Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Bolja ekipa moj kurac. Odvalili smo ih realno. Dva gola u posle isteka nadoknade, 2 penala ponisten gol ,ono cigance nije dobilo drugi zuti za onaj faul nad Saldanjom...dajte ovima odmah 15 bodova prednosti pa da se igra normalam fudbal pa nek se borimo za cetvrto mesto
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Људи просто немамо квалитет, Топола је боља екипа. Далеко смо од квалитетом од врха ове лиге какве год даје.
У првом полувремену су нас држали свој вријеме на нашој половини. Били смо бољи неких 15так минута у другом полувремену, после тога опет они бољи.
Појачања су ужас буквално.
Кануте лош плус скровио пенал
Северина брз али квалитета нема слаб у дуелу
Антић не смије ни минут више на терен као и Калулу.
Шћекић ничему не служи био у офсајду у о оној позицији.
Салдања урадио шта је до њега дао. Али мислим да се неће надавати голова.
Nemoj vise analizirati, kumim te bogom…
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Људи просто немамо квалитет, Топола је боља екипа. Далеко смо од квалитетом од врха ове лиге какве год даје.
У првом полувремену су нас држали свој вријеме на нашој половини. Били смо бољи неких 15так минута у другом полувремену, после тога опет они бољи.
Појачања су ужас буквално.
Кануте лош плус скровио пенал
Северина брз али квалитета нема слаб у дуелу
Антић не смије ни минут више на терен као и Калулу.
Шћекић ничему не служи био у офсајду у о оној позицији.
Салдања урадио шта је до њега дао. Али мислим да се неће надавати голова.
Hocemo li ikoga pohvaliti od nasih igraca
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Duljaju bi jedno trebalo da bude jasno.

Ako se već izjašnjava kao grobar i tvrdi da mu je stalo do Partizana, a znajući da u upravi sjede lopovi koji neće ništa reći nakon krađe...on kao čovjek koji vodi tim i tu krađu vidi direktno na terenu, treba istu i javno isticati kad god je u prilici i time stavljati javnosti do znanja da nismo pičketine koje ćute.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mirisalo je da gubimo tri nula prvih 25 minuta. Onda smo se probudili i desilo se sta se desilo. Problem je sto smo mogli dovesti Messia i drustvo u napadu ali mi nemamo odbranu. Toliko smo suplji da nam je apsolutno zagarantovano 1-2 gola po utakmici, to je moj utisak utakmice, pored naravno izgubljene titule u prvom kolu...jebiga..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Svako ko sedne na klupu Partizana ili obuče njegov dres, pred sobom ima najviše ciljeve. Jebe mi se ako neko misli da zbog Vazure, budžeta ili bilo čega drugog može da se opušteno bori za 4. mesto.
Да би имао највеће циљеве мораш да имаш тим и тренера. Ове године за титулу ти треба 36 побједа од 37 утакмица минимум и можда ти не буде довољно. А ти си већ просуо бодове у првом колу.
Вечерас је само штета што од објекативно боље екипе нисмо сачували побједу.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Vučić ovima ide u rupu lično a vi očekujete borbu za titulu, pa vi stvarno niste normalni
Ja znam da titulu videti nećemo, ali da Duljaj od kada je seo na klupu kenja kako je prezadovoljan, dok mu igrači skapavaju posle 50 minuta, ovaj lik mu uđe i dobije 2 žuta za 20 minuta, kapiten dečko koji ne zna gde bije... pa nije mu Vučić odradio pripreme ako mu je već poslao ovog debila Mitića.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Samo zamislite kako bi prošao sudija i KZŠ posle meča da su tu Stanoje ili Marko. Bilo je dosta bivših igrača koji su bili treneri, ali niko se nije ovako pičkasto ponašao kao Duljaj, a čoveče pit bul je bio na terenu.

Sećam se trenera u pokušaju Ivana Tomića koji nakon krađe u derbiju umalo ne pojede novinara posle onog nedosuđenog penala, Marko, Stanoje, ma i mrtvi Drula je bio življi od Dukija jebote...

Au koliko boli ovaj remi, koliko boli što konačno vidimo neko poboljšanje, da je stalo momcima, konačno vidimo Partizanštinu i onda dođe Duljaj i popiša se na sve to.

A jebote ...
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Nemoj vise analizirati, kumim te bogom…
Haha bukvalno.

Da se dva beka promjene. Mi bismo bili toliko osvjezeni, to bi bilo ludilo. Filipovic i Antic, sramota sta igraju...nisu ni za Teleoptik...

Ekipa ima ogroman napadacki potencijal. Brzi smo 10 puta nego prosle sezone.

Menig, koliko prilika ti treba? Dvije pored stative i treca sam Kalulu kao duh...sramota

Idemo dalje. Borba se nastavlja.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Да би имао највеће циљеве мораш да имаш тим и тренера. Ове године за титулу ти треба 36 побједа од 37 утакмица минимум и можда ти не буде довољно. А ти си већ просуо бодове у првом колу.
Вечерас је само штета што од објекативно боље екипе нисмо сачували побједу.
Kako te poštujem kao člana foruma i sve tvoje postove i nikako mi nije jasno gde vidiš da su ovi jadnici bolji od ovakvog Partizana? Bolji su jedino za sudije.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.988
Reaction score
26.002
Локација
ante portas
Да би имао највеће циљеве мораш да имаш тим и тренера. Ове године за титулу ти треба 36 побједа од 37 утакмица минимум и можда ти не буде довољно. А ти си већ просуо бодове у првом колу.
Вечерас је само штета што од објекативно боље екипе нисмо сачували побједу.
Tsc je kanturina od ekipe.
Čist politički projekat .
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Svaka cast svima koji u zvezda smrdiji prate okupirani FKP na celu sa gmazurom i vucelom. Kakve veze imaju rezultati, igra, "pojacanja" kad u klubu sve smrdi na izdaju i lopovluk. Od kluba je ostalo samo ime i dok su gamad u klubu i drzavi, sluzicemo za lecenje komplexa, frustracija i zlobe ciganske smrdije.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Topola moze u ovom tremutku da ima moderniji stadion i vise para od nas ali da je bolja to se ne bi slozio. Prosle sezone su iskoristili nase kikseve i igrace kvalifikacije ligu sampiona. Mi delujemo da nismo potpuno fizicki spremni za vise od 3 cetvrtine utakmice a sta je moderan evropski fudbal moze komentator i jedan i drugi da vidi na njihovom arenu 1 premium sada.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Svaka cast svima koji u zvezda smrdiji prate okupirani FKP na celu sa gmazurom i vucelom. Kakve veze imaju rezultati, igra, "pojacanja" kad u klubu sve smrdi na izdaju i lopovluk. Od kluba je ostalo samo ime i dok su gamad u klubu i drzavi, sluzicemo za lecenje komplexa, frustracija i zlobe ciganske smrdije.
Ja nemam drugi klub da pratim :confused-smiley-013:
 
Top