Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Hocel ko i mene da plati? Taman da pokrijem putne troskove iz Republike Srpske do BG. :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Suma se plasi da igra, stalno cuva noge, a cuva i sebe od gresaka i zato retko preuzima odgovornost za konkretizovanje akcija jer je navukao strah prosle sezone koja mu je bila bas traumaticna zbog povreda. Mozda je onaj Suma iz Slovana bio ozbiljan igrac ali ovaj Suma je po meni skroz druga licnost sa slomljenim fudbalskim karakterom i mislim da je ocigledno da se nikad vise nece vratiti na fabricka podesavanja. Jednim delom je kriv Suma, a drugim mozda i vecim delom nas trener koji je njega i sve druge razmazio i omlitaveo svojim pristupom i u tom nedostatku prave motivacije Sumina fudbalska licnost je nestala....sama cinjenica da je na treninzima najbolji (po izjavama nekih igraca ako se dobro secam), a na utakicama jedan od losijih ili potpuno beskoristan dovoljno govori o tome koliko je Suma nesposoban da se nosi sa bilo kakvom vrstom pritiska..... Ukratko - karakter nula....bas kao i njegovom treneru
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Suma je po fudbalskom znanju jedini koji moze Kapitena da pogleda u oči u ovom Partizanu. Druga je stvar sto je dunster na klupi.
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
Za Sumu je i mučeni Iliev rekao da to nije to i da se zajeb'o. Šta ima dalje da drvimo oko njega. To što zna da žonglira i ima možda nekakvu tehniku koja je ne primenljiva na teren ga ne čini igračem. Pri tome nema 20god pa da se nečemu nadamo. Suma je velika sramota za Ilieva, jer on reče da ga je pratio dvije god.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Suma je plaćen 1,6 miliona, Nemanju Mihajlovivića smo prodali 1,7 cini mi se. Od Sume imamo očekivanja kao da smo ga platili 10. Jbg tržište ne griješi, druga je stvar što smo mi Sumu čak i preplatili s obzirom na njegovo stanje u tom trenutku, zbog fantastičnih pregovračkih sposobnosti naših kadrova.

Ali ja sam takodje misljenja da je suma u ovom Partizanu najbolji igrač poslije Marka Jankovica, kako obojica izgledaju vidimo i sami, a za to je zasluzan genije na klupi.

Ako uprava stvarno misli da je genije na klupi dobar za Evropu, neka se kolektivno samoubiju kad ne udjemo u grupe i rijesen problem.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Koja bi postavka igraca po vama bila idealna, u odnosu na igrace koje imamo?
Bas sam pokusao da sastavim, moram da kazem da je zeznuto, imamo i nemamo krila, imamo i nemamo zadnjeg veznog :S
Svi kao mogu vise pozicija da igraju, a ne mogu nijednu kasvetno :D

postavka.png
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Shodno karakteristikama, definitivno sistem 4-2-3-1...
Nekom logikom stvari to bi ovako izgledalo:

GK: Stojković (bez premca), zamena M. Jovičić
DR: Enache, zamena Vulićević
DC: Marković i Valiente, zamene Miletić i Ostojić (tanka rotacija)
DL: Šehović (kad već boljeg nema onda neko perspektivan), zamena Urošević (tanko, mada sam mišljenja da dečko zna fudbala ali ne snalazi u sistemu Žikice Španca)
DM: Zdjelar, zamena Lola (tanko dosta, treba još jedan zadnji vezni)
CM: Pantić, zamena Kosović (tanko...)
AMR: Tošić, zamena Ivanović, tu je i mali Kokir
AMC: Soumah, zamena nemam pojma ko bi to mogao osim Saleta ili malog Đerleka
AML: Janković, zamena Nikolić/Đerlek (Zakarić, ako dođe)
ST: Ricardo Gomes, zamena #51 (tanko...)
 
Последња измена:

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
@JasminaT

Nije ovo vezano za vecerasnju utakmicu, vec za celu sezonu. Predstoji nam teska borba, mi nemamo iskristalisanu niti formaciju, niti ko gde igra :)
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
596
Reaction score
216
Локација
Dire
lineup.png

Evo do sada sam mislio da mi možemo i da sastavimo pristojnih 11 dok nisam video...da zapravo i ne možemo...Tošića nisam svrstao jer jednostavno nije nijednu utakmicu jaču koju smo igrali odigrao na bilo kakvom nivou (eventualno da zameni Jankovića padavičara jer ovaj ne može duže od 45 minuta da trči). Soumah jako kritičan sa Kosovićem (zapravo nemamo zadnjeg a Zdjelar je dečko toliko neozbiljan da dođe mi krivo što su Jevtovića prodali). Vulićević bi se menjao sa Enake (za sada nije me kupio čovek)..Ilić umesto Sume zadnjih 10-20 minuta...A sve bi bilo lakše kad bi Ivanović konačno proradio što se tiče napada....sve u svemu veoma veoma tanko.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Necu imati pristup internetu narednih 12 dana, bicu odvojen od sveta, nadam se kad se vratim za 12 dana da ce trener biti bivsi, da ce sa njim neko iz uprave biti bivsi i da ce onaj padavicar biti bivsi igrac.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.329
Локација
Žrnov

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ne znam zašto svi, kada sastavljate timove, se držite ove jedne formacije ko pijani plota :)
Formacija 4231 je pre svega za jako balnsiranu ekipu sa brzim promenama u defanzivi i ofanzivi....sve ono što mi nemamo :biggrin:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
@Drug 022

Pa zato sto jedino preostalo je neka asimetricna formacija :)

Koja formacija je po tvom misljenju bolja?
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
ne znam, možda "prevaziđena" 442, sa kojom je nejaka Švedska došla do 1/4 finala SP, 532 je takođe vaskrsla u evropi zadnjih godina...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top