Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Da li je moguce da jedan profesionalni fudbaler ne moze iz kornera da dobaci jedva do prve stative...i da li je moguce da njega neko pusti 3 kornera zaredom isto da uradi..pa majku ti ostao bi mi posle treninga jos 3 sata ako treba dok ne naucis..pantic
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kako posluješ tako ti se vraća, ne možeš u Evropu bez krštenog igrača“, glasila je druga poruka na Jugu.

Kakva podrška za igrače. Vređaju ih sopstveni "navijači" na stadionu. Drugo je što mi kukamo ovde, a drugo je poruka na stadionu i zviždanje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.110
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала
Isti oni sto se ne petljaju u rad uprave, isti oni sto ne zele da se bave politikom na stadionu.
Ma sta pricate.
Da nece jos poceti skandirati i vucicu homoseksualce.

I nista mi gore nema pored "i kada ne budes prvi ti" kada jos nije sve gotovo, i ovo melodicno pjevanje "uuuppravvvaaa napoljeee".
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
685
Reaction score
4.533
Локација
Kosovska Mitrovica
A gde je, i sta radi Iliev Ivica? Kakve mi ''fudbalere'' imamo u timu, cast izuzecima.
Koliko je samo mucno gledati ovako nesto. Koliko smo samo staticni. Da bi neko da se krece, da potrci malo. Ma jok, lagano se hoda. Uglavnom, trebace nam dosta zivaca u narednom periodu.

Ej, mi cuvamo 1:0 protiv Backe! Daleko bilo.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Malopre se ukljucio u prenos... oko tri 'iljade ljudi maksimum.... i treba da nas jebu....
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Kako se ovi nasi "dripacki" ponasaju, ne mogu da shvatim... ne pamtim da sam ikada video ovako nesto... sve je to ok, tuce te suptilno, pa mu vratis isto tako... a nama je disciplina toliko u kurcu da je to neverovatno... natrpasmo se kartona od "dripackih fazona" i simuliranja... ja to vidim kao klasicnu nemoc pojedinih da se nadigra i nadjebe protivnik i da se bude mangup na terenu u fudbalskom smislu, pa onda daj da se laktamo i sutiramo kao drvosece... ne znam kako Bata i Gordan trpe ovakve pojave u ekipi...
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname
Ova utakmica je bila rak za oči. Sabotaža.

Jedino pozitivno je pobeda i onaj start Miletića.
Sve ostalo negativno. Neke igrače bih pozvao u Zlatibor, trebaju im redari i sakupljači lopti.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja ne znam ljudi moji sta je ovo. Pa nekad bi ovakve ekipe ispratili sa minimum 3 4 gola razlike. A sad mrsavih 1 0, od svega ovoga rezultat je bitan. Ja se nadam stvarno da cemo za vreme mini pauze popraviti fizicku spremu. Odraditi rezultatski Proleter i onda na mezimicu rezima na krv i noz. Bezobrazno, tuci ih, trkacki ih presisati jer nazalost igracki ne mozemo. Trnava je primer kako se moze igrati sa njima. Ja ne znam sta vi mislite al po meni Pantica bih stavio na zadnjeg veznog a Zdjelara na klupu. Jankovic ce se nadam se oporaviti do Proletera a malom Sehovicu brz oporavak!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Kako se ovi nasi "dripacki" ponasaju, ne mogu da shvatim... ne pamtim da sam ikada video ovako nesto... sve je to ok, tuce te suptilno, pa mu vratis isto tako... a nama je disciplina toliko u kurcu da je to neverovatno... natrpasmo se kartona od "dripackih fazona" i simuliranja... ja to vidim kao klasicnu nemoc pojedinih da se nadigra i nadjebe protivnik i da se bude mangup na terenu u fudbalskom smislu, pa onda daj da se laktamo i sutiramo kao drvosece... ne znam kako Bata i Gordan trpe ovakve pojave u ekipi...
Sindrom malih igraca iz malih klubova ,a nema ko da ih nauci sta je Partizan .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top