Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
To su budale koje se ponose jbn reflektorima...da što bolje osvijetle loše terene.
Kakav treba da si mozak pa da ti prioritet godinama bude ugradnja reflektora. Možda smo svi mi glupi, ali zar nije prioritet da teren bude dobar, da postoji trava, a ne njiva.
Kad će neko da presječe napokon i da kaže da na ovakvim terenima ne može da se igra fudbal!?
Ko će biti kriv ako se povrijede igrači!?
Sad kad je 11 bodova prednosti treba i bojkotovati ovakvo nešto. Treba naši da kažu "nećemo da izađemo da igramo na njivi".
Dokle više!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Posle sutrasnje utakmice u rupe od krampona nek se gurne luk. Pa da na proljece toncev i seljadija kad dodju u BG da ne dolaze dzabe nego da prodaju taj luk.

Sad ce dovesti breder da skine i ono malo trave sto ima na terenu inace. Ne znam sta ce biti gore da bude blato ili da smrzne sve kao beton preko noci.

Osim tih jebenih reflektora od sad naloziti da svaki ucesnik JSL ima cerade za pokrivanje terena i uopsteno teren odredjenog kvaliteta. Sta ce im tribine kad ih niko ne gleda mogu da navuku oko stadiona gomile zemlje umjesto tribina.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ovo sa stadionom Radničkog nije ništa čudno. Faktički cela država se raspada i izgleda tako , iz iskustva znam da nam bolnice ne izgledaju ništa bolje. Bukvalno će za 30godina u Srbiji ostati 4mil ljudi i svi će biti od 50+ godina.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Opa, kvota na nas sutra 1.80, vise nismo ni toliki favoriti u nasoj ligi :D
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Kolika je kvota da ce neko slomiti nogu sutra?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Đukić kaže da je sve perfektno.

Pobedio Albance i Mađare, majstor svog zanata. :prekrsti
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Ne znam da li bi Mister prihvatio da radi u ovom Partizanu ili je u penziji, ali on bi siguran sam pregazio JSL kao plitak potok.

Pregazio bi ga k'o i Djukic. Za ovo sto se igra, na cemu se igra i protiv koga se igra premier liga ne treba nikakav mister, vec neko ko je spreman 5 sati dnevno skautirati Javor, a onda jos pet sati to sto je skautirao usadjivati u glavu beku Mileticu i ozegu. Opa-opa, tika-taka, Radomir-Antic-Mister i te price ovde ne prolaze.

Sigurno je da bi nas on podigao stepenicu iznad, u svakom smislu, ali titulu u premier ligi ni u snu ne bi uzeo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
senjor radomir bi prosao isto kao I zemljak mu sa pirineja. gospodski maniri trte-mrte...'oce to kod nas. a njega je tek pregazilo vreme. zajebi staru skolu.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ovde vise treba dobar motivator kao Sale i Marko. Kod nas ne prolaze tihi i tunjavi ljudi poput Kize, Jese, Tece i slicnih.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.853
Nasa postava:

88 Стојковић Владимир
4 Вулићевић Мирослав
73 Милетић (Р) Немања
30 Митровић Милан
26 Милетић (Г) Немања
55 Пантић Данило
16 Здјелар Саша
7 Тошић Зоран
20 Сејдуба Сума
18 Ивановић Ђорђе
51 Ожеговић Огњен


КЛУПА
61 Јовичић Марко
10 Јанковић Марко
21 Јевтовић Марко
22 Илић Саша
23 Остојић Бојан
72 Урошевић Слободан
99 Јовановић Ђорђе

Da vidimo ima li ista od nas.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Valjda ce dati Djoletu bar 30min ,bolje da gledamo decka od 19 godina koji je odrastao ovde nego neke druge,bar je meni lakse i lepse. Da vidimo i Ivanovic sta ce pokazati sada kao starter, ja mislim da bi on bio sasvim dobar igrac u nasem timu samo treba neko da ga uklopi,ali od toga verovatno nista. Vakulko ni na klupi, ko zna da li ce on ikada i zaigrati u Partizanu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Dobijamo 2:0 ili 2:1,u protivnom neka zaobiđu Mali Požarevac u povratku,najbolje preko Bugarske i Rumunije,što dalje.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.707
Локација
Tamo gde si ti!
Đukić kaže da je sve perfektno.

Pobedio Albance i Mađare, majstor svog zanata. :prekrsti

Dobio je i Švajcarce. Prezimio u Evropi posle 13 godina.

Do titule ove sezone smo mogli jedino da su ciganima upisali titulu beogradskog pašaluka iz 45-te. Mi da njih prestignemo po broju titula dok je vučić na vlasti, to nema šanse da se desi.

Ali i pored toga, daj da im dišemo za vratom do kraja prvenstva i zato ajmo do pobede u Nišu i da Voždovac opet izdominira.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Djukic, Ozegovic, Ivanovic, nisu ni za Metalac GM. Nevjerovatna kolicina ne samo neznanja i fadbalske nepismenosti, nego antitalenta.
Resavace se to sa oprostom dugova i cistim papirima, osim za devojku sa klupe, ona bez dzaka para nece nidje.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
@Tuljo
Mogli smo i da otresemo ciganšture, četiri puta kao i prošle godine, a ne da igramo kao pičke pa nek kradu do mile volje. Sa ovim trenerom, to je sanak pusti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.333
Локација
Žrnov
Djukić bi pre izbacio Ilića nego Sumu.
Suminih bravura, jedino neki JSL mesar može da nas reši.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Suma namesti 100% šansu Tošiću ali jebiga, treba znati primiti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top