Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Svakog treba da bude sramota ko pljuje na Saleta. Sta ste vi ocekivali da ce im sve po spisku pa nije on navijac vec igrac. I to igrac u poznim godinama koji zna da svaka njegova rec ima neku tezinu, sportsmen je veliki. Odmerena izjava.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Da su psihodelije bile iskrene u svom pozdravu Sasi Ilicu, bez doskocica i podjebavanja, kapa dole..ovako?
Nije trebao ni da ih komentarise.
Kada se odaje zasluzena pocast, posle svega, to izgleda ovako :
9c633481e80c52c1cf8575b154b79926570151b9.jpg

A ne mogu da pronadjem grobarski transparent,tada zvezdinom igracu Viloticu koji je bio tesko bolestan.
" Vilota izdrzi"
Bez spominjanja kluba, klubastva ili "duhovitog peckanja".

Srednji prst da decu rezima, nismo isti!
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Navijac Partizana NIKAD nije ravnodusan u pogledu rezultata koje postize Partizan. To je aksiom.

Pa brate, ocigledno da jesmo do neke mere ravnodusni, cim nista niko ne preduzima. Evo, niko od nas kurcom ne mrda. Samo seremo po forumima i to je to. Jeste, pogadjaju nas ovi rezultati. I sta mi radimo povodom tih losih rezultata? Nista, bukvalno. Hteli to neki da oriznaju ili ne.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ma nismo ravnodusni, ali smo, izgleda, svi svesni da je napravljen "sistem" kojem mi, obicni smrtnici, ne mozemo nista...
Placaju tribinu (juznu, a kako neki pricaju placa se i ekipa sa istoka) i tu je kraj svih nasih zabluda da mozemo nesto da menjamo. Mozda je i bolje da se ne skupljamo po tribinama, jer bi moglo da dodje do sukoba izmedju nas obicnih i ovih placenih...
zeka i bjeka su negde 2006...2007 prestali da placaju, tj., druga strana je davala vise i tribina se okrenula protiv uprave. Treba nam lik koji ce davati vise para, ali je i to sad tesko, jer pored para, tribinu drzi "drzava"...policija koja jedina ne vidi i ne zna da diluju drogu, sudovi u kojima nikako da dodju na red predmeti protiv vodja tribine itd...
Mislim, tacnije, ubedjen sam, da promene u klubu, ali promene kakve bi mi zeleli, promene kojima ce FK, a samim tim i kompletno SD Partizan krenuti pravim, boljim putem, moze doneti samo neko ko dugo nije u Srbiji, i pri tom ima mogucnost da ga "cuva" neka ambasada....Ruska ili americka...
Sve ostalo je kozmetika i mazanje ociju...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Tmurno je ovo vreme...

Stojim posle drugog gola onako na zapadu, gledam one egipcane na tribini i dole na terenu, ugledam Kebu sa uradjenim obrvama u situaciji kako se podrugljivo smeje Partizanovcima dok zele da probiju ogradu i nekako hvatam sebe da po prvi put u zivotu stojim potpuno ravnodusan posle izgubljenog derbija i shvatam da grobarski mazohizam poprima neke nove dimenzije. Razmisljam da je lepo biti i u ovakvo vreme uz Partizan jel ces pamtiti u neka bolja vremena, kako je bilo kada smo bili na samom dnu a i radost sama po sebi ce svakom malom pobedom biti trostruko veca. Ja evo ne mogu da zamislim, kakva eskalacija osecanja i ludila ce biti, kada Partizan bude samo imao priliku nekoliko kola pre kraja da se jos aktivno bori za titulu, a to deluje tako daleko trenutno. Prema tome, glavu gore Partizanovci, Grobari, Simpatizeri... uz Partizan uvek ide pozitiva!

Sto se tice transa za Saleta, ja sam to shvatio kao deo celokupne slike severne tribine te veceri jel je svaki deo 90-minutnog performansa bio u znaku slavlja i samim tim se iskoristila prilika da se Sale vise pecne, nego pohvali... zato i ono ziveli ima smisla, al mozda i gresim. Imam generalno svoje misljenje o tome, da li im se treba zahvaliti za bilo sta ali Saletu ne bih da zamerim.

Nase 3 frakcije... sta reci... ne bih stvarno ovaj put toliko opsirno o tribini. Velika vecina je tamo svesna i sama svega kada vidi slike, dzabe upisi na forumu i prebacivanje odgovornosti na ljude koji nisu dosli. Jedino bi ovaj put iskoristio priliku da Kimija i kompaniju pitam gde je mozak kada bacate baklje na decu na zapadu, gde uzgred veliki deo na tom delu tribine navija za Partizan. Uvek sam za pozitivan haos, al ono je sve samo ne grobarski.

Sam fudbal i fudbalere necu da komentarisem, jer ponovicu: Mi smo zasluzili njih a oni nas. Tu se svaka prica zavrsava, do daljneg...

VOLIM PARTIZAN!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.334
Локација
Nickname
"Svi se pitaju da l' sam normalan što bodrim ga i protiv Lučana", ide pesma.

Došli smo do levela da se večeras direktno borimo sa istim tim Lučanima za mesto koje iz cenjene srpske boranija lige vodi u kvalifikacije za ligu Evrope.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kakav je sunovrat Partizana za dve godine najbolje svedoči sledeći podatak: maja 2017. igrao je protiv Mladosti za šampionsku krunu, prošlog maja za pehar Kupa Srbije, a maja 2019. ne igra za trofej nego za mesto u kvalifikacijama za Ligu Evrope!? Deo teksta iz cigansporta. Da li su ovi momci sposobni da zavrse prvenstvo bez poraza sa sve 4 pobede ili bar 1 neresena i 3 pobede videcemo. Na stranu uprava, katastrofalna sezona, to sto 90 posto ove ekipe ne zasluzuje da igra u crno belom dresu, danas ipak moraju dokazati da imaju nesto sto se zove ponos da uprljaju dres znojom, klizecim startom da pokazu da ova lakrdija od lige gde se namesta kako bi nas izbacili totalno iz kvalifikacija (ne kazem da imamo iole solidnu ekipu o ovome ne bi pricali).
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Samo treba još više voljeti Partizan !!! Gazimo danas Neškove pulene kao plitak potok... veoma važna utakmica.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Utakmica koja je pokazala koliko je Danilo Pantić beskoristan igrač. Taj momak ništa ne zna, a glumi da zna.

Majstor u usporavanju napada.

Utisak meča:

Miletić osvaja loptu, predaje je Tošiću. Miletić koristi posljednje atome snage da istrči uz desnu aut liniju, otvara se veliki prostor. Tošić vuče loptu negdje malo preko pola, pravi zaokret i vraća loptu štoperu, iako mu je Miletić skroz otvoren na desnoj strani za povoljnu akciju i eventualnu priliku za kreiranje gol šanse.

Kakav je to paradoks, šta je tom čovjeku u glavi bilo kad bira tako glupo rješenje.
Nekad imam utisak da se oni takmiče između sebe ko će gluplji potez da izvede.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jel moguce da je onoliko vode bilo u prvo pol? Jel toliko padala kisa prije meca?

Inace sto se tice fudbala, tugica. Izgubih vrijeme gledajuci amatere.
Nama gol nije dao samo onaj tim koji nije imao sut u okvir gola.

Ne zna se jel nam tuznija odbrana, sredina ili napad...

Sto se ticr navijaca...ja sam iznenadjen onolikim brojem. Ocekivao sam max 500, kad ono ipak 1000.
Tuzna tribina okacila trans "uprava napolje"...ne znam, meni je sve postalo smijesno.

Toliko su mi sve obesmislili da mi je smijesno postalo vise sve vezano za ovu muku oko fudbala.

Mi se kao borimo za evropu. A ako prodjemo drugo koliko kvalifikacija ubijete me!

Ps...penal je taman bio kao sto ga je Rikardo dao.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Naljutice im se gazda.
A Partizanovci navodno pjevali "Tomislav Karadzic jedan je od nas" :pop
I kod nas bi glavna parola trebala da bude "da ovi odu, a da se oni (takodje lopovi) ne vrate".
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pravi naziv za nase fudbalere je rekreativci. Svega 3 4 bih zadrzao za sledecu sezonu. Otarasiti se stranaca koji ne predstavljaju nikakvu razliku, igraca koji ne mogu vise igrati ozbiljan fudbal, takozvanih talenata uglavnom skoro celu ekipu. Ali ja uopste njih ne krivim jednostavno ne mogu biti ljut kivan na nekog ko je limitiran ne znaju ni oni zasto su tu. Sistem se pravi godinama, godinama je nas klub radio po principu talentovani momci iz omladinske skole, bivsi igraci koji znaju sta znaci klub i ubodes sa 1 ili 2 stranca i imas uspeh a onda su se pojavili ovi poltroni i unistili sve cega su se uhvatili. Unistili su ono od cega je nas klub ziveo omladinsku skolu, Teleoptik evo ispada iz prve lige a mladje selekcije ne briljiraju. Al dobro ovo sve sto pricam se moze resiti u razumnom vremenskom periodu ako postavis strucne ljude kojima su ruke odresene da normalno funkcionisu da se ne guraju mamini i tatini sinovi. Dokle ce igrati oni koji ni u svojim godistima nisu bili glavni igraci? Ali opet glavni problem je u necem drugom, samo bezveze se nerviram dokle god je ova vlast nama ce biti ovako isti djavo da l je vazura ili nedic u klubu, nama je ljudi polupani vucelic na celu sportskog drustva i fudbalskog kluba ej o cemu mi da pricamo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Nije navodno nego su pevali Toletu nekoliko puta. A jug uprava napolje i malo po gmazuri, vuceli, čak su i profesora potkacili. Dve loze od centralne iglica sedi sa nekom "svojom ekipom" . Majko moja kakve su ono glavudze oko njega, nije ni čudo što vidja zmajeve...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Статус
Затворена за писање одговора.
Top