Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Последња измена од уредника:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.522
Локација
Nickname
Na kojoj ste tribini? 250 teško da bilo koja tribina trenutno ima.

Ono što ja znam oko 250 karata su kupili ljudi iz mog kraja. I to pre par dana. Ovo je malo okruženje i većina nas se međusobno poznaje pa je sigurno 100 ljudi neočekivano sprečeno zbog smrtnog slučaja. Svako je išao svojim prevozom pa stvarno ne znam koliko nas je iz zl. okruga na kraju tačno došlo. Cenim oko 100-150. Vrlo moguće da je bilo i manje od 100. Bilo nas je po zapadu i istoku. Baš mi je žao što se sve ovako izdešavalo ali da je iz svakog dela Srbije došlo po 100 ljudi napunili bismo stadion i frakcije ne bi mogle da pojačavaju na vučiću pederu ma koliko htele.
Govna lopovska nek puše kurac!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.947
Локација
Beograd
Šta pričate bre, gol je bio čist kao suza. Sad gledam snimak i čini se kao da nije, ali bio sam na zapadu tačno u liniji gola i bio je 1000 %. Na centar je pokazao pomoćni sudija i to sa pravom. I na derbiju sam bio na istom mestu i lepo se videlo da ono nije bio gol i da je Stojke odbranio, a sad je lopta prešla liniju.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Šta pričate bre, gol je bio čist kao suza

Mislim da si promasio poentu diskusije... To sto nam "razbojnik Nikolic" sudi utakmicu na nacin da samo sto nije postigao gol za nas licno on, govori koliko smo moralno posrnuli. Neko ce reci, da nam nameste narednih 10 utakmica, ne mogu da isprave sve stete protiv nas, ali valjda partizanstina podrazumeva da treba gordo ziveti. I ja sam bio na stadionu, suprotna tribina i mogu da ti kazem da se malo ko (ako iko) obradovao golu/pobedi. Da li je zaluzeno ili nezasluzeno, to je najmanje bitno... Celokupan ambijent je mucan, u ocanjno i pre svega neregularno takmicenje, kome smo i mi ovim veceras dali dodatnu notu...

Tuzno je sve to...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ko nije bio danas na stadionu a nije imao neko valjano opravdanje za tako nesto treba da ga bude sramota.

Trenutno daleko zivim.. Ali i da sam bio na Komandi i da sam imao vremena, opet nebih isao. I nije me sramota.

Ovima na terenu i u upravi treba da je sramota. Svim njihovim radnjama su doveli do toga da nas ima jedva hiljadu na stadionu.


Ako se vec nece na proteste onda da se pozove na bojkot fudbala. A ne da GTR poziva na stadion..nego neka pozove na bojkot fudbala.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
O ovome od danas imam ja neke stvari ,,na lageru,, ali sada bih samo o jednom. Nešto slično već sam pomenuo na temi o Teleoptiku.
Pogledajte sledeću fotografiju, ali dobro je pogledajte:

Pa dobro, ljudi, na koju stranu mi uopšte napadamo?!
Ako nekome nije jasno, ovo je prvo poluvreme, fotografija snimljena sa Istoka, napadamo sa leva na desno, tj. ka Severu...
Ali ono što meni ,,bode oči,, na ovoj fotografiji, i od čega mi se ,,želudac prevrće,, na utakmicama, i zbog čega vičem na igrače to je ovo ,,alibi,, pokazivanje rukom Šćekića u fazonu, nemoj meni, nemoj napred, ima onaj mali tamo pozadi, daj njemu...
I?
I onda će valjda ,,Mali,, da je vrati Stojketu koji će valjda da nam ,,organizuje napad,,...
Ej bre!!! Golman da nam organizuje napad?!

Šćekić ima ,,hektar,, prostora oko sebe, nikoga pored da mu diše za vratom, i umesto da zna gde mu je koji igrač, da traži loptu, da osvoji koji metar prostora ka napred (ne lično, nego dodavanjem lopte), on ,,napada,, ka Stojketu?!
Ovde je imao prostora da traži i da dobije loptu, i da je odmah prosledi onom saigraču napred na našoj levoj strani, i onda taj tamo može da ,,povuče,, bar još 10 metara, doda nekome, itd. - i nađemo se na 30m od gola protivnika što može da bude opasno po njih...
Ali ne, mi igramo ,,na sigurno,, tako što loptu guramo na 30m od našeg gola...
To bre nije fudbal, to nije Partizan, to nije ništa!
Da ne govorim da je čista glupost da ti je ,,sigurno,, kad je lopta na 30m od našeg gola umesto da bude na 30m od njihovog...e to je meni sigurno.
Šta li Savo Milošević misli o ovome, ja ne znam, ali voleo bih da ga pitam.

Ako Savo traži od Šćekića da gleda u Stojketa pola utakmice, onda piši propalo, a ako ne traži, zašto mu onda ne kaže da prestane više da napada ka našem golu, i da počne da napada ka protivničkom!

Naravno, nisam tako glup pa da ne vidim da Šćekić nije neki majstor sa loptom i da svakako ne može da bude neki vajni organizator igre, ali bar je dovoljno jak da može svaki put da loptu bapne 40 metara unapred ako ništa drugo, pa nek ide na njihovog golmana, našeg napadača, u aut ili gol aut, samo da idemo KA NAPRED!
Jer, to je fudbal, a ovo ,,unazad,, - NIJE!!!

I hvala tom istom Šćekiću za pobedonosni gol (valjda je lopta prešla crtu, nadam se), ali to ne znači da je oslobođen od obaveze igranja fudbala.
U Partizanu je.
A Partizan kakav god da je, ima još uvek bar to ime koje obavezuje na neki minimum fudbalske igre.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ovi nesposobni ljudi iz uprave koji do juce nisu mogli ni za 1% da ublaze teror i silovanje od strane sudije, sada su odjednom postali toliko mocni da celu stvar okrenu za 180 stepeni?
Ovo sto se desilo juce, mislim na blago navlacenje u nasu korist od strane sudija, je samo uvertira, t.j. alibi za pokolj sto nas ocekuje u revansu protiv radnickog od strane tih istih sudija.

Prezivljavamo kao klub verovatno najtezih godina u nasoj istoriji, gde nas sam politicki vrh sistematski sahranuje, i ja sada kao navijac Partizana, dok je takav teror u punom jeku, i u sezoni u kojoj su nam sudije direktno oteli 15+ bodova, treba da se stidim zbog toga sto nam je sudija, mozda, ali, samo mozda, poklonio dva boda?

I, od kada je to postalo popularno biti objektivan i realan na forumu, do skora, takvi forumasi su bili zestoko vredjani, pljuvani i etiketirani kao cigani.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.618
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Pa dobro, ljudi, na koju stranu mi uopšte napadamo?!
Ako nekome nije jasno, ovo je prvo poluvreme, fotografija snimljena sa Istoka, napadamo sa leva na desno, tj. ka Severu...
Ali ono što meni ,,bode oči,, na ovoj fotografiji, i od čega mi se ,,želudac prevrće,, na utakmicama, i zbog čega vičem na igrače to je ovo ,,alibi,, pokazivanje rukom Šćekića u fazonu, nemoj meni, nemoj napred, ima onaj mali tamo pozadi, daj njemu...
I?
I onda će valjda ,,Mali,, da je vrati Stojketu koji će valjda da nam ,,organizuje napad,,...
Ej bre!!! Golman da nam organizuje napad?!

Ovo je i meni bas upalo u oci. Mislio sam i ranije da Scekic nije za Partizan, ali posle tog trenutka sam poceo pomno da pratim svaki njegov potez.
Decko nema veze sa ovim sportom. Milion promasenih startova, izgubljenih lopti, skrivanje od lopte, tehnika ne postoji.
Nije dobar u kvarenju protivnicke igre, ali zato je ocajan u kreiranju igre svog tima.
"Lola" je za njega doktor fudbala licno.

Jos jedno zapazanje, koliko puta je Pavlovic morao da igra i levog beka juce, to je nedopustivo. Urosevic retko bio na poziciji levog beka, a opet u napadu nista korisno nije uradio . Skoro sam ga pohvalio da je odigrao najbolju utakmicu od kad je u Partizanu, ali izgleda da se to desava jednom u godinu dana.
Sehovic za njega doktor fudbala licno.

Scekic i Urosevic glavni krivci sto je Napredak u svakom svom prelasku na nasu polovinu, dao gol ili napravio ozbiljnu sansu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top