Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
@Matke22 баца све већи баксуз на цигане из дана у дан, неће моћи ни Колубару да победе
Иначе, одавно се не обазирем на припремне мечеве јер не можеш ту да видиш ама баш ништа, а често можеш да даш погрешан суд. Углавном гледам каква су појачања и да је Обрадовић фудбалер као што није могао бих да кажем да смо јачи него јесенас али овако остаје Урошевић сам на левом беку и цела екипа зависи од његовог здравља и то ће нам бити највећи проблем. Фали ту још штошта али не може све да се одради у један прелазни рок нарочито не зимски. Тако да ето позитивно је по мени што су дошли Феса и Јевтовић и што ће Баждар добити више шансе у изостанку Пантића (надам се)

Ako neko ceni i prati nase klince, taj sam.
Zato mi nije jasno na cemu se temelji toliko ocekivanje i hajp u vezi Bazdara. Pisao sam vec o njemu i slazem da je veliki talenat, odlicnih fizickih predispozicija ali nedovoljne discipline i posvecenosti radu. Njemu ovo forisranje i prerano prikljucivanje prvotimcima moze samo da steti jer ce tek sad da uzleti, da umisli da je fudbaler i jos manje radi na svom napretku. A treba mu jos mnogo, videli smo na poslednjoj utakmici.
On ni u omladincima jos uvek nije pokazao neku razliku. U kadetima se jeste nadavao golova ali protiv losih ekipa i sa podrskom generacije koja odavno tako nije dominirala u tom uzrastu. Mislim da je te sezone jacim rivalima dao 1-2 gola ali zato Vrscu i Teleoptiku 10ak.

Meni, recimo nije jasno zasto Petkovic jos uvek nije dobio ni minuta na pripremama a ima bolju tehniku i pregled igre od Bazdara. Cini mi se da jos uvek nije zavrsio sa fizickim razvojem dok Bazdar jeste i zato trenutno izgleda dobro. Ali mislim da nece jos mnogo napredovati dok bi Petkovic trebalo jos da se razvije i napreduje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.795
Reaction score
29.740
Локација
Beograd
Od te utakmice ,,drugog tima,, se u međuvremenu odustalo...
Uostalom, mislim da je sasvim jasno ko je prvi tim za početak domaćeg prvenstva:

Popović,
Miljković, Urošević,
Vujačić, Saničanin,
Zdjelar, Jojić,
Natho,
Menig, Rikardo, Jović.

Dakle moje mišljenje o našem timu, a ne sastav tima za početak današnje utakmice...to ćemo tek da vidimo...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ako neko ceni i prati nase klince, taj sam.
Zato mi nije jasno na cemu se temelji toliko ocekivanje i hajp u vezi Bazdara. Pisao sam vec o njemu i slazem da je veliki talenat, odlicnih fizickih predispozicija ali nedovoljne discipline i posvecenosti radu. Njemu ovo forisranje i prerano prikljucivanje prvotimcima moze samo da steti jer ce tek sad da uzleti, da umisli da je fudbaler i jos manje radi na svom napretku. A treba mu jos mnogo, videli smo na poslednjoj utakmici.
On ni u omladincima jos uvek nije pokazao neku razliku. U kadetima se jeste nadavao golova ali protiv losih ekipa i sa podrskom generacije koja odavno tako nije dominirala u tom uzrastu. Mislim da je te sezone jacim rivalima dao 1-2 gola ali zato Vrscu i Teleoptiku 10ak.

Meni, recimo nije jasno zasto Petkovic jos uvek nije dobio ni minuta na pripremama a ima bolju tehniku i pregled igre od Bazdara. Cini mi se da jos uvek nije zavrsio sa fizickim razvojem dok Bazdar jeste i zato trenutno izgleda dobro. Ali mislim da nece jos mnogo napredovati dok bi Petkovic trebalo jos da se razvije i napreduje.
Зато што има физику, има муда-агресију и има технику и све то има на нивоу који заслужује први тим и шансу. Остале финесе попут форме, утренираности, тактичке зрелости итд ће доћи временом. Примера ради Лазар Павловић има само технику. Петковића никад нисам гледао па ту ништа не могу да кажем. Најважнији показатељ да се један клинац издваја од осталих није техника него карактер и физика коју показује на мечу. Е сад, довуку се до првог тима и неки играчи који немају такве карактеристике али сигуран сам да Баждар није из те приче.
Миловановић је тек посебна прича. Агресија, карактер који показује и физика коју има...топ ниво. На техничким стварима треба још да ради али ово остало су на први поглед приметили сви скаути и то вероватно много пре него што је уопште добио шансу да заигра. За Баждара ће бити слична прича ако добије шансу - сви ти скаути сад чекају да добије шансу у првом тиму и да виде како реагује у напетим условима сениорског фудбала јер сигурно су га већ многи одавно ставили у свеску и чекају тај моменат. За мене дилеме нема - има капацитет да направи разлику на терену.
 
Последња измена:

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Mene mnogo raduje Nathova igra! Pogotovo protiv Batumija. Asistencije, pametne lopte, muda to se od njega ocekivalo. Ali da covek igra presing, da se svo vreme krece i nudi, da ulazi u duele, to je nesto cega nije bilo mnogo prosle polusezone. Covek deluje mal te ne preporodjeno. Mozda sam ga se uzeleo zbog duge pauze, mozda su mi malo opala ocejivanja zbog njegovih godina i forme koja je imala blagu silzanu putanju, pa sam nerealan. Meni je Natho delovao vrlo kompletno i verujem da ce biti prelomni faktor u kljucnim utakmicama u nastavku sezone!

Covek je zasluzio trofej u Partizanu, pa da na miru mozemo da kazemo da je legneda!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.551
Reaction score
29.539
Локација
Novi Sad

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Skretanje sa teme
CEO Pfizer izjavio javno da prve dvije doze nepruzaju nikakvu zastitu protiv Omikrona a buster gotov nista a jos uvjek se prica o nekoj obveznim uzimanje droge koj je experimentalna, svasta Boze daj nam pameti svima!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top