Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Meni bode oči jedna stvar. Smrdi na to da igrači opasno biraju koje će utakmice da igraju a koje ne. Ja ne pamtim da nam je nekad zdravstvno stanje bilo ovako loše, mi bre kao da ratujemo u Siriji a ne da igramo fudbal. Povređenih koliko hoćeš, ovako je bilo možda samo pod Kizinim vođstvom. Ok, kondicioni trener ne radi dobro to se realno i vidi ali nemoguće je da mi konstantno imamo 3-4 povređenja igrača, smrdi tu opasno.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Pade mi na pamet danas posle utakmice,Ivanović već danas imao priliku da prestigne Ožegovića po broju golova,samo da mu je svaka ušla :D
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Meni baš bode oči reakcija #51 kod gola Tošića - 2:20 na prvom klipu gore.

I to je možda i povezano sa ovim što kaže Džin - glavom su pojedini možda već završili sezonu, i sad se gleda da se da još neki gol, da se napravi neka statistika, a nekom se možda ne igra, i to tako ide...
U Mitrovića nemam baš razloga da sumnjam, deluje da je pošten dečko, ali malo smotan i malerozan, pa ne čudi da se povredio, ili zakačio virus, šta je već bilo, nisam obraćao pažnju... A što Tavamba nije bio u kombinaciji - mislim da ne bi bio ni da je spreman, pa sad kako god... verujem da je već dogovoren transfer.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ivanović prošlu utakmicu na idealnu šansu šutira desnom umjesto lijevom, a sad daje težak gol desnom i lijep lijevom. Sve naopako :)
Može da bude koristan, ali mora malo više da razmišlja i da ima više koncetracije u napadu.
Tošić doktor sa loptom. Iskreno se nadam da će i naredne godine ostati i da će biti veoma bitan.
Ipak, najviše gledam ove mlade, koji su budućnost kluba, iako svi brzo odlaze...
Đerlek je majstor, ali bode oči koliko je fizički slab. Znam da sam kao papagaj, ali je kriminal kako ulazi u pojedine duele. Jeste on dijete, ali se plaši da uđe u bilo kakav duel. Nadam se da nisam u pravu.... Mada, mora mnogo da poradi u tom segmentu, jer naredne godine očekujem da bude čak i starter.
Za štopera nikad nisam umio da procjenim, ali se čini da ovaj mali Marković može da bude top igrač.
Ove godine smo probali 16 kombinacija u odbrani. Čini mi se da ovu kombinaciju još nismo imali.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
ivanovic poludeo nacisto. momce drago, bio si sjajan danas, ali sacekacu te jos. igrati u partizanu znaci biti konstantno dobar , a ponekad fenomenalan.
generalno, vise nego pristojna tekma. djukicu, gde ste ti I igraci bili ranije?
ognjene ozegovicu, odjebi od auta!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Prija ovaj tracak optimizma ali jasno je da se sa mnogima treba rastati na kraju sezone, a prvi treba da ode Djukic i nikakvi rezultati do kraja sezone tu cinjenicu ne bi smeli da promene. Sta je sa Djoletom Jovanovicem ljudi? Zasto ga ignorisu? Mozda bi Djole trebao da nas zove glodarima kako bi dobio sansu, a SD da garantuje za njega ?
Sve u svemu Ivanovic u jednoj utakmici pokazao vise fudbala nego #51 do sada ukupno. Forum dobio novo odelo, Partizan pobedio i dobio Ivanovica i to nadam se za duzi period....valjda je sve to dobar znak.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ja sam mislio da mu ističe ugovor na leto pa zato ne igra. Ali sada vidim da mu ugovor ističe 30.06.2019. A ovaj sajt retko pogreši.
Đole zaslužuje da igra, ako nije u pitanju ugovor. Bolje gurati njega, lakše i brže bi mu cena rasla nego #51, a više bi dao za tim. Stvarno je žalosno da se #51 toliko gura radi nečije sujete, jer je garantovao za njega.
https://www.transfermarkt.com/djordje-jovanovic/profil/spieler/376460
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kad bih mogao madridistu Pantića da priupitam nešto - kakvo opravdanje ima za trenera kada, da nije bilo podele bodova, komšika bi nam bila na 17 bodova razlike, ako se ne varam? Uspešna sezona, jel' da?

Gro ove ekipe je bilo tu i prošle sezone... Tavamba, Jevtović, Janković, Kosović, oba Miletića, Vule, i da ne nabrajam... ok, otišli su Leo, Bleki, Everton, Đurđević, došli Tošić, Zdjelar, Pantić, Mitrović, ali zašto #51 kao zamena za Uroša, pitanje za njegovog druga Ivicu, koji je garantovao za istog?

Ipak, jasno je ko je najveći krivac.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ivanović je juče izgledao dobro, baš onako kako jedan špic treba da se otvara, da razmišlja na brzinu itd. Slažem se da je korisniji mnogo od Ožegovića, ali ne bi bio toliko koristan kao jedini napadač. Odgovara mu 4-4-2 ili ti već 4-1-3-2, jer opet drugi napadač koliko toliko širi igru i Ivanović ima više prostora.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ako je tačno ovo na transfermarktu, Jovanović je igrao ukupno 179 minuta, dao 2 gola. Gol na 90 min.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Sramota, a naše dete. Nije nas pljuvao nije, nije nas nazivao glodarima, nije Babinjo Style, stvarno zaslužuje više do tih jebenih 179 minuta.
Nego, ne znam koliko je tačna informacija, ima ovde relevantnih ljudi da to potvrdi, kada je Đurđević odlazio rekao je da mali Đole treba da mu bude zamena.
Partizan da se vrati sebi. Nisam ja da se forsira naše dete ako ne zna, ali sam za to da se da šansa, a Đole je sigurno zaslužio.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam da li je istina, jer ne pratim ciganske utakmice, ali ako jeste onda zaista više nema smisla pričati o našem fudbalu, jer nema tu ni sporta ni fer pleja. Sve se svodi na lične interese, kao da to nismo znali ranije. Dobio sam sledeću poruku... iako nema veze sa Partizanom, ima veze sa ligom u kojoj se takmičimo. Uostalom, sve treba da vam bude jasno posle ove poslednje utakmice, gde je i slepac video šta se sve svira potiv Partizana... namerno.

Na utakmici Radnički Niš-crvena zvezda u 87. minutu desio se presedan za anale domaćeg fudbala, u timu radničkog ušao je nikom poznati fudbaler Stanković, koji je ,kako se kasnije saznalo Kokezin najbolji prijateljima 35 godina i želja mu je bila da zaigra protiv c zvezde(!?) Pa mu je prijatelj 'sredio' da mu se ispuni želja, pa je tako registrovan par sati pre meča(!!??)

Ako ovo može da pomogne da se naruši kredibilitet ove smešne Kokezijade ,molim vas učinite nešto..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.425
Reaction score
38.080
Dotični je prešao u Radnički iz Brodarca pre nešto više od godinu dana, tako da priča pije vodu.

Edit: ipak ne, igrao je kolo pre toga za Radnički, tačnije, cele sezone je u sastavu, često u prvih 11.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ne znam zasto vam je ovo cudno, bilo je takvih slucajeva i ranije.
Pre nekoliko godina protiv Napretka u Krusevcu je usao lokalni krimos, da odigra desetak minuta protiv nas.

Uvek volim kada razbijemo ovu cigansku filijalu iz Nisa, koja realno pripada srpskoj ligi istok, gde se i takmicila pre nekoliko sezona.
Ivanovic ima potencijal, treba da radi na zavrsnici to je ocigledno, ali je pravo pitanje zasto je 51 imao prednost u odnosu na njega i Jovanovica.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.951
Reaction score
27.045
Zato sto je borben, zato sto je golgeter, zato sto igra srcem, zato sto je fudbalski potkovan i inteligentan, zato sto je nenametljiv, zato sto je uvek u sluzbi tima i nikad ne bi sebe isticao u prvi plan, zato sto je on najbolji napadac koga imamo...ima jos puno toga o #51...
Kad Ivanovic i Jovanovic dostignu taj nivo na kojem je #51, e onda ce i oni dobiti sansu. Znaci sanse su im minimalne.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top