamo promašaj a ovde nam je bio sve! Nekad se neko uklopi a nekad ne i to je to.

Danas se igra jako bitna utakmica... Zašto je bitna? Pa zato sto igra Partizan! Pobeda je pod moranje! Ne mogu ni da pretpostavim kojih 11 će izaći na teren ali ovo će biti utakmica i za svakog od njih pojedinačno, jer će se videti ko je od njih za Partizan a ko ne, bas sad, posle teškog perioda u kojem smo dva puta teško porazeni.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Raca ima nekih fudbalskih mana (koje su za nase prilike apsolutno zanemarljive) ali poenta je da je bolji od svih igraca koji trenutno igraju kod nas i koji su na njegovoj poziciji jer mi ako mislimo da rastemo kao ekipa moramo iz prelaznog roka u prelazni rok da dovodimo bolje igrace od trenutnih (kod nas je to uglavnom obrnuto), a sto se Racinog grobarstva i karaktera tice mislim da je suvisno o tome govoriti.
Igraci ako imaju makar malo postovanja prema klubu i navijacima trebali bi bar borbenost i agresivnost na terenu da poprave ako je vec toliko tesko zaigrati bolje s obzirom kakva njuska sedi na klupi. Treba jebati mater balavim cigansturama poput tralalatovica i prebiti i pobediti sve do kraja.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Što kaže Rub
Jevtović, Zdjelar - Tošić, Djerlek, Pantić - Tavamba
Samo tako i nikako drugačije.

Video sam Jevtovića dan posle derbija, došlo mi je da mu priđem i kažem "brate, izvini, mnogo sam se ogrešio o tebe..." :)
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Danas otresanje i posle krvljenje na Forumu, jer smo svi u pravu. Šta'š drugo? Da ovog Blabalatovića odradimo, nek' ide život. Mirne duše da se pokoljemo posle.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
R. Petrović- SuperLiga 70 17 4 15 - - 3.924'
S.Zdjelar - SuperLiga 70 2 3 16 - - 5.691'

...
Auh bre ljudi, statistika... :roll:
Pa nije fudbal košarka...
Uostalom nisam pitao kako je Raća nekad igrao nego kako igra sad, u kakvoj je formi sad, na kraju krajeva, kakva mu je ta statistika sad?
https://en.wikipedia.org/wiki/Radosav_Petrovic
Ko se mlekom opeče taj i u jogurt duva, bilo je povratnika u Partizanu koji su bili samo senka onoga što su nekad bili, ne treba nam još jedan koji bi bio isti takav...
Ne mogu ja da tvrdim da bi on bio katastofa kada bi došao, niti da bi bio sjajan, sva ova polemika usledila je usled toga što mi se takav igrač štrkljastog sporog igrača koji se prvo okreće ka nazad uopšte ne sviđa...
Od štrkljastih cenio sam i to veoma Kataneca, pa i Jokana, ali Raća i Jevtović su mi momci koji po mom ukusu NISU ono što Partizanu treba...
Ja ne branim vama da mislite potpuno drugačije i da se oduševljavate njihovim fudbalskim mogućnostima, mene oduševljava neko kao Moreira, kako mogu Raćom - sporaćem da se oduševljavam?
Vi možete, pa o.k.
Mene je oduševljavala decenijska Partizanova igra ka UNAPRED, ali se vremenom to pretvorilo u nekakvu jalovu igru UNAZAD, svaki igrač koji forsira to UNAZAD, po meni je sledeći korak nazad za Partizan...kada bi imali igrače koji znaju da se kreću i igraju ka UNAPRED ja bih se veoma obradovao, ali moguće je da je to vreme prošlo, ili da nam takvi igrači nisu dostupni...
Ali to ne znači da ću da budem oduševljen današnjim ,,unazad,, igračima, ili da ću se radovati da nam dođe još jedan takav.

Raca je imao ovu statistiku dok je bio mladji od Zdjelara :)
On je poceo sa 19 i otisao dok je imao 22 godine.
Sad je jos i iskusniji nego za vreme ove statistike :D
Još malo o statistici - o.k. može da pokaže nešto, ne može da pokaže sve - ne piše tu ko je sa kim u timu igrao, ko su mu bili saigrači, itd.
Lakše je valjda nabiti dobru statistiku ako imaš dobre saigrače, ili igraš u šampionskom timu, neko kad igraš u timu slabijeg kvaliteta, ili za saigrače imaš neke ,,levake,, ili mrsomude...

Uhhhh...

A danas utakmica prvenstva koje je izgubljeno sa trenerom koji je (valjda) u odlasku, sa igračima koji su takvi kakvi su, sa navijačima u podeli i atmosferom kakva je i ovde, na Forumu... :roll:

Napred Partizan...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top