Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Bravo za borbenost, i cak neku smirenost u svemu tome, pogotovo za prvo poluvreme. Nervirala me neka kasnija zurba kad imas prazan prostor i vremena i ti zabrljas, ali vjerujem da je to do nedostatka kondicije. Zato Bato, cak i sa ovim igracima moze da se igra bolje. Ali mora da se ima kondicije. To mi je glavna zamjerka.

A oni su jadni. Jebem ti upravu ko je ispred nas i koliko nam bjezi. Pokazali su jedno veliko nista.

Momci, sad ste i sami vidjeli ko ce biti sampion ako vi ovako ne budete igrali svaku. Borbenost je pola posla, makar u nasoj ligi.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Kao autsajderi sto rece ciganska picketina cmiloje jebasmo im nanu naninu... Da nije debil iz Cokota bio pogubljen ovo bi bilo zavrseno 2:0 za autsajdere, ovako jebem vam mamu cigansku za vijek vijekova..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.428
Reaction score
38.093
Cigani nikada jači... kurton nisu imali. I opet bušan.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.948
Reaction score
7.958
Ugazili smo ih. Pojma nemamo, ali zaista mislim da smo bedni sa loptom, ali smo gazili svo vreme pa sta bude.
Imaju bolji tim a dobili su kurac.

Mrlju na derbi bacio glodjovic .
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Kada dovedemo krštenog kondicionog umesto mučenog Miše oraćemo ih u turbo modu 90+ ;) što se same utakmice tiče, neka smo mi njih prebili, kao što neko reče - kada strukturno budemo ličili na klub onda ćemo gaziti galaktikose i kvalitetom. Ja zadovoljan ovim danas
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Pobismo se, za mene dovoljno. Kondicija nam je na nivou na kom je bila pre 6 meseci, bolje da nisu išli na pripreme, zaštedeli bi pare. Ciganski tim je jedan veliki kurac, da onog majmuna ponovo nije zasralo dali bi nam gol prekosutra.
Naš tim je tragikomičan, šutnusmo li mi na gol danas? Teraj dalje, vučela je ispunio zadatak, prodaće našu decu zabadava da bi mogao da štampa svoje novine.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Zao mi je sto sam pogodio ovo za Pavlovica u glavu, mozete videti u postu mom prethodnom. Mirkovic kasni sa izmenom prvom za celih 5 minuta, Mirkovic ne menja Nikolica za Georgijevica npr i ne pokusava da uzme tri boda, e to me boli. O Grujicu, ciganima, komentatorima, pickama sa mozzarta i ostalim ciganskim portalima drugom prilikom. Imali smo ih, ovaj Partizan bez izmena, para, podrske politickih struktura, ujednjenih navijaca je imao ove kurvine sinove u dzepu ali jebiga. Prezivecemo i ovu vlast a onda cemo stvarno da zakljucamo tu prokletu rupu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kod 1-0 sam znao da necemo dobiti ako ne damo drugi gol relativno brzo. Pavlovic je za S.Markovica - Nesta licno.

Nemam sta da zamjerim nikome, volio bih da znam zasto Tosic nije dobio sansu da makar 20 minuta igra iza napadaca. Mozda nema snage da se vraca, ko ce znati. Kad imas Scekica i Zdjelara u 11 sve je jasno da od kreacije nema nista. Vratite na ljeto jebenog Sumu ako nemate para !!!
Jos u istoriji Partizan nije imao ekipu bez bar 2 solidna majstora na sredini, docekasmo i to zadnju godinu i pol. Tuga me hvata.
Da smo imali Vukica danas bi ovo dobili bez dileme. Napred Partizan !!

PS. Nikolic, Celavi, Pavlovic i Valiente kapa dole.
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
1. Lakat ciganskom broju 30 koji bira kada ce igrati utakmicu jer on jebe je najjaci utisak utakmice! NIKOLICU PRVO TI HVALA ZA OVAJ LAKAT ZA KOJI ZNAM DA JE BIO NAMERAN, A ONDA I ZA GOL cigansturama!!!!!

2. Batici alal kurac za oba derbija, kad su individualno duplo bolji od nas, kad ih sudije nevidjeno guraju, ti nalozis ekipu da im jebe majku na tarenu (dok ima snage, znaci za 70 minuta - kondicioni trener), i oba puta se samo na cigansku srecu i kradju provuku. I sad poredjenje sa likom iz jebenog Stitara gde 2 od 3 derbija odigramo kao najvece pickice.

3. Pavlovic ce biti igracina

4. Milioni, avioni, kamioni, lige sampiona kurci palci, oba derbija vodimo i razvalimo ih na terenu, toliko da im remi dodje kao porez ev:angry-smiley-002::picka-ciganska::angry-smiley-002::picka-ciganska::angry-smiley-002::picka-ciganska:
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Picke ciganske su se opet izvukle.
Zoran Bata Mirkovic ziheras.
Nikolicu u kurac te ljubim.
Ziveo Partizan.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Cestitam Bati i igracima, odigrali su i drugi derbi muski.

Zamjerka sto nije mijenjao vec oko 65 minuta, kada je trebao uvesti dva svjeza igraca jer mi kondicije nemamo.

Sve u svemu s obzirom na razliku u cijeni igraca koja je nikad veca, ovo je sacuvan ponos i sa te strane sam zadovoljan. Ceka nas jos jedan derbi u rupi.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ukupno 2 shuta u okvir gola.Jedna je uhsla.U drugom poluvremenu smo branili 1-0,nismo ni pokushali neshto ozbiljnije,nismo shutnuli na gol.Ako je neko zadovoljan ovom igrom-onda dobro,ja nisam.Imash -15 boda,shansu da odigrash utakmicu koja je njima nebitna,a za nas bitna-i mi odigramo ono shto smo odigrali.Zhalosno.Da su bar neka jaka ekipa...ali ovi cigojneri su mizerni.Onaj sudija smrdljivi nas je unishtio,seckao igru,dozvolio im da lezhe kao zhene,da OPET padaju kao epileptichari u shesnaesetniku(izvinjavam se epilepticharima),sve sumnjive lopte je davao njima...Da smo bili borbeni-jesmo,ali nije sve u borbenosti i zhelji.Ako je Mirkovicu ovo bio neki ispit-pao je.Nervozan je,borben je,srchan je,VOLI Partizan ali takav sam i ja pa nisam trener Partizana.Ova sezona je otishla u qrac,verovatno ce i sledeca...
PS Nashi navijachi su posebna pricha.Ako sam dobro video,mi imamo 4 frakcije navijacha.Plus ljudi koji su bili na Istoku.Ali i to je malo.Nama treba bar 10-11 frakcija,a idealno bi bilo da svaki Grobar bude sam svoja frakcija.Kada dolazimo na stadion da u jednom autu bude bar 3-4 frakcije koje se raspravljaju izmedju sebe...dok nas Sultan na vlasti zajebava i smeje nam se.
Kako god...NUSKNVP.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Odlican mec za Partizan ovakav kakav je!
Bata je odlicno spremio taktiku i postavu. Nema se sta zameriti njemu i momcima na terenu.
Nazalost falilo je snage i mirnoce u zavrsnici, mogli smo da prelomimo pre izjednacujuceg gola, ali sta je tu je.

Bata se pokazao na mecevima kad smo autsajderi i to je u redu, pitanje je (pod uslovom da se dovedu igraci) da li moze da napravi tim i igru koja pobedjuje.

I vazna poruka za sve ljubitelje Mistera Djukica, on bi ovo glat izgubio mozda i 3:0.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top