Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.259
gde ti ode sine.... ja da vidim da mi igramo fudbal pola sata a ostalo mrsimo muda, ja bi pevao...


ruku na srce ovaj krs od ekipe stvarno ne znam ko bi doveo u red
o savi sta reci... on je vec bivsi
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
3h niko ništa ne piše, toliko se bitan događaj desio.

Oće bit Savo dobar trener? Oće kurac!
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
FSS objavio koliko koji klub novca isplatio (ili duguje) menadzerima. Navedeni procenti o platama igraca:

Musa zaradjuje 366 000 godisnje po FSSu a Ricardo 562 000. I onda sto propadamo....
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Sta da pisemo, kad smo oatali bez teksta...
Šlag na torticu je tekst iz mozzarta, o transferima u FK Partizan. Tacniji naslov bi bio "...o KRIMINALU u FK PARTIZAN".

Narkomancina (nekada idol Juga, iliev) i svinja debela na poziciji Direktora FK PARTIZAN vazura, uz aminovanje tucača kafanskih pevačica na poziciji Predsednika FK PARTIZAN vučelića, nas je unakazio. Mada je to preblaga reč...

Obzirom da se tako ponasaju prema (izvinjavam se svima na trenutnom svojatanju) mom Partizanu, red bi bio da "padnu maske" i da se stvari, a i osobe, nazivaju pravim imenom.
Em žive od ogromnih para na ime plata u FK Partizan, em ga pljačkaju... E pa, ako nista drugo ne mogu da uradim za moj Partizan i da mu pomognem, bar mogu da, osobe koje se izivljavaju u FKP (pisem osobe, jer to nisu ljudi), nazovem pravim imenom i kazem ono sto jesu...
Evo teksta :
https://www.mozzartsport.com/fudbal...snje-337-500-evra-neto-ndzaiju-246-795/323017
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Musa je još jedno mitsko biće koje obitava u našem klubu.
Kada će više doći kraj takvim igračima.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jasno je kao dan da takvi igrači takve plate ne zaslužuju i da se neko ugrađuje u njih. E sad imena tih zlotvora treba javno objaviti kojima nisu dovoljne sopstvene astronomske plate.
Edit: Musa je menadžerska prevara koja je prošla očigledno u Partizanu ko zna da l je uopšte profesionalac, ja ne znam to samo kod nas može igrač da prođe lekarske povređen..
Ja bih bolje skauting odradio, 3 igrača na naše tri deficitarne pozicije koje sam tipovao na početku sezone kao naša pojačanja su glavni igrači u prve dve ekipe.. Ja ne znam da toliko loš skauting imamo da čak ni igrače iz jsl koji su jeftini ne možemo ubosti a što ja kao amater vidim prosto za neverovati. A koliko vidim za nezamenljivog Kosovića navodno treba stići ponuda Trabzona šta li oni vide u njemu ili je to još jedan naručen tekst? :) Takvog igrača bih razmislio da l bi uzeo za lokalnog trećeligaša.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa izvini al po čemu to Musa zaslužuje platu od 250 hiljada evra godišnje? I da li misliš stvarno da se neko nije ugradio u njegovu platu? Pa čoveek nije odradio u prolećnoj polusezoni trening kako treba, takav igrač iz takve lige plafon od 50 do 100 hiljada godišnje da ima imalo mozga u upravi.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Trener je osnova svakog timskog sporta.
Igrače možemo, naći ovakve, onakve, kvalitetne, nekvalitetne, ali i sa krš igračima može da se uspostavi određena hijerarhija, sistem.
Pa i kad igramo nerešeno u jsl, da to ima obrise.
Kod nekih trenera je i Predrag Luka izgledao upotrebljivo, a nekima ne bi ni Leonardo pomogao.

Ne mozes naci kvalitetne igrace ako nemas pare, a nekvalitetnih imamo koliko hoces.
Sa tim nekvalitenim su vec 2-3 trenera pokusala nesto pa su uveliko bivsi treneri.
Od tih neresenih u JSL i obrisa nemamo nista, Partizan uvek ide na prvo mesto, a ova selekcija je daleko od tog 1. mesta i ako nemamo nekog ko ce doneti pare za kvalitetna pojacanja, dzabe i Ferguson, kao sto vec rekoh. Milosevic nije selektirao ovaj tim, nama su preeeeko potrebne pare i samo pare pa tek onda mozemo da pricamo o treneru i novoj selekciji tima.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jovancic, Drincic, Randjelovic sve su to igraci koji bi doneli kvalitet a na Randjelovicu bi i zaradili. Moze se uzeti kvalitetan a jeftin domaci igrac. Za strane igrace i nekog mozda naseg sto igra preko treba novca. Dao sam samo par primera igraca ima tu jos al dzabe kad nema struke. Nisam od onih koji pljuju unapred, nista ne ocekujem od Save tj nista ne ocekujem od ove uprave niska su mi ocekivanja nastavicemo mucenje i u sledecoj sezoni dok ih ne oteramo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Onaj Musa ima toliku platu?? Ovo što je nama Iliev napravio nećemo godinama moći da regulišemo. Tragedija.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Podrska za Milosevica, iako smatram da se morao dovesti iskusan strucnjak. Sto se tice Muse, pa taj nije imao ni 100 000 evra godisnje u Norveskoj, a ovde nece primirisati ozbiljnog fudbala za 250 000. Ivica nas je ojadio.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pored Stojanovića i Ostojića koji su dovedeni kao kondicioni treneri pogodite koji je danas čovek bio na treningu? Pitanje za milionera, ovo više nije smešno već tragično. Čim je taj čovek zaslužio i zadužio klub da ne može otići iz njega..
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.447
Reaction score
12.044
Локација
Beograd
Mora neko da bude zaduzen i za pilates...Dajte Misi Bilju,neka se vezba na njoj,a ne da nam igraci trce kao zene...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Oj, oj...
Misa je zasluzio i zaduzio, ima prvenstvo prolaza.
Ti cekaj svoj red! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top