Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Igrači Partizana previše mrse mude, i hoće sa loptom da uđu u gol. Niko osim Pantića ne šutira izvan 16. Mene to ludi. Imaju šansu da šutiraju sa 20m, dobra pozicija, neće, nego je daje beku ili igraču na oko 11m, oko koga su minimum dva igrača. Znači svi to rade do jednog. Ima toliko situacija da se može odigrati jednostabno, a naši igrači ga zakomplikuju. Samo koliko se puta desilo, da bek može da centrira na prvu, o on počne da mrsi muda.
:banghead


Brate, prakticno da ni nema ko da sutne u ovom timu van 16, mozda sto kazes Pantic i eventualno Tosic. Neki evrogol van 16 mesecima nismo videli.
Fali tu jedan Sasa Markovic :D

Ne znam cemu da se nadam danas, ocekujem nalozenu Cuku i nas beskrvne. Ako popusimo, kontam da je konacno ono stvorenje sa klupe bivsi.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Dileja mesala karte i sastav za danas dali negde moze se videti ko ce danas da igra, trebamo dobiti i to ih poraziti sa sto vise golova i spremiti se za revans jer nam je to najvaznija utakmica.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sastav za danas

88 Stojković Vladimir
73 Miletić (R) Nemanja
15 Marković Svetozar
30 Mitrović Milan
33 Antonov Nemanja
55 Pantić Danilo
16 Zdjelar Saša
21 Jevtović Marko
7 Tošić Zoran
18 Ivanović Đorđe
51
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Jebote, da smo se izređali nas 200 sa foruma da gađamo sastav, niko ga ne bi pogodio, garantujem.
Nema Tavambe, samo je #51 siguran. Jbg, sistem.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Tavamba je znaci prodat. Ostaje Ozegovic da se napakuje negdje u drugu ligu Spanije za 750 000 hiljada maximum.

Vezni red koji je danas izveo trebao je u derbiju da izvede. Kasnis Djukicu uvijek kasnis.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Jebote, tacno ne mogu da gledam vise utakmice koje igra #51, gadi mi se... Sta je sa Djoletom, jel zna neko?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Tawa, Jankovic na klupi..
Vulićević , Miletić levi bek ,Djole Jovanović ni na klupi..
Suma kažnjen..

Dobijamo- Ivanović odlučuje danas !!!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kriticari Ozegola gde ste?

Nego jel moguce da mi utakmicu kuci igramo u rezervnim dresovima? Jesmol to opet ostali bez opreme pre kraja sezone jebote?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ozegovic da se posalje na trening pjetlica da nauci loptu voditi oko cunjeva jer ovo sta on radi vise lici na ganjanje kokoske po njivi nego vodjenje lopte.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Pocetak drugog poluvremena ...kakvo sranje.Ovo pokazuje da od kupa nema nista.Gledam sastav koji je osvojio duplu krunu.Nema samo Milenkovica sto se tice odbrane.Da l moguce da mladic od 19 leta toliku prevagu pravi.Pa npr.golmani Kljajic i Stevanovic...da ne pominjem dalje ocigledno nije do igraca.Nikolic je dosao posle isto tako "strucnjaka" Tomica(slican Djukicu) dosao i osvojio sve sto moze.Znaci i pored ludog Ivice da je ostao Nikolic bar bi se skuplje prodala koža.
 
Последња измена:

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ozegolll, first touch 20/20, technique 20/20, finishing 20/20, dribling 20/20, majstor svog zanata
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Popušiš ti kurac Tawambi dripče iz Štitara!

Čovjek je jebeno glup i bezobrazan sa forsiranjem #51, i onda kad vidi da ne zna ništa, ni da ne postoji nikakav sistem niti bilo šta, izbacuje izmeta i ubacuje Tawambu, da mu dokaže koliko je glup i koliko nema pojma o trenerskom poslu.

Idiot!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Na ridzendan sam sa klincima u nekoj igroteci,normalno veselo,ja nekako dodzem do prenosa,drugo poluvreme,nema tona,samo letimicno bacam pogled na komp iz igroteke,mislim Partizan je ovo igra kuci,crni dresovi su oni,nervoza kad su ovi u belom dali drugi gol,narucim jos jedno pivo,kaze mi drug cigan na kraju,izvukli ste se na iskustvo.Ja ga gledam bledo,mislim ovaj se sprda samnom.Da skratim,treba se vratim kuci,na kraju izvalim da smo mi beli,jebo me avatar.LUDILO.Gazimo.Podrska za senjora,mogu pod prozor da ti pljunu,mnogo smo jaki.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.357
Локација
Kej Republika
Udje gospodin Tavamba i pokaže kako se igra lopte. Lagano bez da se oznoji. Udje i reši.

A ne k'o badnjak 51. Kome su pojmovi prijem lopte i tačan pas misaone imenice. Jebo li ga onaj što garantuje za njega.


Igra bušan kurton kao i celog proleća. Sistematska, kolotečina.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Odavno pokusavam da nadjem opis Ozegolove igre i mislim da sam konacno uspeo.

Znate li onu pricu o kravi koja da 5 litara mleka, pa se ritne nogom i sve prospe? E pa nije Ozegol ta krava, Ozegol je osoba iz tog seoskog domacinstva. On je mala priglupa seljancica koja radi tu za veceru.

Njegova se igra moze opisati ovako.


Seljak posalje seljancicu da pomuze kravu u stali i ona ode. Samo problem je sto je seljancica glupa i umesto kravu za sisu, uhvati bika za kurac i pomuze ga. Dakle ne mozes reci da nije radila(igrala fudbal), ali od njene igre nikakve koristi nema. Donela je krcag pun bikove sperme(omasi zivot), a krava i dalje stoji puna mleka u stali(protivnikov gol miruje). Naravno, desi se tu i tamo kad nema bika u stali da ova seljancica pomuze kravu, ali to su retke situacije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Udje Sale i pokaze kako se igra protiv livadara....covek od 40 godina :respect
Konacno sam shvatio koju ulogu ima #51 - da smeta Tavambi.... Tava se preporodio od kad mu onaj paraplegicar nije u blizini.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
..."strucnjaka" Tomica(slican Djukicu)

Vidi se da si ti stručnjak, baš su slični, jedan Grobar, sa obrazom i pošten, ako ništa drugo, a ovaj drugi... pa, sve suprotno.
I jednostavno moram da dodam, kao večiti branitelj Tomića na forumu, on je imao Leonarda koji je tada bio totalno van forme i debelog Božu, a Đurđević je došao tek kod Marka. Toliko o tome, dva igrača koja su dala koliko već golova, 40+...


O utakmici ne znam šta da kažem, prosto me nervira koliko nekad ne znamo šta ćemo sa loptom, i koliko nama igrači stoje u napadu, kada smo svi na njihovoj polovini.
Danas još i nismo bili loši, šteta što Ivanović ne dade bar jedan, ali ok... trudi se, trči, "grize", što su glavni kvaliteti jednog drugog napadača koji je inače prvi izbor trenera... samo što je meni Ivanović mnogo bolji.

Ćela na desnom beku dobar, Sveta i Mitrović solidni, Jevtović takođe.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sve je bilo dobro sem gluposti Zdjelara i Jevtovicevog starta nad Stojkovicem. Ozegovic nije zaslužio da se o njemu uopšte piše. Da se tuče nogom u dupe sto Manga više nije u timu pa nema ko noge da mu slomi na treningu.

Ovo bi stvarno bila nepravda da nismo dobili. Tawamba je lako danas igrao jer je ušao pred kraj a njihovi defanzivci su pocrkali a velike zasluge tome idu Ivanoviću koji nije stajao ni sekund. Šteta sto nije dao gol, dosta je dobar bio. Pantić vrlo dobar, Tošić ubitacan! Miletic na beku mora da igra.

Radulovic neka vodi Lalatovica kući!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top