Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nema potebe da cekam sutra

Zelim momcima najbolju utakmicu u sezoni, cistu pobedu i trofej. Hrabro i pametno od prvog minuta.

vucic, uprava, cigani, fss, sudije i ostala bagra nek se napusi kurca

Ziveo PARTIZAN!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nema igranja sutra, slažem se. Ko mi tebe uze Kokeza je sredio da bude 3000+ ljudi tamo, oni udju i prekinu meč a ne da dodju i budu pušteni na finale.
Da vidimo dal će žvalo da reaguje ali ja verujem Stanoju.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Treba im zapretiti, osilili su se baš mnogo, pa i napustiti utakmicu bez obzira na posledice, nečuveno je šta rade.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ovo je zajednicki stav trenera Stanojevica i igraca. Ne radi se o samovolji jednog covjeka. To je bitna stavka.

Nadam se vucic zove vucelica preko vibera ili skajpa, inace potrosi puno na pozive, nema fundus odakle da to plati.

Inace da mi je znati koji broj koristi da mu posaljem kurac kad nabijemo crvenu drolju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
Mene ne brine atmosfera a La Ali Baba i 40+ lopova na pogrešnom stadionu za Dan mladosti, nego me brine ko će da nam preda pehar?
Pantela Pantelić ili Nena Bjeković?
Valjda će to da se reši do sutra...
A i ako se ne reši, momci, Stanoje, ne treba vam niko, uzmite samo taj pehar i donesite ga u Humsku 1, nije vam daleko!
:šal
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ovako nebuloznim izjavama motiviše govna bez potrebe. Oduzeo bi mu traku i šutnuo iz tima.

Samo ako se procita interpretacija Stojkoviceve izjave od strane nocinarskih govana. Nije bas inteligentan i elokventan, ali je to receno u sasvim drugom kontekstu...

Ako se nesto treba oduzimati, a treba, to je akreditacija za razni novinarski sljam koji se mota oko kluba.
Al to ako nekad opet budemo ozbiljan klub.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top