Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Za kolege koje kritikuju Stolicu, imam jedno pitanjce: Šta je u karijeri Marko Nikolić uradio pre Partizana?

Ništa specijalno ali je kao imao neki CV. Mnogo bolji primer je Stanoje, prvi da kažemo pravi trenerski posao i titula iz zaostatka za romima pa LŠ.

Stolica je kukumavka, takav lik ne može da bude trener Partizana i nikakav autoritet igračima.

Da se poređaju i kleknu pred Stanoja pa ako treba nek padne i neki blowjob ali da ga vrate kako znaju i umeju. Ok, zvali su sve žive raspoložive trenere pre 2 meseca i svi su ih odbili pa su ostavili dripca. Ne može se reći da je dogorelo jer je odavno dogorelo, sad je izgorelo. On sam da ode neće pa da ga tera 100000 ljudi, pričamo o čoveku koji je stavio znak jednakosti između sebe i av, to nema trunku savesti ni sramote.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Mene bi bilo sramota da cela Srbija i dijaspora, jedno 10 miliona ljudi, smatra da nemam pojma i da sam ukanalio ekipu. Da imam ugovor 10 milki godišnje, bilo bi me sramota da uopšte pomislim da nastavim dalje.
Ovo nema obraza, trunku poštenja i morala, kad može da dozvoli da ga nakon svega oni oteraju, a i to je trebalo odavno, nego daj bar sad...

Nek dođe ko hoće, samo nek je NAŠ, makar Ranković vodio ekipu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Vuletic bi mogao preko nekih veza da izdejstvuje licencu, mislim da bi bio pravo osvezenje na nasoj klupi...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ako je to do sada bilo nejasno sada dileme više nema. Miroslav Djukić nema ni gram obraza! Sram te bilo neznalico jedna.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Đukića zaboli kurac šta misli bilo ko. Čovjek piša po svima sa svojim izjava, Alan Ford da pozavidi. Cuj teško je pobijediti kad primiš 4 gola.....kao da ga je pitala da prokomentariše rezultati utakmice iz druge lige Gruzije pa eto čisto da se nešto kaže za televizor. Lik se sprda s nama.....niko nije toliko maluman da ozbiljno izjavi da je teško pobijediti kad primiš 4 gola
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Kako ih nije sramota? Ali stvarno, kako ih nije sramota?! Trenera, igrače, upravu. Zar Partizan zaslužuje ovo? Ovakvo proleće? Ovakve sramotne igre i rezultate? Nemam reči.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Posle cu da vam napisem zasto nam zaista nema spasa i koliko smo mi zapravo krivi za celu situaciju. Na stranu Iliev, lopovi iz uprave i cigani na klupi i cigani na terenu, ali ima i do nas...

Prvo da napomenem da, obzirom na poziciju zapadne tribine na stadionu Cukarickog, udaljenost od ovog kvazi novog trenera se meri u svega nekoliko metara, tako da je lako ispratiti njegovo ponasanje tokom utakmice. Lalatovic je teska narkomancina i ciganska dzukela, ali on nesrecnik nesto pokusava, udara se u glavu, skakuce pored aut linije, tera u odbranu ili napad i raduje se debil onim golovima kao da mu zenu radi Ron Jeremy.

Na drugoj strani, imamo "trenera", jednog, nekada velikog kluba, kome ekipa primi gol u drugom minutu (!?) i koji to proprati bez ikakve emocije. Nakon toga primimo jos lagano tri komada i manje vise flegma rulz. Na povike Zapadne tribine da treba da ode, pridruzili su se i Partizanovci (citaj: opozicija) iz levog ugla i to je otprilike bila cela predstava.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Da li ima neko obraza u Partizanu trenutno?! Od uprave pa dalje..Sram vas bilo !!!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Elem, sada da objasnim kako smo mi (i ja prvi) krivi za ovo...

Na stranu sva strast, i navodna ljubav prema Partizanu, na stranu hiljade kilometara sirom Evrope i nesrecne srbijice, mi (i ja prvi) smo golo .... od navijaca i zapravo treba da nas bude sramota. Licno, moja zivotna maksima je "I na mesecu da igras...", ali to je samo proklamovano mada doduse predjeni kilometri tu i tamo. Ali sustinski, to je sviranje ....

Zasto nam nema spasa i zasto je ovaj propali Klub jedan lazni mehur koji ce nestati svakog casa? Pa eto zato, sto je danas bilo tri grupacije hard core navijaca, i to onih navijaca koji drze do nekog navijackog kodeksa i prestiza ili makar imaju neku ideologiju (kakvu god). Na sve to, na Istoku je bilo jos solidno ljudi, plus na zapadu ove malo komotnije publike, ali opet privrzene Partizanu. U trenutku kada je trebalo biti uz Partizan i kada je trebalo da se pruzi podrska, svi smo nominalno bili tu. A onda je sudija odsvirao kraj...

Stadion Cukarickog je inace na divnom mestu, ali totalno nepristupacan za neki ozbiljan rang fudbala. Uzana ulicica, nagiba 60% ili koliko stepeni je jedini prilaz ako se izuzmu okolne sume i bogazi. Elem, 90% navijaca i ovih simpatizera ce doci i otici istom tom ulicom. Takodje, tim putem ce doci i otici igraci, policija, prodavci semenki i sl.

Osim svih njih (nas), tim putem ce doci i otici u dva velika sluzbena Audi-ja i Vucelic, Pantic, Iliev i Vazura. Tu naocigled svih nas, oni su usli. Tu na ocigled svih nas, njihovi automobili pored nasih. Tu naocigled svih nas, posle utakmice i tog famoznog zivzduka sudije, oni su seli i kroz masu navijaca, partizanovaca, simpatizera, mic po mic, niz tu uzanu ulicicu ostavili stadion Cukarickog iza sebe.

Gledajuci tu masu navijaca, i upravu koja se sasvim lagano probija kroz istu bez ikakvih reperkursija, shvatio sam kako smo mi zapravo lazni navijaci i kako taj Partizan ne volimo onoliko koliko mislimo i koliko pisemo.

Zamislimo samo Grcku ili neku slicnu zemlju, gde bi uprava i "trener" otvoreno sabotirali sopstveni klub, gde navijaci po forumu (nasem) pisu svakave sastave (kao i ja) i opste sa familijom toj istoj upravi nazivajuci ih narkomanima, prodanim dusama, ciganima, gejevima, p*derima, lopovima i sl. ali i dalje, ta uprava nastavlja da jase, da koegzistira sa svima nama, a nase "necinjenje" nas de facto cini saucesnicima u svemu ovome.

Da volimo klub, da u trenutku poslednjeg zvizduka sudije nismo switch-ovali sebe i svoje misli na svakodnevnicu i druge probleme, da nam je na mislima i u srcu samo Partizan, Pantic, Vucelic, Iliev i cela ta ekipa podmuklih sabotera je trebala da se provoza u tim istim luksuznim Audi A8 automobilima, niz tu istu uzanu ulicicu, ali na krovu... Da se to desilo, mozda bi i bilo nade za nas... Ali nije! I zato nema.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Bravo @mrzim_sve, ja sam stigao da pogledam samo prvih 30ak minuta utakmice, ali gledam sad ove highlightse i izjave trenera, ovaj Lalatovic je gromada za Djukica u svakom pogledu.
Cik da vidim da se kod njega igraci vuku po terenu kao kod Djukica.
Kod nas trener mora da bude lud i spreman da se pobije sa svojim igracima, drugacije uspeha nema.

Mi smo u ogromnom problemu, nijedan ozbiljan trener nece hteti da doce u ovako ukanaljenu i osakacenu ekipu, mi bukvalno sem golmana sve zajedno nemamo jednog vrhunskog igraca.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
E sad zamislite rad ovog kvazi strucnjaka kada horski tjeramo i fudbalere zajedno sa njim. A vecina starosjedelaca je prosle godine kidala.
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Jesino šta može podići ekipu je promena trenera..

Ali ko će u ovakvom trenutku rizikovati da preuzme ekipu, ekipu koja je u psihološkom kanalu.
O kondiciji da ne pričamo, pa mi ne možemo nikoga da pretrčimo ni u drugoj ligi..

O atmosferi u svlačionici i na terenu , dovoljno je pogledati kako Suma i Ivanovic uz Pantića i donekle Vulićevića sami se makljaju sa 10 cigana..

Loša selekcija ekipe je takodje uzrok ovakvih rezultata.

Promene pod hitno.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ako smradovi sad ne oteraju djukica.. Onda jbg bre..
Prvo poraz u derbiju sa najgrdjom igrom pa sad i ovo..
De je obraz bre??
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Đukiću, siso ciganska, zar toliko nemaš obraza da odeš?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Elem, sada da objasnim kako smo mi (i ja prvi) krivi za ovo...

Na stranu sva strast, i navodna ljubav prema Partizanu, na stranu hiljade kilometara sirom Evrope i nesrecne srbijice, mi (i ja prvi) smo golo .... od navijaca i zapravo treba da nas bude sramota. Licno, moja zivotna maksima je "I na mesecu da igras...", ali to je samo proklamovano mada doduse predjeni kilometri tu i tamo. Ali sustinski, to je sviranje ....

Zasto nam nema spasa i zasto je ovaj propali Klub jedan lazni mehur koji ce nestati svakog casa? Pa eto zato, sto je danas bilo tri grupacije hard core navijaca, i to onih navijaca koji drze do nekog navijackog kodeksa i prestiza ili makar imaju neku ideologiju (kakvu god). Na sve to, na Istoku je bilo jos solidno ljudi, plus na zapadu ove malo komotnije publike, ali opet privrzene Partizanu. U trenutku kada je trebalo biti uz Partizan i kada je trebalo da se pruzi podrska, svi smo nominalno bili tu. A onda je sudija odsvirao kraj...

Stadion Cukarickog je inace na divnom mestu, ali totalno nepristupacan za neki ozbiljan rang fudbala. Uzana ulicica, nagiba 60% ili koliko stepeni je jedini prilaz ako se izuzmu okolne sume i bogazi. Elem, 90% navijaca i ovih simpatizera ce doci i otici istom tom ulicom. Takodje, tim putem ce doci i otici igraci, policija, prodavci semenki i sl.

Osim svih njih (nas), tim putem ce doci i otici u dva velika sluzbena Audi-ja i Vucelic, Pantic, Iliev i Vazura. Tu naocigled svih nas, oni su usli. Tu na ocigled svih nas, njihovi automobili pored nasih. Tu naocigled svih nas, posle utakmice i tog famoznog zivzduka sudije, oni su seli i kroz masu navijaca, partizanovaca, simpatizera, mic po mic, niz tu uzanu ulicicu ostavili stadion Cukarickog iza sebe.

Gledajuci tu masu navijaca, i upravu koja se sasvim lagano probija kroz istu bez ikakvih reperkursija, shvatio sam kako smo mi zapravo lazni navijaci i kako taj Partizan ne volimo onoliko koliko mislimo i koliko pisemo.

Zamislimo samo Grcku ili neku slicnu zemlju, gde bi uprava i "trener" otvoreno sabotirali sopstveni klub, gde navijaci po forumu (nasem) pisu svakave sastave (kao i ja) i opste sa familijom toj istoj upravi nazivajuci ih narkomanima, prodanim dusama, ciganima, gejevima, p*derima, lopovima i sl. ali i dalje, ta uprava nastavlja da jase, da koegzistira sa svima nama, a nase "necinjenje" nas de facto cini saucesnicima u svemu ovome.

Da volimo klub, da u trenutku poslednjeg zvizduka sudije nismo switch-ovali sebe i svoje misli na svakodnevnicu i druge probleme, da nam je na mislima i u srcu samo Partizan, Pantic, Vucelic, Iliev i cela ta ekipa podmuklih sabotera je trebala da se provoza u tim istim luksuznim Audi A8 automobilima, niz tu istu uzanu ulicicu, ali na krovu... Da se to desilo, mozda bi i bilo nade za nas... Ali nije! I zato nema.
То би био сасвим логичан резон да живимо у Грчкој или некој сличној земљи.....овако, та прича је чиста утопија.
Ми смо разбијени и разлупани као народ, друштво, појединци, како год окренеш.
Шта год причали, ми смо тек крхотине нас старих, целих и правих, крхотине које тандрчу наоколо и за које нико не би више могао да тврди да ће се некад уопште и саставити у нешто ваљано и цело.
Толико тога поред нас пролази, нестаје, урушава се и кородира, а нисмо спремни, способни и вољни да било шта променимо и зауставимо слободан пад.
Читав живот нам се осипа на властите очи и сваки дан нам се критеријуми и очекивања тање и троше до непрепознатљивости и неупотребљивости.
Тако и са Партизаном.
Ово што навијамо, што смо некада усхићени, а некада фрустрирани и гневни, то је ехо онога што смо били или што смо знали, ми који верујемо да смо прави и искрени Партизановци, заправо смо холограми тог сећања и те идеје која носи смисао тога шта значи навијати за Партизан.
То што нећемо подићи главу и руку да спашавамо то за шта кажемо да бескрајно волимо, то је само последица тога што нисмо, не чинимо и како ствари стоје изгледа да и не планирамо да учинимо ништа за оне које волимо, које смо родили или који ће доћи после нас, већ их остављамо да и сами губе смисао ту поред нас или их терамо од себе како би њихови животи имали смисла.
Партизану је остало да дели ту судбину и буде колатерарна штета наше свеукупне импотентности, уплашености и деградираности.
Живећи под оваквим околностима, свих претходних деценија, ми смо навикнути на пораз и немоћ, ма како нас природа гонила у супротном смеру.
Зато и галамимо около и мада би нашли начина да стигнемо и до Месеца ако ће Партизан тамо играти, опет овде лајемо као керови на Месец, али ходамо подвијеног репа.
Има ли онда наде за Партизан? Не нарочито, али увк постоји шанса, макар и сасвим мала, да ту буде неко ко је у стању да победи и за нас и за Клуб и макар на неко време учини реалност другачијом, као што је то било прошле сезоне.
Ми се око свега тога не питамо баш ништа или бар у мери у којој не можемо и нећемо да учинимо нешто.
Али можемо макар у очајању да вриштимо, можда ће неко у мраку чути тај врисак и покушати да нам помогне.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top