Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Iskreno, zadovoljan. Plašio sam se teškog debakla, bez zajebancije.

Dosadašnje utakmice su mi ličile na prijateljske iz pripremnih perioda gdje se ispituju taktike, postave, igrači itd. Ovo večeras kao generalna proba, a očekuje se i još koji igrač.
Tako i rezultat, mogu ovi momci mnogo bolje, nemam šta posebno da zamjerim, osim prvih 15-ak minuta pička mode pristupa. Pa, vidiš da možeš, jebem mu majku.
Ovako, čak i dosta korektno u odnosu na neke derbije, gdje smo bili jači nego sad.
Ništa, valja dalje. Šećer već imam, nadam se da ću izbjeći čir na želucu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Свака част свим играчима на борбености и изгарању свих 90 минута. С обзиром на околности ово је наш максимум мада смо и поред тога били ближи победи од чергара због оне колосалне шансе Рикарда.

Да смо од старта имали нормалне припреме и тренера цигани се не би извукли овако срећно са ЈНА. Чим смо им ударили пресинг нису могли да се саставе.
Петрић ме позитивно изненадио, очекивао сам лошије вођење дербија. Ово је ипак било скроз коректно од састава за меч па до измена. Једини мали минус који могу да му дам је што смо на старту пустили циганима иницијативу али остаје ми нејасно да ли је то заиста био план или су играчи једноставно сами од себе са неком баријером ушли у меч.

Рикардо више није она стари, нешто се са њим озбиљно дешава што ми не знамо.....те ињекције га прате од прошле сезоне и код њега ми нешто не штима већ дуже време. Можда је Баждар требао да га замени мало раније.
Белић позитивно изненадио, преорао терен, агресиван, тукао цигане, као осица. Мениг није био у елементу, онај гол иде на његову душу јер је застао уместо да блокира шут али генерално не могу ни једном играчу ништа превише да замерим ни Менигу па ни Јовићу јер дечко игра на неки кредит да је бонус плус кобајаги таленат али је баш испод сваког нивоа, његовим уласком нисмо добили баш ништа.
Натхо не може у континуитету да игра 90 минута сваки меч али сваку иоле јачу утакмицу мора да буде на терену. Против Колубаре би га ваљало одморити, а онда да одигра 90 минута у ЛК.
Са ово екипом итекако може да се ради, има доброг материјала. Али док не оде ова управа џаба све, ту су најпотребније промене - на боље.

Остаје жал за шансом Рикарда. Баш смо били близу победе, штета. Цигани се усрали пораза после пенала и то ми је онако главни утисак са овог дербија. Само мало више ваздуха да смо имали прегазили би их. Последњих 10 минута је било простора на њиховој половини колико волиш.

Онај наводни фаул Траореа над Кангом (кад га није ни пипнуо, а он сам пао) је огледало суђења целог меча. Због вара су одустали од озбиљнијих судијских одлука на нашу штету али су нас сецкали фауловима само тако, допуштао им је да јаче улазе у дуел, а нама је све свирао. Класичан различити критеријум суђења. Ово се понавља ко зна који дерби по реду.
 
Последња измена:

napadajpfc

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
8
Reaction score
8
Локација
Novi sad
Neverovatno je da smo mi uvek dobri kad se ne nenadamo nicemu. Iznenađujuce dobro izdanje tribine i igraca. Jos jace u nastavku sezone!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ја не знам када их је неко овако пуштао да нас бију без картона. Требало је 5 да их имају на полувремену још. Навикао сам да им те месарске стартове праштају ту и тамо, али ово данас је баш био тероризам.
Ни Родићу на клупи није било јасно како је прошао без жутог.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Natho daje gol, trči po loptu i pravo na centar. Želi drugi gol, želi pobedu. To je ono što te izdvaja od ucmalosti proseka, samoubedjivanja da treba biti zadovoljan i da bolje nije moglo.
Podseti me to na Moreiru onomad kad im zavuče u nadoknadi vremena, uzima loptu isto i trči ka centru, pozivajući ostale saigrace koji slave izjednačenje da se derbi što pre nastavi.
Jbg, ili imaš taj nerv ili ne.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Prva utakmica ove sezone nakon koje nisam nezadovoljan.

Glupo primljen gol uz puno srece za cigane (sto je vec postalo i pravilo protiv nas), od tog gola smo poceli mnogo bolje da igramo, pre svega energetski i sa mnogo vise koncentracije. Igraci su cini mi se, od tog gola igrali sa mnogo vise samopouzdanja nego inace. Oni su pali i fizicki i psihicki, samo ih nismo dovrsili. Bas steta, jer su se nudili celo drugo poluvreme.

I dalje moramo da radimo na fizickoj spremi dosta, i nasi su bili gotovi, samo su imali mnogo vise zelje i nadam se da cemo takav energetski pristup i zelju videti u svakoj utakmici, a ne samo u derbiju.

Od igraca, svako je imao dobre i lose trenutke, sem Meniga. Uglavnom ga branim jer smatram da je skolovan igrac i da moze da ponudi dosta, ali veceras nije postojao, prakticno smo igrali sa igracem manje. Nije ni Jovic bio nesto bolji, definitivno nam treba i krilni igrac (koga necemo videti) ali se njemu moze oprostiti zbog glupog bonus pravila i mladosti, a i minutazi. Menigu ne.

Posebne pohvale za Belica na zreloj partiji i za Zivkovica koji je bio maksimalno koncentrisan celu utakmicu. Ocekivao sam da ce nas ubiti po toj strani, ali je bilo sasvim suprotno. Daleko su od prvih opcija za igraca Partizana kakvog mi zelimo, ali su pokazali da moze da se racuna na njih u rotaciji.

Jasno je da pobeda u ovom derbiju ne bi znacila nista za ishod titule, jer je titula vec unapred dodeljena pre pocetka sezona, ali je uvek lepo drknuti cigose i gledati ih kako placu po drustvenim mrezama. A i nama bi znacilo na psihickom nivou, jer treba igrati i LK, grupa je prolazna.

I na kraju pohvale za Petricevu izjavu. Apsolutno sve sto je rekao je stav kakav trener Partizana treba da ima u derbijima. Ne kazem da ce biti nesto od njega, deluje da nije dovoljno strucan kao takticar, ali eto i neceg pozitivnog od njega. Verujem da ce ovo motivisati ekipu, samo je pitanje koliko i kako ce se to odraziti ubuduce na igru.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Не верујем да је било ко задовољан ремијем али неки приступ играча и ово што су показали у овим ужасним околностима које их прате од старта сезоне може да добије позитивну оцену. Петрића и даље не сматрам тренером какав је потребан Партизану али је по мени "купио" време до наредног дербија и то само под условом да не будемо испод 2 места у конференцији и лиги до паузе. Међутим, што се мене тиче ако наредни дерби не победи може да буде бивши макар играли четвртфинале ЛК. То су неки моји критеријуми након искуства са Станојевићем. У овим временима дерби је главно мерило. Иначе, волео бих да баш Петрић испрати ову управу.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Utisak večeri je da je i nama i ciganeriji izgleda Lokica Stefanović kondicioni trener.

Generano, Partizan pokazuje neke znake vitalnosti kao klub, što je prilično šokantno znajući koliko smo izbušeni iznutra i ko sve spolja radi na gašenju kluba.
Igramo kakvo takvo evropsko takmičenje sa nekim velikim ekipama, imamo nekoliko ozbiljnih i nekoliko pristojnih igrača, Petrić polako ali ipak unosi neki mir u ekipu, jednako bitno, sa tribina se čuju prave strvari, sa istoka i zapada, pa čak i u pojedinim momentima i sa juga, što je neki signal šta se dešava okolo...
Da odemo dalje od drugog mesta ove i najmanje sledeće godine je fantastika i to nenaučna. To neće biti dozvoljeno ni u jednoj varijanti. A šta nama u klubu sve fali, svi znamo, kakvi igrači, kakva uprava, pa i kakvi navijači. Petrić verovatno nije za neko trajno rešenje, meni deluje da on i nema takvih ambicija ali do sada je njegova uloga više nego pozitivna. Poštovao sam ga kao pravog grobarskog igrača, poštujem i to što sada radi i što se prihvatio ćoravog posla dok su ove okolnosti u i oko kluba.Tumačim to kao gest odgovornosti prema Partizanu, a ovo sa majicom velikog Šoleta je pravi gest, trebalo bi da uh bude mnogo, mnogo više.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.507
Reaction score
29.249
Локација
Novi Sad
Da izuzmemo ko je ciji, ljudi su, po meni, debili. Sedeti sa tim retardom matorim i voditi ozbiljnu diskusiju je smesno i neozbiljno. Na kraju krajeva, raditi na areniczseversport je rad za naprednu cigansku drzavu, za mene su isti kao i oni sto "vole" Partizan ali im sns, On i kombine draze pa ce da daju glas za "mir i stabilnost" (kucke)......
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Petrić se okrenuo ka zapadu i pevao sa nama himnu dok sam snimao iz petog reda sa zapada.

Uz ovu izjavu nakon derbija mogu da budem zadovoljan kako je prišao celoj situaciji kad smo bili u ponoru i gde su se cigani istripovali da će 4 da nam metnu u hramu.

2BB0B092-3CCB-42FD-BEE1-DE756E71514E.jpeg
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
970
Reaction score
4.329
Локација
Nis
Kad se setim sta ste sve pisali pre derbija...muka me uhvati. Ciganka kao I svaki put...nista specijalno.

Ne mogu a da se ne cudim kako to da igramo presing posle njihovog gola i to do penala pa onda idemo opet u neku laganu igru.

Kolpeksi su cudo, mi odigramo nreseno sa usranom cigankom a ovde je vrlo vazno lupetati o stanoju....pojedini ovde vucu bas ozbiljne komplekse.

Bravo Petricu, vec pocinje tim da lici na nesto dobro. Pohvalio bih Traorea i Belica...impresivno su odigrali veceras, cak mislim da nam ne treba cimirot. Zivkovic se preporodio a Urosevic odigrao kapitenski....nemam bas ni jednu zamerku na igru veceras.

Podrska Petricu i ekipi
Uprava napolje!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top