Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Kiks je visio u vazduh ali nisam se nadao na domacem terenu i to uz promaseni penal, sta je tu je uz maglu i ruznu igru nista danas nisam video dobro sa stadiona. Ipak jos smo prvi na tabeli.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Moralo je i ovo da se desi, idemo dalje, podrška!
Da je moralo NIJE ali šta sad! Sad dve (čini mi se) sedmice pauze pa opet na srbijanske fudbalske njive (uz Talin)!
Podrška momcima! Sad im je najviše potrebna! A Rikiju je sigurno najteže kod penala! Šta da se radi? Kao što reče čika Dule Radović : Nije uvek lako ali je uvek LEPO navijati za PARTIZAN:partizan-fan:
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
nije problem imati kiks,ne mozemo sve da pobedimo...ali ne sme da se kiksne kuci jer imamo dosta teskih gostovanja...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne treba plakati za 2 boda. To je što je, nemamo kud, osim naprijed.
Imamo Vojvodinu, Vozdovac, Metalac preteski u Milanovcu. Imamo 14 pobjeda i 2 remija, kiks je bilo onih 1:1 u derbiju. Ovo je moralo da se desi. Malo, bas malo ljudi dolazi da podrži ovaj tim.
Prvenstvo će se resavati u 2 derbija i onih 7 mečeva u play offu (Tsc, Cuka, Vojvodina, cigani). Biće teško, ali bez pojačanja smo mrtvi.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
967
Reaction score
4.317
Локација
Nis
Napisacu po stoti put...ne mozemo bez sredine i bez bekova, fale nam dva igraca sredine i dva beka.
Ovo je bilo ocekivano. Ne krivim Stanojevica a ni ekipu. Jedini krivci su debili u upravi. Igramo na tri fronta sa jednim pravim spicom, na klupi nam sede klinci....sramota.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
366
Reaction score
2.278
Локација
Kraljevo
Ako je ovo cena igranja Lige konferencija, dajte ljudi da ispadnemo. Ako ne možemo jebeni proleter da dobijemo zbog umora, onda šta da očekujemo na nekim težim gostovanjima. Sreća pa ide pauza, nesigurnost se uvukla posle genta. Na zasluženi odmor, pa u nove pobede! Napred Partizan!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Rikardo nam je doneo prednost u prvenstvu,najbolji nam je igrac,ali ce on oocigledno sve te bodove da pokloni.Kao krava sa mlekom.Covek je toliko sebican kao igrac da je to mucno gledati.Jos trci da izvede penale,kao da zna da ih izvede.A ne zna.On dodaje golmanima,svi ga citaju sa penala.Ne znam zasto mu Stanoje daje toliku slobodu.Onaj Menig je ocigledno pogresio sport.Taj moze samo da bude rezerva i da ulazi u 88 min.Toliko vredi.Ovi ostali Jojic,Pantic,Miletic,Obradovic,Miljkovic...svi su tu negde.Za koje "igrace" mi dajemo velike pare,to je da normalan covek poludi.Jos kad se setim onog sa "Lola" na dresu,e tu je kraj.4- ta sezona mu je u Partizaniu,ejjj.Za 3 dana su usrali sve sto su dobro uradili.Tacnije za 100 minuta.Ali to je Partizan,uvek je takav bio.Jos smo dali govnima vetar u ledja,taman da se lepo odmore 2 nedelje,pa da nas stignu.Nismo smeli ovo da dozvolimo.Ni gol u Gentu,ni ovaj cirkus danas gde se 45 minuta vucemo ko creva na terenu.Da bar nije izveo Natha bezveze,dao bi covek penal.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Da mi je neko prije pocetka sezone rekao da cemo posle 16 kola imati 3 boda prednosti rekao bih da nema sanse. Nije realno da se dobije svaka, jedino sto mi se ne svidja je to sto Stanoje javno to kaze, u fazonu ne mozemo da dobijemo sve do kraja, nekako mi to ne prilici treneru Partizana, ili kao ono kad je rekao pred Gent videcete kakva je to ekipa.. mislim ono, malo je defetista.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Koliko ih ljudi gleda, dobro ikako trce...

Jbg, losa utakmica, mora i to nekad. Prosto, nemamo kvalitet da ove livadare redovno dobijamo sa pola gasa, a ostali smo bez snage za pun gas...
Fale Scekic i Zdjelar, Markovic rovit, Pantic i Jovic ni blizu forme od prije povrede, Menig ni blizu ocekivanog ucinka i to je to...

Nista, idemo dalje!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Zajebah se neki dan kad napisah da imamo 5 fudbalera, zapravo imamo 4. Gosti nek se napuse kurca, a i nasa uprava moze isto da se pridruzi pusangiji, govna smrdljiva, crkli majci. Vjerujem u titulu, ali bice jebeno tesko iz xy razloga, prvi i osnovni je fond i kvalitet igraca kojim raspolazemo. Kvartet MOJP, su bivsi fudbaleri, kad kazem bivsi, mislim na prije 10 godina, a jedan od njih nije nikada mi bio.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Tugo, moja tugo! Od lošeg materijala se nikad ništa dobro nije napravilo.
Žao mi onih koji su ovo odvratno veče proveli na stadionu, posebno mladih parova.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.788
Prvo poluvrijeme Stanoje dao sansu nasoj djeci da vidi ima li cemu da se nada od njih. Posto su djeca isto kao Vucicev mali po godinama i stazu djeteta, mogli bi u penziju jer su tako i igrali prvo poluvrijeme. Drugo sam vidio da nesto pokusavamo konkretnije ali je magla ubila sve. Svima nam je tesko palo, a sigurno je Rikardu najteze. Dobro je sto se desilo sad (jest da nije dobro sto se desilo) jer nam ide pauza. Stanoje najbolje da pojedine posalje u Teleoptik kao sto je uradio i u prvom mandatu a odatle ili iz mladjih prikljuci nekog ko ce igrati srcem i biti zahvalan sto je u Partizanu.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Ne mogu da vjerujem da nismo Proleter kuci dobili. Ovo je ogroman kiks al ogroman. Cigani imaju mnogo tezi raspored do kraja ove kalendarske godine, gostuju Lucanima, TSCu i Napretku a cekaju Spartak i Radnik. I umjesto da ocekujem da digbemo prednost mi ih vratimo u zivot. Nismo ovo nikako smjeli dozvoliti jer ce cigani biti dosta jaci na prolece, doci ce im napadac iz Moldea i ne verujem da ce kiksnuti ijedan mec izuzev derbija. Ne smemo dozvoliti da pred derbi u rupi oni budu na minus 3 i da eventualnom pobjedom izbiju na celo. Znate i sami sta znaci kada u vecitom derbiju izgubis prvo mjesto, koliko to sjebe tim psihicki. A u rupi dobar derbi nismo odigrali od odlaska Nikolica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top