Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ako ovaj urosevicev potez znaci smenu govneta, onda je cena mala
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ja stvarno ne znam sto jos treba da se desi pa da poceraju ovu neznalicu vise.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Osvojicemo ove godine kurac ko kolac.Zapalio bih vas sve pizda vam materina.Userem se u ceo tim neznalica.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Dugo ćemo mi lizati rane posle odlaska ove neznalice i prevaranta iz Štitara. Pod njim igrači postaju sve lošiji i lošiji, gubimo samopouzdanje i taj koji preuzme tim, a nadam se brzo, imaće dosta posla.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
4. gol oličenje sezone 2017/18. Ovo je jedna teška zajebancija. Sve živo vam jebem, ko god učestvuje u ovoj lakrdiji!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Gde je onaj imbecil sa esejom "hvala ti Djuka, jer...."

Jer si nam pokidao zivce i unistio ekipu. Jos bolje, jer si im, to je ciganska picka pisao nama ovde. Jbte sta mi igramo cele sezone, i igramo sve gore i gore. Uspeh u Evropi je cista slucajnost.

Eto zasto je Marko morao da ode, zasto Stolica nije smeo da dodje, jebem ti vucicu mater bolesnu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
U rosteru 4 leva beka nijedan ne valja ni za seoski fudbal, ako Djukic danas ne ode to je vrhunac njihove i njegove bahatosti. Nadam se da nam je ova mucena utakmica donela novog trenera i otkup Panticevog ugovora, decko je dobar fudbaler.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Čekamo Ivicu da kaže koje takmičenje će nam sada biti prioritet.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Клемпави мудрински се озбиљно намеће за директорову гаранцију.
Распустити први тим, стручњаке, директоре......, па све од почетка.
Обавезно неки, може скроз једноставан тест интелигенције, пре било каквог потписа. То идиоти и цигани не могу да положе.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Kad je Profesor počeo sa ovakvim rečnikom(idioti) onda znamo koliko je sati...
Marš iz Partizana crvena gamadi!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Djuka je tri proste recenice zaredom zavrsio sa "kad primite 4 gola". Sreca pa je bila mnozina. Da je bila jednina, garant bi rekao "go". Da se razumemo, ne nervira me sto smo izgubili, nego sto Djuka nije elokventan.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ali Leo mora da zna da dolazi jedan organizovani Partizan, i u jedan sistem.
Kakva jebacina u mozak svih nas, ja jos odbijam da poverujem kakva jebena neznalica i tupavac nas vodi. Ovo jebeno nije realno ljudi, pakao ako ovaj doceka jutro na klupi Partizana.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Djuka je tri proste recenice zaredom zavrsio sa "kad primite 4 gola". Sreca pa je bila mnozina. Da je bila jednina, garant bi rekao "go". Da se razumemo, ne nervira me sto smo izgubili, nego sto Djuka nije elokventan.

Тешко му је да се изражава, размишља на ромском, а прича на српском.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Prosle god u ovo vreme oremo, gazimo, idemo kad duploj kruni, euforija..posle mesec ipo dolazi veliki strucnjak i kaze "ok je sve to ali napravicemo uz ove rezultate da i igra bude leprsivija, lepsa"...znao sam i pre nego sto si zvanicno dosao kuda tvoje dovodjenje vodi ali idi bre ko Boga te molim, imaj bar gram obraza, tolike si godine u evropi, pun si ko brod, ispadni bar trunku covek i reci "odlazim, ne ide"
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Следећа утакмица је против Чукаричког, и ако се не добије виси нам Европа. 3ћи и 4ти су нам на 5 бодова.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Bar je postalo lako komentarisati ovakve utakmice, lepo nadjete post od neke slicne (a ima ih) copy-paste i gotovo. Manje vise iste situacije, isti igraci, isti ''trener''.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Govno od Djukica nece ici iz kluba dok mu Ivica ne plati svaki cent koji su potpisali u ugovoru.
Ljudi to je tako i kraj.

Ivica je napravio svo ovo sranje i niko drugi. Ivica je najvece zlo koje je ikada bilo u nasem klubu.
Ivica je najgori covjek koji je bio u nasoj upravi. Ivicu mrzim vise nego bilo kod cigana ikada do sada.
Ivice sve ti zivo jebem!
Potrosio si dva miliona na onog cirkuzanta Sumu, dva miliona majki ti jebem.
Potrosio si (potrosices) dva miliona na ovo govno cigansko na nasoj klupi.
Kupio si neznalicu cigansku kojeme ni ime ne mogu da napisem koliko mi se gadi, #51.
Zadrzao si Tavambu koji ove sezone ne zna dje je lijevo.
Otkupio si ugovor Jankovica koji je neznalica samo takva.
Ocerao si Lea, Djuku, Nikolica, Evertona...a sve si mogao da ih zadrzis da si im povecao platu milu ti majku jebem..
Kupio si Bambija i najavio ga kao najvece pojacanje, a nama si precutao da ima neku povredu zbog koje CSKA nije produzilo ugovor sa njim..i zbog te povrede igra ovako kako igra, a ne igra nikako..

Previse gresaka Ivice misu mali bezobrazni.

Navijaci.. Sta je sa mozgom ljudi kojo idu na jug? Oni njima pjevaju pjesme podrske na kraju! Upravu ni da spomenu.
Oni Kimijevi malo pljunuli na Djukica ali na upravu nista.

Sta je ovo ljudi moji..kakvi su ovo dosli dani za nas Partizan, raspad u upravi, raspad od ekipe, navijaci...sta tek reci za navijace.. Jesmo li dotakli dno ili ima jos da se tone?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top