Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ali kad neko napiše da "cedi suvu drenovinu iz tima"...
Skoro svi u ovom timu su njegovi izbori od ponuđenih i više puta je rekao da je prezadovoljan onime što ima.
Da ti Jojić počne umesto Jevtovića je stvarno za preispitivanje dobijanja trenerske diplome.
Koji je plan bio osim da dugom loptom gađamo Rikarda?

Da se zna da na kraju sezone ide i da mu je prioritet da se uzme titula i da ostavi tim nekom drugom, pa i da progutam donekle.
Čoveku je produžen ugovor i na skoro svim ozbiljnim utakmicama smo fizički i psihički razvaljeni. S čime mi da igramo kval. za LŠ i protiv jačih timova van Konferencije?

Nisam očekivao pobedu, ali da te prebiju ljudi ovako je baš jadno. Rutinirali su nas.
Teraj dalje.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Imaš pravo da izgubiš derbi u gostima.
Imaš pravo da budeš nadigran.
Imaš pravo na loš dan.
Zato sada nemaš pravo na kiks narednih 6 prvenstvenih utakmica.
Nemaš pravo na bilo šta osim pobede na sledećem derbiju.
Sve osim toga je neuspeh.
Podrška igračima i treneru, sledeće nedelje da se upišu dve pobede, za mirniji nastavak.
Sisaj zvezdo.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Nemamo mi to
E ali znate li vi koliko Jojić pretrči...
Jbt i zagorac u basketu je krenuo da greje klupu ali ovaj jok...
I jos nesto, Dragovic licno Bekenbaur za nase stopere
To i nije neki uspeh
Izgleda da ce biti jos jedan talenat koji je prerano i nespreman gurnut u vatru da izigrava nasu zlatnu koku da bi gmazura imao za rave po evropi... eto njega u nekoj turskoj ili poljskoj pa za koju godinu kad ne bude vise mogao ni tamo opet kod nas da igra na poziciji "nase dete"
Prvo poluvreme ni jedna lopta na Jovica, ne znam kako neko moze da kaze da je kurac kad nije dobio 3 lopte za celu utakmicu a otvarao se xy puta!
Bio sam na istoku i nemam takav utisak... decko je izgledao nemocno u skoro svakom duelu, dobijao je lopte ali ih je ubrzo gubio ili doda najblizem sebi, odbija se od cigana ko od stenu
Da li je ''vredjanje igrača'' ako ponovim da 90%(da, svaki put dižem procenat) ove ekipe nema šta da traži u Partizanu?
2/3 SIGURNO, ja to pricam od pocetka... i to nas ceka osvojili titulu ili ne, igrali evropu ili ne, prodali nekog za 15 miliona ili ne, jednostavno box to box
Lako je biti general posle bitke.
Nazalost sa ovakvim timom lako je biti general i pre bitke
Pojedinci nasi krajnje limitirani ali i sa njima Stanoje cedi suvu drenovinu.
I do kada misli da cedi suvu drenovinu ?
Sta treba da se desi i da nam ne zamazuje oci glupim pricama
Desila se i utakmica koja je pokazala sve slabosti i pojedinaca i pojedinih delova tima, pa na kraju samim tim i celog tima.
takvih utakmica imas koliko hoces
nismo nocas videli nista novo ali bas nista
Pitanje je da li neko zeli da nesto vidi
Cekaj ti ne znas ?!
Pa popunjeni smo
Savo Milosevic je za stanojevica Jirgen Klop.
Taj klop bi sad u februaru bio na tako minus 15 u odnosu na cigane
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Ako nije bilo dosada, posle ove utakmice valjda je i laiku jasno sta se desava sa Partizanom.
Imamo trenera, koji samo laprda i prica gomilu gluposti, laze nas od jednog dana do drugog.
Pre derbija je rekao da +5 nije dovoljno, a nakon derbija +2 je dobro?
Stanojevic je sabotirao Partizan i poklonio pobedu debelom sa one strane brda.
Sastavio tim za koji je i laiku bilo jasno da ne moze da pobedi posrnulu zvezdu.
Po kom osnovu je igrao Jovic (nista nije prikazo cele sezone) ucinak.... nula.
Miletic nije za beka to svi znaju.
Jojic, tragedija, u izglednoj situaciji pogadja u ledja svog igraca, centarsut na drugu stativu gde nema nikog, glavom sam masi gol metrima, apsolutno bezopasan po njih ali opasan po nas (setimo se skrivljenog penala) dokle vise?
Na poluvremenu gle cuda nas najopasniji napadac izlazi (za svaki slucaj) a ulazi Markovic bleda senka.
Cuva Terzica da ne bi slucajno uradio nesto neplanski itd itd.
Stanojevicu prekipelo je... sviras u frulu nasih neprijatelja. lazes nas i zamajavas ti si sramota za sve iskrene navijace Partizana.
IDI i ne vracaj se nikad vise i nemoj da pricas da smo mi gromada, ti si obican lazov i ljigavac.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Bio sam na jugu i bilo je do JAJA, za razliku od igre dole na terenu. Stanojević totalno promašio sa izborom igrača i taktikom, još kad na to dodaš 2 gola iz 2 kiksa, kasnije je bilo teško vratiti se. Da je Menig dao ono na početku, imam osećaj da bi se cela južna tribina srušila koliko je dobra atmosfera bila. Loša utakmica, sve se loše namestilo ali i dalje smo prvi, što pre da se izvuku lekcije iz ovoga i da se vrati titula. Navijači i Partizan to zaslužuju.
Jevtović mora da igra prvu postavu, klasa iznad Jojića, kao što i ćelavi više nikada ne sme da zaigra na desnom beku jer su ga vozali kao majmuna i ono je bilo smešno i strašno za gledanje.
NEMA PREDAJE!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jojic i Natho ne smeju da budu u isto vreme na terenu u ovakvim mecevima.
Nije mi jasno na osnovu cega je Jovic dobio sansu pre Terzica.
Nemamo roster za Evropu i JSL, ceka nas bas jeben raspored i nisam iskreno optimista, suvise je ovih par kola na startu proleca delovalo dobro, zato sam i rekao da nam je na ovom mecu jako bitno da ne izgubimo, ovako nam +2 u principu nista i ne znaci, odigramo nereseno jednom i cigani su prvi...
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Ne prihvatam umor kao izgovor. Igraju sat ipo u 3,4 dana. Ja svaki dan rintam na gradjevini puno vise sati pa ne stajem. To im je posai izmedju ostalotg i placeni su papreno. Ako su umorni nek batale fudbal i nek rade u kancelariji. Kao sto neko rece par stranica iza Zdjelar lose danas. Sjebo oba gola,aj drugi nesrecno al prvi sramno. Posle konferncije pred derbi pomislio sam ili ga daje ili dobija crveni,nazalost ovo drugo se desilo. Jedino dobro sto smo prvi i dalje. Ima dosta da se igra,bice svasta.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Jojic i Natho ne smeju da budu u isto vreme na terenu u ovakvim mecevima.
Nije mi jasno na osnovu cega je Jovic dobio sansu pre Terzica.
Nemamo roster za Evropu i JSL, ceka nas bas jeben raspored i nisam iskreno optimista, suvise je ovih par kola na startu proleca delovalo dobro, zato sam i rekao da nam je na ovom mecu jako bitno da ne izgubimo, ovako nam +2 u principu nista i ne znaci, odigramo nereseno jednom i cigani su prvi...

Jojić ne sme da bude na terenu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Да је ово изолован случај и ајде....проблем је што су нам овакви дербији ушли у рутину.....пети дерби у низу који играмо овако безглаво и са катастрофалним тактичким приступом, изменама, селекцијом..... Колико је Станојевић у првом мандату био фактор који утиче на нашу непобедивост у дербијима толико је сада фактор који утиче на управо супротно. Примећујем да се није тренерски променио ни промил у односу на први мандат и очигледно се још није прилагодио овом времену. Но то нам је што нам је. Титула је сада даље него што је била пре дербија али морамо да учинимо све да наредни дерби одлучи титулу у нашу корист што значи да морамо да останемо први како би били домаћини у том дербију, а Станојевић ако буде опет ишао на икс и тражио изговоре то неће на добро да изађе.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Sad iz ove perspektive,misljenja sam da je trebao Jevtovic da krene u paru sa Zdjelarom…ali sad je kasno…realno ubi li su nas prvo poluvreme,mislim da i nije toliko do nas sto nismo presli pola kroz pas…
Imamo + 2 ,idemo dalje ,prioritet je uzeti titulu!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ja sam sve više ubeđen da Stanojević iz nekog razloga ne sme da pobedi ciganiju. Reakcija prošli derbi posle gola, ravnodušnost u ovom....
Jučerašnjim porazom smo se i definitivno oprostili od titule pa vi mislite šta hoćete.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Razumem i nervozu i pljuvačinu ALI to samo može da nam odmogne.
Tim je pokazao da može da uzme i titulu, u evropi je već napravljen lep uspeh.
Puna podrška svima, jer, desi se i takav dan, i loša postavka igre.
Ne može večito samo košarkaši da imaju bezrezervnu podršku, već to treba celo SD.
I jedna bitna stvar - Tango ne možeš da igraš sam (odlepljen na 8pts)! A ova ekipa itekako želi da odigra tango smrti!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Toliko sam cekao juce samo da ih drknemo! Prizeljkivao sam cak i ubedljivu pobedu Sparte u Pragu samo da revans bude revijalan, da odmorimo da ih drknemo.
Probudim se jutros sa prvom mislju da su nas rutinirali!

Par mojih nekih opservacija o izboru igrackog kadra kod nas u par godina:

Natko se ne vidi na terenu protiv svake jace ekipe, ne vidii! Nista, nula! Jojic izgleda kao fudbaler pored njega! Jeftovic za obojcu izgleda kao Bundesligaski fudbaler!
Igramo mesecima desno Miljkon/Zivkovic a onda u Derbiju Miletic!!!? Koji pritom odigra odlicno kao CB u Pragu??!!
Maki jebeni Frank Banjak je i za Vujacica i za Sanicanina jebeni Karlos Pujol licno! i danas i onda i sutra!
Lazar Markovic onako mekan je tehnicki za ostatak ekipe jebeni Ronaldinjo!!

Pisao sam ovde da cemo praviti Sumu od blata sa sve njegovom neprofesionalnom glavom, e pa ja ga pravim! o Sadiku Asanu Leonardu Evertonu da ne pricam. Godine pogresne kadrovske politike jednog amaterskog kluba.

Nek nam je Bog u pomoci.

e da Fejsa se pokazao kao pojacanje, nije zaboravio fudbala.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kratko i jasno: dobili su nas zasluženo i uradili nam ono što smo mi njima radili godinama - rašrafili nas u Derbiju i tako nam izbili glavni adut za titulu.
Sve i da ostane ova gol razlika, u šta sumnjam, ukoliko nas dobiju i u sljedećem derbiju, mogu mirne duše da kažem da su više od nas zaslužili da uzmu titulu i pored sve krađe i malverzacija na ostalim utakmicama.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Nemamo igrace sto prave razliku i to je to.

Sad mi tek zao sto ih nismo dobili u prvom derbiju posto u ovom gol mi nebih postigli za 3 utakmice isto kao sto oni nam nisu mogli do 2017. na derbijima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top