Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Двије шансе на читавој утакмици. Замислите стручњака који са екиппом која паркира аутобос на терен од метар ипо почиње са једним нападачем, са гомило играча који се не зна играју ли крилно или по средини.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kakva bruka,kakva mizerija...U 1-om kolu mi predajemo titulu ciganima.Stojke vec dugo prima glupe golove,1 sut-1 gol,ekipa nam je raspad,onu budalu na klupi treba poslati u ludnici.Upravo-Da vas jebe Vucic,da vas jebe sve,mater vam cigansku mrtvu jebem.
PS Zao mii je Ozegovica jer je ocigledno ono bio mnogo ozbiljan udarac u glavu.Nije imao pojma gde se nalazi.
I sad treba da cekam Jul 2019,sa nadom da ce pickousti debil konecno da resi da se ubije???
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Đukić je verovatno jedna od najvećih prevara na našoj klupi ali ruku na srce tim nam je užas .. kod mene jedino Rikardo dobija prelaznu ocenu.

Titulu nisam ni očekivao , niti je očekujem u narednih X godina sve dok je govno av na vlasti ,ali sam očekivao makar neku borbu. :/

Kakav užas
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Samo da nam strateg ne zamine sta cemo mi bez njega boljeg od njega nemozemo naci. More mrs u picku materinu svi .
Crkli majci bagro napredna
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ma kakva kultura za ovu gnjidu spansku raspalu. Jebem ti strucnjaka i ko ga dovede i mene samog sto sam se nadao i radovao na pocetku. Mars u pizdu meterinu iz Partizana slepcu i klosarcino. Ti nisi trener vec obicno govno koje samo smrdi pored terena. Jebem ti da ja crvenim i pucam sa zivcima zbog tebe. Jedno selo nas je dobilo slepce slepi. Kako ko dodje kod tebe zaboravi da igra fudbal. Uuuhhhh
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Nema razloga za paniku, Sutra potpisuje majstor Lola.

Zivote skote
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Prvi put od kad znam nijesam ispratio pripreme FK Partizan. Vjerovatno nista nijesam propustio. Jedino iznenadjenje za mene danas je to sto su Djuka i ekipa odmah krenuli u realizaciju plana, bez ustezanja. A i zasto bi se ustezali, pa za to su, jel' te, placeni?
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Automatizmi, okasionese, muda, bubrezi i jos po nesto se moze napisati o plesu uvezenom iz suncane Valensije. Ali
hajde, ipak, da sacekamo redovni komentar Zeljka Pantica u sklopu Partizanovog vesnika, pa da vidimo sta nam je ciniti.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Sistem u kome Sasa Ilic igra do 50e zadnjih 20 minuta...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.465
Reaction score
5.829
Локација
beograd
Objasnice vam pantic kako se dele bodovi ili kako je utakmica posle evrope uvek teska...
I opet ce doci ljudi na stadion nikom nista...
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Katastrofa, ocajni smo, igraci deluju na terenu kao razbijena banda, Djukic nema nikakav autoritet, niko ga ne jebe 2%. Sve je na silu i na divljanje, ja sam ubedjen da ovi igraci nisu bas toliko losi, koliko je Djukic u stanju da ih usere.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top