Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Nadam se da je Suma i ostatak ekipe u karantinu i da ce sutra ozbiljno izaci na teren ovima na megdan. Dosta ih je i od prosle sezone, znaju sta nas ceka, pa to recite i ovima sto su dosli.

I ja bih najradije vidio istu postavu kao protiv Madjara. A u Djukinu srcanost ne sumnjam ni najmanje. Pa onda je i ovu proslu mogao bataliti, ako bismo isli tom logikom. Dakle, daje jedan garant, a jos ako kome i asistira, odlicno.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
malo vremena je proslo jos su im svezi porazi iz rupe i sa finala kupa, jos im je sveza rana gubitka titule, jos im se prividja leonardo.. Sa druge strane isplakali su se posle krasnodara, emotivno ispraznili, mislima su u finalu LE.. Krenuce satro u bloku, dati nam loptu i cekati kontru, ukoliko nam daju gol tek onda ce nas napasti. Milojevic im je najbolji trener u poslednjih 20god. Moramo biti defanzivni i cekati sansu, 0:0 je aktivan rezultat, oni su bez snage poslednjih 10-15min tada ih stisnuti sa 3 sveza igraca tj izmene (Jovanovic, Ilic, Solomon ili Djurickovic).. Mnogo pametno moramo da odigramo da ih dobijemo sutra. U meso, jako, borbeno, sa mnogo lopti iza ledja njihove odbrane.. i nadam se iza snezane na golu
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Što reče Profesor, ili President, izvinjavam se obojici ali stvarno nisam siguran sada, kako je to lepo izgledalo u Mađarskoj kad je Uroš rasterećen, asistencija, pa jedan, drugi gol, dođu kao nagrada...
Nadam se da će tako biti i sutra!
U ofanzivni deo ekipe ne sumnjam, samo da im ne damo da se razmahnu, da im se skrati prostor, ali bez glupih grešaka na sredini, sačekamo svoje prilike, i možemo da ih odvalimo!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Ma samo na kontru sutra i nema problema....pustiti cigane da umisle da su ekipa i barselona u malom, a onda izgubljena lopta, kontra za nas i laku noc. Em su istroseni od osvajanja Lige Evrope em su pod pritiskom jer igraju kuci, a znaju kako je Nikolicev Videoton prosao....onog Nikolica koji ih je redovno karao
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.585
Djukic neka se ne zalece previse, koliko sam pratio ovaj smrad iz septicke oni se mnogo bolje snalaze kad ostane prostora pozadi i ovaj njihov Boaci najbolje igra kada ima prostora... Stanojeva cekalica ce dati rezultat... Ne svidja mi se ono "Mi smo Partizan, napascemo"... Utakmice sa Olimpijakosom i Videotonom su cist dokaz kako se srlja a kako se igra na rezultat...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Tek sad vidjeh da su nam dali samo JUg i Zapad. A i to pretpostavljma opet smanjeno maksimalno. Kad cemo se opametiti za ovo ciganisanje i da im slijedeci put skratimo sjever i samo njega i pustimo na njihov stadion?
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.585
Ako je sutra neko sa foruma na zapadu septicke jame, neka se javi na pp...
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Posle Milovog i Orbanovog čeda, sledi još jedna režimska kurva, najodvratnija od svih kurvi na ovom svetu. Za druge ne znam, ali ja verujem u naše momke, zaslužili su poverenje. Ciganšture još uvek slave, najveći uspeh u istoriji srpskog sporta i naroda, red je da im pokvarimo ''nacionalno'' slavlje.
 

Vladji

Početnik
Учлањен(а)
08.04.2016
Порука
73
Reaction score
4
Posle Milovog i Orbanovog čeda, sledi još jedna režimska kurva, najodvratnija od svih kurvi na ovom svetu. Za druge ne znam, ali ja verujem u naše momke, zaslužili su poverenje. Ciganšture još uvek slave, najveći uspeh u istoriji srpskog sporta i naroda, red je da im pokvarimo ''nacionalno'' slavlje.

Potpisujem svaku reč!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Tek sad vidjeh da su nam dali samo JUg i Zapad. A i to pretpostavljma opet smanjeno maksimalno. Kad cemo se opametiti za ovo ciganisanje i da im slijedeci put skratimo sjever i samo njega i pustimo na njihov stadion?

Možete karte za istok uzeti preko iticket sajta, najjednostavnije moguće, imate na temi za karte link, ostalo je nešto manje od pola za istok do juga, ajmo Grobari!
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Sutra im loptu sakriti na terenu, ocekujem od Jankovica najvise, i da im tavamba pomjeri guzove. 2-0 za nas ako Bog da :D

Grobari vidimo se sutra, userimo im se u njihovo slavlje.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Možete karte za istok uzeti preko iticket sajta, najjednostavnije moguće, imate na temi za karte link, ostalo je nešto manje od pola za istok do juga, ajmo Grobari!

Za koji god sektor na Istoku da se uzme neće biti problema. Čak je murija prošli put pitala ljude na ulazu za koga navijaju i slala naše ljude levo prema Jugu. Uzimajte slobodno Istok i vidimo se sutra tamo!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Sutra je 27.avgust,dan kada smo pre 14 godina ušli u L.Š. pobedom od 1:0.Ja za rođendan sutra ne tražim ništa više.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.515
Reaction score
23.461
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kad danas napunimo cigane, rasteracemo sve miseve i vratiti ih u rupe iz kojih su izasli prethodnih dana, pa posle nek proglasavaju i dan zalosti!

Govana na sve strane, ko da je pukla kanalizacija.

Partizane igraj i pobedi! :BB
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Napuštam peščane plaže i prelepe ruskinje
Plavo more, balgi vertar, mediteranske kuhinje

Nema šanse da bilo kakve romanse
Ugase užarene vatre slomljenog srca mog
Dolazim ti ljubavi moja, iznad tebe je samo gospod Bog

Dolazim ti Partizane, u poslednji tren
Da ti drhtim, vičem, kopam, znojim
Da te svim slomljenim srcem volim!
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Od tolikog Mediterana i divnih žena, ti nađe Ruskinje. E živote lutalico!
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Od tolikog Mediterana i divnih žena, ti nađe Ruskinje. E živote lutalico!

Bas. Mongolske kanistre votke zenstvenih poput morskog lava u menopauzi. Pricali mi drugovi koji jebu svasta da je kod rujki siguran znak orgazma kad bace peglu.

Inace nisam optimista. Pored standardnog maderasko udbaskog ludila, bojim se da djukic ne prodje kao nikolic protiv bas njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top