Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.161
Reaction score
2.131
Локација
u srcu šesnaesterca
Zalosno je da je opet vecina grobara podlegla ciganskoj histeriji, kao i obicno. Pa vi kao da ste od juce u Srbiji? Slusate njih, a kao da ne znate da su kurton ekipa preplacenih panjeva u cije plate su se ugradili svi od navijaca, uprave, fss, ministarstava, gradonacelika, predsednistva, a verovatno i po neka ambasada. Onda dodje Omonia, Serif, Haifa, vrati sve u realnost i vi i dalje nista ne kontate?
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Kada se pored linije pojavio Baždar setih se prvog Kežmanovog derbija u hramu, broja 14 i gola u 90. minutu pa poželeh da tako nešto vidim i večeras. Možda neki drugi put...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da budemo objektivni:
Dok su cigani bili sveži, videla se ta drastična razlika u kvalitetu igrača.
ALI, onda kreće nešto zaista "impresivno". Bio sam ubeđen da je Partizan kondiciono najgora ekipa u Evropskim ligama, ali ipak na samo 100m od nas ima gorih. Ako je nama pilates zadužen za kondiciju, njima je aqua gym u antalijskom rizortu posle doručka.

Oni će uzeti titulu, jer su najjači. A naravno da ne možemo biti zadovoljni kad nismo pobedili. Ali treba pohvaliti naše momke, jer su išli na pobedu. Rikardo igra 90min protiv dva štopera i ne zameram mu što je promašio šansu. Da je on lik koji ne greši, ne bi bio kod nas.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ljudi
Svejedno je dal je -7 ili -2 ili -20, mi titulu videti necemo
Slazem se da pfc treba uvek da ide na pobedu ali ovo je manje vise neki nas maksimum trenutno

Momcima hvala na borbi i zelji

Ne bi sad pojedinacno ni kudio ni hvalio samo bi rekao da smo iz prekida apsolutno beskorisni
Plasio sam se da potpuno fizicki ne padnemo u drugom poluvremenu ali momci su moglo bi se reci izdrzali vise onako na zelju nego na spremu

Upravo crkni
Vucicu pederu
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Dobro je bilo u poređenju sa time gde smo bili do pre mesec dana. Cigani su najozbiljniji protivnik sa kojim smo igrali do sada. Gordan je pokazao karakter, prvo jer je imao hrabrosti da proba sa Belićem kao bonusom, a onda i sa izjavama posle utakmice. Ova ekipa moze da se dovede u red. Nikome od naših se ne može ništa posebno zameriti. Svi su izginuli. Igre nije bilo, ali ne zbog nezalaganja i nekvaliteta pojedinaca, nego zato što je ekipa neuigrana, a pripreme su mal te ne obrisane gumicom i krenulo se od nule. Za tu situaciju ovo je dobro, zapravo sasvim dobro. Koliko je sranje napravljeno u ovom prelaznom roku sad još više dolazi do izražaja, jer je prosto greota što ova ekipa, koja poseduje neke solidne kvalitete nije ranije oformljena i uigravana makar mesec dana ranije. Zna se ko je kriv i zna se da tereba da robija za to.

Istakao bih Belića i Baždara. Belić je bio daleko najagresivniji, videlo se da je u grču kod predaje lopte, ali je u duele ulazio muški i solidno se kretao. Oduzeo je puno lopti, druga lopta je bila slaba, ali nije samo njegovom zaslugom. Mislim da su ga mnogi prerano podcenili i nazvali menadzerskom kombinom. Sasvim solidan bonus. Baždar mi se strašno dopada, baš igrač po mom ukusu. Voleo bih da ga vidim kao startera uskoro.

Mogli smo da dobijemo, bili smo bliži, žao mi je zbog toga što ih nismo dobili, mogli smo. U ovom derbiju, sve da računaš i prvih 25 minuta ciganske inicijative, bili smo bliži pobedi i manje inferiorni nego u poslednjem drbiju prošle sezone. Podrška ekipi, uprav napolje!

P.S.
Čakijev bodiček protiv Sanoga, kada ga je faulirao pored desne aut linije, u pokušaju da pomogne Nathu, mi je omiljeni potez na utakmici. Kako ga je fino zalepio, onako bezobraznog. Čaki je pravi ratnik!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Pa eto...
Prepustili smo im posed u očekivanju da će Dija Bata u kontri da ih urniše, ili sam, ili uz podršku bilo koga...a i da im nismo prepustili posed, teren i loptu, ionako nismo bili u stanju da vodimo igru, jako nam je teško da povežemo dva pasa, a da povežemo tri to je mislena imenica...imali smo amaterske greše...i ja shvatam da to može da se desi i najboljem fudbaleru na svetu...ali da se našima dešava iz minuta u minut i svakome pojedinačno, e jebiga, bio sam tokom utakmice nešto ispizdio na Svetu, na Belića, verovatno još i na nekog...ja da sam trener, vadio bih ih iz igre jednog po jednog, dok ne ostanem sa minimumom igrača na terenu...
Onda su naši mislili da neće valjda Bukari da pogodi odande, ali...kurac neće, 1:0 za ,,cigane,,... :icon-rolleyes:

Na našu sreću, SrBski ,,galaktikosi,, i dalje imaju pogubni SrBski fudbalski mentalitet, pa, em su bili oprezni plašeći se naših kontri, em kad su poveli sa 1:0, umesto da nas ,,ugaze,, sa još par komada u našoj mreži, što bi svaki nemački ili holandski tim učinio, odmah su ,,povukli ručnu,, i razmišljali da stečeno mora i da se čuva...

Mi smo bolje ušli u drugom poluvremenu (ko da može mnogo gore od onog u prvom?), a i hvala VAR-u za penal, gde smo potpuno ,,preokrenuli momentum,, u našu korist!
Ali i mi imamo SrBski mentalitet pa smo se setili da mi ustvari i dalje možemo da primimo gol ili da umremo od trčanja pa smo i mi ubrzo ,,povukli ručnu,, jer - treba čuvati stečeno, taj jedan gol i bod, ionako jedva dođosmo do toga...

Njima dovoljan bod, naši srećni što nisu petardirani ni obrukani, a priznajte da nas je mnogo bilu i među navijačima koji smo najavljivali pobedu i zahtevali je...a realno se mislili u sebi da nam je i nerešeno uspeh.
Pre utakmice.

Ipak, gledajući utakmicu, nešto baš i ne videsmo da su oni za tri klase bolji od nas, ali uvidesmo da ni mi nemamo ni snage ni kvaliteta da ih pobedimo ili dokusurimo, pa čak ni da trčimo do kraja.
Kad je sudija svirnuo kraj, ovi naši popadaše po terenu, reko' da l imamo neke boce sa kiseonikom, da im unosimo da se nadišu, umreće nam...doduše, jeste u BGDU bilo užasno toplo i zagušljivo, vlažnost vazduha nas ubi (pored svega ostalog)...

Ipak, eto: nismo izgubili...i tako to...
Partizan je i dalje jedini tim na svetu gde posle utakmice možeš da gledaš šta rade igrači u svlačionici.
I Partizan je i dalje jedini tim na svetu koji ima Majka Vuku.












 
Последња измена од уредника:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
E, da, još i ovo: svako od nas je ponekad lud i glup, ali da je neko baš toliko lud i glup...to nikako da shvatam...

Počinje utakmica, Jug baci baklju u 16m našeg golmana, ej bre, dekoncentrišaš ga, smetaš mu, pa on treba da brani tamo....a onda su roknuli sledeću baklju na 5cm od Traorea, alo bre čoveče, valjda navijaš za Partizan, baci jebenu baklju na atletsku stazu, jel treba da se Traore ispeče, da izađe iz igre u prvih par minuta meča...

Daj bre dokle više...ludilo, droga, alkohol, sve zajedno, šta li, koji vam je...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I da smo pobedili govna bi uzela titulu ali steta sto nismo a mogli smo...

Prvih 20-ak minuta su nas sabili da skoro nismo ni prelazili na njihovu polovinu terena. Mnogo lopti smo slali u korner i nazalost taman kada smo se malo osvestili i krenuli napred primamo gol bas posle kornera ali ne direktno, odbijena lopta stize do onog ciganina i ovaj ga zavuce onako srecno ciganski od stative u gol... i kao sto rekoste ocajan blok Rikarda i Meniga u toj situaciji. Posle duzeg vremena prvi primamo gol u Humskoj i gubimo. Uspeli smo nekako da se povratimo i pripretimo ali ne udje ona od Svete a tek da ne pominjem kada je Menig promasio loptu umesto da zakuca u gol. Rodic sprecava kontru kasnije, sudija pusta prednost i posle toga ne pokazuje cist zuti karton ovome. Kasnije, Kanga podize visoko nogu i udara u facu naseg igraca ali opet nema zutog kartona. Pa ona ruka i nesviran npenal za nas. Ali navikli smo...

Medjutim, u drugom poluvremenu dobijamo nekako penal nakon duzeg vecanja u VAR sobi. Usporeni snimak jasno pokazuje faul madjarskog internacionalca Kataia nad Zivkovicem... iskreno, ubedjen sam bio da ovaj nece pokazati na penal ali ipak pokazuje. Natho kao i obicno siguran sa penaltika i to je 1:1. Posle tog gola imali smo bolje sanse... Rikardo je morao ono bolje da sutne i da ga da ali ode zamalo pored gola, pre toga Natho izblokiran... imali smo te neke situacije uglavnom preko Dijabatea ali nazalost nismo nista uradili kako treba. Bio je on opasnost ali ipak mislim da treba vise da ubacuje loptu u 16 umesto sto dribla i prodire pa ili ode u gol aut ili izgubi loptu a da zna da centrira zna kao ono protiv Mladosti GAT za Svetu ili za Rikija protiv Kiprana. Podbacili su pogotovo Menig i Riki. Rikardo ostao na samo dva gola u ligi i to oba sa penala. Slabo. Belic prijatno iznenadio, Traore radio ono sto treba na toj poziciji, Natho pogodio sa penala a u polju nesto slabija partija... Pop tesko da je mogao sta kod gola, jeste trebao da istrci na onu loptu kod kornera kao u drugom delu sto je radio. Bekovi solidni kao i stoperi mada je bilo gresaka a nerviralo me sto smo svaku loptu slali u korner, pogotovo Sveta.

Ostalo je na kraju 1:1. Opet taj rezultat kod nas, opet nismo izgubili posle 7 godina kuci ali i opet nismo pobedili evo vec osmi uzastopni derbi. Sledi nam ta grcevita borba za to drugo mesto. Nemam sta da zamerim igracima na terenu, kao sto rekoh pre urakmice - borili su se i dali sve od sebe ali nazalost nije bilo dovoljno za pobedu. Cigani nisu bolji za nas za klasu kao sto su ocekivali, osim prvih 20-ak minuta utakmica je u najmanju ruku bila egal mada smo mi cak u drugom poluvremenu bili i blizi pobedi... na kraju nisam zadovoljan rezultatom ali ponavljam nemam sta da zamerim ekipi. Bravo za Istok i Zapad.

Uprava napolje !!! Vucicu crkni !!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Pre nego što kritikujete Dijabatea, malo razumevanja za to što čovek pokriva sve na sredini jer smo totalno neuigrani a Natho ne može nikog da stigne u odbrani (pas, prijem, pregled neosporan), kao što Živković ne stigne da se vrati uvek jer ode previsoko.
Pa kad bi imao kapacitet da postigne gol uz sve to igrao bi s Mbapeom.

Belić i Traore su kao pivot skroz okej funckionisali, naša velika sreća je što je Kanga kod njih zakucan kao zadnji vezni što im uništava igru. Nadam se Cimirotu nekako što pre ali se bojim da od toga nema ništa jer bi s njim i Andradeom i ostalima prvi put imali popunjen vezni red.

Menig je špic i to je bilo jasno od momenta kad je Metalcu zviznuo dva komada ali mi nit imamo volju i želju da to probamo nego radimo egzibicje na krilu i to tako ispada.

Zadovoljan sam jako 2. poluvremenom dok je prvih pola sata užas bilo, čak i s našom namerom da svesno prepustimo loptu njima. O njihovom strahu da ne govorim, ljudi su se usrali čim smo ih stisli i povadili su sve startere i najopasnije igrače.


Štoper, Miša Pilates out i bilo bi ovo skroz gledljivo. Teraj dalje da dobijemo Slovacko.

A svima koji su majmunskim kricima dočekali ciganske igrače i zujali tokom minuta ćutanja za Šoleta da poručim da se napuše kurca i odjebu od stadiona.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Sta reci,koju posluku porati?
prvih pola sata najkukavickiji pristup partizana u istoriji derbija...Juris + 7 i ti izlazis sa onakvim pristupom....e sada koliko je kukavicki toliko je i pametno iz vise razloga
prvi je to sto i petric zna da nemamo snage da ih napadnemo od starta jer da smo to uradili drugo poluvreme ne bi imali snage da stojimo..jedino sto je ocekivao da necemo primiti gol pa da ih napadnemo u drugom kada oni izgube snage,ali jbg nije racunao da cemo primiti gol i onda je morao da napadne ...koliko su oni u kurcu sa snagom da su gori od nas cim su posle 30 minuta stali da igraju..Sto se tice primljenog gola jasno se na snimku svidi da menig nije mogao da stigne prvi do lopte jer je sudija protrcao ispred njega .Natho sta reci pun zelje,volje celo prvo poluvreme poziva na presing i popovica da krene igra od odbrane vidi se da mu je stalo da ih tucemo i steta sto neki drugi igraci nisu ispratili tu njegovu zelju.Urosevic stavio bukarija u dzep plus ona dva udarca sanogu i njemu svaka cast.Zivkovic isto dobar i od odbrane najkriticniji stoperi..Belic prijatno iznenadjenje vidi se da je nesiguran u predaji lopte ali je dosta lopti ukrao i sasvim zadovoljavajuce odigrao...Traore bolji neego u prvom mecu ali deluje da ima veliki visak kilograma i dosta spor,trom ali ako to sredi vidi se da moze da bude zver na toj poziciji...Menig kao sto je neko ovde rekao je spic i treba da dovedemo tog cumica da bi on mogao da rastereti rikarda u napadu..Rikardo ocigledno oseca posledice prosle sezone i pocetak ove gde se trosi plus jbg uvek sam sa dva vrh stopera i ne moze on tu mnogo da uradi , steta za onu sansu moralo je da udje...Kada se sve sabere i oduzme imali smo bolje prilike od njih rikardo,markovic,menig kada je promasio loptu to su sve morali da budu golovi....da li je penal sanoga bio ne znam jer deluje da je ruka uz telo...Svakako to potenciranje arene i ostalih sagovornika kako su svi zadovoljni bodom i budi sumnju da se namestao X...ali od strane sudija i nekih drugih lica jer se vidi da je igracima stalo da dodju do pobede....uprava da je pametna i neka batali cimirota i neka dovede krilo i stopera i vise ce nam znaciti
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd


7 godina neporaženi protiv cigana na JNA.

da budem potpuno iskren, očekivao sam poraz.

Džabe vam, titule, duplo veći budžet, fudbalski savez, vučić, budžet od četrdeset miliona…

PUŠITE K. PIČKE CIGANSKE!!!
Na zalost i 3.5 god bez pobede nad ciganjima.
Izem ti jebeni fudbal, jedni srecni sto nisu izgubili, drugi srecni sto su zadrzali prednost. Na kraju se svodi na isto, i jedni i drugi srecni i zadovoljni, samo ne znam cime smo to mi zadovoljni? Lepo konstatovao komentator sinoc, remi po meri oba kluba da se zadrzi mir u kuci/ama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top