Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Ne znam sto se pljuju igraci kad nisu oni krivi sto igraju u Partizanu, a vrvt nemaju kvalitet za sveti dres..nisu oni dosli na vrata kluba i kucali, eto mi dosli da igramo..nego ih je neko trazio, pregovarao i doveo..i oni su svi fudbaleri, to je profesija od koje njihove porodice i oni zive...ja sam gledao mucno prvo poluvreme, bacili smo ga u vodu i to je ono sto me mnogo nervira u nasoj igri..retko kad se desi da celu utakmicu igramo dobro dobro..ali i ovo se moralo desiti, evidentan je pad u formi, mucimo se vec dugo..procitah bila magla, pa jbg..da smo dali dva u prvom, boleo bi nas tuki za maglu u drugom..i jos nesto, ja ne bi menjao Natha nikad na nepovoljnom rezultatu,covek zna da napravi sansu sam, i ako nista drugo on bi penal dao gotovo sigurno..i ono jos sto sam video, sramotna poseta za vodeci tim karavana, dobro oni i nekad igraju kako ih malo ljudi gleda..to je bas bas sramota svih nas a najvise ljudi iz Beograda..
Idemo dalje, posle pauze u nove pobede.. :navijac
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
20.11 Partizan - vojvodina
25.11 Flora - Partizan
28.11 Vozdovac - Partizan
1. ili 2. 12 kup 1/8
5.12 Partizan - Novi Pazar
9.12 Partizan - Anorthosis
12.12 Metalac - Partizan
15 ili 16. 12 Partizan - Kolubara

Ovo nam je raspored do kraja godine. Moramo po reprezentativne pauze da uzmemo svih 15 bodova u domacu ligu kako znamo i umemo posto pravo na kiksa smo danas iskoristili. Ako uzmemo svih 15 imam neki osecaj da razlika ispred perhana bice nesto veca nego 3 boda.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Skandalozno kakav je igrač ovaj Menig. Žali Bože bačenih milion evra troška na njega. Bajebek 2.
On je doveden i plaćen da ovakve utakmice rešava. Njega ling long nogometasi čitaju, resavaju ga prelako. Bezopasan igrač.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Ne znam kako igraci stoje sa platama ali po igri i zalaganju rekao bih da se kasni. Nema ovo veze sa publikom. I bez navijaca je trebalo biti 3:0.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Nije problem kiks, samo nije smeo kući protiv Proletera i sličnih ekipa, da je bio na nekom teskom gostovanji pa ajde...
Najveći problem ovog kiksa je što cigani će sve zatvoriti a u derbiju VAR i Simović na njihovoj strani, kao i prošli nama poništen regularan gol a njima priznat iz faula...
Nije problem da kao budući Šampioni negde kiksnemo kad neide. Imamo mi sportski deo spreman za titulu ali Upravu nemamo spremnu za titulu...
Marko Nikolić se izdigao 2017 iznad svega, nadam se da će i Stanojević i igrali i ove sezone
Evo već Mrkela u Žurnalu izjavljuje da oni neće dozvoliti 2017 da im se ponovi (zna se kako oni to nedozvoljavaju), zato momcima želim svu ssreću i da shvate pve LingLong utakmice mnogo ozbiljnije i više nesme biti kiksa. Do titule mora se sada sve dobiti, znate sa kim imamo posla.

Partizan Šampion
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Дешава се, неће лопта у гол, али....

Кад видим Јојића, Марковића, данас и Обрадовића да играју као да су на термину у балону, рекао бих речи које су за бан, тако да нећу рећи ништа, али сви знате шта бих им рекао.
Безобразлук према клубу, дресу и навијачима, колико год их је било на стадиону.
Шта је ту је, морамо даље.
 

VozdTopola

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
22
Reaction score
47
Локација
Topola
Ako gresim ispravite me mozda je ovo neko vec napisao ali pre ovog meca u zadnjih 11 meceva protiv Proletera imali smo 11 pobeda!
Razumem da ne mozemo svaki mec pobediti da ce biti neki kiks ali bas protiv Proletera nije trebao da se desi.
Stanojevic gura Jovica koji je ocajan ove sezone mada se ni Terzic nije proslavio ovaj mec.
Meniga pljuju ali on je placen 700k nije 7 miliona nzm sta je ocekivano od njega nije prosao pripreme videemo na prolece kako ce tad izgledati ako bude isto ovakva forma na leto da se prodaje.
"Nasa deca" su mi preko da ne pisem cega , nzm kako jedno nase dete kao Igor Duljaj moze da gleda kako se ponasaju i igraju pojedini na terenu.
Zdjelar fali uz Popovica igrac sa najkonstantnijom formom ako sam dobro napisao :D, Rikardo je sebican svaka cast za golove ali je mnogo sebican na kraju nas moze njegov veliki sebicluk kostati titule.
Treba dati sansu Bazdaru od Jovica ne moze biti gori i Milovanovicu svaki mec barem zadnjih 15 minuta da igra bilo da vodimo ili jurimo rezultat moze uci da odmeni Rikarda ili da udje da sa njim zajedno pojurimo rezultat.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.008
Reaction score
11.840
Локација
JNA
Kiks kao kiks, jbg, dešava se. Očekivao sam iskreno kiks protiv Čukaričkog jer smo mnogo pali u formi. Ni 50% one ekipe od letos i od početka jeseni.
Sad smo u onom modu od prošle godine kada smo jedva Mačvu i ovaj Proleter dobili na našem stadionu.
Bilo kako bilo, podrška celom timu, daju sve od sebe siguran sam!
Sad ide pauza, potreban je restart i vraćanje na stari mod, pa sve do titule!

Glavu gore, nema predaje, BORBA BRE!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.791
Reaction score
29.731
Локација
Beograd
Prastare zidine ćute
stadion kao da drema
trude se Jojić i Pantić
al gola nema pa nema

1. IMG_20211107_195338.jpg

misli nam uzalud lete
ko jato crnih vrana
što grakću iznad ruševina
našeg restorana

2. IMG_20211107_195349.jpg

magla se spušta na teren
ko našu tugu da krije
gde li se sada duša
Miše Baskuza vije

3. PANO_20211107_211412.jpg

promašismo noćas naše šanse
i to preko svake mere
lakše bi nam bilo kad bismo znali
da se Mišina duša
još uvek negde po hodnicima
JNA
dere

4. IMG_20211107_195429.jpg

Da tako ubedimo sebe
da se setna grobarska duša uvek oko Partizana
vrti
ne samo kad njemu loše ide
nego i posle naše
sopstvene
smrti

5. IMG_20211107_214207 - Copy.jpg

novembar 2021, noć, magla i 0:0 na JNA...

6. IMG_20211107_195459 - Copy.jpg
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ne tako davno, ovaj isti protivnik je oduvan u gostima. Jel’ ono bese 4:0 u prvih 45 minuta? Velika je razlika od partizana iz kalendarskog leta i ovog sto gledamo zadnjih par meseci. Ovo sto se danas desilo je moralo doci kao posledica slabog fudbala koji prikazujemo u zadnje vreme. Protiv tsc i cuke bilo je dosta srece, stativa i popovih odbrana. U ovom kolu odbrana nije poklekla, ali vratilo se u napadu. Apsolutno nismo zasluzili da pobedimo proleter, i da, video sam da ce ga rikardo promasiti. Jednostavno, sve je bilo sivo: od jebene maglustine do hemije na terenu.

u titulu duboko verujem, jer imamo trenera i igrace koji su u stanju da ovo iznesu do kraja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Дефинитивно смо у паду форме, Стигао нас је умор, а то у преводу значи да и психички падамо јер су умор и психа уско повезани. Ипак имамо и даље минимум 3 бода предности који могу да се претворе у 5 или 6 ако цигани киксну у заосталом мечу. Нек нам буде за наук, а Станојевић нек мало повуче ручну на тренинзима јер очигледно је да је ово његово форсирање екипе до крајних граница дошло до тачке кад може да нам се обије о главу и надам се да ће то и он препознати јер су играчи очигледно на ивици својих ионако скромних психо-физичких могућности. Верујем у екипу да могу да збију редове и да до зимске паузе задрже предност и презиме у Европи али тренер и стручни штаб морају да нађу начин да екипа нешто свежија уђе у финиш овог дела сезоне. Оно форсирање иограча против Трајала нам је дошло на наплату јуче. Станојевић мора паметније да распореди енергију екипе, превише ризикује са неким играчима пре свега мислим на Рикарда који је тотално психо-физички пао што су многи и слутили да ће се десити још недељама уназад.
 
Последња измена:

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Na koga sada svaliti krivicu?

Mozda nam je prvenstvo postalo posteno , pa mozda i komsinica kiksne jos koji put .

Ma da cisto sumnjam.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.852
Rikardo ne moze nista u ovakvim utakmicama.
Ivica a.k.a. "imam iznenadjenje" iliev je promasio totalno sa Menigom. Gomilamo fizicki inferiorne fudbalere koji ne mogu nista.
Cak bi i jedan Bambi koji trci 5km po utakmici doneo vise nego Menig, Pantic i Holender zajedno.
Dovesti drugog napadaca sto pre, da malo zagori pod nogama komfornom Rikardu i da izrovarimo nesto u ovakvim utakmicama.
Nama ne treba krilo koje ce se pridodavati kao napadac, nama treba napadac koji ce se kretati po krilu, zahvalan takticki, a kad dodje prilika da ga metne.
Ne volim mlitave fudbalere. Daj nesto jako, da otrese protivnika, da vidim taj sut, ili skok, nesto brate da se desi.

Meni je Ricardo najjace razocaranje do sad, valjda zato sto ocekujem puno od njega, na pimer od Pantica nisam nikad nista ocekivao. Ali do sad nas Ricardo kosta 5 bodova direktno.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Samo da sad ne krenemo da gubimo bodove i lijevo i desno. Mislim da se vidi pecat loseg rada uprave prethodnih godina. Ako ne dao bog ne osvojimo titulu petu godinu zaredom, ko ce biti kriv? Vec vidim jebenog Ilieva kako izlazi sa stavom da smo igrali proljece u Evropi i da je to uspjeh, kao i da je cijela godina uspjesna. Prioritet navijaca Partizana je da otjeraju mediokritete koje sjede u upravi FK.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Stanojević mora da prestane da ponavlja da se ne može pobediti svaka utakmica.
Ako stvarno želimo titulu u ovoj ligi do kraja se mora pobediti svaka, ali mora bez izgovora
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Stanojević mora da prestane da ponavlja da se ne može pobediti svaka utakmica.
Ako stvarno želimo titulu u ovoj ligi do kraja se mora pobediti svaka, ali mora bez izgovora
Ovaj tim bez dodatne doselekcije nema kvalitet da pobjedi svaki mec do kraja sezone. Nasi dosadasnji rezultati u ligi su iznad mojih ocekivanja pogotovo jer smo igrali Evropu. Nemamo mi sirinu nemamo adekvatnu zamjenu za Rikarda, i svako odsustvo nekog iz startnih 11 se itekako osjeti. Drzati formu iz prva dva tri mjeseca je nemoguce drzati tokom cijele sezone i sasvim je ocekivano da do kraja sezone imamo periode lose forme. Pogotovo ako u januaru ne dovedemo dva tri igraca koja imaju kvalitet da uskoce u startnu postavu i doprinesu. A kakva nam je uprava cisto sumnjam da cemo se pojacati, vise se plasim da ne ostanemo bez nekog igraca. Nadam se da cigani nece dobiti preostalih pet meceva, jer ako to dobiju bice izuzetno tesko na prolece. U tom slucaju sigurno ce se titula rjesavati u ta dva derbija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top