Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kakav je to mozak, prosto je poludeo jer nije dao gol... a vodimo 3:1.
Ne mogu da se izražavam, da me banuju sad, kad mi se već sviđa ovaj novi forum :D

Ivanović odigrao majstorski, tačno mu je bio potreban period adaptacije, i sve je to bolje izgledalo iz utakmice u utakmicu u poslednje vreme. Kad je ušla lopta u gol za 1:1, znao sam da će dati još neki, ali i svaka čast za asistenciju za Bambija.
Bitno je da ulazi u šanse, da ne pada na svaki kontakt, ima tu fintu telom, 1 na 1, ne znam, ovako kao što je odigrao danas nek nastavi i biće baš dobro za sve... jbt, možda i pretekne padavičara u golovima do kraja sezone :D

Nemoj samo ovaj sad da ga pošalje na klupu, kakav je stručnjak, ne bi me čudilo.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Obzirom da znamo da "pojedinci" citaju ovaj forum, poruka za iste, tj., istog : panticu, prenesi svom drugaru ilievu da je on najveca sramota FK Partizan-a u novijoj istoriji...
Mene je sramota njegove sramote !!!
Doveo je milion skartova, doveo je strucnjaka na klupi-najvecu neznalicu i sabotera u istoriji kluba, garantovao je za onog centarfora, tj., fudbalera u pokusaju, a i druzi se s'tobom panticu...
Pored lopovsko-poltronske uprave koja ne sme da zucne dok nas kradu sudije i ceo savez, a ne sme jer i oni kradu iz kase kao nezdravi, vas dvojoca ste najvece sramote FK Partizan-a....
Verovatno mislite da je saboter uspeo da se zamaskira ovom pobedom ? Da nam zamaze oci ?
Skotovi, m'rs iz Partizana...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Dobro smo odigrali danas. Mozda nam je "novi" forum talija. :)

Kakav sprint Bambija kod treceg gola, kapa dole.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Nemamo mi toliko los igracki kadar, koliko Djukic ne zna to sve da ukomponuje i napravi hemiju. Ne igra nikad Soumah, sad nema samopouzdanja niti motivacije dok ovaj ne ode. Forsira se neka timska igra i kako trebamo da igramo kao ekipa, a uvek neko postigne gol kada individualno uzme loptu, pretrci i da gol, ili neki prekid. Mora da dodje novi trener, novi sportski direktor i da se ostavi kostur ekipe i da se da sansa Sumi, Markovicu, Djerleku, Jovanovicu, Dramanu, Vakulku. Ako ustanove da Vakulko i Draman ne prave razliku, prodati ih ili dati na pozajmicu. Da se prodaju Tawamba, Ostojic, Jevtovic, Miletic (levi bek), Jankovic, Vulicevic, Urosevic. Ekipa bi trebalo da izgleda ovako:

1678286_FK_Partizan_Beograd.jpg


Sta mislite?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Bas mi drago za Ivanovica, samo nek tako nastavi, za sad mi se bas svidja kako igra, ona asistencija za Tosica je bila vrhunska
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Tosic ima bolju statistiku nego sto sam mislio da ce da ima a opet igra daleko losije nego sto sam ocekivao. Dobra partija Ivanovica i nadam se da smo ovu cigansku filijalu izbacili iz evrope danas.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Ali da oni nas 'ladno odrade na sred JNA!!!! Poništen čist gol zbog "ofsajda" i još dve 100000% šanse prekinute zbog istog takvog "ofsajda"... je l' to beše sve isti linijski?!
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Odlicna utakmica danas, ali malo plasi ovakva igra, bojim se da ne zabasuri nedostatke koji su evidentni.
Tu pre svega mislim na vezni red i napad. Dok dobar “spic” nesumnjivo fali ovoj ekipi, pitanje je ofanzivni vezni red, Bambi se razigrao, kao i Djole Ivanovic, ali je veliko pitanje da li je to dovoljno da se udje u LE.
Djerlek i Markovic me odusevljavaju, ogromnu talenti, nadam se da ce napredovati.
Iskreno bih jako jako voleo da Pantic ostane da mu se da broj “10” i pozicija na terenu koja odgovara tom broju. (Da mi je ovo neko letos rekao da cu napisati verovatno bih ga pljunuo)
Iako nisam imao nista protiv broja 51 kada je dosao sada ne mogu da ga gledam, ocajan je.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sad sam video golove, srecni golovi nema sta.

Onaj drugi gol da zahvali stoperu radnickog, lopta mu stoji na 20cm od noge i ne izbija je, vec gleda u nebo. Prvi gol cista nafaka...








:D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.746
Reaction score
11.384
Локација
.
@Tomic11 Znam da se zajebavaš ali onaj okret licem ka golu pri prijemu loptu kod prvog gola ja nisam video dugo od nekog Partizanovog igrača
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Danas smo odigrali baš dobru utakmicu. Kad bi mogli da igramo ovako u kontinuitetu bili bi prvaci već u 20 kolu. To je i najveća mana Đukića kao trenera. Danas se videlo da će ciganska filijala biti jebana žestoko. Nikako ne treba, zaboraviti ovu krađu jer bi bilo lako pet ili šest komada. Ja sam zadovoljan, ono što sam poželeo to mi se ostvarilo. Čak kad je ciganska filijala povela, znao sam da ćemo izjednačiti. Baš smo dobro ušli u meč.
Krenuo bih od golmana, ovaj golman jest lud, ali ima muda, bio je jedan intervju sa njim i ono što sam prvo bio primetio je da nema nekoliko zuba u vilici. Sad znam i zašto, dva puta se danas bacio tamo gde neko ne bi poturio nogu. Ono što je još bitnije, ovaj dečko sa svim svojim nedostatcima je školovan golman, nije kao Kljajić, dečko sigurno trenirao odbojku pa se posle prebacio na fudbal.

Antonom danas veoma veoma dobra, bolji je trenutno od Miletića i Uroševića, danas se dobro ubacivao, a još bolje je čuvao svoju staranu. Danas su mu na pravdi Boga uzeli čistu asistenciju. Baš se popravio i fizički veoma dobro stoji. Mislim da bi ga trebali uzeti.

Danas onaj koji me je oduševio posle Ivanovića je Pantić. Odigrao je kao da ima 33 godine. Kako je majstorski pronalazio igrače, danas je manje grešio u predaji lopte. Čovek je prava desetka Partizana i njegova nadam se budućnost. Ima on to fudbalsko kefalo...

Mali Sveta, već sada vredi dobrih 7 miliona €, kako mi je lepo videti da zna da iznese loptu bez treme i straha. Što bi bilo normalno za njegov uzrast. Danas je nekoliko puta dobro pročitao igru cigana.

Jevtović je danas bolje odigrao štopera, neko gro utakmica kada je bio u sredini. Veoma zahvalan igrač, iako sam ga mnogo puta kritikovao, svaki trener voli da ima univerzalnog igrača, a Jevtović to svakako jeste.

Đerlek standarno dobar, čak se sve više i više oslobađa straha koji ima još u sebe. Mora da radi na fizičkoj spremi i da popravi šut.

Janković može da bude vrlo koristan igrač kada se spusti na zemlju, treba mu više utakmica da ulazi po 10 minuta, možda dođe sebi.

Ivanović radi ono što je radio Leonardo i Đurđević, i što se očekuje od njega, daje golove. Ima muda pa mu se to i vraća u nekim situacijama, onaj prvi gol, bi npr. #51 promašio ili bi se spetljao, ili mu se lopta ne bi dobro vratila posle odbrane Šaranova. Ima tu glad za golovima, hoće da postigne gol, čak i kada treba dodati, a danas je mogao u jednoj situaciji. Ima taj brzi dribling da telom praktično izbaci čuvara ispred sebe. Ne pada, ima snagu, dobar je. Ono gde treba da radi je to da mora da se vraća na sredinu i pomaže.

Tošić mi je danas bio bolji.

Najlepši momenat je šprint kapitena i legende Partizana u 75 minuti na kontru pri rezultatu 3-1. Samo što nisam zaplakao tu...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Tošić na 20 utakmica 11 golova, onaj širim ruke, hoću loptu, kad neko drugi da gol, ljutim se, na 25 utakmica 6 golova (penali se računaju samo kod cigana).

Zašto još uvek nije u Teleoptiku?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Đole Ivanović, bravo, samo nastavi tako. Hoćemo i Đoleta Jovanovića.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top