Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Sta igraju Tošić,Suma,Jankovic,Ozegović...??
Sta radi Djukić sa ovom ekipom..?
Jednom ti protivnik udje u 16m i dobijes gol..?!?
Bezopasni smo do bola a sve to zbog sramotna 2 prelazna roka i rasprodaje 5 najboljih igrača i trenera.
Epilog..povecao se dug i nemamo ekipe..
SVE OTERATI !!!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Nemoguce da su svi zaboravili da igraju fudbal. Pa sve i da je legenda Sale Ilic trener moralo bi da se menja a kamoli ovaj opa opa majstor. Jebo ga Vucelic koji mu daje poverenje i tvrdi da ce biti trener i sledece godine. Neka ga vodi kod njega u Novosti da trenira njegove spinere. Ivica takodje neka ide i povede najskuplje pojacanje u istoriji i onog malog smrada za koga on licno garantuje.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Da li vam je sada jasno zašto sam pre nekoliko godina zabranio da se na forumu spomene ime ovog šabačkog foliranta! Da li vam je sada jasno zašto sam rekao na početku sezone da sigurno gubimo titulu.

Da, da, prezimili smo u Evropi!!! Tu nas je usralo za sva vremena.

Sapcani bi se sad uvredili, ipak je on iz Stitara!

Kad sam malopre rekao da je isto -11 i -14, mislio sam na to da, kad primenimo znanje iz treceg razreda osnovne skole, razlika postaje -6, odnosno -7, a to znaci pobeda u derbiju i jos dve utakmice koje cigani ne smeju da pobede, i u jednom i u drugom slucaju. Naravno da se ovo nece dogoditi, ali tako je u teoriji.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Znamo na koji način cigani dolaze do bodova.
Mene brine način na koji ih Partizan gubi.
Prošle sezone Marko je uspeo da to koriguje, ali pre njega a evo i posle, Partizan mnogo zaostaje za ciganima po broju bodova. To što se dele bodovi ne uzimamo u obzir. Normalno je da ekipa kiksne. Ove sezone mi smo užasni.
Ako se neko seća nakon onog s nerešenog rezultata s Cukarickim Đukić je ostao, a onda je usledio oktobar gde smo imali Rtanj, Bačku i ne sećam se kog...uspeli smo u L.E. da dođemo do dobrih rezultata ali taj oktobar je mesec gde je Partizan imao dobre rezultate i u domaćem prvenstvu. Imao je lak raspored. Sve pre i posle toga je užas.
Znali smo da će danas Partizan teško do bodova, ne zbog trenera nego zbog terena. Umesto da kažu ne, oni pristanu i igraju. Dali su titulu ciganima danas.
Đukić ako ima obraza ovo je trenutak da ode. Ako ne ode sad, podršku navijača koju ima a koja je veoma mala, skoro nikakva, postaće još manja. Mislim da ga igrači ne podržavaju. Tako izgleda. Na kraju utakmice izjavljuje kako nema sta da zameri i igrači su stvorili 4-5 prilike na ovakvom terenu. Koga bre ti lažeš??? Alo bre, mi nismo budale. Nismo imali priliku za šut u gol bre. Ne laži. Ovde vidim da ga baš briga za Partizan. Baš njega briga sto ljudi daju poslednji dinar da dođu da gledaju, bruko jedna. I ti Ivice, stisni zube daj mu ostavku ako već izigravas uspešnog direktora. Nemoj samo da pričaš priče u vesniku. Sad menjajte ako želite dobro Partizanu. Đukić derbi ne može da dobije. Voljni momenat tima je nula.
Što se tiče ovih Nislija jako sam cenio taj klub, pa i dan danas, mada su oni žrtve politike i grada i države, na žalost taj klub ima dosta negospodskih ispada. Ali evo, Dmitrović korektna izjava pre i nakon meča. Čini mi se za njega je pisao jenea kada je urlao na saigrače dok je igrao za Borac da zgaze cigane.
Đukiću odlazi, sad, a ako ne sad, ideš pre kvalifikacija. A ako te i dalje drže u klubu to rade po zadatku, svima nam je jasno.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.793
Локација
Храм фудбала
Чуди ме да овом момку и даље дозвољавају да пише на овоме чету, јер је једини који не пристаје на ботовске коментаре, и једини који пише оно што већина нас мисли.

Screenshot_2018-03-03-16-38-14-750_com.viber.voip.png
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Rezultat ocekivan. Nadam se da ce da pogura promene u pravom smeru.
Vise se uopste ne nadam da sns upravu bilo sta moze pomeriti iz fotelja. Ivica i Dukic su zaradili i zasluzili da traze drugi posao. Svaki kredit je potrosen. I jedan i drugi su laici u ovome poslu.
Najgore od svega mi je sto se u igru ubacuje 40 gpdina star fudbaler da napravi razliku. Sta je sa cuvenom Partizanovom omladinskom skolom? Sta je sa mladosti ovog kluba?
Kako je lako izgubiti pravac i zavrsiti u jarku.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pored Djukica Iliev mora da pakuje kofer jer je promasio totalno u svom dijelu odgovornosti. Sastavio je tim koji nema niti kila niti ijedan igrac moze da doda precizan pas ili da napravi visak trkom ili driblingom.

Suma:buhaha

Cijelu ekipu moramo zamijeniti na ljeto osim Stojkovica, Zdjelara i Pantica koji igra na pogresnoj poziciji. On mora iza napada.

Gdje vam je Vakulko picka vam materina !!!! Svi igraci su htjeli da potpise pa sto ga ne stavite da im pomogne jebem vam ja mater.
Gdje je Djole Jovanovic od pocetka da igra stoko nepismena.
Jebo vas i Ivanovic i Ozegovic nisu ni za Teleoptika.

Iliev pod hitno da se kupi sa onim opa opa seljakom.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Odlicno rad trenera, odlicno radi ono zasta je i doveden
 

kele

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
19
Reaction score
11
O kojim šansama ova BUDALETINA od trenera priča? Stvoreno je 4-5 polušansi koje su posledica slučajnih odbitaka lopte i spleta srežnih okolnost, a ne uigrane akcije. Od kad je ovaj (ni ime neću da pomenem) trener, niti imamo igru niti igrače. Igrači su zaboravili fudbal (u Srpskom narodu poznato pod pojmom "kolektivan amnezija" - medicinski pojam za bolest kojom oboljeva samo prosečan Srbin). Izmene... mislim da je samo zbog toga što ima pravo na 3 pa je "mudonja" ako sve 3 iskoristi.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da li vam je sada jasno zašto sam pre nekoliko godina zabranio da se na forumu spomene ime ovog šabačkog foliranta! Da li vam je sada jasno zašto sam rekao na početku sezone da sigurno gubimo titulu.

Da, da, prezimili smo u Evropi!!! Tu nas je usralo za sva vremena.

Nekima od nas je bilo jasno još kad je došao, ali kao što neko reče gore, bili smo manjina. Lako i brzo se zaboravljaju neke stvari.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Није проблем изгубити. Јебеш га, не може да се побеђује стално (осим ако ниси Динамо Берлин или његова домаћа инкарнација - Вучићева Црвена). Јесмо ми ово изгубили сасвим случајно (ми две баш добре прилике, они само један једини покушај), и јесте ово првенство било изгубљено још пре 1. кола летос. Али, шта ово игра Партизан? Каква је ово игра? Без плана, без идеје, без ичега. Сума потпуно изгубљен, бр.51 потпуно бескористан, Ивановић уплашен, у одбрани њих четворица не могу једног Павкова да сачувају.

Јебеш бодове и титулу, дај да видимо мало неку игру. Некога да надиграмо ове сезоне. Тренеру свака част за Јанг Бојс, како смо ми њих добили мени ни тада ни сада и даље није јасно, али за све остало - "танко је то за Партизан" (када већ наш тренер воли да користи поштапалице тренера из млађих категорија Партизана са оним "ми смо Партизан", ова друга фраза се користи када неко није прошао пробу у клубу).
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ako ga sad ne otpuste vrv nece do kraja ugovora
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Sramota


The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Da nismo kiksirali i prethodne meceve i da ne igramo kao kurac bukvalno celu sezonu u JSL, pa i da kaze covek, ocajan teren, tesko je uspostaviti igru itd.
Ali mi igramo kao kurac i kad je teren odlican i kad je rupa.
A ne moze me niko ubediti da su odjednom zaboravili da igraju fudbal i Tosic i Jankovic i Suma, da Mitrovicu onako pobegne igrac...

Stvar je jasna i svako dalje odlaganje nas vodi u jos dublji ambis. Pod hitno promeniti trenera i dati sansu klincima da igraju, da vidimo na koga mozemo racunati na leto, posto je liga gotova sa ovom razlikom, sve i da dodje Man City da igra umesto nas.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ajmo strucnjaci, fudbalski znalci, magovi ove igre sa foruma, izadjite iz rupa u koje ste se zavukli, nije valjda da se stidite!? Ajde objasnite nama glupima kako je djukic trenercina, ajde nemojte da se stidite. Dok ste branili amebu niste bili stidljivi, vec naprotiv vrlo agresivni. Ljude ste nazivali neznalicama, ponizavali ih...ajde pickice, izadjite sad i objasnite nam ponesto o djukicu...
 

ARDI-PFC

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
24
Reaction score
19
Uzas nikada bednije nismo igrali Djukicu odjebi vise sa tvojom seljackom taktikom i povedi ciganski jug i upravu sa sobom.Mars svi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Majku vam jebem u picku...smjenjivao se Marko Nikolic na +1 a Djukic nista sve je super na -11. Nabijem vas na kurac sve skupno i oslobodjeno... pocevsi od gebelsa pantica pa nadalje sve do vucelica...

Ti si prvi strener Stanoje!!!

(legla uplata Panticu crkcni)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top