Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Dajte bre ljudi, Sasa Ilic verovatno odlozio penziju da u nju ne ode bez aktuelne titule, a Djukic ako zapocne pripreme za ovu sezonu i odradi prelazni rok po sistemu daj sta das ili daj sta Radojica Bozovic i Ramadani nude crno nam se pise. Djukic mora da je mason cim je ovako nesmenjiv, a nazalost ni na vidiku neki Anartozis ili Lokeren da nas rese ove bede.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.596
Локација
Beograd
Svi koji ste prizivali da Partizanski Galijani Ivica potpise desetku (pozdrav Gorane kralju fanzina) eto vam sada,Maja je nova 10-ka.Veselo.
Претпостављам да је то требао да буде ,,штос,, и ,,зајебанција,, - дајеш доказаној судијској, лоповској ,,циганштури,, Партизанов дрес, али...има ствари које НИСУ за спрдњу и зајебанцију!!!

Партизанова ДЕСЕТКА судијској лоповчини?!

Нисам ја гледао Бобека уживо, али довољно је прочитати, преко 400 утакмица за Партизан, преко 400 голова за Партизан, највише голова за репрезентацију Југославије икада, а за оне старије који су га гледали и даље је најбољи Југословенски фудбалер свих времена...он и нико други!
Моцу Вукотића сам гледао, и без да пишем неке податке, ваљда свако зна да је он једна од највећих (!) легенди Партизана за сва времена!
И онда ДЕСЕТКУ Бобека, Моце Вукотића, (и многих других) добије неки тамо лопов...
Аух бре!

Мени се вртело у глави ове сезоне из разних разлога, али један од њих је био и ДЕСЕТКА на дресу Марка Јанковића, исто као што она није заслужила то понижење да краси леђа Стефана Бабовића...
Дај повуците више тај број из употребе док не дође, док се не роди неко ко је заслужио да га носи!
Ако мислите да претерујем, ако нисте гледали Штефаа (ко па јесте?), ако нисте гледали Моцу (многи јесу), гледали сте ваљда Сашу Илића - неки док јеон још био клинац, неки тек сад...
И, КАКО БИ ВАМА БИЛО да дрес са бројем 22 носи тамо неки Марко Јанковић, Стефан Бабовић, или да га поклањамо Мају (Маји) Вујовићу...

Ма дај...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Treba imati želudac i gledati ovo preseravanje šizofrenog Pantića sa našmrkanim I.I.

Pa jbt, koje su to moralne nule, smatraju gubitak titule kao nešto što se treba svake godine dešavati, opravdavajući nesposobnost dripca iz Štitara.

Kakve su ovo nebuloze, obojica su psihijatriju!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja to ne mogu da gledam, samo mi fali još bensedine da pijem pred spavanje...

Rek'o @bonaventura sve, ne može biti uspešna sezona bez titule.

Videće se tek koliko je teže ući u grupe LE kroz kvalifikacija za LE, u odnosu na put kroz kvalifikacije za LŠ.
Da li će nam ponovo Evropa biti prioritet, i šta ako ne daj Bože ostanemo bez nje, a "sve karte smo bacili na Evropu"... nisam živ.

MARŠ BRE IZ PARTIZANA SVA TROJICA!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ajde što predsednik i njegova stranka imaju botove, ali da jedna klupska televizija ima botove, to je verovatno jedinstveno u svetu.
Ispravka, ta podguzna muva samo obleće oko ovih govana iz uprave i služi im da priča ono što oni misle a ne žele javno da kažu ( nešto kao što je smrad vulin znamo-već-kome), ali njegov YT kanal je privatno njegov tj. te njegove "organizacije" DCC i nije zvanično glasilo Kluba
Mislim da je bitno da se to zna :confused-smiley-013:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Ignorisati emisije i mirnija vam glava. Ja sam prestao da gledam Pantićeve Gebels emisije već par meseci i bolje se osećam. On je vrsta bota kojoj Vođa ustane i da aplauz za emisije. Doza spina i botovske priče su na nivou odabranih botova tipa Nenad Slina iz Beograda.

Đukić definitvno ostaje. Samim tim naše šanse za uspešnu sezonu, čitaj, osvajanje titule, su minimalne.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Нема везе, ионако су се и управа и играчи и цео клуб, а поготово дебил Пантић одрекли освајања титуле и ове године, па зашто не би и следеће? Проблем је што нас који заиста волимо овај клуб то погађа. Као што Вођа месецима убеђује народ да КосМет треба признати и да је то нешто нормално, тако и нас дебил Пантић месецима убеђује да је нормално да од титуле нема ништа и да се не надамо. Само се поставља питање зашто клуб учествује у томе?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Da su se desili bilo kakvi pomaci u poslednje vreme, u play offu, kupu ili slicno mozda i ne bih bio za smenu Djukica, ali nista se zivo ne desava. Imam utisak da on nema pojma sta da uradi sa ovim igracima koje ima na raspolaganju, koju formacinu da igra, gde koga da stavi.
Pored toga od 50ak utakmica ove sezone, barem 20 smo odigrali da nakon zavrsene utakmice sam mislio, sta sam gledao prethodna dva sata! Da nije bilo suta, sanse, poseda, faula - nista! Nista od niceg!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
I ja sam imao vrlo slicna razmisljanja. Ako vec nema smene, nadao sam se nekom pomaku u igri, medjutim sve deluje jos haoticnije. Guramo Djerleka, ok, igra po levoj strani. Onda proba Pantic po levoj, da gol, ajmo pantica levo. Pa ajmo Pantica u centru, pa ajmo zadnji vezni. Ocemo Jevtovica, necemo, i tako u nedogled.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Jezivo smo losi, kao tim smo u raspadu, situacija medju igracima je losa to znam iz prve ruke, a za sve to bez obzira na lopovsku upravu najkrivlji je trener . A na jedinoj utakmici gde se skupi ozbiljna masa (protiv čuke) ni jednom se sa zapada ili istoka nije culo "djukicu odlazi", a nekada smo tako terali neke mnogo manje pogubne za nas. Ok, protiv čuke smo jurili rezultat pa da ne bude destruktivno ali mogli smo da izgrmimo bar u prvih 5 ili poslednjih 5 min kad smo dali drugi. Jednostavno i mi smo umrtvljeni i letargicni postali, skroz su nas psiholoski ubila govna, pre svega ova drzavna pa do njihovih produzenih ruku u nasoj upravi i policajaca sa juga koji redovno batinjaju ovo malo ljudi sto nije odustalo od dolaska na utakmice i koji vole Partizan. (Ne samo pre neki dan na aitoputu, vec i zbog onog pokojnog u Pioniru, zbog pevanja vucicu...)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.596
Локација
Beograd
Eto, završi se i ova sezona, da konačno odahnemo, predahnemo, ili možda tek da uhvatimo malo vazduha pred sledeću u kojoj ko zna šta nas čeka...

Mora se priznati da smo u (sad već) prošloj sasvim solidno ,,gurali,, u Evropi, ušli u grupu (što je nekako i naša obaveza), ali posle u toj grupi davali golove, ponekog i pobedili, pa je čak i prošli - što nam se baš retko dešava...ostaje ne samo žal, nego i nerviranje što nismo napravili bar još koji (ili bar taj jedan) korak pa da odemo i dalje, ali...sa igračima koje smo imali na raspolaganju...to mu otprilike dođe to...valjda je to bio neki maksimum za Tavambu, Pantića, Ožegovića, Sumu, Jankovića, Tošića...i momke iz odbrane...
Donekle je bilo razumljivo i naše ,,posrtanje,, u domaćem prvenstvu, dok smo ,,gurali,, tu Evropu, jerbo su naši igrači takvog ,,kova,, - ako jednu utakmicu odigraju dobro i do svog maksimuma, sledeću sigurno neće.
Kao što je neko nekad na Forumu pomenuo Mesija apropo poređenja sa našim igračima, pa nije on u Barseloni samo što je vanserijski majstor fudbala, nego zato i jer MOŽE da izdrži na desetine i desetine teških utakmica godišnje u ritmu sreda-nedelja...
Ovi naši to naravno ne mogu, pa su se, umesto u Barsi, obreli (nekim sticajem okolnosti) u ovom NAŠEM Partizanu, takvom kakav nam je...

Ali...
Ako je bilo DONEKLE razumljivo što Partizan ,,posrće,, i ,,štuca,, u domaćem prvenstvu pre i posle ,,Evrope,, - NIKAKO nije bilo razumljivo zašto to čini i kad Evrope više nije bilo!
Budžet Partizana je ogroman u poređenju sa ,,malim,, domaćim klubovima, imena fudbalera takođe mnogo poznatija od tih koji igraju u ,,malim,, klubovima, ali na terenu to vrlo često ništa nije značilo...
Da nije bilo ,,polovljenja,, bodova, bodovna razlika između Zvezde i nas bi izgledala SRAMNO, a ovako je to pomalo ,,zabašureno,, - ali nije ,,zabašurena,, činjenica da ni jedan derbi ove godine nismo dobili, a da smo u onom poslednjem, najbitnijem, na terenu delovali - SRAMNO!
Kad god se povede priča o tome KO od naših igrača (i koliko, u evrima!) VREDI i ko bi nam dobro došao u sledećoj sezoni, ja se setim tog derbija u kome u 95% utakmice oni nisu vredeli - NIŠTA!
I takvi treba da nam budu nosioci sledeće sezone ili pobednici u nekim sledećim derbijima?!

Najgore od svega su bile poruke i nekakva pravdanja iz našeg Kluba o tom ,,famoznom,, drugom mestu...
NARAVNO DA JE NEMOGUĆE SVAKE GODINE BITI PRVI, ALI PARTIZAN IMA OBAVEZU DA TO PRVO MESTO JURI DO KRAJA I DA SE NIKAD ALI NIKAD NE PREDAJE UNAPRED!!!
Biti drugi u tamo nekoj Španiji, Italiji, Engleskoj, ili nekadašnjoj SFRJ, bilo je teško i preteško jer tamo ima (ili ih je bilo) na gomile klubova od kojih se ne zna ko je jači i teži protivnik, ali u današnjoj Srbiji, gde je jedini rival zna se ko (ovde voli da krade) - uvek je neuspeh...
Neka oni kradu lažu nameštaju, nek imaju veći budžet , nek imaju ,,pomoć prijatelja,, (sudija, FSS), Ali...

Nismo im pružili otpor, nismo pokazali VEĆU želju od njih za titulom i pobedom, nismo ih u derbiju naterali da propišaju majčino mleko!
E to je ono što boli i što pravi Partizanovci teško (ili nikako) ne opraštaju!
Poraz opraštamo, gubitak trofeja opraštamo, ali ako vidimo na terenu u timu 11 Evertona ili 5 Novica Veličkovića...
E onda je sve u redu, čak i ako se gubi, jer znamo da je uložen MAKSIMUM!
Niko preko svog maksimuma ne može da pređe, ali druga stvar je to što nečiji maksimum i nije dovoljan da bi taj uopšte bio za Partizan...

A mnogo je takvih u Partizanu...alibi uprava, alibi trener, alibi igrači...

Ja moram da priznam da se ta i takva uprava ipak sasvim solidno ,,otvorila,, Ivici za pojačanja koja je ovaj ,,skautirao,, zatim da Đukić sa tim ,,pojačanjima,, nije znao šta da radi, a i da su ta ,,pojačanja,, i nepojačanja u našem timu često na terenu izgledali očajno, a ko je tu više a ko manje kriv, svodi mu se na isto...desilo se šta se desilo...
Evropom smo ,,gurali,, i domaći Kup smo osvojili što je lepo, a u prvenstvu smo ,,gaće skinuli,, što je grozno, ali...igre i nekog fudbala često nije bilo...

Sećam se svega i svačega iz moje i prošlosti Partizana, ali, PARTIZAN JE NEKADA (davno) IGRAO FUDBAL, a kada bi se u tome ,,zaškripalo,, publika na JNA je znala da skandira:

IGRAJTE FUDBAL!!!

Dakle, da ja polako završavam ovu moju analizu prethodne sezone sa molbom (i pitanjem) igračima, treneru, sportskom direktoru, upravi (ko god bude bio na tim funkcijama sledeće sezone) - ljudi, možete li vi KONAČNO da zaigrate taj fudbal?
Treneru, igrači, šta li vi radite na tim treninzima, šta pričate međusobno, kad je rezultat svega toga da igrač na utakmici NE ZNA da odigra dupli pas, NE ZNA da pređe nikoga 1 na 1, ne zna da centrira kako treba, ne zna da šutne kako treba...i da Partizan NIJE U STANJU da nekoga (NIKOGA?!) pritiska, melje, gazi, napada - iz minuta u minut...

Jeste, bilo je u našoj istoriji često uspeha, ali, bilo je uvek i velikih rezultatskih neuspeha, i bolnih ispadanja, i svega i svačega, ali bilo je NEKADA i fudbala, i protivnik nije mogao na JNA da dođe tek tako sa nekom ,,opuštencijom,, - jer - preko puta je bio PARTIZAN!
Bio nekad.

Dakle, još jednom, šta je bilo bilo je, ali probajte da nekako zaigrate taj fudbal, bar onoliko koliko ste u stanju...probajte da nekako POPRAVITE to vaše fudbalsko stanje umesto da mislite da ste neka ,,klasa,,...
Jer niste.

 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Dripac:"Ako treba, uhvatiću igrača za gušu da se bori".
:gaah::eek:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top