Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Njih ce sigurno biti sutra vise, al ne od prvog minuta nego od 15tog npr kad tekma vec traje.
Stanoje nece izvesti ekipu u 15tom minutu.
Ako nas dobiju - Stojkovica ne pozdraviti, ne penzionisati - OTERATI

Kapiten Partizana ne daje takve izjave!

Stanoje ako posle toga pobedi! Dici mu spomenik u prirodnoj velicini, za zivota, ispred JNA
Alo izgubi, jbg, ispasce budala!!

Mi smo Partizan! to znaci da nismo dzvedzda, nismo cigani, mi smo Partizan!

Napred Partizan!!!!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Samo ako se procita interpretacija Stojkoviceve izjave od strane nocinarskih govana. Nije bas inteligentan i elokventan, ali je to receno u sasvim drugom kontekstu...

Ako se nesto treba oduzimati, a treba, to je akreditacija za razni novinarski sljam koji se mota oko kluba.
Al to ako nekad opet budemo ozbiljan klub.
Sve to stoji, ali baš je morao upotrijebiti riječ "silujte"? Svaki put kad da izjavu, usere sa nečim, a dobro se zna kakvi su novinari i da će jedva dočekati takvu nekakvu riječ ili frazu.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.404
Reaction score
3.287
Локација
Tamo gde su Grobari
Rekao je „žargonski rečeno” tako da ne pravite slona, poslušajte/pogledajte izjavu, zajebite ciganske medije većjednom. Koga boli kurac šta ti kreteni misle o našem igraču?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
samo da ne gledam LM uopšte ili makar ne na mestu glavnog napadača i meni top oko sastava
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Натхо са пар теледиригованих додавања може ршум да направи ако Холендер или неко други не проспу тај пас.....цигани још нису ни свесни да играју са нама сутра, виси им над главом као камен од 2 тоне то морање да крунишу ову сезону дуплом круном, под гадном су пресијом свевидеће око великог им вође их посматра. Ми одавно нисмо били овако лоши али ако наши офанзивни играчи испоштују пас Натха свашта може да буде, то је човек који сутра неће имати конкуренцију на терену и од њега зависимо, ако он буде прави ући ће Дунав у уши циганима.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
to slobodno otpisi. meni je ista misao bila na umu pred prosli derbi, I nakon tekme me je totalno ubedio da on ne moze biti TAJ.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.650
Локација
Tamo gde si ti!
Neće biti 3-4 komada u ciganskoj mreži.
Ali biće 2 :)
Jović ih načinje, Markec zakucava.

Mi da smo kao naši stari, ne bi svršavali na izjavu Stanoja da će izvesti ekipu. Nego bi se nacrtali ispred rupe i prešli u vođstvo po broju ludih glava na tribinama!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Izaći sa mudima do poda i preorati rupu , okrvaviti kolena , svaki duel ići jako , ne na nož , nego na bajonet oštro i Grobarski iz inata svima.

Oslabljeni smo bez Sume , nedostajaće dosta ali borba breee .
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jako i u meso, od prvog minuta agresija mora biti na nivou.

Jojic, Markovic i Natko ne smeju zajedno u startnu.
Rizikovao bih i poslao bih na teren ovu postavu:
Stojkovic, Miljkovic, Sveta, Vujaca, Urosevic, Zdjelar, Scekic, Natko, Jovic, Holender, Stulic.

Golove postizu Holender iz kontre i Jojic iz prekida. Navijacki, sto se kaze, dijametralno suprotno mojim strepnjama.

Ajmooo crno-beli!
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
771
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Teško ćemo bez Sume koji je rođen za ovakve utakmice ali opet sam optimista da ih možemo karnuti.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
[QUOTE="Tuljo, post: 1144034, member: 10

Mi da smo kao naši stari, ne bi svršavali na izjavu Stanoja da će izvesti ekipu. Nego bi se nacrtali ispred rupe i prešli u vođstvo po broju ludih glava na tribinama!
[/QUOTE]

Grobarskiji post nisam odavno procitao.To je to.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Kad smo bili u naletu, svi smo (dobro, vecina nas manje iskusnih :) ) ocekivali da cemo ih lagano otresti. Sad je odlazak Asana ipak dosta nas ubio u pojam tako da smo sad manje optimisticni, ali mi Stanojevo odresitost tokom odgovora na pitanje o Sumi govori da idemo da se bijemo, pa sta bude. Iako mu nije trebalo ono o ucestvovanju u velikoj utakmici, uopste taj ton, ali dobro. Neka glavna prica bude danas na terenu. Nadam se da ce Natho biti pravi jer, istini za volju, ni on do sada nije briljirao na derbijima (ili je to makar moj utisak).

Nek ne igra ko se lomi, kom ne kuca srce celicno, crno-bele, boje brani, krvlju, slavom, zivotom!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.295
Reaction score
18.530
Локација
Kej Republika
KUP je za napacenu dusu, malo da se osladi, da joj se zamazu oci.
Da se udari recka, da pokazemo da smo jos zivi.

Ocekivanja nikad manja, ostavili KUP da se igra kad se pakuju koferi i planiraju zajebana insta letovanja.
Svakom ko danas odigra bez muda zabraniti izlazak iz zemlje. U Sopot na odmor, po kazni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top