Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
istine radi, taj njihov koji je bio u sudaru sa Stojketom je bio u debelom offside-u kad mu je lopta poslata glavom, bio je usporen i zamrznut kadar na kraju utakmice, ali sudija nije svirao ništa jer pomoćnik nije mahao
bar nije napravio duplu grešku pa da svira taj faul kad je pustio igru posle neispravne pozicije igrača koji se aktivirao
U pravu si, u toku prenosa nije prikazan taj ugao sa ofsajdom, a nisam imao zivaca da gledam posle "highlights".
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
@zeko lopove ,

Pa to za finansije se zna. I kome da postavimo pitanje? Vučiću? Šta će da nam odgovori?
Naše je da budemo našpanovani svaku utakmicu svih 90 minuta i da svima jebemo kevu na terenu!!!

Ovi momci su pokazali xx puta da i nisu neki fudbaleri, ali su isto tako pokazali i na derbiju i na prvoj utakmici sa Bešiktašom da itekako umeju i oni da grizu!
Samo što oni to rade selektivno...
Ili samo kad misle da ih gledaju neki menadžeri...
Ili sve i da hoće, ne mogu tako stalno...

Ali nama sve to zapravo dođe isti kurac, kako bi se to na srpskom književnom reklo...
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Sto se mnogi toliko cude sto gani ne kiksaju nikad? Imaju skuplji tim od svih ostalih jsl ligasa zajedno i novac od sponzora koji je verovatno veci i od svih ostalih sponzorstava u srpskom fudbalu uopste kad se skupe ukljucujuci i nase. Da ne ulazimo jos u jacinu logistike i ostalo.
Pitanje ne treba da bude zasto ne kiksaju vec zasto su tako neproporcionalne finansije u srpskom fudbalu.
Ovo je suština i stvarno najveći problem ali ne smijemo zaboraviti da je jučer bila prva utakmica da sudija nije kardinalno pogriješio na našu štetu a zadnje 2 ciganske da sudija nije svirao nebuloze za njih... to baš pratim ,dali je to posljedica frke koju su digli Francuzi ili je rečeno dosta...vidjećemo kroz naredne utakmice.Velika je šteta što jučer nismo dobili da nastavimo seriju i da govnima dišemo za vratom... ali što kolega reče razlika u lovi je nenormalno velika i treba uprava da insistira na tome...ne samo Pantić već uprava treba da podigne glavu i kaže sve što i ptice na grani znaju...
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Pa će vučić da nam da novce:picka-ciganska:Jednom nam je dao dve leve noge, drugi put gol iz auta, treći put dva penala itd itd.
Očekivati milost od ovih zlotvora je ravno samoubistvu, mi smo klub koji je odavno bačen u jarak, razmontiran od strane suludog vladara i njegove bolumente. To ludilo ide u drugu krajnost, da čak i oni koji nazivaju vladara tiraninom brane njegove akvizicije u fudbalskom svetu ove nesrećne zemlje. Kako je ovo postala zemlja paradoksa tako smo i mi postali paradoksalni klub tkzv partizadoksal. Jedna od naših najvećih legendi sedi u loži sa kokezom i bata djorom i sve radi ne bi li mi bili u još većem kanalu nego što smo sad. Bombaš nam doveo dva najbolja igrača spartaka ali ih nije dovoljno oslabio jer nam zamalo ne isprašiše guzice danas tako da sigurno razmišlja kog još spartanca da dovede, sigurno ima materijala posle ove tekme. Nastavljamo sa paradoksima, pantić, borac za pravdu sa 20 000 pregleda od koga su pola musavci, onaj Partizanov vesnik ako se bavi kritikom fudbalske stvarnosti i ako se on kune u svoju nezavisnost pa majstore onda nazovi stvari pravim imenima. Po njemu deponija je oko Partizana, a unutar kluba cveta cveće i proleće. Kako vučić ima informer tako vučela ima partizanov vesnik. Nastavljamo sa navijačima, mi smo jedini klub na kugli zemaljskoj ili ploči, kako ko voli, koji trenutno ima tri ili više tribina, na svom ili tudjem stadionu. Još malo, neće karte u hramu da se prodaju za istok, zapad, jug i sever, već hoćete za kimija, alkatraz, janjičare ili ove pitome. Nažalost, ono što ozna rastavi to se više ne sastavlja. Jedino što je van paradoksa su istinski navijači ovog našeg slavnog kluba kojima je još uvek stalo. Treba da vidite lice čoveka koji ovde u inostranstvu na poklon dobije dres svog Partizana ili lice mladića, koji je pre par godina pikao loptu u Teleoptiku, kada mene ugleda u našem dresu pa poljubi grb ko da mu je brat rodjeni. Mene takve stvari čine srećnim, dokle to imamo, imamo čemu da se nadamo. Proćiće i ova tiranija, samo učite svoju decu da još više vole Partizan.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja ne znam što se vi čudite za stanje u FK. Ovako će biti dokle god bude bila ova vlast, samo nemojte da poredite fudbalere i košarkaše molim vas. Neko reče pod navodnicima košarkaši i fudbaleri. Za fudbalere se slažem da su pod navodnicima ali košarkaši tek počinju sezonu. A ovo je ipak fudbalska tema pa ću se njih dotaći. Ova ekipa Spartaka je protiv nikad očajnije Vojvodine izgubila a od Proletera primila 4 gola. Smrzao sam se, odvojio ceo dan bio gladan do večere ujedno i jedini obrok i onda vidiš toliku bezvoljnost nemoć. Pa ovakvoj ekipi moraš napraviti minimum 10 šansi i kad te ne ide da je dobiješ minimum 1 0. Znate kad kažu velike ekipe dobijaju i kad ne ide, na kvalitet a mi taj kvalitet nemamo. A ja da vas pitam pa ko ovde u nekom jačem Partizanu može igrati možda 4 5 igrača. Od tih 4 5 Stojke sigurno u prvih 11. Eto još da potpišu Miljkovića najveću kiksaru, sećamo se svi Genka.. Na zimu mora rekonstrukcija tima za leto i to 3 4 igrača koji pucaju od kvaliteta da bi na leto izgledali kako treba. A znam da smo u k što se tiče finansija, ne bi me čudilo da ovi igrači bojkotuju i da tako igraju loše što nisu plaćeni. Moramo biti svesni ako hoćemo igrati ovu lakrdiju od lige moraš imati timčinu koja će retko kad kiksati. I ne pominjite sezonu kad smo uzeli titulu sa Markom jer smo 2 puta bili bolji od cigana, a oni su se držali samo zbog pomoći Kokezinih sudija.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Samo je bitno da je Kosović korisniji od Sume ili bilo koji igrač. Zdjelar? Gospođica Pantić?

Žao mi je što sam potrošio pola vikenda za odlazak u Kulu.

Trenutno 3 navijačke frakcije koje boli kurac za Partizan i još gora uprava.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Goran Tomić
Uprava da odgovara dje je bacila dva miliona na onu prevaru od Sume, onda skoro milion nas je do sada kostao i #51. Da nam kazu kakva im je ovo Tumbina kombinacija Scekic. Da ne nabrajam dalje...

@zeko lopove
Zako sto se kod nas krade na sve strane. Prodaju se nasi klinci i dovode se poluamateri.
Dje su pare od prosle godine od LE?

Ciga i jesu govna.. Ali ko njima jebe mater. Sami smo krivi za ovo sto nam se desava.
Imamo tri frakcije navijaca eeeej bre, TRI.
Jug na derbiju polupazan, kakvi likovi tamo idu mene prosto sramota. Placaju ovim nesretnicima besplatno autobuse i sendvice samo da bi makar sto ljudi bilo na tom jugu. Samo da im tribina nebi pala, jer droga i ostali poslici oko obezbedjivanja splavova i ostalih majmuna mora da se odrzi.
A Kimijevi samo cekaju da preuzm tribinu. I cim je preuzmu omdah ce i oni u tal sa upravom, u to ne sumnjam.
A zabranjeni...oni cas hoce, cas nece na jug.. Nisu dovoljno parica dobili izgleda za prelazak tamo, kao zuto-crni momci sto su dobili...

Pun mi je k vise ovog sranja sto nam se desava oko kluba.

Mi smo se prije dvije sezone odje rasparavljali bre ko je bolji igrac Leo ili Djuka.
Pa smo vodili polemike kako jedan drugog ne podnose i sto se kao takmice ko ce biti bolji i ko ce dati vise golova.
Eeeeeej bre, a gledaj nam sada rasprave i polemike.. Tuga jbt, tuga
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ne bih se baš složio da smo sami krivi za ovo što nam se dešava.. to je kao da napises za bombardovanje NATO smo sami krivi , na većinu stvari u životu ne možeš da utices.

Ivica je sns obećao da napušta klub kada ostanemo bez titule , da li ga je napustio ili čeka zvaničnu dodelu pehara sns ciganima ?
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Ja bih ovde najmanje kritikovao igrace i strucni stab, nisu oni krivi sto ih je neko doveo u Partizan. Uostalom, koji fudbaler bi odbio Partizan ? Problem je druge vrste, a to je sto jos uvek razmisljamo kao da smo u socijalizmu.

Prvenstvo nam je u startu neregularno jer zvezda dobija mnogo vise love od nas, a mi od npr. Napretka. Nema sta vise drzava da dotira nikoga, ovde treba privatizacija i tacka !!! Dok se to ne desi imacemo neregularno prvenstvo, bicemo nekonkurentni u Evropi, stadioni ce nam se raspadati, imacemo profesionalne i placene navijace, uprave klubova ce dilovati drogu sa svojim dilerima sa tribina i mnogo toga jos.
Sada ce neko reci, kakva privatizacija ?

Eto, ja zelim milionera na celu kluba, a ne drtinu Vucelica, Vazuru i Ilieva. Hocu da u klubu budu Radomir Antic i Ivan Golac. Hocu moderan stadion, hocu titule, hocu majstore u crno belom dresu, hocu da stadion pude krcat, hocu da prodjemo medju 16 najboljih u Ligi Sampiona.
Drazi mi je bilo ko u predsednickoj fotelji od politickih poslusnika, dok se to ne desi bice ovako kako je sada...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Toliko o nasoj deci! Ako,nek ide! Pun mi je kurac vise nase dece!!! Koja bre nasa deca,sve sisica do sisice! Znate sta je Moreira za svakog od tih malih smradova? Zuka? Diara? Znate sta su oni za svakog od tih jajarica malih? E oni su nasa deca! Taj koji da sve od sebe za Partizan on mu je dete! A ovakve jajare nam i ne trebaju,dace Bog jednog dana da ne gledamo ni jednog pa nek igra 11 kineza ili crnaca,ako ce da daju sve od sebe i da ginu ako treba za Partizan,11 njih odakle god da su,koji ce da se bore do kraja a nece se prodati za saku eura i nov auto ili stancic,e to su Partizanova deca! Pa makar imali i 35-40 godina,nije vazno,opet su Partizanova deca. Za razliku od ovakvih sisica malih prodanih.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
... jos uvek razmisljamo kao da smo u socijalizmu.
...
Pa i tako i tako, samo što sam se u socijalizmu nagledao asova u Partizanu, a sad...
Nismo u socijalizmu, ali nisu ni mnogi drugi pa igraju fudbal - čak i oni što nisu nešto bogatiji od nas...ako ništa drugo, u stanju su da imaju tim u kome svih 11 igrača preore teren tokom 90 minuta svake utakmice...a da li je sve do Miše Filipovića, ili nije...opet nama dođe na isto...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Suma nece oprostiti ni dinar, to budite sigurni. Ne kazem da treba da oprasta, samo konstatujem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top