Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Đukić ima pravo - Nema šta da zamjeri igračima! Vjerovatno ima mnogo toga da zamjeri sebi. Ovo što on radi niko nije radio.
Ovaj lik će otići iz kluba kao jedan od najvećih nečovjeka, koji je kročio u klub. Mislim da je već sad kasno da ode kao gospodin, jer odavno to nije. Vjerovatno nikad nije ni bio, ali ajd'...
Što se tiče utakmice...Urošević očajan i zalutao na mjestu desnog beka. Doduše, loš bi bio i na lijevog beka ili bilo đe.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
...
Igramo fudbal iz 74 godine. Partizan iz 80-tih je bio mašina za ove manekene i splavare. A sada se lepo ofarbajte, pa lepo na makijato i neki splav, pa to okačite na Instagram sa sve debilnim smajlijima.
...
Nisam danas gledao utakmicu Voždovac-Partizan, ali ne verujem i da si ti gledao fudbal iz 1974.-e godine... :sneaky:

Jeste Partizan iz 80-ih bio mašina za ove manekene i splavare, ali isto tako bi to bio i Partizan iz sedamdesetih...itekako bi bio...
...čak i u nekom teoretskom ,,sudaru,, - drim-tim Partizana iz sedamdesetih vs drim-tim Partizana iz osamdesetih, nisam siguran ko bi tu ,,izvukao deblji kraj,,...

Naravno, shvatam poentu i razočaranje - po ko zna koji put ovo DANAS je Partizan koji gubi, kome pobeda nije ni važna, kome brukanje postaje uobičajena stvar, čiji igrači koštaju više nego igrači Voždovca - ali na terenu to ne pokažu...

Praštajte za off, no kad se pomene 1974.-a ipak su mi u glavi imena kao Krojf, Neskens, Bekenbauer, Miler, svetsko prvenstvo te godine i svašta još nešto...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Danas lose, ali i ocekivano, kad sam procitao sastave jasno mi je bilo da tu nista necemo odigrati.
Zadnji vezni na stoperu, levi bek na poziciji desnog, centralni veznjaci na defanzivnom veznom i u spicu nespojivo Djole i #51.
Mislim da dodatno utakmicu ne treba komentarisati.
Sto se generalno nekog komentara tice, meni je najbitnije da ovu vlast i ovu upravu klup prvenstveno prezivi, pa onda da dug koji ostave bude sto je moguce manji. Iako se cinilo da se zbog prihoda od prodaja i Evrope dug smanjuje, izgleda da nije tako.
Sto se tice sledece sezone bice tesko docepati se Evrope i tome se ne nadam previse. Najvise me zanima kakav ce trener doci i kakav ce se tim sastaviti i ko ce ga sastavljati.
Mora se promeniti gotovo cela odbrana (osim Markovica i eventualno celavog Miletica)
Moraju se prodati Tavamba, Jankovic, Tosic, Suma, #51.
Gde naci stopera, desnog/levog beka, zadnjeg veznog, levo/desno krilo i DOBROG spica bice tesko.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Pokusavam da se setim da li smo mi danas sutnuli na gol iz igre?
Sreca pa nas je ekipa sa krova uzela za ozbiljno, inace bi nas ubili od fudbala da su nas od pocetka pritisli. Jedino je Kosovic podsecao na fudbalera, ostali treba da se zapitaju kojim se poslom bave jer se hleba nece najesti od fudbala.
Za naseg trenera trebalo bi da nema komentara jer neko ko nije bitan ga I ne zasluzuje ali moram da primetim da su I vrapci na vrhu onog trznog centra ukapirali da je covek ogranicen ko malecka terasa sto bi rekli u mom kraju. On nema sta da zameri igracima ali ja imam, I igracima I njemu kao treneru, ajde sto nas oducise od pobeda nego sto nas oducise od fudbala. I on umesto da pokaze neku emociju, fura neki klise za medije od kojeg nam se svima vrsi velika nuzda, nema uspeha prijatelju moj bez znoja I emocija, bez rada I strasti.
To je Partizan, strast, a ne melanholija, ljubav, a ne kolotecina. Od tebe Djukicu samo dobijamo ovo drugo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ovaj ako osvoji kup ce da ostane. Horor u najavi.

upravo toga se najvise plasim.
sunce ti jebem, najbolje bi bilo da osvojimo taj kup u nekom bednom izdanju. da mladostasi nekako sami sebi umuljaju gol. mozda ce to ponukati vlastodrsce da smene trenera.
kljuc svih kljuceva je dolazak boljeg trenera, ukljucujici kondicionog. u tom slucaju bi se moglo I sa ivicom.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Njegovo ime se pojavljuje dva puta...

E jbt prosle sezone ja sam negde i napisao... nama protivnik nije mogao stvoriti sansu a kamolo da izgubimo...

A vidi ovo...

Pa kako ga jebeno nije sramota
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja juče gledao Temnić — Teleoptik pa brzo kući i na tv Voždovac — Partizan.Za razliku od ove druge na prvoj utakmici sam imao šta i da vidim.Deca Partizana igraju fudbal.
Đukiću odlazi — uprava napolje.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Partizanu jednostavno treba veliki remont.
Nemam visoko misljenje o Djukicu sada, ali se secam i Djukica iz 2007 (ako se ne varam), a tada je imao Moreiru, Diaru, Tosica, nadja, Zuku...

Partizan nema spica, nema pleja i ima 4 krila koje rasporedjuje na pozicije od 7 do 11.

U spicu je Tawamba koi jednostavno nije spic. A drugi spic je ozegovic koji jednostavno nema kvalitet za Partizan. Zadnji vezni je jevtovic a on jednostavno nije zadnji vezni. Cesto je zadnjeg veznog igrao i Pantic (koji me prijatno iznenadio moram da priznam)..
jednostavno, nemamo ekipu i nisam siguran da je za sve kriv Djukic.

Mnogo se omasilo sa Sumom, doduse ni za to ne krivim Ivicu...dao je ogroman novac ali po clipovima koje gledah i po statistikama koje je Soumah imao,...

Sta da se radi, trebe se nadati dobrom rpelaznom roku...bice bolje...

Upozorenje, ime igraca ili bivsih igraca Partizana ne pisi malim slovima.
Spejs
 
Последња измена од уредника:

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Naravno da je Djukic kriv. Nemamo kvalitetne igrace? Zasto DJukic ne trazi od kompanije u upravi da mu dovedu kvalitetne igrace? Ali ne, njemu je sve super, nema sta da zameri igracima,,,,
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ne znam zašto bi neko očekivao da čuje nešto drugo od Đukića, pa to su šablonske izjave koje se vrte od početka sezone nakon svakog neuspeha...Samo se nadam da će se juna pojaviti neko drugo trenersko ime.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
(2:40) "Zaista smo srecni videli smo da se radi o jednom zaista kvalitetnom igracu i zaista nasa ocekivanja su velika prema njemu i zaista moze da igra nekoliko pozicija i zaista mislim da smo dobili jednog veoma, veoma kvalitetnog igraca i smatram da je i on izabrao pravi klub i mislim da ce sa nama mnogo napredovati"

Odigrao 109 minuta...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Kako niko ne pamti iz prvog mandata Đukića sa tri poraza od Kurve???

"Nemam šta da zamerim ekipi. Zaista je dala sve od sebe, to je to. Utakmica je bila izjednačena, protivnik je pobedio jer je dao te golove koje mi nismo uspeli da damo", izjavio je Partizanov trener Miroslav Đurkić za TV Arena Sport.

A, u, jebem ti život... :krsti: :krsti:
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Ja da je Hitler trener Partizana navijao bi da se osvoji kup a ne ovaj "dripac" kako sam sebe naziva.Pozdravljam odluku moderatora.
Mi znamo svi sta treba...remont od glave do repa.Znamo i da ce mozda biti samo kozmetickih promena.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ahahaha, Miroslav "zaista" :cekanje:Djukic
- ZAISTA smo srecni..
- ZAISTA kvalitetnom igracu...
- ZAISTA nasa ocekivanja...
- ZAISTA moze da igra
- ZAISTA MISLIM...

ZAISTA se nosi sto dalje od svetinje, ma ZAISTA u tri lepe da prostis, materine. ZAISTA si preterao Miroslave( Ivice)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Kako niko ne pamti iz prvog mandata Đukića sa tri poraza od Kurve???

"Nemam šta da zamerim ekipi. Zaista je dala sve od sebe, to je to. Utakmica je bila izjednačena, protivnik je pobedio jer je dao te golove koje mi nismo uspeli da damo", izjavio je Partizanov trener Miroslav Đurkić za TV Arena Sport.

A, u, jebem ti život... :krsti::krsti:

Pamtimo...
Ali uz ove idiotizme kao u njegovoj izjavi koju je citirao gore brat GDG, za anale ce ostati "najinteligentnija" izjava svih vremena: "Teško je pobediti kada primiš četiri gola."
Time je srusio iluzije miliona koji su bili ubedjeni da je nesto tako moguce!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ahahaha, Miroslav "zaista" :cekanje:Djukic
- ZAISTA smo srecni..
- ZAISTA kvalitetnom igracu...
- ZAISTA nasa ocekivanja...
- ZAISTA moze da igra
- ZAISTA MISLIM...

ZAISTA se nosi sto dalje od svetinje, ma ZAISTA u tri lepe da prostis, materine. ZAISTA si preterao Miroslave( Ivice)

Zaboravio si ovo:
KAZEM mi smo Partizan
KAZEM idemo stalno po protivnika
i KAZEM zaista igraci su maksimalno pripremljeni
KAZEM jebo vas u dupe. ( ovo je moje)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Ja juče gledao Temnić — Teleoptik pa brzo kući i na tv Voždovac — Partizan.Za razliku od ove druge na prvoj utakmici sam imao šta i da vidim.Deca Partizana igraju fudbal.
Đukiću odlazi — uprava napolje.
Ovu neku godinu unazad otkako sam počeo da gledam Teleoptik, oni baš pokušavaju da igraju fudbal, nema bespotrebne priče, nema širenja ruku ka saigraču, nema psovanja saigrača, za vreme utakmice nema razgovora sa publikom, zna se red, šta ko radi i šta ko igra, svih 11 momaka na terenu u stanju su da trče svih 90 minuta (dobro, golman malo manje :D ) ... Nema ni tuče na tribinama... Mir, rad, red, disciplina.

A Partizan se često muči i često ,,prođe,, na neki individualni potez pojedinca, ne na - IGRU!
To kad prođe...ali ove godine nije baš uvek na terenu imao taj neki ,,nadahnuti pojedinac,, pa da Partizan ,,prođe,,...i tu smo gde smo...i što se tiče rezultata i što se tiče igre...
Jebeš ga, pa Partizan često igra UNAZAD, a Teleoptik bar uvek pokušava da to bude UNAPRED...

Naravno, nije rešenje sad ,,premestiti,, tih 11 momaka iz Teleoptika u Partizan, ali određeni mir na tribinama (nek svako peva šta hoće ali bez tuče), i rad red disiplinu i trčanje na terenu - trebalo bi...
IGRU Partizana takođe (i to UNAPRED!!!) - trebalo bi naći, uspostaviti, napraviti... Đukić tolike godine u Španiji, toliko jakih utakmica odigrao, toliko raznih trenera video, godinu dana je ovde - i napravio - NIŠTA.
Pa to je mogao i neki mnogo jeftiniji trener.

Zašto ne bi bio napredak da premestimo svih 11 iz Teleoptika u Partizan?
Zato jer su to ipak još ,,klinci,, čije fizikalije ipak nisu za prvo mesto Super lige (daleko su od toga čak i u PLS), ekipno se trude, ali individualno...nema tamo igrača u punoj snazi i zrelosti (kao Everton, Leonardo), nema ni novog Dragana Ćirića, Saše Ilića, Moreire, Ace Mitrovića...

I ovo:
Kao i uvek, jebe lud zbunjenog u zemlji Srbiji, pa tako i u organizaciji fuTbalskih takmičenja...za našu utakmicu sa Spartakom na JNA ,,figurirao,, je 19.maj...a sad vidim, ipak je to 17.-i...finale Kupa...je...u Surdulici...a možda ipak i ne...ko jebe navijače i njihovu organizaciju kako, gde i kad da se ode na utakmicu, ovde se fuTbal ionako ne igra zbog navijača...njih ko jebe, što ih manje dođe to bolje...i što ih više odustane od dolaska na utakmice i to je bolje...dva dana tamo ili ovamo, k'o da je to bitno, 500 kilometra južnije ili tužnije, kao i da je to bitno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top