Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Ekipa deluje jako, ali realizacija je užas. Ne samo napadača, već generalno celog tima. Ovde bi jedan Cleo odveo ovo na +5 razlike
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ako se po jutru dan poznaje...
Meni ovo deluje vrlo tanko. Bolje je nego prosle sezone, ali ipak ne verujem da je ovo ekipa za velike domete.
Imamo gomilu igraca na nekim pozicijama sa kojima ne znamo sta da radimo (napadac, levi bek) nemamo igrace ne nekim pozicijama na koje pokusavamo da neke uguramo (levo krilo)
Rikardo - deluje solidno, danas ga nije hteo gol, brz je jak i posticice verovatno nekih 10ak golova mozda i 15 sa play off-om. Ofanzivniji od Tavambe ne bih rekao da je neka top klasa, ali u svakom slucaju pojacanje.
I dalje mislim da nasi igraci ne znaju sta treba da rade i kako da dodju do gola, da je to stihijski kako im u trenutku dune, i da ne postoji sistem.
Suma - spremniji je i bolji nego sto je bio. Za poziciju levog krila i dalje nije narocito koristan.
Kada nas napusti Jankovic bojim se da ce i desno krilo ostati upraznjeno koje cemo krpiti nekim improvizacijama.
Nikolic - dobar igrac, ume mnogo, ne bih sada prognozirao njegov ucinak, zaista nisam siguran ali svakako ne ocekujem nista spektakularno.

Sve u svemu moje misljenje je da nismo znacajno jaci nego prosle sezone, da igru nismo znacajnije unapredili.
Sto se predvidjanja tice, sa ovakvom igrom u napadu, ne ocekujem ulazak u grupnu fazu LE, takodje ne ocekujem ni borbu za titulu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.453
Локација
.
Poenta pripremne utakmice nije da usereš protivnika sa 5:0 nego da se ekipa istrči i pokaže ono što ume ili ne ume. Protivnik je danas bio takav da se trčalo samo u jednom smeru, nisu nam zadavali puno problema pozadi tako da ne znam baš u kakvom smo stanju defanzivno jer smo u prethodnoj sezoni bili katastrofa. Meni malo bode oči to što nemamo igrača koji zna i sme da pošalje loptu napred. Celo prvo poluvreme se svodilo na bespomučno dodavanje do besvesti, šansu napravimo tek kad damo dugu loptu u prostor. Ipak bih ja sačekao da se ekipa kompletira i na prvoj zvaničnoj utakmici da vidim kako to deluje, za sada je sve to jako nedefinisano.

E da, zaboravih da napomenem da je Suma bio veoma dobar. Osim onog pokušaja duplog pasa sa sudijom stvarno mu se ne može ništa zameriti.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Veoma podseća na prošlogodišnje pripreme. Ponovo bezopasni preko bekova, Janković standardno, Zdjelar izgleda previše pod utiskom svetskog prvenstva, dosta šalje lopte unazad. Suma dao gol, ali nema on snage za duele, a nema ni brzinu. Definitivno je promašaj za veliki novac koji je plaćen. Ostali, meni manje-više ok.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Veoma podseća na prošlogodišnje pripreme. Ponovo bezopasni preko bekova, Janković standardno, Zdjelar izgleda previše pod utiskom svetskog prvenstva, dosta šalje lopte unazad. Suma dao gol, ali nema on snage za duele, a nema ni brzinu. Definitivno je promašaj za veliki novac koji je plaćen. Ostali, meni manje-više ok.

promeni avatar molim te, barem do subote :)
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Meni se svidja kako igra Kosovic i Djerlek je bio dobar, po meni je bolji od Sume. Ali svakako ovaj sistem bi mi imao smisla samo kad bi u spicu bili Tavamba i Rikardo.
Voleo bih bar jednu da vidim u veznom redu Zdjelar, Kosovic i ispred njih Pantic.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Bio na utakmici. Jankovic isto davi loptu,Suma ima zelju,Nikolic,Rikarado ok,Ozegovic sto pre da ode.
Pitao Djoleta Jovanovic i kaze 99% ,da odlazi ,da mu je zao te da mu je zelja da se vrati u Partizan
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nikako nemamo igrače za 4-4-2.
Ne može nijedan par igrača koje imamo da drže tu sredinu... stvarno nekad izmišljamo toplu vodu.

A ovo danas, jbg, prva prijateljska, složio bih se sa Džinom, videćemo kad budemo igrali protiv ekipe koja može da nam napravi problem pozadi...
Ima ko da da gol, a opet ni Ronaldo ne može da da koliko mi nekad možemo da primimo, pa da vidimo i sa Rumunom i ovim Špancem na šta će to da liči, ako se izbori za mesto pored Ćele i Mitrovića, ne znam.... :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.845
Kako je Djukic video tekmu? Jel zadovoljan prikazanim? To je ono sto ocekuje?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
ako budemo igrali sa dva igraca na sredini, Pantic i Zdjelar ili bilo koja druga dvojica, prolazicemo kao i prosle godine...
mi nemamo igrace za 4-4-2, to ne vidi samo neko ko ne zeli da vidi

To je ono sto sam ja hteo da kazem.
Neko ko je procitao moj komentar pomislio bi da smo danas lose igrali, iako danas nije bilo uopste lose, ali sistem je isti kao onaj prosle sezone koji nije valjao.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ahahahah, ja to nisam ni primetio covecee :D :D
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
znaci, zaista...
majko moja, da li je moguce da toliko ne moze da iskontrolise ponavljanje tih reci... mada je to stvar inteligencije i rada na sebi, a nas "strucnjak" je vrlo radan...
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Prva utakmica - prelazna ocena.
Honved nije neozbiljan protivnik, naprotiv, dobiti prvaka Mađarske iz 2017. godine i učesnika evrokupova ove sezone u ovoj fazi priprema, u prvom test meču je ipak pohvalno.
Za bolje utiske, treba sačekati još par mečeva.

Utakmica juče je odigrana pred stotinak gledalaca, a nekada je Honved bio među najjačim timovima u Evropi, na Stadionu JNA se tiskalo 55-60 hiljada ljudi na prijateljskoj utakmici sa njima, ekvivalent tome bi bilo da nam sada gostuju Barselona ili Real Madrid, s tim što je tadašnji Partizan dobio Honved i mogao da parira najvećim sastavima na starom kontinentu.
Srećna, zlatna vremena.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.453
Локација
.
Jel postoji neki fizioterapeut koji pregleda igrače pre potpisa ili je to samo fraza koju koristimo da se predstavimo u javnosti kao ozbiljan klub?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top