Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Svaka čast za pristup. Za ove što se žale za kvalitet utakmice, pa šta ste očekivali kad smo igrali protiv bunkeraša koji su se dobrih dvadeset minuta izležavali i trudili na svaki način da sjeckaju igru? Stvorili smo veliki broj šansi, morali smo dati više golova, ali kako smo izgledali prošlih utakmica ovo je super. Treba nam trener koji će igrače konstantno održavati ovako našpanovane i koji iole zna fudbala, nama fali samo motivacija, želja, trka, borba! Poseban pozdrav za cigansku ćelavu pičketinu od trenera uz želju da ti četrnaest protivničkih igrača opšti sa užom i širom familijom!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ljudi jel vi shvatate da smo igrali protiv Dinama iz Vranja i da smo skoro celo drugo poluvreme imali igraca vise?! Kakav god bunker da su igrali,morali smo da ih razmontiramo,ako ne pre,onda makar posle crvenog kartona. I sta sad kao nesto novo je da neko u ligi igra bunker protiv nas? Cemu se ja uopste nadam dok je ovaj diletant na klupi......Slazem se da treba biti optimistican,ali ja u ovakav Partizan ne verujem. Kosta me mnogo zdravlja i zivaca,pa neka neko sad kaze da sam cigan,briga me. Treba biti realan i pomiriti se sa cinjenicom da je jos jedna sezona bacena u vodu,osim ako se ne desi nesto epohalno,pa senjor napokon bude nogiran.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Pobeda zaslužena ,posed 75 % ali jalovo.
Jalovo zbog veznog reda koji je u očajnoj formi.

Pantić, Zdjelar, Kosović , Djerlek totalno van forme , Janković i igra nešto ali nervira njegovo padanje bez potrebe.
Saša Ilić sa 2 pasa uradi više nego pojedinci za 5 utakmica.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@CrazySerb
Niko ne priča o rezultatu, nego o igri. Imali smo što se tiče igre mnogo lošijih utakmica, bez šuta na gol...
Ja sam prvi rekao da je bilo korektno, ali da smo igrali protiv amaterske ekipe.
Recko seljačina, dva crnca debila i još 9 likova koji ne znaju da trče. Kad kažem ne znaju da trče mislim da nemaju tehniku trčanja, onaj što je ušao sa klupe skakuće na prstima, onaj jedan vuče noge, dvojica se povređuju sami. Super Liga, šatro profesionalni fudbaleri, ej...
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Bolja igra nego prosle nedelje,mnogo sansi masimo,imamo problem u zadnjih 20 metara to je ocigledno
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Zato sto nekom tako odgovara,nema tu mnogo mudrosti. U interesu drzave radi se protiv interesa kluba. Svako ima neki zadatak i sve je dobro organizovano. Djuka ocigledno treba da dovrsi zapoceto i da nas dokusuri. Malo nam je bila jedna sezona propasti i nazadovanja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pobijediti 1-0 Dinamo iz Vranja koji igra sa 10 igraca je bruka. Pored debila na klupi imamo i debila sportskog direktora koji ne razumije vaznost dovodjenja snaznih igraca u ligi gdje se igra bunker. Sut van 16 da se konzerva otvori je misaona imenica.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
DjTBnAEXcAAJDU0.jpg


Za Recka seljačinu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nadam se da su ovi sto su navijali za Dinamo zadovoljni izjavom ovog vepra sto ih trenira.
Vala bas.Pravi primer smrdljivog navijaca kluba Milicije.Bezobrazno celavo cigansko djubre.Rece svinja "Partizan igrao sa 14 igraca".A prosle nedelje okezen,veseo i nasmejan daje izjavu na stadionu Rajka...Stoka.
Od 16 kluba drze 14,u klubu nam ciganin Djukic i SNS u Upravi,Pretsednik(Premijer,Patrijarh,Muftija...) ona retardirana budala sa ludim pogledom i mi ocekujemo da igramo normalno prvenstvo?Nikolicu treba dati orden sto je uspeo da uradi ono sto je uradio.SF.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Djukic je ovom pobedom sebi kupio jos neku nedelju na klupi Partizana valjda nece jos dugo.Kada na vreme ne das gol a imas 14 suta u gol I igras sa ekipom debitant u ligi slabog kvaliteta nazalost dobices komentar da igramo sa 14 igraca I jos sto nije rekao I pobedu da nismo zasluzili. Igraci I nisu toliki krivci za bledo I bezidejno izdanje krivica je najveca kod sportskog direltora ili bivseg bombasa I trenera koji vodi tim. Ipak nasi su zelim im puno srece u cetvrtak bice tesko ali optimista sam u dalji prolaz.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Prvo svako ko moze da gleda utakmicu i navija protiv Partizana ne moze sebe da smatra navijacem Partizan i tacka. Obicni sebicni prezervativi koji u stvari navijaju za neku svoju izmesljenu verziju kluba i ako stvari u stvarnosti ne ide kako su zamislili onda se i njihova imaginarna ljubav gasi i dolazimo na pravo stanje stvari, a to je da ih u sustini zabole muski polni organ za Partizan.


Licno mrzim menjanja trenera jer sam misljenja da su treneri uglavnom zadnja karika koju treba menjati ako stvari ne idu kako treba, ali u ovom slucaju ne vidim drugo resenje nego da nas gospodin Djukic napusti jer ovo ni na sta ne lici. Pri tom iz aviona se vidi da tu ima nekog stofa, da ne fali puno da se stvari pokrenu, ali ne ide pa ne ide. Mogli smo danas pobediti i 5-0 to ne bi promenilo stanje stvari jer je igra bila katastrofa. Toliko nepotrebnih kontakata, toliko muljanja, toliko usporavanja, pasova tamo gde ne bi trebalo da idu, bespotrebnih okretanja strana,... Prvi put kada je Djukic dosao doneo je moderan fudbal, brzinu, guranje lopte napred, brze oslobadjanje, proboj po krilima, lake i pokretne napadace, italijanski stil igre bekova,... Ovo sada sto igramo je susta suprotnost toga, previse "tehicara", premalo fizike, previse igranja po srediti, previse kontakata, nekonkretni pasovi, spora igra do te mere da uvek napadamo postavljenu odbranu, a tu prolaza nema, a onda iz takve igre ostavljamo previse prostora za protivnika da nas napadne na nepostavljenu odbranu, svaku sansu koju napravimo pravimo posle greske protivnika, u drugacijem slucaju ne mozemo nista. Jedna jos jako bitna stvar nemam prekid, a zna se da to resava ovakva prvenstva kao nase, nemamo slobodnjak, nemamo korener. Koliko puta su nas samo cupali Neca Tomic, Djordjevic, Leonardo i drugi u situacijama kada ne mozemo da probijemo bunker.

Ono sto nama treba je neko ko ce da dodje i postavi igru onako kako su igrale sve reprezentacije koje su dogurale daleko na svetskom, a to je cvrst vezni red povucen blize sopstvenom golu koji ume da igra fudbal i omogucava brzo transformaciju i napadacki red koji "leti" po krilima, koji ulece u sredinu u prazan prostor, zajedno sa uigranim prekidom i specijalistom za slobodnja to je jedini nacin da se pobedjuje u modernom fudbalu osim ako nisi Barsa ili Mancester siti pa da imas 11 majstora i mozes da kontrolises loptu i pas 90 minuta.

Sto se tice danasnje utakmice silovanje sa srecnim krajem, nista vise, nista manje, imam osecaj da svaki igrac osim Valentea igra na pogresnoj poziciji. Ovakvu ekipu kakva je Vranje neki drugi Partizan bi pregazio bez da se oznojimo, a Djerlek i Kokir recimo mi mogli da odigraju nekih pola sata bez pritiska i da steknu mnogo znacajne minute. Da ne pricam to sto smo imali igraca vise 35 minuta. Vezni red od cetiri igraca istog tipa i istih karakteristika je u startu veliki hendikep. Rikardo nije los igrac, ali pri ovakvoj postavci nevidljiv na terenu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Prvo svako ko moze da gleda utakmicu i navija protiv Partizana ne moze sebe da smatra navijacem Partizan i tacka. Obicni sebicni prezervativi koji u stvari navijaju za neku svoju izmesljenu verziju kluba i ako stvari u stvarnosti ne ide kako su zamislili onda se i njihova imaginarna ljubav gasi i dolazimo na pravo stanje stvari, a to je da ih u sustini zabole muski polni organ za Partizan.
.
Neko ko je bio na vise stotina utakmica i menjao sve moguce prevoze da bi dosao da gleda voljeni klub svakako ima pravo i da iskaze svoje eventualno nezadovoljstvo,kao sto sam ja u ovom slucaju! Imajuci u vidu da je nama iz unutrasnjosti svaki mec gostovanje,koliko je vremena,novca i odricanja potrebno da bi se sve uskladilo to samo mi znamo! A vi mazohisti svakako mozete da uzivate u spektakularnim izdanjima naseg kluba i dok je takvih "navijaca" mi bagru nikad necemo isterati iz kluba,a potrebne su korenite promene,nadam se da ste bar toga svesni,ma koliko pokusali da ubedite sebe da ste veci navijaci od nas koji umemo i po neku kritiku da uputimo i izrazimo sa punim pravom svoje nezadovoljstvo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top