Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Sada imamo i njega i Ivanovica izgleda.
Trebaju nam za nasu ligu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Za Pesukica je Vule doktor fudbala i sad sa 34 godine a bice i sa 37, steta sto nije prosao pripreme. Imati samo Miletica kao desnog beka koji je po karakteristikama vise stoper nego bek je samoubistvo u danasnjem fudbalu, nije celavi Azpilikueta ili Karvahal pa da moze da igra svaku utakmicu po 90 minuta tokom citave sezone.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nadam se da je ovo samo činjenje usluge Vulićeviću da bi bio koliko toliko ok spreman, kako bi našao novi klub uskoro.
Pešukić ono što je odigrao protiv Rada uopšte nije bilo toliko loše, za našu ligu i protivnike tipa Rad sasvim ok. I on i Vulićević su neozbiljna priča za Evropu. Da li će Pešukić napredovati ili će na zimu tražiti još nekog desnog beka (plus moguća prodaja Miletića) to se ne zna. Svakako Vulićević je poslednje dve sezone daleko od korisnog igrača tako da na njega ne treba ozbiljno računati.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Jel ima bre u omladinskoj skoli neko ko preti da postane iole ozbiljan desni bek?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.620
Čini mi se da nije bilo, evo snimka cele utakmice:
 

Gagić

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
17
Reaction score
28
Локација
Blok 45, Novi Beograd
Dali je ova informacija istinita ili lazna, navodno Partizan prodao Filipa Stevanovica za 21.000.000 evra, a cisto za Rartizan ide 16 miliona evra. Ako je ovo istina ima uprava kluba da mrsi brk jos jedan mandat.
Ne nasedajte na ovakve gluposti. Ovi kikiriki portali bi svasta dali za klik.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Hoce li FK imati kakvu prijateljsku u Bijeljini na ovim kratkim pripremama ?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија

Послушајте ово. Мислим да ниједан циган не би могао да овако маестрално састави два минута говора! Поздрав за овог пилота Гробара! Свака част!

 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Ova pauza je dosla u pravom momentu. U celom ovom cirkusu u ligi koji nam se nametnuo i uzdrmao ekipu sa zdravog fudbalskog koloseka desi se eto i prekid u pravom momentu kao da Bog porucje "borite se mislim na vas", a vesela utakmica sa Vodojazom i odlazak na mini-pripreme je samo jedan dodatni plus u ovom momentu i prilika da igraci sakupe snagu za ono sto ih ceka, a ceka ih nemlosrdna borba pre svega na mentalnom, a onda i na svakom drugom planu i siguran sam da cemo jos bolje izgledati nakon ove kratke pauze jer do sada nakon svake pauze Savo, strucni stab i ekipa pokazuju rast i napredak.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo, prodati ga za recimo milion - glupost.
Drugo, zašto bi neko pravio fiktivni ugovor i podizao cenu, to niko ne bi popušio od kupaca.
Treće, ako mu ugovor ističe u junu, ne može on da igra preko leta bez ugovora.
Četvrto, zašto nema opcija da ostane?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sumu bih produžio i prodao na leto. Igrač labilne psihe, koji da sutra ode Milošević i dođe neki drugi trener ko zna kako bi igrao. Za milion evra ili malo jače bih se udarao u dupe, a isplatio se nekim golovima. Zašto bi neko produžavao igrača od 28 godina a da nije kvaliteta Natkovog? Igra super u ovoj sezoni jedan je od boljih ali i jedan je od plaćenijih u ekipi i normalno je da je jedan od boljih. Voleo bih da igra još bolje u nastavku ili da nastavi u ovom ritmu pa da i mi i on naplatimo to. Da mi je samo 2 prelazna roka da dovedem strance profila koje ja želim isplatili bi se već ulaskom u grupe i pobedama u njoj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top