Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Sve je to lepo u prici, izvrtanje auta na krov i slicne bajke, ali....kada se to tako pise, koliko ste spremni da robijate od 3 do 6 meseci za tako nesto? Mozda i vise. Da li je neko nekada ovde robijao, pa kaze bravo, ura, napred, idemo, lomi, izvrci, prebij vazuru. Ajde kazite, za mnom. Jer za takav cin ide robija. Mnogo smo nezgodni ljudi. Sistem zatrovani bi i dalje sljakao svoje, a ti bajo u zatvoru hladi glavu zbog dzukela. Znam da nije pravedno, ali trenutno je tako.

Dovoljan bi bio i verbalni pritisak i jebanje majke. Zajebite to sa nasiljem. Ozbiljan sam. Kako su ljudi sa istoka i zapada reagovali kada su Zabranjeni prolazili kroz torturu u zelji da bodre klub? Kako reaguju sada kada Partizanovci dozivljavaju jos gore stvari? Nikako. Cutanjem. A tamo 99% ljudi voli Partizan bar jednako kao vi/mi. Ljudi koji su hapseni za mnogo manje stvari od izvrtanja auta na krov.

Nisu problem Partizan i navijaci Partizana, nego sistem koji je psihopata diktator uspostavio, gde drzi sve od sudstva do kriminalnih grupa na ulici. Kada bi se on plasio gneva i besa onih koje pljacka i jebe u mozak, a to sto psiho radi jeste jebanje u mozak, onda sigurno vazure i vucele ne bi ni postojale u takvom obliku. Zmija se u glavu udara, a ne u rep.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Vise nije pitanje kad ce da smene djukica nego, dal ce uopste da ga smenjuju?
Ispali od plzena, jebali nas cigani mozda treba i cukaricki ponovo u revansu pa tek onda da ode.. Evo ne znam
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kaže komentator na SOS-u, Bogosavac je odlično igrao, odlično se ubacivao, ODLIČNO čuvao Tošića...
E, nešto se mislim, jarane moj, al' se ti razumeš u fudbal i u Tošića, pa njega je nemoguće sačuvati iz slobodnjaka, a ovako, mogu i ja da ga čuvam, a ne Bogosavac...

Ima jos delova koji su mi se svideli, ali sa ovim se posebno slazem. `Ladno su cigani bili u pravu kad su rekli da nigde nije ni mogao da zabode ugovor, zbog toga sto nigde ne bi prosao pregled, osim kod nas. A ja se primio kao mladi majmun kad je dosao. Na kraju, ulio mi je samopouzdanje, sto rece kolega u postu, jer sam shvatio da bih ga i ja, sa svojih 40 i kusur mogao cuvati.
Isto ili slicno bi se moglo primeniti na jos nekolicinu mrsomuda iz sredine terena.
A na kraju, zahvaljujuci ostalima, shvatih da sam nepravedno optuzivao Sumu, jer ne vidim razlog da Jankovic i Tosic igraju minut vise od njega. Mozda bi covek nesto i uradio da je imao kontinuitet igara.
Kad rekoh kontinuitet, Djukic ima neki fetis 100% da mu se nikad ne zna prvih 11. Ko veze vise od 3 utakmice u prvoj postavi, da mu umre kucni ljubimac. I cini mi se da sto gore neko igra, to mu cesce pruza sansu. Da se ispravi, valjda, ko ce ga znati...
Vakulko, who the fucking is you?
I inace, sta je poenta nase igre? Zna li neko da mi objasni?
Ne znam zasto sam ovo napisao. Verovatno nije stetno. A ako nije stetno, mozda ce biti korisno, jebem li ga...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Čelnici Partizana odlučili da ne menjaju trenera posle poraza od Čukaričkog. Đukić će, kako saznajemo, voditi crno-bele najmanje do kraja sezone.

Đukić ostaje do kraja sezone!

Aj nek ti je sa srecom, prikane! Odoh da popijem jednu ljutu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Djukic je kao i ovaj mucenik danas sto je hteo da skace sa hotela u majici sa Vucicevim likom, sakrio se iza imena istog u jednom trenutku i sad je kao beli medved. To me podeseca na ono za ruske gulage i zatvorenike koji su tetovirali Staljina da ih ne bi tukli, isto mu dodje. Ali ocigledno je to sistem koji prija i koji prolazi, jer je Krstajic jedan od prvih javno hvalio Vucica e evo ga brat selektor reprezentacije bez 10 minuta fudbala kao trener. Vucic je postavio drustvo po ugledu na svoj omiljeni film, napravio je crveno belu pricu, mi ne smemo da zamenimo jednog jebenog trenera a ova ekipa sto vodi jug ne sme ni da zatrazi ostavku istog. Ako ljudi iz uprave nece da da nas spuste na nivo KKPartizan, morali su da reaguju jutros kad vec nisu jos u februaru. Ramadani vodi jebenog Djukica iz Partizana!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
+1 bio sam isto ubedjen da mu je neko od odabranih, uputio prijateljski savet da nije pozeljno da nastavi sa karanjem ciganke!
Jeste, otisao zbog satro ponude koja se ne odbija u jebeni Videoton, kako da ne.
Ko hoce da veruje da je bilo drugacije neka veruje, ja necu, nema sanse!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Vi morate razumeti sa kim imate posla. Ako na celu Partizana imas coveka koji od mladosti zivi na racun tudje nesrece poput Vucelica, Vazuru i njegovu sestru koji su zaposleni na grbaci naroda i pre rodjenja, profesionalne fudbalere Djukica i Ilieva... njihov mentalni sklop je potpuno drugaciji od nas, obicnog naroda. Njihov pojam morala je obicnom coveku neshvatljiv, ta ekipa ljudi se ne budi ujutru sa mislima o egzistenciji vec dekadenciji, nasa pravda i cast za njih ne predstavlja nista do trabunjanja beskorisne mase koja zagadjuje vazduh i planetu. Oni ne shvataju nase preporuke, dobronamerne savete, oni nas dubinski mrze i nesvesno preziru.
Nikada nisam bio za nasilje, pa nisam ni sada. Ali oni su rodjenjem, vaspitanjem i spletom zivotnih okolnosti odrodjeni od obicnog coveka sa kojim osim oblika nemaju niceg zajednickog i njih nikakva kriticka blaga prica sa nase strane ne dotice. Zato mora da se upotrebi verbalni malj od 20kg, i da se zvekne o njihove kokainom natopljene glave, tek tada cemo imati nepodeljenu paznju.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
i vucelic i svi oko njega su znali odavno da ove godine titulu videti necemo, a sada zadrzavanjem djukica na klupi rade na tome da je ne vidimo jos nekoliko godina.
eno vam markov interviju u zurnalu, kaze nece skorije u nas fudbal.
nece covek da aminuje cigansko vucic terziceve titule.
mi njih po broju titula nikada prestici necemo jer drzava to nece dozvoliti i to je tako
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Ja koliko sam uspeo da zakljucim, Vlada Ivic nece da preuzima ekipu dok se ne zavrsi sezona, zato i drze Djukica.
Vise nije stvar para koje treba Djukicu isplatiti, vec nece da prave jos veci cirkus da nas preuzima neko drugi ovih par utakmica koliko je ostalo do kraja.

99% sam posto siguran u ovaj scenario jer sve mi nekako govori da ce biti tako.
Ivic jos uvek bez kluba, sve se nekako namesta da nas on preuzme, zato je Vuletic i spomenuo veliku rekonstrukciju jer Ivic nece da preuzme ovaj cirkus od tima.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
То има смисла, али нема оправдања. Од овог циркуса мало је вероватно да буде већи. Можда да и дефинитивно испаднемо из Купа или доведемо у питање и саму Европу.
Ово последње би већ била врхунска уметност деструкције.
Ако не могу да реше тренера одмах или решење постоји, али неће сад да преузме клуб, онда нека води помоћни тренер.
Ово просто мора да се исече и прекине. Ако ћемо већ да потонемо, онда бар нека то изгледа као да тоне неко пловило, а не као цигла. И то посрамљена цигла.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
tacno, djukic je morao da bude bivsi, pa makar nas vodio pomocnik do kraja sezone.
ono govno cigansko ne mogu ocima da gledam, lose mi utice na zdravlje
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Djukic će 99% otići na kraju sezone ali to ne sme biti jedini odlazak. Potreban nam je total remont kluba, na svim poljima. Od igraca koji su igrali protiv Čukaričkog valja zadržati samo Markovica, Miletića kao backup, Djerleka i Pantića. Dodao bih da nam je i Tawamba bitan ali on očito više nema nameru sa ostane ovde iako je zahvaljujući nama postao reprezentativac.

Djukica neću da komentarišem, sve je rečeno. Totalno je izgubio kompas. Mislio sam da će se nekako sezona izvuci, da nešto možemo uraditi u playoff-u ali je sve otišlo dodjavola. Verujem da uzimamo kup i pored poraza ali to ništa ne menja u činjenici da Djukic MORA da ode. Svaka cast za Evropu iako ovde ima ljudi koji kažu da smo imali srece, laku grupu ili šta ti ja znam. To su naravno gluposti. Igrali smo 3 derbija i nismo dobili ni jedan. To bih mogao da oprostim samo u situaciji da nam je titula u džepu. Ovako... Tuga... Zalosni cigani se izvukose bez poraza i to samo zato sto ih je onaj napalio. I dalje tvrdim da pojma nemaju ali su dobili ovaj poslednji derbi da želju. A kad igrac Partizana ne pokaže želju u derbiju on nije uopšte igrac za nas.
Ilieva ne bih komentarisao nešto specijalno. Veliki Partizanovac, garantujem da greske koje je pravio nisu bile namerne. Želi dobro klubu, želi da se i njemu pozitivno priča i mislim da njega ovih promašaji sa igračima najviše bole. O njegovom statusu će nažalost odlucivati budale iz uprave pa možda i ne bih da ga menjaju jer će postaviti nekog fikusa.
Djukica sigurno treba menjati, ali na kraju sezone. Već sad treba dogovoriti trenera koji će preuzeti tim. Ali ono sto treba menjati, odnosno smeniti ISTOG MOMENTA, to je gospodin Željko Pantić a onog koji ga je doveo istamburati samo tako! Privatizovao je nas kanal i to je nedopustivo! Ono sto on priča tamo je sramota za sve kojima je Partizan u srcu jer malo malo pa nekog bivšeg igraca/trenera opljune, bez ikakve sankcije.

Igrački kadar... Hmmm... Cele sezone sam pisao o pojedinim imenima koja nisu za Partizan pa se ne bih ponavljao. Na tu listu bih još dodao Zdjelara. Taj momak možda jeste Partizanovac, lepo je to, ali šta je nama taj momak doneo na terenu? Agresija? Ništa! Kreativnost? Ništa! Pas? Ništa! Pa koji će nam?
Tomic na drugoj temi spominje Vakulka. Umesto koga da zaigra? Imaš Pantića koji je konacno prodisao i mora da igra jer jedini pokazuje da može i da zna. Zdjelar mora da igra jer je kao pojačanje koji je zamena za Evertona a daleko je od toga a treba reći da je Everton itekako limitiran igrac ali je nama bio srce tima! Njegova energija je zamenila sve nedostatke koje ima.

Uglavnom, za nama je jedna jako turbulentan sezona koja još uvek nije gotova a iskreno bih voleo da se juče zavrsila.

Promene nam trebaju na svim poljima ali s obzirom da živimo gde živimo, da državom (a i klubovima) vlada poremećena osoba, promene mogu biti samo kozmetičke prirode i ne vidim šta dobro može da se desi.

UPRAVA NAPOLJE!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@Stitarac

Nisam rekao da igra startnu vec 15’ kao izmena :D

Ma znam, hteo sam malo više da napišem obrazloženje oko Vakulka ali došli mi gosti pa sam skratio. Jebo ih onaj ko ih je zvao da dodju... Ali zabole me, gledam basket kao da nisu tu!
Ljudi, svakakvih sezona smo imali ali ni jedna mi nije digla pritisak kao ova. Besan sam konstantno, pobedili ili izgubili. To nikada do sad nije bio slučaj.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Znaci Iliev je veliki Partizanovac, pa mu je oprosteno sto nas vodi u ambis?
A umobolni stitarac djukic da nas vodi do kraja sezone, da vidi ako moze da nas ukanali do kraja, pa da ne igramo Evropu sledece sezone?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nije mu oprošteno ali se bojim da ne dođje neka obična figura umesto njega pa da nam Vazura onda vodi ceo prelazni rok.
Da, da ostane da ne bi neko nov postao omražen već za mesec dana posto od ove ekipe ne možeš dobiti leprsavost za dva treninga jer su svi u kanalu. Vlada Ivić mi je omiljeni lik, ugledao sam se na njega dok sam igrao fudbal, bio je ikona za mene a to je i dalje, pa neću da ga neko maze govnima zbog igraca koje nije on birao i koji su psihički u kurcu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top