Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Bio sam siguran da će cena ove perestrojke u sred takmičenja biti visoka, ali sam do danas smatrao da će pre ili kasnije krvarenje da se zaustavi i da ćemo moći bar "takmičare" poput magičnog Đumija da rutiniramo. Kakav haos; ne znam da li je 3 igrača iz postave znalo šta su im zadaci. Kažu da je najmračnije pred svitanje, ali ne vidim da bilo ko zna gde se pali svetlo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Pisi slobodno i troduplo, ako te to cini srecnim, ali za promenu napisi neki smisleni post. Svaki post ti odise provokacijom, cinizmom, arogancijom... Iskreno, sve vise licis na reinkarnaciju Mijatovica, ali ovog naseg forumskog, made in Viena.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@dusan.petrovic

zamisli da umesto ovog sto pisem stoje najgore psovke i kletve, koje necu da napisem da ne bih dobio ban, ali ih zasluzujes.
dozvoljavate ovoj pojavi da provocira mesecima a banujete za obicnu psovku

A zašto? Evo pročitaj post moj iznad tvog. Svi sad možemo da ga merimo i da se naduvamo k***em? Koja je poenta? Svi smo isfrustrirani. Ovi su od nas napravili prosečan klub, isti kakav su cigani bili tokom naše dominacije. Njihova odgovornost ne postoji, a to je za nas najveći problem. Uprava napolje nije dovoljno, ovde mora radikalnije da se deluje...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Da se nadovezem na momka par postova iznad ovog, ja nikad ne bi više dovodio naše isluzene igrače, sem ako nisu stvarno, ali stvarno dobri. Mi da oživljavamo karijere nekom Miljkovicu, Obradoviću...je previše. Još onog mamlaza Živkovića da vratimo i da platimo večeru njegovom ocu, idiotu.PS A o Upravi nema sta da se govori. Srpski Car ih je postavio, puše mu qrac, i niko ih neće promeniti. Sto da ih menja kad je cilj urušavanje našeg FK. I KK. I celog JSD Partizan. A zasto cute sve "Legende" naših klubova, e to zahteva analizu nekog ozbiljnog psihijatra. Uostalom, kao i za celu Srbiju koju "onaj" vozi već 10 godina.

Sve si lepo rekao. Danas u ovom trulezu nema mesta za zdravi Partizan i cisto sportsko nadmetanje.
Dule je odavno rekao i hirurski precizno predskazao da je cilj da se takmicimo sa jednom rukom vezanom, glumeci privezak i time davati legitimitet bezocnoj kradji i otimacini.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Sve je manje vise ocekivano... Djumi je u najmanju ruku istog znanja kao i Stanoje. Rutinski nas resili.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
ja nisam isfrustriran, sta, je l se desilo nesto novo? ovo gledamo cetvrtu godinu u nizu
iznerviran jesam, sjeban da, kao posle svakog poraza, ali mogu normalno da razmisljam i da vidim da je ovaj gore samo jos jedan mijatovic
npr srna dobije trajni ban a ova nesrecna pojava moze da nastavi da pise i provocira iz dana u dan
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Voda nije do grla, voda nas je prekrila, a mi bauljamo po dnu... Ovi smradovi da odu sami, to neće nikad.Nisam se iznervirao odavno ovako... Bem te živote... onaj trener Ćumi je odigrao bas kao dok je bio kod nas. Visoko i agresivno, ne znam zasto nam nije valjao, znam da se sa Savom nesto nije slagao. Od kad je on otisao mi padamo sve niže.
Padamo ustvari zbog av i vvv malo sam prezubio.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
@Direktor_Grobar

evo procitao sam sta si napisao pa me zanima kako to mislis nismo mi krivi?
nego ko je kriv?
imao je cini mi se batakpudla jedan upis kako mu je zao sto nije rodjen u Grckoj da navija za Paok jer bi tamo neko Ozegovica polomio na ulici motkom (ili cime vec)
znaci mi smo picke
sutra da se pravi neki protest ili bilo sta slicno, koliko bi ljudi doslo, koliko bi ljudi rizikovalo svoj komfor i slobodu zbog viseg cilja?
Je l na svetu nista vece ne moze da postoji ili je to samo fraza i nesto sto se snima za instagram kad "zagrmi"?
Obican kukavicluk, sve sto nas okruzuje, sport a i sve ostalo, samo strah i uvlacenje visoj sili.
kada si poslednji put video prkos, makar u ocima? ja ne pamtim
i onda ti dodje jedno, ne znam kako da ga nazovem, da provocira ljude koji se nerviraju i kojima je iskreno stalo, neki mijatovic zaostali ili koji je vec po redu gargamel, tom i dzeri, pinokio, kojih je vec kuraca bilo, i to radi nesmetano mesecima
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Можемо ми да пишемо овде, и анализирамо, и опет у круг, али једна је јебена чињеница:

наш клуб, клуб за који навијамо, је и даље државна фирма
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
mozemo mi da pljujemo upravu koliko hocemo ali oni su samo deo problema...ove igrace i ovu ekipu je trazio stanojevic i doveli su mu,a to sto on ne zna sta sa njima nije njihova krivica...i savina ekipa je bila vrh pa kako smo prosli,i ekipa posle titule....aliiiiii treneri i igraci su najveci problem tj vise treneri jer nisu znali kako da iskoriste sve jake strane ekipe a prikriju slabe...a imali smo jacu ekipu od cigana ,tukli ih u derbiju ali dzabe kada nas u prvenstvu kosta sto kiksamo svaku drugu...npr ekipa posle titule je trebala biti nadogradjena sa max 2 igraca,ova ekipa je tebala da dobije uz sadika jednog dobrog spica,desnog,levog beka...sve bi bilo drugacije
ali......................
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Izgubili smo i tu je priči kraj. Nezasluženo, ali to je nebitno.
Loše sve izgleda, ali to ne opravdava ovoliko kukanja i toliko loših epiteta za igrače i trenera. Da je kriminalno i da se ne vidi kraj ovome i to je tačno.
Da smo iznervirani zbog uloge koja nam je dodijeljenja i zbog posta koji godinama traje, kako u fudbalu, tako i u košarci, i to je tačno.
Da hoćete da pravite pitu od onoga što se ne pravi, čini mi se da to neki pokušavaju.
Jedino čega nema ovdje je dostojanstvo navijača Partizana, koji ne mogu da se uzdrže i da ne daju mandovima da uživaju u našem trenutnom propadanju.
Svi možemo da nadjemo nešto što ne valja, da pljujemo i da kritikujemo do mile volje, ali izgleda da ne možemo da se suzdržimo, kada stvari krenu loše. Ne treba podrška, samo se suzdržati.
Proći će i ovo. Ja pamtim dobro i 1:6 protiv Hajduka. Danas bi to bilo nezamislivo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Da smo mi dali gol, a oni da nisu, sad bi ovde bila žurka.

Naravno da bi bila žurka - da jesmo. Ali nismo. Nema žurke.

U fudbalu se računa samo ono što je ,,ušlo,,...da, da, možeš da se ,,vadiš,, na lošu sreću i kurac-palac, nas nije htelo, njih jeste, jednom šutnuli a ono ušlo, itd...ali kad ne pobediš jednom, drugi put, treći put, četvrti put, brate, onda nije do loše sreće - do tebe je.

I zašta mi pravimo ovaj tim? Za proleće? Za Kup? Za sledeću sezonu? Pa da se tako odredimo kome dajemo šansu i zašta mu dajemo šansu?

Nije Stanojević za sve kriv, za neke stvari jeste, a i zna se da je trener tu da ,,posloži,, ono što ima, ili mu je neko doveo, ili ih je sam doveo, a ako to ne uradi prvo njemu ,,seku glavu,, umesto da zamene 22 fudbalera...

ova ekipa je tebala da dobije uz sadika jednog dobrog spica,desnog,levog beka...sve bi bilo drugacije
ali......................
Trebali smo pošto-poto da uđemo u Evropu, a uz par dovedenih igrača ne vreme imali bismo smo sasvim realne šanse za to...
Recimo samo JEDAN trkačko-tehnički igrač na sredini (kombinacija Žuka-Everton), bi nam znatno podigao kvalitet igre plus npr. neki normalan bek...i, ako uđeš u Evropu, onda ne moraš da prodaješ Sadika, pa se ,,otvoriš,, i za recimo još jednog špica, itd...

Ali čim sam čuo iz Partizana: ,,ove godine nam je titula PRIORITET,, odmah sam znao da je to isto kao da našim fudbalerima kažeš, momci, već smo ispali iz Evrope, ne morate ni da zapinjete - jednostavno imamo takav jajarski mentalitet, uvek idemo linijom manjeg otpora - u pravu je bio Mateus što je pitao fudbalere Partizana posle poraza u Madridu zašto se smeju!
Pa eto, smeju se, bili zadovoljni porazom od Reala...pa onda posle nađu opravdanje i za neuspeh u nekoj sledećoj utakmici...pa u još nekoj sledećoj...i tako redom sve do situacije u kojoj smo sada: sad je našim igračima već postalo normalno i uobičajeno da gubimo i prosipamo bodove, a da Real mogu da vide samo na TV...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
video sam samo osminu terena, na moju zalost, od igre samo par dubinskih nepreciznih lopti, polusansu asana, kao sut spoljnom miljkovica i izvodjenje kornera natha. uvek je drugacije kad si tamo gde je utakmica, mnogo teze ili lakse podneses poraz. ekipa je skrhkana, nema kohezije, nema onog sto sam bio uveren da ce stanoje da donese. ja ne pljujem po ekipi ni po njemu, uprava, uprava treba da ode, vucic itd... u tom brlogu sta mozemo, ne znam. ovo je, i u tom brlogu bruka za partizan. jedan ispodprosecan radnicki ti uzme bodove kad imas momentum jos od gola fice stevanovica u derbiju. ali jebiga, useres.
prazno, ko sto odjekuje stadion, tako je energetski prazna ekila. ne znam zasto. po tom pitanju nesto da se uradi...
pored svih okolnih mrzaca naseg kluba... samo struka i igraci da se srede...
ipak, posle par meseci sam ih video, shvatam kolko covid sjebuje u mozak, ali ta razlika, to, kako, ipak to postoji, ne verujem koju toplinu i radost sam osetio, a pogotovo i zato sto sam sreo druga, slucajno, takodje kz drugog grada... a najlepse je ipak bilo kada je dijana otpozdravila nas dvojicu na "dijana ubico cigana"-puno srce i bez bodova! :/
tone znaci da mnogo volim partizan bla bla nego zao mi je al ta skenjanost od ovog poraza tek ce da proradi nakon utisaka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top